|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 9:12:16   
Vesnozaver

Dobro jutro,

tudi jaz se pridruzujem 'slabospalkam'.....najprej nisem mogla zaspati, potem sem se pa nonstop zbujala za wc....grozodejstvo. Pa se mozek je bolan in kaslja....

glede dojenja-jaz tud upam, da bo mlekec in da bo slo!

grem se malo lezecki....


(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 2651
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 9:38:28   
Shuka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image
 
PDP   Ime(starost) (št.user posted image , št.user posted imageSpol-ime  Pregledi  Porod.
____________________________________________________
user posted image 1.2. matineja (28)   (1,0)    user posted image    ?
user posted image 1.2. Balonchy (27)  (2,0) user posted image Matic  RODILA 31.12. user posted image
user posted image 1.2. Urša08 (28)    (2,1)  user posted image   22.1.CTG,pregled  KR 
user posted image 1.2. rebeka84        (1,0)  user posted image - Uroš   26.1. LJ
user posted image 2.2. smokvica72    (3,0)   user posted image      ?  LJ               
user posted image 2.2. TEDIGO (30)   (2,0)   user posted image - Eva (Tevž) ?    
user posted image 3.2. mamutka        (3,2)   user posted image     ?
user posted image 3.2. bara10           (2,0)   user posted image     ?
user posted image 3.2. LaraS             (x,x)    user posted image     ?
user posted image
5.2. Ajvy                (2,1)   user posted image     20.1.UZ/23.01.  LJ
user posted image 5.2. nina 166         (2,1)   user posted image     ?
user posted image 5.2. Nusa30 (30)   (2,1)   user posted image     ?
user posted image 5.2. petrap (24)     (1,0)   user posted image   28.1.  PO
user posted image 5.2. claud (22)       (1,0)   user posted image - Larissa  23.1. CTGLJ
user posted image 6.2. kk85               (2,1)   user posted image    ?
user posted image 6.2. RAISA (35)      (2,1)   user posted image         LJ
user posted image 7.2. witto (29)       (1,0)   user posted image        ?   IZ 
user posted image 7.2. carmar            (2,1)    user posted image    ?
user posted image 7.2. suzyto             (2,1)   user posted image - Lora  ?
user posted image 8.2. reckova (24)   (1,0)   user posted image    21.1.   MB 
user posted image 8.2. timy (29)         (1,0)   user posted image - Eva  26.1. CTG CE
user posted image 8.2. Nea                 (4,2)    user posted image    ?
user posted image 8.2. diamantina (23) (1,0)  user posted image - Ambrož 21.1CTG/29.1.  MB
user posted image 8.2. Pupka (24)       (2,1)    user posted image   ?  PT    
user posted image 8.2. Linki (30)          (2,1)    user posted image    LJ
user posted image 10.2. cati (28)          (3,0)   user posted image   27.1. CTG/pregled MB
user posted image 10.2. kolumbo          (2,1)   user posted image   20.1.
user posted image 10.2. Shuka              (3,0)   user posted image   21.1. KR
user posted image 10.2. Katjusa (28)    (2,1)  user posted image        27.1. CE
user posted image 10.2. orto2 (28)       (1,0)   user posted image     30.1. CTG  LJ
user posted image 10.2. barbyka (32)  (3,1)  user posted image   ?   LJ
user posted image 13.2. izidora            (5,2)  user posted image  -Erik   26.1.CR
user posted image 14.2. Kranjcanka     (x,x)   user posted image    ?
user posted image 14.2. d*o*r*i*s (23)(x,x)    user posted image    27.1.  CE
user posted image 14.2. Maša29      (1,0) user posted image Maša  RODILA 6.1.09 user posted image
user posted image 14.2. Kaška (33)     (1,0)   user posted image    ?   CE
user posted image 15.2. micamuca       (1,0)   user posted image   ?
user posted image 15.2. SALT (23)       (2,0)   user posted image    CE 
user posted image 16.2. birdy               (2,1)   user posted image   20.1.
user posted image 16.2. kayica24 (24) (1,0)  user posted image   - Marinela  26.1.  PT
user posted image 16.2. vesnozaver (27) (1,0)  user posted image - Aljaž ?    MB
user posted image 16.2. mala* (23)     (1,0)  user posted image       ? KR
user posted image 16.2. MIHAILO(22) (1,0) user posted image -Mihailo  22.1.pregled/26.1.CTG TRB
user posted image 17.2. julija 30 (30) (1,0)  user posted image    ?   PT
user posted image 17.2. tanci29 (31)   (2,1)  user posted image   27.1.
user posted image 18.2. naia (25)        (1,0)  user posted image ?    LJ
user posted image 18.2. Želva              (2,1)   user posted image ?
user posted image 18.2. *Nelly* (27)    (1,0)  user posted image   ?
user posted image 19 .2. piskot (33)     (2,1)   user posted image 29.1.  KR
user posted image 19.2. zorica (30)      (1,0)  user posted image 26.1.  MB
user posted image 20.2. maja83 (24)   (2,1)  user posted image ?   SG
user posted image 20.2. mrka               (x,x)  user posted image   ?
user posted image 20.2. macka27 (25) (1,0)  user posted image   ?  KR/LJ
user posted image 20.2. brkn83 (25)     (1,0) user posted image   20.1. CE
user posted image 21.2. Cvetka13        (2,1)  user posted image    ?
user posted image 21.2. Maksi1            (1,0)  user posted image   20.1.
user posted image 21.2. Alter_ego        (2,1)  user posted image   ?
user posted image 22.2. Pikica5 (21)(2,0) user posted image user posted image - Tai,Mai  RODILA 28.12.user posted image  
user posted image 22.2. glen (28)        (5,1)  user posted image - Val     21.1.  IZ
user posted image 22.2. bad girl (24)   (4,1)  user posted image   29.1.
user posted image 22.2. Deja (25)        (1,0)  user posted image  26.1. CE
user posted image 22.2. baki (32)         (3,1) user posted image   - Nik    28.1. SG
user posted image 23.2. antonia (32)   (3,0)  user posted image ?   PO
user posted image 23.2. majchy23 (23)(1,0)  user posted image - Hana 29.1. CTG  LJ
user posted image 23.2. Anonimen      (x,x)  user posted image   ?
user posted image 23.2 Zwer (28)       (1,0)  user posted image   ?  LJ/PO
user posted image 23.2. bibi5               (2,1)  user posted image ?
user posted image 24.2. sunny24 (27)  (2,0)  user posted image   23.1./2.2.CTG  PO
user posted image 24.2. Luca (29)        (1,0)   user posted image   ?   LJ
user posted image 25.2. delfinkica         (x,x)   user posted image   ?
user posted image 25.2. boma2 (31)     (2,1)   user posted image   23.1.  LJ
user posted image 25.2. lilcha (28)        (1,0)   user posted image - Maša 27.1.  LJ
user posted image 26.2. akvalina (27)   (3,1)  user posted image - Lea 2.2. LJ
user posted image 26.2. BarbaraGS (28)(1,0)  user posted image - Elizabeta  6.2.  LJ
user posted image 26.2. Miša99 (34)     (3,2)   user posted image ?   LJ
user posted image  26.2. milči(26)          (2,1)   user posted image    20.1.  BR
user posted image 28.2. dita7                (x,x)   user posted image    ?
user posted image 5.3. sazi (32)             (2,1)  user posted image     21.1.  LJ
 
 
 
 
   VSEH TREBUŠČKARC = 75  
 
user posted image   = 21
user posted image   = 14
 user posted image    = 40
 
 
 
 
 
   Z nami so pot začele:   
kalaxy, nicnic, anonimna, loveforever - junija pričakuje user posted image   user posted image user posted image , fortun, mariana, Rubin, Fargesia, Katyy26, lea88
 

VSEM ŽELIM USPEŠNE PREGLEDE IN ČAKAMO NA POROČILO!!!
Ajvi - lep UZ in da se malček zbudi, kolumbo, birdy, brkn83, Maksi1, milči - vse dobro danes na pregledu. user posted image user posted image user posted image

Dekleta, ko sporočate naslednje preglede prosim če jih napišete v drugi BARVI kot je teks lahko ODEBELITE in PODČRTATE, da bojo bolj vidni. Ker se tle čveka na kilometre nam urejevalkam lahko kej uide, pol pa da naute pozable it na pregled, me pa da naumo pozable navijat.



ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2652
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 9:38:31   
Shuka

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image         user posted image user posted image
 
 
28.12.2008
1. Pikica5......user posted image  Taj... 2005g, 43,5cm  
                      user posted image  Maj... 2045g, 44 cm                     user posted image
  PDP (22.02.)

31.12.2008
2. Balonchy.....user posted image  Matic...3180g, 50 cm                user posted image
    PDP (01.02.)

06.01.2009

3. Maša29......user posted image   Maša....2480g, 47cm                 user posted image
PDP (14.02.)



_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2653
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 9:41:30   
Shuka

Dobro jutrouser posted image

evo mene z zajtrka, sem pojedla pol ananasa, mali ma žurko v trebuščku pol grem pa pod tuš pa delat tist k včer nisem.user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Maksi1

Shuka - pri meni je situacija podobna. Ne vem, če jih bom rabla, vendar če jih bom, ne morem mojga poslat ponje, ker ne vem, kakšne sploh vzet. Bega me namreč, kakšno velikost kupit.
Jest sem pa mislila, da obstaja samo ena velikost?user posted image

SALT - lepo da si iz bolnice, da je vse OK in čestitke možeku, k je bil tolk priden.user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

Dejte mi še nekaj povedat...
A za otročka dobiš en dan več dopusta ne???
Če je nedonošenček pa nima nič veze pri temu ali pač???

Hmmm glede dopusta ne vem, sem pa prepričana, da kej dobiš,  ampak mislim pa da se ti porodniška podaljša za toliko dni pri nedonočenčku kot mu manjka do donošenosti.
Primer: Če se donošenost otroka šteje pri 37 tednu in je bil otrok rojen v 34 tednu potem imaš 3 tedne več porodniškega dopusta.


Ostalim so nosečkam lepo dobro jutro, joj mene pa tolk prsti pečejo, da jih morm dat na hladno, se tipkamo.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 2654
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 9:59:44   
Urša08
Balonchy za vsakega otročka dobiš po en dan dopusta.

Maksi1 jaz sem mela na začetku težavice z dojenjem in so sestre v porodnišnici predlagale naj probam z nastavki. Poslala sem pa kar mojga ponje - prej sm pa sestre vprašala kaj nej kupi in mi jih je prinesel. Sicer nama tudi z nastavki ni ratalo, sva potem kr brez zmagala. No glede dojenja bi samo to še napisala. Po večini imajo oz. imamo kar vse mamice začetniške težavice, ampak ponavadi že v porodnišnice potem lepo steče. Res redke so mamice k imajo tako srečo, da jim takoj zalavfa. Bodite pripravljene na to pa bo vse okuser posted image . Če pa kateri ne bo ratalo dojiti naj se pa ne sekira, da je slaba mami ali kaj podobnega ampak naj uživa s svojim user posted image , ker je edino to pomembno.

Punce tiste k ste slabo spale pejte kar nazaj še kako kitico odremat, saj je vreme kot nalašč za to.user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2655
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 10:06:00   
Shuka
Urša08 - glede dojenja si pa tko lepo napisala, tko vzpodbudnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 2656
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 10:21:47   
boma2
dobro jutro souser posted image ...:)

Kako ste kaj? Ste že vse pripravljene?

Imam eno vprašanje ali ti pripada regres, ko si na porodniški? Po moje ti ali ne?




_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2657
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 10:27:59   
boma2
user posted image .... :)

No glede dojenja pa takole... Jaz jih full poznam, ki niso dojile in ni bil njihov otrok nič bolj bolan kot moja, ki je bila dojena do 6 meseca... :)

Tako, da nič se sekirat, če ne gre pa flaša, važn je da je in pridobiva na teži... :)

Je pa res, da so bile vse mamice manj izmučene, ki niso dojile.. kot tiste, ki so... :)

V glavnem ko bo jedu ali po dojki ali po flaški uživajte in jih cartajte... VAŽN SAM DA NISO LAČNI...


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 2658
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 10:32:32   
boma2
evo mene letim pospravljat... :)

se beremo pozneje....


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 2659
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 10:36:28   
Urša08
Shuka hvala za pohvalo user posted image

boma2 kot jaz vem naj bi ti regres pripadal

Meni je tašča vzela mal Nejca dol tako da sem se spravila likat, en mali kupček je že zlikan, še kar precejšen kup me pa čaka. Vmes grem mal za računalnik, ker drugač me križ boli k user posted image .

Kaj pa ostale delate?

Jaz sem zjutraj gledala ležalnike za user posted image in se še kar nisem odločla naj ga kupim al neuser posted image

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 2660
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 10:37:29   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: boma2

dobro jutro souser posted image ...:)

Kako ste kaj? Ste že vse pripravljene?

Imam eno vprašanje ali ti pripada regres, ko si na porodniški? Po moje ti ali ne?

Sem prepričana, da ti priprada regres, ali bo enak kot če ne bi bila na porodniški ali ne pa res ne vem. Vem pa le to, da ima delodajalec pravico odvzeti del dopusta, če te celo leto ni, koliko je na to vezan regres pa ne vem.


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 2661
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 10:40:49   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Shuka hvala za pohvalo user posted image

boma2 kot jaz vem naj bi ti regres pripadal

Meni je tašča vzela mal Nejca dol tako da sem se spravila likat, en mali kupček je že zlikan, še kar precejšen kup me pa čaka. Vmes grem mal za računalnik, ker drugač me križ boli k user posted image .

Kaj pa ostale delate?

Jaz sem zjutraj gledala ležalnike za user posted image in se še kar nisem odločla naj ga kupim al neuser posted image



Grem se spedenat, stuširat, pol pa cunjice premetat pa une čist tamale v ospredje porint une mal večje pa mal h kraj ko bodo aktualne.

Glede ležalnika je pa tako, pride prav ko je otrok že kak mesec dva večji in bolj buden, da si ga recimo postaviš na mizo v kuhinjo in potem ko ti kuhaš mali zraven tebe opazuje kaj delaš in sta tako skupaj. Zdej pa lih študiram, da bomo morali kupiti večjo mizouser posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 2662
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 10:44:22   
boma2
ojla...user posted image ...


hvala za tako hitre odgovore... :)

vidim, da ste vse pridne.. grem tud jaz delat... :)


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 2663
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 10:48:21   
Maksi1
Dobro jutro.

Sem s pregleda. Vse je bilo na koncu ok, čeprav smo imeli nekaj težav, ker je otroček na ctg spal in smo ga morali prebudit. In ni se pustil motit, zato sem morala parkrat po stopnicah in še naredit neki počepov, potem pa je mali začel migat. Tako da res je bilo na koncu vse ok, samo prestrašu pa me je. Žal mi je bilo, da nimam nutele s sabo v torbici. user posted image  Naslednji pregled imam 3.2.2009.
 
Vsem skupaj želim lep, čeprav deževen dan.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2664
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 11:10:31   
claud
Maksi1-joj to pa verjamem da te je prestrašu..... ampak super da je vse okuser posted image user posted image lenušček pač...je mogoče tko kot večina bolj slabo ponoč spančkuuser posted image

jst sm pa še eno kitico odsmrčala, pa ne vem če je kj bolš...user posted image pa zgaga me je začela dajat....

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 2665
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 11:10:35   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Maksi1

Dobro jutro.

Sem s pregleda. Vse je bilo na koncu ok, čeprav smo imeli nekaj težav, ker je otroček na ctg spal in smo ga morali prebudit. In ni se pustil motit, zato sem morala parkrat po stopnicah in še naredit neki počepov, potem pa je mali začel migat. Tako da res je bilo na koncu vse ok, samo prestrašu pa me je. Žal mi je bilo, da nimam nutele s sabo v torbici. user posted image  Naslednji pregled imam 3.2.2009.
 
Vsem skupaj želim lep, čeprav deževen dan.
Maksi1 - samo da je vse OK z zaspančkom. user posted image Si mela pa telovadbo namesto sladke pregreheuser posted image Dobro si me spomnila, si bom dala za jutri v torbico kak Duplo če bo kej nucaluser posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 2666
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 11:31:55   
petrap
ojla

sam da vas pozdravim...mene je zjutraj ful neki zvijal, ampak je zdaj minil...spala sem super, sam mal malo, tko da grem zdaj nazaj....knjigo v roke, pa pod odejo user posted image user posted image user posted image ...bom zihr tud zaspala...

no saj mam čas, mojga itak spet ni do ne vem kdaj...kuhala bom bl večerjo kot kosilo, pospravlat se mi ne da..bom mogoče mal popoldne...no lepo klepetajte, pa vas polej kaj pokomentiram...




_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2667
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 12:02:03   
sunny24
Dan! Kako smo? Vreme je smotano, dežek, moj še spi, meni se pa nič ne da...
Učeri smo meli v MŠ vaje za sproščanje, pol pa predavanje o dojenju...Pa nam kažejo en filmčk in kako ena naša igralka doji sineka, ta mali pa že z vsemi zobi in ji visi na joški...Ja veš da...Ko bojo zobi pršli vn, ne vidi moje joške niti na 1 m...user posted image
maksi, super za pregled! user posted image user posted image user posted image   Sam si mela pa telovadbo...Naša se tudi ni nič muvala med ctg, ampak srček je delel tako, kot je treba...user posted image  Drugič cel važ nutele sabo nest! user posted image user posted image user posted image

boma, regres ti pripada.

shuka, nastavki za dojenje...mislim da maš več mer (vsaj tej od aventa)-vidla sm small in normal. Pol pa vzameš glede na velikost bradavic. Jst sem si jih že nabavla...

dojenje...Ma, če bo šlo bo šlo, če ne, pa lih tko prov. Se sploh ne sekiram. Bo pa flaša. Nameravam pa dojit tja nekje do max 6 mesecev.

Sem pa vidla, da ste vse neki pridne in da pospravljate, peglate...

(odgovor članu petrap)
Neposredna povezava do sporočila: 2668
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 12:09:34   
Urša08
No jaz sem  z likanjem za danes končala. Sedaj pa študiram kaj nej naredim za kosilo - kaka ideja?

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 2669
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 12:15:42   
brkn83
ojla, sem vas prišla sam mal pozdraviti.

danes na pregledu je bilo vse uredu. Izvidi so bili tudi ok. user posted image je obrnjen z glavo navzdol, ampak se mu še nikamor ne mudi, tk da še ne bomo šli rodit.

Za seznamček: naslednji pregled imam 3.2. Aja vse skupaj pa sem se zredila za 10,8 kg.

Brala vas za nazaj pa nisem nič. Grem zdej mal delat, pa se bom še potem kaj javila.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu petrap)
Neposredna povezava do sporočila: 2670
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 12:16:18   
claud
Jst nism nč več pridna-sm že oprala cunje, to je pa tud vse...
Drugač pa se bl po kavču prekladam dons...
Kosila pa tud ne bom kuhala, ga bo kr moj iz šihta prnesu..user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 2671
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 12:16:59   
brkn83
js bom pa danes kuhala krompirjev golaž s hrenovko in puding. Ampak še ima čas, ker moj pride šele ob šestih domov.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 2672
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 12:17:30   
claud
brkn-kako ti je pa ratal sam za tok se zredit.....
jst sm se pa vsega skup že 14kg...user posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 2673
   februarčice 2009-5.del
20.1.2009 12:21:18   
astor
Pozdravljene!user posted image

Malo se vam oglasim namesto user posted image PIKICE5,ki je se vedno v porodnisnici (od 28,12,2008)...Njeni malcki so vredu,Taj se je ze pridno poredil na 2150g in 46cm in je v varnem narocju njegove mamiceuser posted image ,medtem ko je mali user posted image Maj se vedno na pediatriji (priklopljen je bil na kisik,sedaj pa se malo tezje hrani)...Danes sem ze slisala novicko da bi se naj Maj preselil k mamici in tako dobo vsi trije zaceli novoskupno potuser posted image ...Punce drzimo pesti,da se mamica cimprej vrne domov z majhnimi struckami,da bo lahko pokazala slikce svojih dveh sinkov (mamica je rekla da sta identicnauser posted image )...Ce se katero karkoli zanima se lahko obrne name....user posted image

Pikicina sestricna:)

Astor

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 2674
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 12:25:51   
claud
Astor- hvala za vse info o naši pikici!!!!!!!!!! Super in držimo pesti da vse zalaufa čim prejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Potem jo pa lepo pozdravi, ker jo verjetno kj slišiš al pa obiščešuser posted image

(odgovor članu astor)
Neposredna povezava do sporočila: 2675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?