|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 15:51:21   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

Pozdravljene vse, čestitke za preglede in ostalo

Danes mi je poštar prinesel paket za matične celice za javno banko, tako tud to imam urejeno, zdej sm nesmem pozabit, dat v torbo za v p.,ko jo bom pripravljala.

Zdej bom pa še jaz nekaj butastega vprašala, gre za pajacka za iz bolnice domov. Prvič  sem sešila dva vuser posted image  in user posted image  barvi, Mihca smo seveda oblekli v user posted image , roza je pa še ne nošen in bo pripravljen v torbi, zdej pa vprašanje, bi ve če bo mo imeli  še enega user posted image  pripravle isti pajacek, prej mi je blo jasno da ja, zdej pa sem v dilemi, kao ni nov-nošen, pa na slikah bo istiuser posted image , sj vem najbolš da škarje v roke in brž šivat novga, ker kupovala ga nebom. Ga bom mal dle delala, ker ko sedim me pod desno dojko ob strani nekaj tako boleče nateguje, da joj, sm pozabila g. vprašat, pa ker moram ležat bi mi sm rekla zakaj sedimuser posted image


Jaz ne bi komplicirala. Naše dete bo imelo tudi isti pajacek kot ga je imela Tija - je bež barve. user posted image  Sem pa danes že razmišljala, da je ta bež verjetno prevelik, ker je št.68 in bom vzela pač manjšega modrega, ki ga pa Tija ni nosila. In če bo tudi tokrat user posted image  bo pač v modrem.

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2801
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 15:52:33   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Otrdevanje- jaz sem nekje prebrala enkrat da mora lažni popadek miniti od 5 - 10 sekund, če je daljši in boli, je lahko že pravi, ti pa na konciu trajajo tudi pol minute ali več..ma sej to nekje na RR piše...tako da punce ne ga srat o pol ure user posted image user posted image user posted image user posted image , Mama m- verjetno si imela več lažnih ali kaj...ma sej jst tudi pri meni več ne vem, al se mišek noter tako obrne in nagužva rito ven, al mi trebuh otrdi, samo veste kaj, sploh me ne skrbi, lažni ali pravi, ko bo cajt bomo pa šli...zdej smo že velikančki,,,,kdaj bo pravi, boste pa hudičevo dobro vedele...a ne SPPS...user posted image user posted image user posted image


take imam jaz,da traja cca. pol minute in boli in to vsak dan bolj, ampak je pa bolečina še daleč od tistih pravih


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 2802
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 15:58:43   
Najaa
pocka, se držiš?

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2803
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 16:06:48   
Najaa
A mi lahko hitro ena pove, če moram odnest tole olajšavo za druž.člana na davčno v času uradnih ur ali lahko tudi jutri, ko je četrtek in niso uradne ure? Samo da oddam?


A zdej ste pa vse mrknile?user posted image

< Sporočilo je popravil Najaa -- 28.1.2009 16:21:11 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2804
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 16:22:07   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

Čebeica maja - si pa pridna da sama šivaš! Ma, pomoje ne nič skrbet, ker user posted image ne bo prav nič falilo četudi bo imel isti kompletek kot ga je imel starejši! Bo še bolj zanimivo, če ste se takrat in se boste zdaj slikali boš lahko primerjala kako sta si ali si nista podobna... in bo to ena vaša tradicija pajacka. user posted image user posted image user posted image  Če pa misliš, da nujno mora biti  pajacek nov pa imaš tri možnosti, najprej vprašat ginekologa ali bo user posted image  ali user posted image  (če bouser posted image  pač ni potrebno komplicirat), sicer pa zašit pajacka ali pa ga kupiti.


KOKICA, GRAHEC- hvala, verjetn bomo kr pri tradiciji ostaliuser posted image user posted image user posted image , ker se mi neda šivat, itak moram ležat, drugač, ja pa šivanje moj posel, sm zdej stroji kr samevajouser posted image user posted image user posted image  HVALA

_____________________________

11.2.2007-Miha
16.3.2009-Maks

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 2805
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 16:26:01   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

Pozdravljene vse, čestitke za preglede in ostalo

Danes mi je poštar prinesel paket za matične celice za javno banko, tako tud to imam urejeno, zdej sm nesmem pozabit, dat v torbo za v p.,ko jo bom pripravljala.

Zdej bom pa še jaz nekaj butastega vprašala, gre za pajacka za iz bolnice domov. Prvič  sem sešila dva vuser posted image  in user posted image  barvi, Mihca smo seveda oblekli v user posted image , roza je pa še ne nošen in bo pripravljen v torbi, zdej pa vprašanje, bi ve če bo mo imeli  še enega user posted image  pripravle isti pajacek, prej mi je blo jasno da ja, zdej pa sem v dilemi, kao ni nov-nošen, pa na slikah bo istiuser posted image , sj vem najbolš da škarje v roke in brž šivat novga, ker kupovala ga nebom. Ga bom mal dle delala, ker ko sedim me pod desno dojko ob strani nekaj tako boleče nateguje, da joj, sm pozabila g. vprašat, pa ker moram ležat bi mi sm rekla zakaj sedimuser posted image



Jaz ne bi komplicirala. Naše dete bo imelo tudi isti pajacek kot ga je imela Tija - je bež barve. user posted image  Sem pa danes že razmišljala, da je ta bež verjetno prevelik, ker je št.68 in bom vzela pač manjšega modrega, ki ga pa Tija ni nosila. In če bo tudi tokrat user posted image  bo pač v modrem.


imaš prov , mal pa moram kompliciratuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

11.2.2007-Miha
16.3.2009-Maks

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2806
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 16:26:02   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: bambam

Me ne je med prazniki držala pekomanijauser posted image user posted image . V celem življenju nisem tolk peciva spekla kot v teh praznikih.user posted image user posted image
Saj se mi je pol tudi poznalo pr kilahuser posted image . Ker mi je valjda blo škoda kak košček stran vrečtuser posted image .
Sladice so pa tudi na ločevalnih se mi zdi. Mogoče se bomo pa odločle za tisto dieto kjer se jejo samo sladiceuser posted image user posted image user posted image  . Sem slišala da to tudi obstajauser posted image user posted image  


Pa ja...in potem svizec zavije čokolado...user posted image user posted image user posted image



vtipkaj v najdi.si 90 dni dieta, na OH dan imaš torto za večerjo user posted image in potem še črno čokoldato počez, za vsaki slučaj da ne pride do kake alergije user posted image user posted image user posted image ti vem povedat ker sem delala to dieto in je hudo učinkovita, če se je držiš res striktno user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 2807
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 16:26:05   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

Pozdravljene vse, čestitke za preglede in ostalo

Danes mi je poštar prinesel paket za matične celice za javno banko, tako tud to imam urejeno, zdej sm nesmem pozabit, dat v torbo za v p.,ko jo bom pripravljala.

Zdej bom pa še jaz nekaj butastega vprašala, gre za pajacka za iz bolnice domov. Prvič  sem sešila dva vuser posted image  in user posted image  barvi, Mihca smo seveda oblekli v user posted image , roza je pa še ne nošen in bo pripravljen v torbi, zdej pa vprašanje, bi ve če bo mo imeli  še enega user posted image  pripravle isti pajacek, prej mi je blo jasno da ja, zdej pa sem v dilemi, kao ni nov-nošen, pa na slikah bo istiuser posted image , sj vem najbolš da škarje v roke in brž šivat novga, ker kupovala ga nebom. Ga bom mal dle delala, ker ko sedim me pod desno dojko ob strani nekaj tako boleče nateguje, da joj, sm pozabila g. vprašat, pa ker moram ležat bi mi sm rekla zakaj sedimuser posted image


Če se ti da...sešij še enega za user posted image ..drugače pa jaz ne bi komplicirala, pa bi kar starega zraven nesla...moje  mnenje...user posted image


sem tudi jaz v tej dilemi, ali vzet isti pajacek kot ga je imela Taja za iz P (je bele barve) ali kupiti novega user posted image user posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 2808
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 16:29:38   
pocka
ma ja se kolikor se lahko, sem deklica za vse te dni in niso lahke user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

A mi lahko hitro ena pove, če moram odnest tole olajšavo za druž.člana na davčno v času uradnih ur ali lahko tudi jutri, ko je četrtek in niso uradne ure? Samo da oddam?




joj ne znam ti pomagat, meni jo je mama nesla, ampak ne vem kateri dan je bil user posted image , kaj pa če kar pošlješ priporočeno pa je?


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2809
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 16:30:43   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

Pozdravljene vse, čestitke za preglede in ostalo

Danes mi je poštar prinesel paket za matične celice za javno banko, tako tud to imam urejeno, zdej sm nesmem pozabit, dat v torbo za v p.,ko jo bom pripravljala.

Zdej bom pa še jaz nekaj butastega vprašala, gre za pajacka za iz bolnice domov. Prvič  sem sešila dva vuser posted image  in user posted image  barvi, Mihca smo seveda oblekli v user posted image , roza je pa še ne nošen in bo pripravljen v torbi, zdej pa vprašanje, bi ve če bo mo imeli  še enega user posted image  pripravle isti pajacek, prej mi je blo jasno da ja, zdej pa sem v dilemi, kao ni nov-nošen, pa na slikah bo istiuser posted image , sj vem najbolš da škarje v roke in brž šivat novga, ker kupovala ga nebom. Ga bom mal dle delala, ker ko sedim me pod desno dojko ob strani nekaj tako boleče nateguje, da joj, sm pozabila g. vprašat, pa ker moram ležat bi mi sm rekla zakaj sedimuser posted image


Če se ti da...sešij še enega za user posted image ..drugače pa jaz ne bi komplicirala, pa bi kar starega zraven nesla...moje  mnenje...user posted image


sem tudi jaz v tej dilemi, ali vzet isti pajacek kot ga je imela Taja za iz P (je bele barve) ali kupiti novega user posted image user posted image



Hmm, šele zdaj sem dojela, da ne govorimo o kombinezonu! user posted image  user posted image user posted image  No, jaz sem misla kombinezon, pajacek bi pa ziher drugi dala. ne da bi, bom. user posted image

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2810
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 16:31:18   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: yania

Otrdevanje- jaz sem nekje prebrala enkrat da mora lažni popadek miniti od 5 - 10 sekund, če je daljši in boli, je lahko že pravi, ti pa na konciu trajajo tudi pol minute ali več..ma sej to nekje na RR piše...tako da punce ne ga srat o pol ure user posted image user posted image user posted image user posted image , Mama m- verjetno si imela več lažnih ali kaj...ma sej jst tudi pri meni več ne vem, al se mišek noter tako obrne in nagužva rito ven, al mi trebuh otrdi, samo veste kaj, sploh me ne skrbi, lažni ali pravi, ko bo cajt bomo pa šli...zdej smo že velikančki,,,,kdaj bo pravi, boste pa hudičevo dobro vedele...a ne SPPS...user posted image user posted image user posted image


take imam jaz,da traja cca. pol minute in boli in to vsak dan bolj, ampak je pa bolečina še daleč od tistih pravih



o ubožica, pa počivaš

_____________________________

11.2.2007-Miha
16.3.2009-Maks

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2811
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 16:32:23   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

ma ja se kolikor se lahko, sem deklica za vse te dni in niso lahke user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

A mi lahko hitro ena pove, če moram odnest tole olajšavo za druž.člana na davčno v času uradnih ur ali lahko tudi jutri, ko je četrtek in niso uradne ure? Samo da oddam?




joj ne znam ti pomagat, meni jo je mama nesla, ampak ne vem kateri dan je bil user posted image , kaj pa če kar pošlješ priporočeno pa je?



Tudi to je opcija ja, ampak imam davčno tako blizu, da se bolj splača odnest kot na pošto hodit. user posted image
Sej sem se že odločila, da nesem v petek. Hvala vseeno!
Tako me kolk boli, da se komaj premikam...

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2812
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 16:34:38   
Pupa7
hojla, kaj se kaj dogaja user posted image

jaz sem se ravno zbudila in koooomaj vstaal, tako me bolijo vezi in sramna kost, da koooomaj hodim, pa k križu me hoče nekaj špikat...

eh, borke smo in borke ostanemo user posted image se ne damo kr tko, bomo pa bl počivat pa je user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2813
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 16:35:25   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

A mi lahko hitro ena pove, če moram odnest tole olajšavo za druž.člana na davčno v času uradnih ur ali lahko tudi jutri, ko je četrtek in niso uradne ure? Samo da oddam?


A zdej ste pa vse mrknile?user posted image


Ne vem. Jaz bom kar po pošti poslala. Lahko pa pokličeš in vprašaš.

No, sem zdaj prebrala, da si se že odločila. user posted image

< Sporočilo je popravil Nina00 -- 28.1.2009 16:37:34 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2814
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 16:38:31   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

hojla, kaj se kaj dogaja user posted image

jaz sem se ravno zbudila in koooomaj vstaal, tako me bolijo vezi in sramna kost, da koooomaj hodim, pa k križu me hoče nekaj špikat...

eh, borke smo in borke ostanemo user posted image se ne damo kr tko, bomo pa bl počivat pa je user posted image



No, zdaj pa nazaj počivat user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 2815
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 16:40:04   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

hojla, kaj se kaj dogaja user posted image

jaz sem se ravno zbudila in koooomaj vstaal, tako me bolijo vezi in sramna kost, da koooomaj hodim, pa k križu me hoče nekaj špikat...

eh, borke smo in borke ostanemo user posted image se ne damo kr tko, bomo pa bl počivat pa je user posted image



No, zdaj pa nazaj počivat user posted image


lepo ležim na kavču in vas berem, brez skrbi znam poskrbet da se ne pretegnem user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 2816
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 16:40:05   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

Pozdravljene vse, čestitke za preglede in ostalo

Danes mi je poštar prinesel paket za matične celice za javno banko, tako tud to imam urejeno, zdej sm nesmem pozabit, dat v torbo za v p.,ko jo bom pripravljala.

Zdej bom pa še jaz nekaj butastega vprašala, gre za pajacka za iz bolnice domov. Prvič  sem sešila dva vuser posted image  in user posted image  barvi, Mihca smo seveda oblekli v user posted image , roza je pa še ne nošen in bo pripravljen v torbi, zdej pa vprašanje, bi ve če bo mo imeli  še enega user posted image  pripravle isti pajacek, prej mi je blo jasno da ja, zdej pa sem v dilemi, kao ni nov-nošen, pa na slikah bo istiuser posted image , sj vem najbolš da škarje v roke in brž šivat novga, ker kupovala ga nebom. Ga bom mal dle delala, ker ko sedim me pod desno dojko ob strani nekaj tako boleče nateguje, da joj, sm pozabila g. vprašat, pa ker moram ležat bi mi sm rekla zakaj sedimuser posted image


Če se ti da...sešij še enega za user posted image ..drugače pa jaz ne bi komplicirala, pa bi kar starega zraven nesla...moje  mnenje...user posted image


sem tudi jaz v tej dilemi, ali vzet isti pajacek kot ga je imela Taja za iz P (je bele barve) ali kupiti novega user posted image user posted image



Hmm, šele zdaj sem dojela, da ne govorimo o kombinezonu! user posted image  user posted image user posted image  No, jaz sem misla kombinezon, pajacek bi pa ziher drugi dala. ne da bi, bom. user posted image


pol moram druzga sešituser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11.2.2007-Miha
16.3.2009-Maks

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2817
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 16:41:19   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja


pol moram druzga sešituser posted image user posted image user posted image user posted image


ne kompliciraj, sigurno maš kakega kupljenga, če pa ne pa naj ga gre tvoj dragi kupit pa je... ti tko ne smeš kolovratit okrog user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2818
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 16:43:01   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

pol moram druzga sešituser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image  Zdaj si me pa nasmejala. ne, ni treba. Kot ti je ena napisala, naj bo v istem in slikaj in boš primerjala s prvim otrokom. To so zanimive fotke. user posted image
Sam meni se zdi tako nekaj posebnega, kao da ima svoj pajacek za iz P... Mi imamo fuuul cotk, ampak za iz P bom za tega otročka vseeno kupila en pajacek.

Nina, hvala za odgovor.user posted image

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2819
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 16:52:34   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: yania

Otrdevanje- jaz sem nekje prebrala enkrat da mora lažni popadek miniti od 5 - 10 sekund, če je daljši in boli, je lahko že pravi, ti pa na konciu trajajo tudi pol minute ali več..ma sej to nekje na RR piše...tako da punce ne ga srat o pol ure user posted image user posted image user posted image user posted image , Mama m- verjetno si imela več lažnih ali kaj...ma sej jst tudi pri meni več ne vem, al se mišek noter tako obrne in nagužva rito ven, al mi trebuh otrdi, samo veste kaj, sploh me ne skrbi, lažni ali pravi, ko bo cajt bomo pa šli...zdej smo že velikančki,,,,kdaj bo pravi, boste pa hudičevo dobro vedele...a ne SPPS...user posted image user posted image user posted image


take imam jaz,da traja cca. pol minute in boli in to vsak dan bolj, ampak je pa bolečina še daleč od tistih pravih



o ubožica, pa počivaš


ma zadnje dni bolj ne kot ja, ker mi enostavno ne uspe, še dobro,da mi mami pomaga in mi vzame popoldne malo Tajo,da se lahko uležem, ah, saj bo boljše, sem že rekla mojemu,da ko se pozdravi, naj se kar pripravi, ker se ne bom dvignila s kavča razen,ko bo treba na wc user posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2820
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 16:55:44   
Najaa
Bo katera imela za user posted image  košek?

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2821
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 16:55:50   
pocka
najaa - a si ti že dobila od občine odločbo za vrtec??? Mi smo jih zadnjič klicali, da kdaj bo, pa je rekla,da jih imajo še 600 za poslat, da bo do konca meseca, ampak ne vem če premorejo vsi trije vrtci v naši občini skupaj glig 600 otrokuser posted image user posted image user posted image , se mi zdi,da malo nakladajo...

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2822
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 16:56:55   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Bo katera imela za user posted image  košek?


ne, ni placa


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2823
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 16:59:39   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

najaa - a si ti že dobila od občine odločbo za vrtec??? Mi smo jih zadnjič klicali, da kdaj bo, pa je rekla,da jih imajo še 600 za poslat, da bo do konca meseca, ampak ne vem če premorejo vsi trije vrtci v naši občini skupaj glig 600 otrokuser posted image user posted image user posted image , se mi zdi,da malo nakladajo...


Kakšno odločbo??user posted image

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2824
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 17:02:35   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

najaa - a si ti že dobila od občine odločbo za vrtec??? Mi smo jih zadnjič klicali, da kdaj bo, pa je rekla,da jih imajo še 600 za poslat, da bo do konca meseca, ampak ne vem če premorejo vsi trije vrtci v naši občini skupaj glig 600 otrokuser posted image user posted image user posted image , se mi zdi,da malo nakladajo...


Kakšno odločbo??user posted image


za letošnje leto (od 1.1.2009 naprej), notri piše v katerem plačilnem razredu ste


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?