|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
25.1.2009 12:42:56   
NoBady
Vse ste šle kuhat... FAJN SKUHITE...js sm pa pr tašči na kosiluuser posted image

eno uprašanje... kateri naj sporočim ko bom v bolnici, ko bom rodila?user posted image ( sej ne da se že mudi)  naj mi na ZS pošlje telefonsko številkouser posted image Sm opazla da se vas kr neki pozna, sploh šašaveuser posted image , no js pa žal nobene ne poznam, pa sm rekla da bom kr napisala za tel. številko... če je prou tak? zarad mene pa lahko tut čakate da pridm iz bolnice in vam povem poluser posted image

dober tek vsem ... grem js tut jest...
se beremo...


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1401
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
25.1.2009 12:56:46   
mama_milchy
A nismo eni že pošiljale telefonske številke user posted image  za primer ko rodimo oziroma gremo kaj prej v P?

Nobady, kdaj imaš ti rok? Je najbolje eni, ki ima fajn pred tabo al pa za tabo dat številko....ja, nekatere se res med sabo poznamo....

No,punce, lepo nedlejo vam želim; mi gremo zdaj do trgovine pa na kosilo k mami in pol še na en obisk tako da bo najbrž pozna ura ko bomo nazaj doma....

Lepo se imejte pa božajte bušije

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 1402
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
25.1.2009 12:59:54   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

A nismo eni že pošiljale telefonske številke user posted image  za primer ko rodimo oziroma gremo kaj prej v P?

Nobady, kdaj imaš ti rok? Je najbolje eni, ki ima fajn pred tabo al pa za tabo dat številko....ja, nekatere se res med sabo poznamo....

No,punce, lepo nedlejo vam želim; mi gremo zdaj do trgovine pa na kosilo k mami in pol še na en obisk tako da bo najbrž pozna ura ko bomo nazaj doma....

Lepo se imejte pa božajte bušije


najaa je pravi naslov za telefonske, pošljita ji svojo pa vama ona nazaj pošlje njeno user posted image

jaz sem se fino fajn najedla njokcov v gobovi omakici, zdaj si še glavo operem, potem pa gremo veeeen user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1403
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
25.1.2009 13:29:01   
lejca
kolk tece ura...je ze pol dveh..zdej mal pocivam,potem bo kosilo, potem spanje...in proti veceru spet pospravljanje...

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 1404
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
25.1.2009 13:45:20   
čebeica maja
DAN

vidim da ni nobene nikjer, sej je tako prov sprehodi, obiski in počitki. Mi tud počivamo, ko se zbudimo gremo pa k tašči, ima v ponedeljek rd., tako da verjetn bom tud jst štrudl papcala, ko je včeri tasa z njim strašila,njami.

Pa persida me je čist presenetla kr nisem mogla verjrt, da videm prov, dokler nisem brala sem mislila da sem kej zabluzila in da sem na 3.delu

ČESTITKE  PERSIDA IN DRŽIMO PESTKE ZA TVOJA DVA SONČKA IN ZA VAJU STARŠAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
-
plenice ALJAŽ pa sem jaz že pri mihcu kupila in so čist še lepe.


pozdravčke

_____________________________

11.2.2007-Miha
16.3.2009-Maks

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 1405
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
25.1.2009 14:53:56   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

dobro jutro. komaj zdaj prišla iz postelje. Sem si danes malo privoščlauser posted image itak ne rabim kuhat ker grem tašči na kosilo.

Zdaj pa grem na bolšaka pogledat kaj imajo..povavadi si stalno nabavim dokolenke na boljšaku ker so dost cenejše kot pa v kaki naši trgovinci. Tak ta da kaj pa vem,mogoče ša jih vjagam kje.

Punce lepo bodite, se tipkamo kaj popoldan (če mi nebo moj rač. zasedouser posted image ) če ne pa jutri..

papa

čuj ,jaz danes ne morem v MBuser posted image user posted image user posted image si si rezervirala štant?user posted image user posted image

čuj sem ti zrihtala neke posla. user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1406
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
25.1.2009 15:09:52   
NoBady
Dans je pa zatišje tu... vse počivate pa se cartate?

Sem si vzela čas in šla mal nazaj brat...
za PERSIDO user posted image in user posted image user posted image user posted image za njuna škrata...prava borca sta, mami je pa zelo močna..svaka čast mami PERSIDA!!! le tako naprej in kot bi mignil kmalu se boste doma cartali...




_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1407
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
25.1.2009 15:12:38   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

Dans je pa zatišje tu... vse počivate pa se cartate?

Sem si vzela čas in šla mal nazaj brat...
za PERSIDO user posted image in user posted image user posted image user posted image za njuna škrata...prava borca sta, mami je pa zelo močna..svaka čast mami PERSIDA!!! le tako naprej in kot bi mignil kmalu se boste doma cartali...





Številko pošlji najii na zs, pa ti ona pošlje svojo.

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 1408
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
25.1.2009 15:20:43   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady
eno uprašanje... kateri naj sporočim ko bom v bolnici, ko bom rodila?user posted image ( sej ne da se že mudi)  naj mi na ZS pošlje telefonsko številkouser posted image

hei.
NoBady cifro sporočiš Naji..pošlji ji ZS,sicer pa ti je že Pupa povedala.



Sm opazla da se vas kr neki pozna, sploh šašaveuser posted image

ne, ne poznamo se še osebno. Samo preko RR. user posted image
Jaz sicer poznam Mb. marčevke, ker smo bile na pijački, druge pa nobene..


Vidim da je res prazno tu gor ja.. user posted image

Sem pa danes ponoči imela spet grozne krče v desni nogi tak da sem se zbudila in se cmerila. Sem zdaj bila v lekarni in si kupila Magnesol. Sem ji povedala da imam nosečniško sladkorno in mi je rekla,da je to edino kaj mi lahko da. Pol pa berem v navodilih ali kaj pač so zraven, da diabetikom ni priporočljiv Magnesol..user posted image user posted image Nič mi ni jasno zdaj,kaj lahko in kaj ne.
Sem klicala Persido da naj vpraša v P.,ko pride kaka sestra,če lahko ali ne. Prejle pa me je klicala še kolegica in sem rekla naj še njeno mamo vpr. če lahko, ker je njena mama vodja zdravstvene nege v P.  Tak da ona pa bi že mogla vedet.. user posted image verjetno.



(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 1409
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
25.1.2009 15:26:02   
Lolita23
Jaz imam pa občutek, da moji pupi niso všeč moja rebra na D strani, ves čas jih rine nekam, sploh več ne morem normalno sedet, jih že rine.Sem mislila, da bo manj gibala zarad prostora, pa je začela moj trebuh spreminjat v hribe in doline, da ne rečem, kake počne ko se vozim z avtom.user posted image user posted image Sej mi je fajn sem me že cela D stran boli.user posted image user posted image pa

Ej tasa ne boš verjela, kdo me je zdej klical Manca, se je spomniš???


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1410
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
25.1.2009 15:29:25   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Dober večer vsem mojim nosečkicam.
Najprej se vam bi vsem po vrsti lepo zahvalila za vso podporo.Upam ,da mi oprostite ,če vas danes ne bom prebrala vse za nazaj.Moj mi je za vikend prinesel računalnik v bolnico,ker sem vas res že pogrešala in sem se vam hotela osebno zahvalit za vso podporo ker sem res bila pahnjena v tako situacijo ,ko ti vsaka lepa beseda ,da moči za naprej.Zato ,res iskrena vam hvala.So včasih res težki dnevi ,ko bi vse poslal k hudiču a ostajam močna ,ker me moja otroka resnično potrebujeta.Lepo je slišat,ko si rečem moja otroka.Čeprav še jih nimam pri sebi a počasi dojemam ,da sem mama.Živim za dan ,ko bomo zapustili bolnišnico.To je največja motivacija kar jih je.Poleg vaše tolažbe.Torej drage moje še stotič ponovim hvala vam.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ijla Persidauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem zdajle kar debeeelo pogledala,ko sem zagledala tvoj nickuser posted image user posted image user posted image user posted image
Mi smo skoz s tabo in tvoojima fantkoma in držimo pestke,da boste čimprej skupaj in domauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

p.s.:luštna fantka imaš-si nas pa vse pošteno prestrašilauser posted image ampak,samo to je pomembno,da ste vsi zdravi in lepo napredujete-mogoč bolj počas,ampak na boljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image


Se pridružujem! user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1411
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
25.1.2009 15:33:21   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23
Ej tasa ne boš verjela, kdo me je zdej klical Manca, se je spomniš???


ja se je spomnim ja. In kaj pravi? Midve sva ful zgubile kontakt, ker je postala malo "visoka" pol je pa itak šla delat na Primorsko v Portorož. Se slišiva 1x/mesec ampak se itak nimama kaj za menit. user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1412
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
25.1.2009 15:46:33   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23
Ej tasa ne boš verjela, kdo me je zdej klical Manca, se je spomniš???


ja se je spomnim ja. In kaj pravi? Midve sva ful zgubile kontakt, ker je postala malo "visoka" pol je pa itak šla delat na Primorsko v Portorož. Se slišiva 1x/mesec ampak se itak nimama kaj za menit. user posted image



sej ne da se hočem vmešavat,ampak a se ta Manca piše na P ???


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1413
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
25.1.2009 16:01:50   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: marec2009

Bila v torek pri ginekologinji pa je vse ok.
Mali(a) brca, se je že obrnil(a) z glavico navdol.

naslednji pregled imam 24.02.2009 pridobila še 2kg torej sem zdaj na
marec 2009 (31)            (št. 1  , št.  0) 24.2., LJ   +4,5 kg, 134 cm

ginekologinja mi je dala pildek za socialno za urihtati papirje 25.02.09 pa začnem s porodniškim dopustom.



user posted image user posted image user posted image  za pregled!

(odgovor članu marec2009)
Neposredna povezava do sporočila: 1414
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
25.1.2009 16:26:41   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23
Ej tasa ne boš verjela, kdo me je zdej klical Manca, se je spomniš???


ja se je spomnim ja. In kaj pravi? Midve sva ful zgubile kontakt, ker je postala malo "visoka" pol je pa itak šla delat na Primorsko v Portorož. Se slišiva 1x/mesec ampak se itak nimama kaj za menit. user posted image



sej ne da se hočem vmešavat,ampak a se ta Manca piše na P ???


hei pocka, kako si? Ma sploh se ne vmešavaš..ni panike. user posted image
Ne, ne piše se na P. ampak na H.

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 1415
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
25.1.2009 16:30:56   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23
Ej tasa ne boš verjela, kdo me je zdej klical Manca, se je spomniš???


ja se je spomnim ja. In kaj pravi? Midve sva ful zgubile kontakt, ker je postala malo "visoka" pol je pa itak šla delat na Primorsko v Portorož. Se slišiva 1x/mesec ampak se itak nimama kaj za menit. user posted image



No mene je enkrat povabila na kavo in mi predstavljala neko hrano s katero hujšaš, pa me od takrat nič zdej me pa pokliče, se javim pa reče, da se je zmotila.user posted image Pa sej ni važen.


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1416
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
25.1.2009 16:39:31   
tasa_m
Zdaj sem si šla malo pripravit za pranje,da bm jutri tud jaz začela prat za našo user posted image . Se mi zdi,da sem še edina ki nič ne pere user posted image . Sem dala samo planice iz paklov (ker sem imela še zapakirane) pa mam celi stroj user posted image Kdo bo to likal?? Se katera javi??user posted image
Pol pa če sem bila že v zagonu pa sem dala še te majčke, body-e in kompletke ven iz omare in mi je blo kr slabo. Tolko imam vsega da bom lahko samo prala,prala in prala..user posted image .

Punce zdaj pa me nekaj zanima
: na koliko °C perete oz ste prale vse te body-e in kompletke? 30,40 ali več? Men na nekaterih piše da lahko perem na 60°.
Aja pa še to: ali ima katera barvne plenice(jaz imam roza in vijolčne z rožicami) in me zanima ali ste te prale posebej ali ste dale kr skupaj z belimi. Na planici mi sicer piše da lahko perem na 85° ampak me je strah, da kaj pobarvam..user posted image in sem mislila te planice praz z majčkami, body-ami enake barve..

Joj , verjetno itak nebom nič pobarvala če bom prala na 30°C ampak vseeno raje vprašam.
Saj sem mislila mamo vpr. ampak moja mama je znana po tem da rada kaj pobarva tak da je raje nebom..user posted image user posted image (mami oprosti ampak če je res user posted image ).


(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1417
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
25.1.2009 16:41:49   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23
Ej tasa ne boš verjela, kdo me je zdej klical Manca, se je spomniš???


ja se je spomnim ja. In kaj pravi? Midve sva ful zgubile kontakt, ker je postala malo "visoka" pol je pa itak šla delat na Primorsko v Portorož. Se slišiva 1x/mesec ampak se itak nimama kaj za menit. user posted image



sej ne da se hočem vmešavat,ampak a se ta Manca piše na P ???


no,pol je pa več Manc,ko so prišle z vaših koncev v Portorož delat user posted image user posted image user posted image
hei pocka, kako si? Ma sploh se ne vmešavaš..ni panike. user posted image
Ne, ne piše se na P. ampak na H.


no,pol je pa več Manc, ki so prišle z vaših koncev v Portorož delat


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1418
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
25.1.2009 16:41:55   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23
No mene je enkrat povabila na kavo in mi predstavljala neko hrano s katero hujšaš, pa me od takrat nič zdej me pa pokliče, se javim pa reče, da se je zmotila.user posted image Pa sej ni važen.

a pol nisi hotela vzet tistih napitkov ? user posted image user posted image Jaz tud ne, mogoče pa sma se ji zato zasrale..user posted image
Ma kaj bo ona men pravla da z tistim napitkom lahko shujšaš ne vem koliko kg. Haallooo user posted image vem pa da niso bili ravno poceni tisti paketi- okoli 130e je bila cena. In to za mesec dni.. user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1419
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
25.1.2009 16:43:59   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: pocka
no,pol je pa več Manc, ki so prišle z vaših koncev v Portorož delat


verjetno res ja..
Se mi zdi da vsaka kolegica med počitnicami spakira dol za 2 meseca al pa še več. Kao si bo več zaslužla, ne računajo pa da je potrebno doli vseeno nekaj jest in plačevat naejmnino,..doma pa ji tega ni potrebno. Pol pa pridejo nazaj in jamrajo da si niso nič prišparale..user posted image
Verjamem pa da je čist drugačno vzdušje delat na morju kot pa tu v enem kafiču..


(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 1420
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
25.1.2009 16:44:42   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23
No mene je enkrat povabila na kavo in mi predstavljala neko hrano s katero hujšaš, pa me od takrat nič zdej me pa pokliče, se javim pa reče, da se je zmotila.user posted image Pa sej ni važen.

a pol nisi hotela vzet tistih napitkov ? user posted image user posted image Jaz tud ne, mogoče pa sma se ji zato zasrale..user posted image
Ma kaj bo ona men pravla da z tistim napitkom lahko shujšaš ne vem koliko kg. Haallooo user posted image vem pa da niso bili ravno poceni tisti paketi- okoli 130e je bila cena. In to za mesec dni.. user posted image



Mi je takrat rekla, po njenih meritvah da imam hude težave z odvečnimi maščobamiuser posted image , pa men ni do umetnih stvari.je pa hotela tudi da bi delala to, ampak men ni da bi ljudem težila, pa jih morila s tem, potem me pa res do danes nuser posted image i klicala.

< Sporočilo je popravil Lolita23 -- 25.1.2009 16:48:43 >


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1421
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
25.1.2009 16:45:39   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Punce zdaj pa me nekaj zanima
: na koliko °C perete oz ste prale vse te body-e in kompletke? 30,40 ali več? Men na nekaterih piše da lahko perem na 60°.
Aja pa še to: ali ima katera barvne plenice(jaz imam roza in vijolčne z rožicami) in me zanima ali ste te prale posebej ali ste dale kr skupaj z belimi. Na planici mi sicer piše da lahko perem na 85° ampak me je strah, da kaj pobarvam..user posted image in sem mislila te planice praz z majčkami, body-ami enake barve..

Joj , verjetno itak nebom nič pobarvala če bom prala na 30°C ampak vseeno raje vprašam.
Saj sem mislila mamo vpr. ampak moja mama je znana po tem da rada kaj pobarva tak da je raje nebom..user posted image user posted image (mami oprosti ampak če je res user posted image ).



plenice sem oprala na 95, ostale cunjice pa tako kot naše perilo, belo na 60, barvano pa na 40, upam,da sem ti kaj pomagala

jooj, pri nas je spet cela štala, zdaj je pa moj gripo fasal, tako,da sem spet jaz tista, ki ne leži user posted image user posted image , tole je letos pri nas res too much, ma skozi je nekdo bolan, bemu, pa tako leto


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1422
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
25.1.2009 16:47:39   
Lolita23
Pranje cotk jaz sem večino oprala na 60, razen če sem mi je zdel, da so bolj občutljive na manj.Plenice bele  tud na 90, za une barvne pa na 60, razen če jih imaš za en stroj.

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1423
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
25.1.2009 16:48:43   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23
Mi je takrat rekla, po njenih meritvah da imam hude težave z odvečnimi maščobamiuser posted image , pa men ni to umetnih stvari.je pa hotela tudi da bi delala to, ampak men ni da bi ljudem težila, pa jih morila s tem, potem me pa res do danes nuser posted image i klicala.

Lolita jaz tudi user posted image user posted image user posted image in meni je tudi rekla enake stvari kot tebi. Ki pa je meni narod za na*** da mi kupijo to. Saj njej tud ni to šlo, ker je šla pol delat v  Portorož,da si je nekaj zaslužla..Tak da veš kak je bila kao vestna. Celih 3 mesece mogoče..user posted image user posted image

pa ti ko si itak taka suhica da kr joj. Pol sem jaz mojemu povedala za to napravo,katero sem držala v rokah in mi je obrazložo kak to deluje. Vsakemu pokaže odvečne maščobe.. Eh lari fari.



(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1424
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
25.1.2009 16:50:58   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: pocka
plenice sem oprala na 95, ostale cunjice pa tako kot naše perilo, belo na 60, barvano pa na 40, upam,da sem ti kaj pomagala

jooj, pri nas je spet cela štala, zdaj je pa moj gripo fasal, tako,da sem spet jaz tista, ki ne leži user posted image user posted image , tole je letos pri nas res too much, ma skozi je nekdo bolan, bemu, pa tako leto

HVALA pocka..

joj, upam,da se boste čimprej pozdravli. Se vidi da si nosečka in imaš povečano odpornost, da te ne vlovi kr tak. A Taja je tudi bolana? Saj vem da si pisala že o tem ampak sem pozabla user posted image .
Upam,da se mož čimprej pozdravi.. evo eno veliko user posted image zanj,da bo čimprej zdrav.

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 1425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?