|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009-5.del
29.1.2009 12:04:34   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: akvalina

katjuša jaz ko sem bla noseča z žanom je zgledal takole:

zjutraj sem šla na wc in nisem vedla a sem samo lulala al mi je potem še mal voda odtekla par kapljic, zato sem poklicala in šla v porodnišnico. Prej sem seveda še pojedla zajtrkuser posted image user posted image user posted image  brez nisem hotla it rodituser posted image user posted image user posted image . šla sem poštengah v avto, vožnja do ljubljane, peš iz avta v sprejemno kjer sem čakala kakih deset minut in ko sem vstala da grem not v sprejemno se mi je ulila voda po trenerki do gležnjev.
tako da ni nujno da se takoj vse na enkrat ulije, ampak če je že 4 ure od tega in se ti ni še ni nč ulilo je pa možno da ti je res sam mal urina ušlo.

Bod pozorna da me ne bo skrbel zateuser posted image

hvala za tole...... ja sej pazim zdej hlačke imam suhe tak da.... jst mislim da če bi blo po kapljicah bi tud zdej blo mal mokro tak pa..... če bom pa v dvomih oz se bo spet kej pokazalo bom pa ziher šla v P....

ja jst sem tud mojmu rekla zjutraj k je to blo sem rekla zdle se še mal vležem in če se pol spet kej pokaže si nardim en fajn zajtrk in gremuser posted image user posted image user posted image v prvo sem šla na CTG (seveda nisem nič jedla prej) in pol so me poslal kr v porodno in sem dobla ob 8 zvečer kos kruhauser posted image user posted image user posted image sem bla lačna da bi jih 10 pojedlauser posted image user posted image user posted image user posted image tak da jejte prej k kam grete al pa sendvič v torbouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu akvalina)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: februarčice 2009-5.del
29.1.2009 12:04:43   
piskot
dan.

tako jaz sem se z zadnje posvetovalnice. kri in voda uredu, ostalo je pa rekla da itak ne bo gledala, ker je zdaj vseeno tudi ce takoj rodim. v ponedeljek imam ctg, pol se bova pa naprej menili.

punce, ki nameravate rodit v kranju a ste ze dobile tisto brosuro? pise noter, da moramo prinest vlozke s sabo, pa pizamo, haljo, ful enih stvari no. cisto drugace kot pred 2 leti.

akvalina user posted image user posted image user posted image . mal ga je verjetno strah kaj se dogaja, mal pa tebe hormoni dajejo, pa sta tam. se mal pa bo bolje.

katjusa zdrzi se te dva dneva user posted image .

grem mal na kavc. pa odlocit se moram kaj cem danes kuhat. 


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu akvalina)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: februarčice 2009-5.del
29.1.2009 12:05:07   
Ajvy
OJ...sem v redu......

lp vsem....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: februarčice 2009-5.del
29.1.2009 12:06:56   
piskot
ja, v porodnisnici sem bila tudi jaz skoz lacna. vem da sem potem mami prosila, da mi je pecivo in take stvari nosila.

za zajtrk smo dobili 3 tanke kose kruha, pa eno maslo in en med. pol pa delaj cudeze, da to razmazes na 3 kose. drama.


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: februarčice 2009-5.del
29.1.2009 12:07:37   
MIHAILO
Punce a mogoce katera ve kako bi jaz sterilizirala termometer dudo?A samo on cucelj mal lahko namocim al tut to ne smem?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: februarčice 2009-5.del
29.1.2009 12:09:57   
birdy
Jutro, kako smo?
Jst sem super, sem do pol dvanajstih spalauser posted image  Ma je treba izkoristt te dneve k sem doma, pa če za spanje, pa za spanjeuser posted image  Pa tud ponoč sem bolj slabo spala, je bla NELI pr men (aja, moj je mel pa nočno) in se je tok stiskala k men da saem ful slabo spala. Sej vem da se ful lepo sliš da se je k men stiskala, sam k moraš pa tko celo noč spat je pa mukauser posted image  In vsakič ko sem se jst odmaknila, je bil tak huronski jok, pa nazaj k men je seveda pršla, čist na hrbet prpopana.
Katjuša, ne vem kaj bi jst naredla, pomoje bi čakala... Lej, mal za ilustracijo, ko je men voda odtekla jst pojma nisem mela da mi je... Še dobr da sem bla že na porodniuser posted image  Hočm rečt, jst nisem nč čutla. Če ne boš šla mal spremlji kaj se dogaja in če ti še kdaj tkole kej teče pa pejd v P... Voda lahko po malem odteka...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu akvalina)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: februarčice 2009-5.del
29.1.2009 12:10:01   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: piskot

ja, v porodnisnici sem bila tudi jaz skoz lacna. vem da sem potem mami prosila, da mi je pecivo in take stvari nosila.

za zajtrk smo dobili 3 tanke kose kruha, pa eno maslo in en med. pol pa delaj cudeze, da to razmazes na 3 kose. drama.


a vi ste dobli 3 pr nas sam 2 kosa pol pa al 2 salamci al pa kaka marmeladica oz. med in maslo.... pač slaba hrana za kosilo in večerjo pa vedno neka govednauser posted image pa še ful neke čudne zelenjave k je ne jem jst sem bla tam skos lačna sem bolj zbirčna..... še dober da mam veze v kuhinji so mi vedno poslali še kak puding al pa kako sadno kašicouser posted image user posted image user posted image user posted image se je cimra enkrat sestri potožla zakaj ona ne dobi nič sladiceuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: februarčice 2009-5.del
29.1.2009 12:13:37   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: piskot

ja, v porodnisnici sem bila tudi jaz skoz lacna. vem da sem potem mami prosila, da mi je pecivo in take stvari nosila.

za zajtrk smo dobili 3 tanke kose kruha, pa eno maslo in en med. pol pa delaj cudeze, da to razmazes na 3 kose. drama.



Res? Jst pa po porodu sploh nisem mogla jest, men je blo pa ful preveč kar smo dubl... Po so mi pa še nosil kej, pa sem običajn pol tist prnešen pojedla, ker je blo boljš kt tist v P. Men res ni pasal jest, upam da bno zdej tud tko, bom kmal na stari težiuser posted image  Jst sem mela en teden po porodu 20 kil manjuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: februarčice 2009-5.del
29.1.2009 12:13:55   
Katjusa
birdy joj si ne predstavljam takole more bit res težko spat a je neli kej bolana?
ja sej čakam kaj bo čeprav sem vedno bolj prepričana da mi je ušlo malo urina..... no sej bomo vidli tud če je šlo tistih nekaj kapljic ne more bit kej narobe k te vode je kr veliko in bi moglo še kej bit za paniko delat.... drgač pa malega lepo čutim pač ko mi ga uspe mal zbudituser posted image user posted image user posted image je tak zaspanček upam da bo tud pol k pride venuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: februarčice 2009-5.del
29.1.2009 12:14:50   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: birdy
Jst sem mela en teden po porodu 20 kil manjuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jst pa 10 večuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: februarčice 2009-5.del
29.1.2009 12:16:19   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

Punce a mogoce katera ve kako bi jaz sterilizirala termometer dudo?A samo on cucelj mal lahko namocim al tut to ne smem?user posted image user posted image user posted image user posted image

to pa nebi vedla mi imamo kr takega za ušesa in digitalnega k lahko tud v ritki merimo.... sam pomoje ne sme v tako vročo vodo poglej do kolk je termometer..... verjetno je dost da jo umiješ v bolj topli vodi nekje do 40°C no tako bi jst naredla....

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: februarčice 2009-5.del
29.1.2009 12:17:04   
piskot
ajvi tole pa ni bilo v stilu.

birdy
te cist razumem, mi smo ga danes spet koncno dali v njegovo posteljo, prej je pa pri meni spal ker je bil bolan. sem imela celo noc filing kot da imam tisto lisico okoli vratu user posted image . al pa klopa.

katjusa ja veze veze, lahko tebi user posted image . jest jem ful zelenjave, pa je blo vseen zanic. pa veselo so nam nosili vse tako kar je bilo na "prepovedanem seznamu". kaj ces, se dobro da se hitro konca.


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: februarčice 2009-5.del
29.1.2009 12:17:27   
Katjusa
Piškot a res vse si morte polek prnestuser posted image to je pa mal kriza..... jst še pižame nimam ne kaj da bi jo s sabo noslauser posted image user posted image user posted image user posted image še dober da grem v celje mislim da vse dobimo no vsaj včasih je blo takouser posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: februarčice 2009-5.del
29.1.2009 12:18:39   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: piskot
katjusa ja veze veze, lahko tebi user posted image . jest jem ful zelenjave, pa je blo vseen zanic. pa veselo so nam nosili vse tako kar je bilo na "prepovedanem seznamu". kaj ces, se dobro da se hitro konca.

ja to pa res tak povdarjajo kaj doječa mamica naj nebi jedla pa tak forsirajo dojenje pol ti dajejo pa čist običajno hrano......



(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: februarčice 2009-5.del
29.1.2009 12:19:56   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

birdy joj si ne predstavljam takole more bit res težko spat a je neli kej bolana?
ja sej čakam kaj bo čeprav sem vedno bolj prepričana da mi je ušlo malo urina..... no sej bomo vidli tud če je šlo tistih nekaj kapljic ne more bit kej narobe k te vode je kr veliko in bi moglo še kej bit za paniko delat.... drgač pa malega lepo čutim pač ko mi ga uspe mal zbudituser posted image user posted image user posted image je tak zaspanček upam da bo tud pol k pride venuser posted image user posted image user posted image





Ne, ni bolanauser posted image  Vsake tok časa jo prime in na vsak način hoče spat pr nama/men. Pa se je ne da pomirit, vedno probavam pa probavam pa ne greuser posted image  Ta moja češplja, dobr zna ona... Pa ne morem da je ne bi k seb vzela, zdej se mi končno zdi da neki dojema da bo kmaL mal drgač. Pa skoz bušija pa mene boža, pa na bušija kaže...
Sej boš vidla kva bo glede tiste tekočine (kere koli že)... Sicer greš pa lohk tud že počas rodituser posted image  

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: februarčice 2009-5.del
29.1.2009 12:22:24   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: piskot

sem imela celo noc filing kot da imam tisto lisico okoli vratu user posted image . al pa klopa.



Sory, ampak user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dobr si to povedala, režim se k zmešana...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: februarčice 2009-5.del
29.1.2009 12:23:15   
MIHAILO
Hvala Ktjusa tudi jaz sem mislila tako,da ga samo v vroci vodi umijem,cucelj pac ostalo itak ne smem,ker je tudi digitalno...
user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: februarčice 2009-5.del
29.1.2009 12:37:24   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

Hvala Ktjusa tudi jaz sem mislila tako,da ga samo v vroci vodi umijem,cucelj pac ostalo itak ne smem,ker je tudi digitalno...


verjetno v navodilih piše kakšno je vzdrževanje al ne?

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: februarčice 2009-5.del
29.1.2009 12:59:16   
cita
Moje poročilo iz pregleda ni nč dobrouser posted image user posted image user posted image čaka me nekaj najhujšega sej sem pričakovala ampak mi je sedaj vseeno hudo...moje otekanje v noge ni normalno kar sem vedela in moji G to sploh ni všeč ker kg kr rastejo ampak sem ji povedala da še vedno pazim pr hrani ampak je rekla sej vem da ste pridna ampak ste pa polna vode...in kaj me čaka ker imam pritisk tudi kar visok spodnjega sem danes imela 98 mi je rekla da si moram doma merit pritisk redno in če bo nad 90 takoj še tisti moment k njej nazaj in me bo dala v bolnicouser posted image user posted image kar pa vem da mi ne uide zdele sem si ga merila in je bil 88 zelo zelo malo manjka ampak tako pač je nosečnost mi pokazala vse kar je možno veliko slabega nekaj najbolj dobrega pa bo ko rodim in vidim svojo malo miss in da mi rečejo da je zdrava...Punce grem nekaj pojest nisem za popolnoma nč popoldne pa še šibam v Velenje v Mullerja s sestro ker pol tak ne vem kdaj bom spet lahko šla...pač tako je...

Punce lepo se imejte in se javim ko pridem malo k sebiuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: februarčice 2009-5.del
29.1.2009 13:03:40   
timy
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

Piškot a res vse si morte polek prnestuser posted image to je pa mal kriza..... jst še pižame nimam ne kaj da bi jo s sabo noslauser posted image user posted image user posted image user posted image še dober da grem v celje mislim da vse dobimo no vsaj včasih je blo takouser posted image


Je bila moja kolegica prejšnji mesec v porodnišnici v Celju, in zdaj sem bratrančeva punca in še vedno dobiš vse tamuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: februarčice 2009-5.del
29.1.2009 13:05:45   
timy
IZVIRNO SPOROČILO: cita

Moje poročilo iz pregleda ni nč dobrouser posted image user posted image user posted image čaka me nekaj najhujšega sej sem pričakovala ampak mi je sedaj vseeno hudo...moje otekanje v noge ni normalno kar sem vedela in moji G to sploh ni všeč ker kg kr rastejo ampak sem ji povedala da še vedno pazim pr hrani ampak je rekla sej vem da ste pridna ampak ste pa polna vode...in kaj me čaka ker imam pritisk tudi kar visok spodnjega sem danes imela 98 mi je rekla da si moram doma merit pritisk redno in če bo nad 90 takoj še tisti moment k njej nazaj in me bo dala v bolnicouser posted image user posted image kar pa vem da mi ne uide zdele sem si ga merila in je bil 88 zelo zelo malo manjka ampak tako pač je nosečnost mi pokazala vse kar je možno veliko slabega nekaj najbolj dobrega pa bo ko rodim in vidim svojo malo miss in da mi rečejo da je zdrava...Punce grem nekaj pojest nisem za popolnoma nč popoldne pa še šibam v Velenje v Mullerja s sestro ker pol tak ne vem kdaj bom spet lahko šla...pač tako je...

Punce lepo se imejte in se javim ko pridem malo k sebiuser posted image user posted image user posted image




Cita user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  poskušaj se malo spočiti, ulezi se, pa ne se preveč obremenjevati, ker to še samo zviša pritisk.

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: februarčice 2009-5.del
29.1.2009 13:06:28   
Čebel@
cita user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

punce pri meni se pa neki dogaja(nimam pojma kaj).....ponoči je bil spet čist trd buši in zjutraj neki popadkov ampak so se umirili oz. izginili.........me je pa začelo dele full šravfati in sem šla na wc(kakat) pa ničuser posted image pa full mi je vroče in malo slabo.....kaj mislite da je to???imam pa ob 16.30 g in ne bom prej delala panike

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: februarčice 2009-5.del
29.1.2009 13:19:13   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

cita user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

punce pri meni se pa neki dogaja(nimam pojma kaj).....ponoči je bil spet čist trd buši in zjutraj neki popadkov ampak so se umirili oz. izginili.........me je pa začelo dele full šravfati in sem šla na wc(kakat) pa ničuser posted image pa full mi je vroče in malo slabo.....kaj mislite da je to???imam pa ob 16.30 g in ne bom prej delala panike


Hvala za objemčke...

Majchy mogoče se je pa začelo dogajat če boš lahko počakaj do 16:30 če ne pa se le pojdi pokazat v P tudi prej pa boš vedela kaj in kako...držim pestkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: februarčice 2009-5.del
29.1.2009 13:21:25   
cita
Joj joj ni dovolj slabo poročilo iz pregledauser posted image  me pa zdele Laura kliče iz šole da jo je ena sošolka vrgla po tleh oz.porinala in da jo komolc fulll boli da ne more nč ja kaj sledi gremo k zdravniku pa sej pravijo če ima hudič mlade da jih ima velik a ne nekako tako se tole gre...GROZAAAAAA

Hvala za objemčke...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: februarčice 2009-5.del
29.1.2009 13:23:51   
Čebel@
cita....hvala za objemčke in pikepoke.......upam da laura nima kake kosti zlomljeneuser posted image user posted image danes pa ni tvoj danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?