|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   copatki
14.4.2005 14:13:53   
kepica
Ojla!

Zdaj,ko že fino hodimo,smo se odločili za nove copatke in čeveljčke.Našemu Nejcu se na žalost noge zelo potijo in mu moram žabice kar pogosto menjat.Zanima me,v kaj imate ve obute svoje malčke za tekanje po stanovanju.Mi imamo trenutno Cicibanove copatke in se mi zdi,da čisto nič ne dihajo,zdijo pa se mi tudi kar precej trdi.Kaj naj kupim našemu nagajivčku? Prosim za kakšen predlog.

lp
kepica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   copatki
14.4.2005 14:15:35   
Anonimen
Noter je v ABS nogavicah, zunaj v teniskah. Prve in druge so bile NIKE-ove, superske, kot copati, samo da jih letos nimajo več :(

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   copatki
14.4.2005 14:17:18   
Anonimen
Mi imamo za noter ali cicibanove copatke ali pa tiste ta cunjaste z ušeski. Ampak za primerjavo naj ti povem, da se ji v tistih z ušesi veliko bolj noga poti in moram večkrat menjat nogavičke. Kar se tega tiče so cicibanovi boljši.

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   copatki
14.4.2005 14:17:37   
dory
Za notr mamo cicibanove copatke,za ven pa nike superge :)

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   copatki
14.4.2005 14:27:21   
Anonimen
Teja, kje si pa kupila "pametne" NIKE-ice? Jaz jih nikjer ne najdem :(

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   copatki
14.4.2005 14:29:14   
dory
glih dons spet nove..superge.si :)

dej ti privat poslem link..

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   copatki
14.4.2005 14:35:12   
Anonimen
Notri je najbolje, če im nogavičke z bremzicami, če ni prehladno. Ičitno mu ni, če se mu nogice potijo brez tega, da bi imel na njih kakšno sintetiko. Za ven pa kupi kakšne mehke superge, v Maasu sem videla Fisher Price, ki imajo tudi znotraj usnje. So kar fino mehke. Ali pa Ciciban Soft.

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   copatki
14.4.2005 14:41:57   
Anonimen
Albina, Tibor im tudi Nikice iz superge.si. Pa ne ene... Samo se v Nikicah noga kar zelo poti. Boljše so Geox, ki imajo usnje tudi znotraj. Jaz sem že druge kupila v Mega Outlet, kjer so včasih fino znižane.

Sicer ima pa Tibor take:

http://www.superge.si/html/svn/435678-AA.shtml

samo št. 26,

pa take:

http://www.superge.si/html/svn/532420-AA.shtml

pa še ene, ki jih ni več gor.

Koliko pa ima Vito številko?

Če ima 26, si jih poglej tule:

http://www.superge.si/cgi-bin/om/napredno.cgi

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   copatki
14.4.2005 14:42:01   
Anonimen
V nogavicah,ker je copatke že drugi par nekam tako dobro skril,da jih ne najdemo več:(Noče bit obut pa pika:)-še malo pa bo dovol toplo in do konca poletja bo bos:love:

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   copatki
14.4.2005 14:44:28   
kepica
Splišni,kakšna pa je cena teh od Fisher Pricea? Ortopedski pa so a ne?

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   copatki
14.4.2005 14:50:38   
Anonimen
Ja, Plišni, ima 26, samo tvoje zadnje strani ne odpira :zmeden2: pa ne se preveč trudit, mi je že teja na privat poslala, mam že smkor zbrane :)-

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   copatki
14.4.2005 14:51:52   
Anonimen
Točno v take sem se zapičla, Splišni, ta prve bež pa modre, tiste druge oranžne modre mi pa ne potegnejo.


(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   copatki
14.4.2005 14:53:07   
Anonimen
Kepica,če se tamalemu tako potijo nogice poskusi najt kakšne bolj zračne odprte copatke ali pa sandalce,samo boš morala počakat,da jih začnejo prodajat za sezono..veš take platnene.

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   copatki
14.4.2005 14:56:10   
Maxica
Jaz ga imam doma ali v nogavičkah ABS ali pa v enih copatkah-imajo tudi abs podplat, drugače pa zelo tople (mi jim pravimo kr snežke:)-). Ker pa :duda: takoj izkoristi priliko in se sezuje, sem mu kupila ene nike copatke (upam, da bo link deloval) in so mu čisto kot uliti, pa še sezuti jih ne more. Ima sicer tudi ene nike superge, vendar se mi zdi, da je zanje še premajhen oz.so kr pregrobe zaenkrat. No, še link:
http://www.superge.si/html/svn/529089-AA.shtml

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   copatki
14.4.2005 15:32:21   
Gina
Pri nas vsi copatki dol letijo v roku pol minute, zato je doma obut v ABS nogavičke.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   copatki
14.4.2005 15:50:57   
viv_
Fisher Price so okrog 4000 (se mi zdi) - sem jih lih zanč kupila za Mirno in so fajn. Meni se mogoče zdijo malo zelo nizke - se mi zdi da je na začetku (sploh takoj ko shodi) boljše, da je čeveljček mal višji.

A pa upate kar takole po spletu kupovat čevlje? Kaj pa velikost pa to? Pa naša ima precej visoko nogico, me je strah da ne bi dobila gor.

lp

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   copatki
14.4.2005 16:28:52   
BONI*
Kolk je fajn gdaj mal na RR pogledat, še kaj uporabnega zveš:)- Maxica, hvala za tale link. Nam bo še kdaj prav prišel.
Viv, mi sicer še nič ne kupujemo supergic, ker imamo še zelo micano nogico, ampak ko pa bomo, bomo šli pa najprej v trgovino pogledat pa probat, potem pa na net kupiti.

Lp, Boni

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   copatki
14.4.2005 20:25:10   
Anonimen
Meni se Fisher Price niso zdeli nizki. Res sem jih na hitro pogledala, pa so se mi zdeli normalno do gležnja. Mogoče sva pa različne modele gledali. Sa pa ortopedski.
Če pa na superge.si kupuješ, pa lahko vse vrneš, lahko jih neseš po novem tudi v Kranj in ti dajo brez vprašanja denar nazaj. Lahko pa jkih pošlješ (brez poštnine, tako kot vsakič) nazaj in ti pošljejo druge ali drugo številko, če imajo.

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   copatki
14.4.2005 20:26:38   
Anonimen
Albina une prve so bež s sivo. Nimajo nič modre. So pa drugeače fino lahke in mehke.

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   copatki
14.4.2005 20:54:25   
Seven*
Teja, eno vprasanje.. Ves kaj me zanima.. A je stevilka teh NIKE superg primerljiva z stevilko Ciciban cevljev? Da ne bom v temo brcnila pri nakupu. Se mi namrec ful lustajo, da bi jih Jakobu kupla. :)-:)-:)-:)-

(Mama sploh nima veselja vec zase kupovat..)

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   copatki
14.4.2005 20:56:59   
Anonimen
Če lahko jaz odgovorim: Ne, Ciciban ima večje številke.

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   copatki
14.4.2005 21:01:04   
Seven*
Hvala Splisni! Kar pomeni, da ce sem pri Cicibanu kupla stevilko 19, potem tukaj kupim 18.5?!?!

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   copatki
14.4.2005 21:06:32   
Anonimen
Ja, po moje že. Sicer se pa tudi Cicibanovi modeli med seboj po velikosti zelo razlikujejo. Vem, ko je imel Tibor ene 23, pa so bile ene druge, tudi Cicibanove, št. 25 komaj kaj večje. Ampak zdaj ima Nikice 26, pa mislim, da bi mu bile Cicibanove 26 prevelike.

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   copatki
14.4.2005 21:09:57   
ZARA
O kako so fletni...jst jih grem zdele takoj rezervirat...ba-bay...

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   copatki
14.4.2005 21:23:56   
NinaŠ
Seven, kolkor jaz razumem: če si Ciciban kupila 19, kupiš te 20? :zmeden:

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Ime za punčko
Brenčačka

Katero ime vam je bolj všeč?

Maja (52%)

Gaja (48%)


Število vseh glasov: 517

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!