|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009-6. del
13.2.2009 20:15:53   
Katjusa
kolumbo mehur napolnijo s tekočino zato da če ga prerežejo da vejo da so prerezal.....

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4326
   RE: Februarčice 2009-6. del
13.2.2009 20:19:39   
BarbaraGS
punce dobrodosle doma in hvala za zgodbe :) user posted image user posted image user posted image

vse pa pripovedujete o spuscenem otrocku. Kako spuscenem. Do kje mora bit spuscen? Ker meni moja nic ne pove, pa je pri vaginalnem pregledu sicer rekla da sem se cist zaprta, da pa je glavica cist doli in da jo tipa. A je to ze dovolj spusceno dete al je to nekaj drugega.... user posted image jaz res nimam pojma in imam ze poln kufer tega spikanja, tezke hoje in neokretnosti, tak da me zanima, ce lahko vsaj upam, da se na kaj pripravlja...
Moja G mi nic ne pove user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4327
   RE: Februarčice 2009-6. del
13.2.2009 20:20:21   
Katjusa
se opravičujem da smetim forum sam sem tok ponosna da vam morem še par slikic prlimatuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4328
   RE: Februarčice 2009-6. del
13.2.2009 20:41:34   
birdy
Katjuša, zakaj pa mislš da smetiš?user posted image  Sej smo vse vesele kake fotke srečne družiniceuser posted image user posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4329
   RE: Februarčice 2009-6. del
13.2.2009 20:44:32   
Katjusa
Birdy imaš pa isti telefon k jstuser posted image user posted image user posted image

kristi je pa ful podobna neliuser posted image user posted image user posted image user posted image prave lepotičke bodo tvoje pupike.... (jst mam pa dva fejst fanta)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bi se lahko kej zmenliuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4330
   RE: Februarčice 2009-6. del
13.2.2009 20:45:02   
orto2
Hej hej punce

da se vam malo javim. Na CTG vse ok, niti duha ne sluha o popadkih. Odprta 1 cm. Če ne drugače, imam v nedeljo pregled v porodnišnici,...

Katjuša, krasna sončka!

Vsem ostalim novopečenim mamicam pa čestitam!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

Upam, da vam kmalu javim kaj lepegauser posted image

Nočko

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4331
   RE: Februarčice 2009-6. del
13.2.2009 20:52:25   
tija*
Živjo punce!
No jaz pa imam danes rok,ampak kaže, da ne bo nič. Sem bla na pregledu pa sem še čist zaprta. Tudi ctg so mi naredili in je blo uredu,čeprav sem se najprej zelo preplašila ker ni bilo nič slišat. Potem pa je sestra še malo premaknila te kroge in se je slišalo srčke. Mi je blo kar slabo, ker že tako se stalni sekiram s temi otrokovimi gibi, ker se mi zdi,da jih ni nikoli dovolj. Kako jih ve občutite...a so to le takšni nežni premiki al vaši malčki kar brcajo?Pri meni so samo takšni zelo nežni premiki.Upam, da čimprej rodim, da se ne bom več sekirala in da bo z mojim malčkom vse ok. Danes mi je bilo res težko, ker samo ob misli, da je kaj narobe se zjočem. Pa še ko poslušam same neke grozne zgodbe...katastrofa. No v nedeljo imam spet ctg v  bolnišnici, če ne bo še nič Malo sem se razpisala, ampak rabim nekomu povedat:). Lepo se mejte!

(odgovor članu orto2)
Neposredna povezava do sporočila: 4332
   RE: Februarčice 2009-6. del
13.2.2009 20:54:38   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

Birdy imaš pa isti telefon k jstuser posted image user posted image user posted image

kristi je pa ful podobna neliuser posted image user posted image user posted image user posted image prave lepotičke bodo tvoje pupike.... (jst mam pa dva fejst fanta)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bi se lahko kej zmenliuser posted image user posted image user posted image user posted image



Pa ti tvoj telefon dobr dela, men ga kr neki serjeuser posted image
Se ti zdi da sta si podobne? Men se zdi pa Kristi čist od mojga, Neli pa je bl moja... Večina pa res reče da sta si podobne, moj fotr prav da je Kristi Neli2user posted image
Res maš fejst fantauser posted image  Bi ju rade volje z tvojima oženila, sam kokr sta zdele Florjan pa Neli bi biv to pa čisti raztur, kaki otroc bi to pršli, tko navihani pa naspidirani... user posted image  Pomoje bi jih bla cela Slovenija dostuser posted image user posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4333
   RE: Februarčice 2009-6. del
13.2.2009 20:57:15   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

Birdy imaš pa isti telefon k jstuser posted image user posted image user posted image

kristi je pa ful podobna neliuser posted image user posted image user posted image user posted image prave lepotičke bodo tvoje pupike.... (jst mam pa dva fejst fanta)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bi se lahko kej zmenliuser posted image user posted image user posted image user posted image



Pa ti tvoj telefon dobr dela, men ga kr neki serjeuser posted image
Se ti zdi da sta si podobne? Men se zdi pa Kristi čist od mojga, Neli pa je bl moja... Večina pa res reče da sta si podobne, moj fotr prav da je Kristi Neli2user posted image
Res maš fejst fantauser posted image  Bi ju rade volje z tvojima oženila, sam kokr sta zdele Florjan pa Neli bi biv to pa čisti raztur, kaki otroc bi to pršli, tko navihani pa naspidirani... user posted image  Pomoje bi jih bla cela Slovenija dostuser posted image user posted image

ja men super dela sem ful zadovoljna.....
A ti že na vnuke študiraš...... kak se bome zmenle vsaka jih bo en teden pazlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4334
   RE: Februarčice 2009-6. del
13.2.2009 20:58:05   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: tija*

Živjo punce!
No jaz pa imam danes rok,ampak kaže, da ne bo nič. Sem bla na pregledu pa sem še čist zaprta. Tudi ctg so mi naredili in je blo uredu,čeprav sem se najprej zelo preplašila ker ni bilo nič slišat. Potem pa je sestra še malo premaknila te kroge in se je slišalo srčke. Mi je blo kar slabo, ker že tako se stalni sekiram s temi otrokovimi gibi, ker se mi zdi,da jih ni nikoli dovolj. Kako jih ve občutite...a so to le takšni nežni premiki al vaši malčki kar brcajo?Pri meni so samo takšni zelo nežni premiki.Upam, da čimprej rodim, da se ne bom več sekirala in da bo z mojim malčkom vse ok. Danes mi je bilo res težko, ker samo ob misli, da je kaj narobe se zjočem. Pa še ko poslušam same neke grozne zgodbe...katastrofa. No v nedeljo imam spet ctg v  bolnišnici, če ne bo še nič Malo sem se razpisala, ampak rabim nekomu povedat:). Lepo se mejte!


Ne poslušat groznih zgodb, ti bo bolj... Ne gledat poročil, ne ber cajtengov, vzem si kako luštno knjigo pa bo bolj. Glede premikov se pa umiri, vsak otrok je različen... Moja Neli je brcala ko zmešana ves cajt, še v porodni, pa je tud zdej čist naspidirana. Kristi je bla pa bolj mirna, mal je pobrcala, pa tko bolj nežno, bomo pa vidl kakšna še bo. Zaenkrat je še zaspanček...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu tija*)
Neposredna povezava do sporočila: 4335
   RE: Februarčice 2009-6. del
13.2.2009 21:00:00   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: birdy

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

Birdy imaš pa isti telefon k jstuser posted image user posted image user posted image

kristi je pa ful podobna neliuser posted image user posted image user posted image user posted image prave lepotičke bodo tvoje pupike.... (jst mam pa dva fejst fanta)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bi se lahko kej zmenliuser posted image user posted image user posted image user posted image



Pa ti tvoj telefon dobr dela, men ga kr neki serjeuser posted image
Se ti zdi da sta si podobne? Men se zdi pa Kristi čist od mojga, Neli pa je bl moja... Večina pa res reče da sta si podobne, moj fotr prav da je Kristi Neli2user posted image
Res maš fejst fantauser posted image  Bi ju rade volje z tvojima oženila, sam kokr sta zdele Florjan pa Neli bi biv to pa čisti raztur, kaki otroc bi to pršli, tko navihani pa naspidirani... user posted image  Pomoje bi jih bla cela Slovenija dostuser posted image user posted image

ja men super dela sem ful zadovoljna.....
A ti že na vnuke študiraš...... kak se bome zmenle vsaka jih bo en teden pazlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Hmmmm, če si predstavljam kombinacijo Neli in Florjana...user posted image user posted image user posted image  Vsak drugi dan, vmes pa en dan časa da k seb prideve k bove to rabileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4336
   RE: Februarčice 2009-6. del
13.2.2009 21:01:11   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

IZVIRNO SPOROČILO: tija*

Živjo punce!
No jaz pa imam danes rok,ampak kaže, da ne bo nič. Sem bla na pregledu pa sem še čist zaprta. Tudi ctg so mi naredili in je blo uredu,čeprav sem se najprej zelo preplašila ker ni bilo nič slišat. Potem pa je sestra še malo premaknila te kroge in se je slišalo srčke. Mi je blo kar slabo, ker že tako se stalni sekiram s temi otrokovimi gibi, ker se mi zdi,da jih ni nikoli dovolj. Kako jih ve občutite...a so to le takšni nežni premiki al vaši malčki kar brcajo?Pri meni so samo takšni zelo nežni premiki.Upam, da čimprej rodim, da se ne bom več sekirala in da bo z mojim malčkom vse ok. Danes mi je bilo res težko, ker samo ob misli, da je kaj narobe se zjočem. Pa še ko poslušam same neke grozne zgodbe...katastrofa. No v nedeljo imam spet ctg v  bolnišnici, če ne bo še nič Malo sem se razpisala, ampak rabim nekomu povedat:). Lepo se mejte!


Ne poslušat groznih zgodb, ti bo bolj... Ne gledat poročil, ne ber cajtengov, vzem si kako luštno knjigo pa bo bolj. Glede premikov se pa umiri, vsak otrok je različen... Moja Neli je brcala ko zmešana ves cajt, še v porodni, pa je tud zdej čist naspidirana. Kristi je bla pa bolj mirna, mal je pobrcala, pa tko bolj nežno, bomo pa vidl kakšna še bo. Zaenkrat je še zaspanček...

se strinjam da ne beri in ne razmišljaj kaj vse lahko gre narobe.....
naša 2 sta bla oba tok mirna da sem ju komaj kej čutla gibov sploh nisem štela k jih sploh nebi naštela dost sem se pa vsake tok časa k se mi je zdelo da že dolgo nisem čutla mal vlegla in dala roko na trebuh in čakala na kak gib ko sem začutla sem vedla da je vse OK in sem lažje dihala

< Sporočilo je popravil Katjusa -- 13.2.2009 21:02:41 >

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4337
   RE: Februarčice 2009-6. del
13.2.2009 21:20:22   
Maksi1
Drage mamice - krasne sončke imate. Hvala, ker delite slikice z nami.

Sunny - ja, dej pošlji sms Shuki, jaz sem že prav radovedna.

Zdej pa vas grem prebrat nazaj, da vidim, o čem je tekla debata popoldan.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4338
   RE: Februarčice 2009-6. del
13.2.2009 21:39:53   
boma2
dober večer so user posted image in mamice... :)

NO jaz sem imela pregled moj fante je težak 3620g in glavico ima obseg 33... To pa bo lahek porod.. :/

Zgodilo se mi je pa danes nekaj in sem zdaj full v skrbeh pri ginekologinji so ostali vsi papirji vključno z napotnico za prevoz in porodnišnico... A ima kdo kakšen predlog kaj naj storim, če se kaj zgodi in moram rodit? Zdaj sem pa fajn živčna... :)


Najslednji pregled 19.2.2009. Starost je moja pa 32 let... :)

V glavnem grem mal brat..da vidim, če imamo kakšno novo mamico... :)

_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4339
   RE: Februarčice 2009-6. del
13.2.2009 21:43:02   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

se opravičujem da smetim forum sam sem tok ponosna da vam morem še par slikic prlimatuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   prav fletna družinica ste... Kolk pa pa dojenček las.. :)

Full cortek, Zanima pa me kako je potekal tvoj porod, sej mogoče si že zapisala grem gledat....




_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4340
   RE: Februarčice 2009-6. del
13.2.2009 21:45:00   
Katjusa
boma zgodba je na koncu mislim da 166 strani.....

glede papirjev se pa ne sekiraj ker te ne bodo zunaj pustili če se začne kej dogajat.....

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 4341
   RE: Februarčice 2009-6. del
13.2.2009 21:46:27   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

JUTRI GREM KOOOONČNO DOMOU, DA IZLJUBIM MAJKLA DO DASKEuser posted image user posted image user posted image



čestitike kolumbo... :) Upam, da greš res doma in da Majkla polubčkaš do konca.. :)


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4342
   RE: Februarčice 2009-6. del
13.2.2009 21:52:26   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

boma zgodba je na koncu mislim da 166 strani.....

glede papirjev se pa ne sekiraj ker te ne bodo zunaj pustili če se začne kej dogajat.....




aja.. katjuša... a te je kej zgaga pekla med nosečnostjo, ker pravijo, da takrat rastejo laskiuser posted image , al je to larifari... :)

Upam, da res ne... :) V glavnem a si bila kej šivana ? Ker sem prebrala, da je imel kr veliko glavico?


< Sporočilo je popravil boma2 -- 13.2.2009 21:53:15 >


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4343
   RE: Februarčice 2009-6. del
13.2.2009 21:57:07   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: boma2

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

boma zgodba je na koncu mislim da 166 strani.....

glede papirjev se pa ne sekiraj ker te ne bodo zunaj pustili če se začne kej dogajat.....




aja.. katjuša... a te je kej zgaga pekla med nosečnostjo, ker pravijo, da takrat rastejo laskiuser posted image , al je to larifari... :)

Upam, da res ne... :) V glavnem a si bila kej šivana ? Ker sem prebrala, da je imel kr veliko glavico?


nič šivanauser posted image user posted image user posted image ja res je 37 kr velik obseg.... zgaga ne vprašaj ful pekla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mogoče pa je res kej na tem pr nas sta mela oba take laske benjamin ima še bolj goste k je mel florjan in pr obeh zgaga pekla za umretuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 4344
   RE: Februarčice 2009-6. del
13.2.2009 21:59:43   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: boma2

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

boma zgodba je na koncu mislim da 166 strani.....

glede papirjev se pa ne sekiraj ker te ne bodo zunaj pustili če se začne kej dogajat.....




aja.. katjuša... a te je kej zgaga pekla med nosečnostjo, ker pravijo, da takrat rastejo laskiuser posted image , al je to larifari... :)

Upam, da res ne... :) V glavnem a si bila kej šivana ? Ker sem prebrala, da je imel kr veliko glavico?


nič šivanauser posted image user posted image user posted image ja res je 37 kr velik obseg.... zgaga ne vprašaj ful pekla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mogoče pa je res kej na tem pr nas sta mela oba take laske benjamin ima še bolj goste k je mel florjan in pr obeh zgaga pekla za umretuser posted image user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image bravo... No to je full dobr... Jaz se tega full bojim... ampak bo že... Ste pa tolk luštni da dol padeš.. :) res superca družinica... :) A se dojite.. uspešno?


aja pa še nekaj s tako lepo družino že ne smetiš foruma...


< Sporočilo je popravil boma2 -- 13.2.2009 22:03:28 >


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4345
   RE: Februarčice 2009-6. del
13.2.2009 22:00:31   
Katjusa
lepo se mejte punce držim pesti da se bo ta vikend veliko dogajalo.... jst grem mal benjamina cartat čez keke pol ure ga pa nahranimo in gremo hitro ajatuser posted image user posted image user posted image user posted image včeraj smo spali od  11 do pol 4user posted image user posted image user posted image po hranjenu pa pol še do pol 8user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4346
   RE: Februarčice 2009-6. del
13.2.2009 22:03:51   
piskot
cer.

ooo, katjusa kok ste fletni. Ostalih slikc po albumih pa ni casa gledat.

v glavnem, jaz gledam na uro in cakam da bodo popadki na 5 minut, da se odpraviva do porodnisnice. zaenkrat smo pri 8 minutah. me pa mucijo ze od vceraj zvecer na 10 minut, potem se je zjutraj vse umirilo, cez dan parkrat zacelo, ...

sva upala da bova imela se enega rojenega na petek 13ega, pa nam bo zgleda valentin prinesel darilo.

prijetno noc vam zelim.


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4347
   RE: Februarčice 2009-6. del
13.2.2009 22:05:11   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

lepo se mejte punce držim pesti da se bo ta vikend veliko dogajalo.... jst grem mal benjamina cartat čez keke pol ure ga pa nahranimo in gremo hitro ajatuser posted image user posted image user posted image user posted image včeraj smo spali od  11 do pol 4user posted image user posted image user posted image po hranjenu pa pol še do pol 8user posted image user posted image user posted image user posted image


katjuša drži se lepo se nahranite, da bo se boste mal naspali... :)  user posted image user posted image user posted image user posted image

nočkauser posted image


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4348
   RE: Februarčice 2009-6. del
13.2.2009 22:05:16   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: boma2

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: boma2

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

boma zgodba je na koncu mislim da 166 strani.....

glede papirjev se pa ne sekiraj ker te ne bodo zunaj pustili če se začne kej dogajat.....




aja.. katjuša... a te je kej zgaga pekla med nosečnostjo, ker pravijo, da takrat rastejo laskiuser posted image , al je to larifari... :)

Upam, da res ne... :) V glavnem a si bila kej šivana ? Ker sem prebrala, da je imel kr veliko glavico?


nič šivanauser posted image user posted image user posted image ja res je 37 kr velik obseg.... zgaga ne vprašaj ful pekla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mogoče pa je res kej na tem pr nas sta mela oba take laske benjamin ima še bolj goste k je mel florjan in pr obeh zgaga pekla za umretuser posted image user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image bravo... No to je full dobr... Jaz se tega full bojim... ampak bo že... Ste pa tolk luštni da dol padeš.. :) res superca družinica... :) A se dojite.. uspešno?



ne ne dojimo se...... sem se odločla da ne bom dojila ker mi v P spet niso hotli dat dodatka in potem sem s ereje določla tako kot pa da gledam lačnega otroka pa še tako smo mel zadnjo noč težave ker je bil bolj lačen k bi po njihovo smel biti in mi niso dal dovolj mleka....... malo se mi je mleka pojavlo sma se probala dojit zdej doma sam pa imam ful malo mleka komaj kaka kapljica tak da si ga črpam sam toliko da se mi ne vname in da ga izničim.... za 20 ml iz obeh prs mislim da nima smisla naš pa poje 90ml.....
sem misla da se bom sekirala ampak ker sem se tak odločla se super počutim vem da je otrok sit in srečen....

zdej pa res lahko nočuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 4349
   RE: Februarčice 2009-6. del
13.2.2009 22:06:17   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: piskot

cer.

ooo, katjusa kok ste fletni. Ostalih slikc po albumih pa ni casa gledat.

v glavnem, jaz gledam na uro in cakam da bodo popadki na 5 minut, da se odpraviva do porodnisnice. zaenkrat smo pri 8 minutah. me pa mucijo ze od vceraj zvecer na 10 minut, potem se je zjutraj vse umirilo, cez dan parkrat zacelo, ...

sva upala da bova imela se enega rojenega na petek 13ega, pa nam bo zgleda valentin prinesel darilo.

prijetno noc vam zelim.


držim pesti sicer je pa še čas tud za 13.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image lep porod in veselo cartanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 4350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?