|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009-5.del
19.1.2009 18:37:20   
timy
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: timy

Ajvy sem vesela za Tarjo, da se je fajn napančkala. Ti se pa ne sekiraj zaradi pospravljanja stanovanja, saj vse počaka. Ti raje počivaj. Jaz sem tudi imela namen do zdajle vse pospravit, pa sem kar neki lenuharila, se valjala po postelji, šla pod tuš, cartala mačke, čisto majčkeno se učila. No, pa bo ura toliko, da bom morala iti na CTG. Bom poskusila kasneje še kaj postoritiuser posted image


se bom potem tolažla s tvojim lenuharjenjemuser posted image user posted image user posted image  k se mi ne zdi prav ,da sama to počneš...user posted image user posted image  rabiš družbo sej vem.....user posted image


V dvoje je vedno lažjeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 2601
   RE: februarčice 2009-5.del
19.1.2009 18:44:11   
claud
ola!

Mi2 sva bla spet mal v shoppingu....zdj je bla pa to res zadnja stvar k sm se spomnla....
Sva kupila sam uno oblogo za okrog postelce....sm ugotovila da se da tud sam to kupt, da ni treba celga kompleta s posteljnino vred.

Pismo  sam vedno k rečm da že vse mam se pol še ena stvar najde.....zdj sm vidla da bi blo res fajn met uno pakungo za dudo shrantuser posted image

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 2602
   RE: februarčice 2009-5.del
19.1.2009 18:47:37   
birdy
Evo mene...
Dons sem bla kr dolg na faksu, do štirih. Pol me je pa moj pršu z novim avtom iskatuser posted image  Jao, kok je to večji avtouser posted image user posted image user posted image
Ajvy, likanje in pranje cunj so čist na konc. Sam še dons en stroj in mam popucan. Tko da v četrtek upam da začnem že prvo otroško žehto likat. Zjutri mam en izpit, pol pa dam pridem že kokl desete, enajste in začnem pedenatuser posted image user posted image user posted image
Nisemvas brala za nazaj (edin tole od Ajvy sem slučajn prebrala pol pa obupala) ker mi ful počas odpirauser posted image  Traja več kot minuto da mi eno stran odpreuser posted image
Nč, zdej se grem pa učit, pa se beremo kasnejuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 2603
   RE: februarčice 2009-5.del
19.1.2009 18:48:38   
cita
No da se še jaz javim zjutraj imela pote na CSD pa še tisoč stvari pol sva šla z mojim še malo v h&m da si jaz kupim oz.da mi on kupi eno trenerko pa sem si premislila in smo šli na zgornji oddelek pa smo naši nerojeni miss nekaj malega kupili pa naši Lauri lepe zokničke tako da je mami skoz padlauser posted image user posted image ...pol pa pa še v BC v Tušu pa še kupili neke malenskoti pa tam zapravili še skoraj 46eur tako da sedaj nam še manjka samo jajčka in tetra planičke...drugače pa imamo vse mami mora špa še vse oprat pa smo pripravljeni...

Pa vi kako kaj???Aja pa v petek gre moj podpisat očetovstvo smo se pa odločili da se bo mala pisala po obeh tako da bo imela oba priimka...

Kar sem si najbolj zapomnala je bila kavica in rogljiček od Balonchy njamiii je bilo prav dobro...


_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 2604
   RE: februarčice 2009-5.del
19.1.2009 18:55:05   
timy
Dober večer user posted image

CTG ni zaznal nobenih popadkov, srček bije tako kot je treba, vendar bomo še zgleda malo počakali. Naslednji CTG imam 26. 1.
 
Sunny čestitke za pregleduser posted image user posted image user posted image
 
Claud fuuul lepa posteljninauser posted image user posted image user posted image
 
Katjuša čestitke za pregled user posted image user posted image user posted image
 
Balonchy čestitke za pridobljeno težouser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil timy -- 19.1.2009 18:59:12 >

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 2605
   RE: februarčice 2009-5.del
19.1.2009 19:00:16   
cita
Pa seveda čestitke za današnje preglede vsaki posebej...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 2606
   RE: februarčice 2009-5.del
19.1.2009 19:38:57   
tanci29
tudi jest čestitam vsem za današnje super preglede....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 2607
   RE: februarčice 2009-5.del
19.1.2009 19:48:25   
Deja
Živjo punce... Vidim da pridno čvekate... Jaz pa vas samo berem, sploh nimam neke volje da bi veliko pisala...

Pa kr nekaj me špika, če predolgo sedim za računalnikom, tako da sem raje na sedežni...

Vidim da se pogovarjate o košu za plenice. Jaz sem ga danes videla v Hoferju znižanega za 50%. Prej je bil 30€, zdaj je 15€. Za 15€ je potem še paket kaset za v ta koš... samo tako mimogrede...

Drugače pa je pri meni s spanjem bolj slabo... Zelo težko zaspim, ponoči po 3krat šibam ba WC, pol pa se ob 5ih zbudim pa ne morem več zaspat. čez dan sem pa ko cota.

Mi je prav fajn da sem že pred novim letom zrihtala cotke in sobo, ker sedaj se mi ne da čisto nič več... Upam da bo bolje...

Bodite lepo pozdravljene vse... pa se kaj tipkamo... papa


_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 2608
   RE: februarčice 2009-5.del
19.1.2009 20:13:29   
piskot
cer.

no, zdaj ko sem doma je res vec casa za forum. danes mi je uspelo ze torbe pripravit. se vedno cakam kaksnega prostovoljca, ki nam bo karnise montiral. pa ati je obljubil, da bo se ta teden posteljico sestavil.

ursa08 jaz imam tamalega pri mami 4 dni na teden. prve dni, ko bomo vsi doma, bo tudi on, potem bo pa verjetno hodil malo k babici. imam ga pa namen dat v vrtec okbobra, ko bo dopolnil 3 leta. bomo pa videli kako bo.

orto2 smo imeli tega sangenic. pa meni ni bilo kul. predstavljaj si kako sele 20 umazanih plenic smrdi. saj ne da smrdi ven iz kosa, samo potem ko jih moras odnest je pa kriza. smo ga dali prec po 14 dneh. ampak itak vsak dan smeti ven nesemo. za dude se da kupit take skatlice, ki jih potem tudi na voz obesis. jaz sem imela kar v eni mali tupperware posodici.

katjusa midva sva se dojila, ampak ker smo imeli hude krce, vsaki 2 uri, moram rect, da sem se na zacetku tudi tezko privadila. sem pa videla eno kolegico, ko je tamalega imela na flaski in ga je postavila na lezalnik, pa tistega na mizo in mu zataknila z eno cunjico flasko, ona je pa ta cas pocela kaj drugega. to mi je bilo pa tako hladno. jaz bi ga vsaj v narocje vzela in mal pocartala, ce ga ze dojit ne bi mogla. ampak 100 ljudi 100 cudi.

salt, pusti flaske doma. ce bo treba jih bodo ze tam dali. pa ne misli ze zdaj na to, kako dojenjen ne bo steklo!

claud bos pakungo za dudo kupila, ko ti bo otrok povedal, a sploh hoce imet dudo al ne. nekateri je sploh ne marajo.

zdaj grem pa se prebrat, kaj vse ste natapkale medtem ko jaz pisem user posted image






_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 2609
   RE: februarčice 2009-5.del
19.1.2009 20:20:44   
brkn83
pozdravljene..............no zopet mal časa z aračunalnik. Moj pridno dela,..............gre že res proti koncu. Tk da mislim, da bova še ta teden prestavila omaro, potem pa še počakava na torek, da nama iz lectusa pridejo prestavit posteljo, potem pa je potrebno zmontirat še sam ottroško sobo. Tk da bomo naslednji teden pa res končali.

Piškot - vidim, da se pri vas tudi ukvarjate s karnisami- js jo pa moram iti še kupit, pa šivilji še moram nesti zavese, da mi jih odreže, ker so nekoliko predolge.

Zdej ko je moj pridn delal, sem se pa js tudi mal spravila h knjigam, sem se namreč odločila, da bom šla 5.2 še en izpit delat. Čeprav sem si že enkrat vmes premislila. ampak sedaj pa sem odločena, da bom še to zraven zmogla.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 2610
   RE: februarčice 2009-5.del
19.1.2009 20:21:36   
Balonchy
Kar se koša za pleničke tiče - ga mam (sem ga dobila) pa niti pod razno ga ne uporabljam...
Mi je čist preč...

Ko menjujemo pleničko in če je pokakan rabim zraven še robčke, vodo, krpico... In če bi hotla še robčke v tisto malo odprtinico tlačit in sproti brisat - men ne gre user posted image

Kr lepo v vrečko zbašemo in ob prvi priliki direkt v kanto...
Pa kakci itak zdaj na začetku ne smrdijo in ni panike! user posted image
Morda bo prišel v uporabo kasnej k bomo mel GH!?

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 2611
   RE: februarčice 2009-5.del
19.1.2009 20:23:35   
Balonchy
Dejte mi še nekaj povedat...
A za otročka dobiš en dan več dopusta ne???
Če je nedonošenček pa nima nič veze pri temu ali pač???

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2612
   RE: februarčice 2009-5.del
19.1.2009 20:29:27   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

Dejte mi še nekaj povedat...
A za otročka dobiš en dan več dopusta ne???
Če je nedonošenček pa nima nič veze pri temu ali pač???



Ne vem če za otročka dobiš samo en dan... Se mi zdi da več.
Za nedonošenčka pa dopusta nč več ne dobiš kokr jst vem...
Balonchy, a ma mali drgač kake težave?? Ker če ma pa če hodta kej v RA lohk probaš dat vlogo za dodatek za nego...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2613
   RE: februarčice 2009-5.del
19.1.2009 20:30:30   
brkn83
js se bom pa za danes poslovila, grem zdej naprej pod tuš, potem pa se malo še učit v postlo, ker me že mal križ boli.

Jutri pa komaj čakam na pregled, da vidim kako se ima naš user posted image .

Lep večer še naprej in lahko noč.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2614
   RE: februarčice 2009-5.del
19.1.2009 20:34:46   
rebeka84
balonchy- pri nas dobiš 1 dan dopusta za otročička

smešno in žalostno


< Sporočilo je popravil rebeka84 -- 19.1.2009 20:35:59 >

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 2615
   RE: februarčice 2009-5.del
19.1.2009 20:35:38   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

Dejte mi še nekaj povedat...
A za otročka dobiš en dan več dopusta ne???
Če je nedonošenček pa nima nič veze pri temu ali pač???



Ne vem če za otročka dobiš samo en dan... Se mi zdi da več.
Za nedonošenčka pa dopusta nč več ne dobiš kokr jst vem...
Balonchy, a ma mali drgač kake težave?? Ker če ma pa če hodta kej v RA lohk probaš dat vlogo za dodatek za nego...


Za enkrat ne opažam nobenih težav (že trkam)... in upam, da tako tudi ostane!!! user posted image
Imava pa začetek februarja prvi pregled pri pediatrinji in verjetno nas bo poslala v RA že zarad nedonošenosti... Glede dodatka za nego bomo pa že pol vidli... Upam, da bo vse OK in ne bo treba niti v RA, niti dodatka rihtat! user posted image

A mi prosim pomagate najti kak link glede dopusta...
Ker sem ravno danes dobila v podpis od delodajalca za nov LD (za leto 2009) in ni nikjer omenjen kak dan več za otročka... Pa moram opozorit prej k kej podpišem... Sam bi rada prebrala kaj več o tem...

< Sporočilo je popravil Balonchy -- 19.1.2009 20:36:29 >

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 2616
   RE: februarčice 2009-5.del
19.1.2009 21:05:03   
Maksi1
Balonchy -

to z dopustom je odvisno od posamezenga delodajalca. Mislim, da je v zakonu o delovnih razmerjih navedeno od 1 do 3 dni in potem se glede na pravilnik o dopustih v firmi določi toliko, kot piše v pravilniku.
Tako da eni so bolj, drugi manj radodarni. Je pa tako, da dosti firm sploh nima teh pravilnikov in dobiš samo minimalno, kot je po zakonu o delovnih razmerjih. Čeprav se niti dobro ne spomnem, če je tako v zakonu navedeno. Predlagam pa vseeno, da najprej tega prebereš, potem pa ugotoviš, če imate pri vas pravilnik.

Pa še to: odločbo so lahko natisnili, preden si jih ti obvestila, da si rodila. Zato ko boš delala pritožbo, moraš tudi to navesti. Dostikrat namreč zaposleni pozabijo napisat, zakaj vse obveščajo, da so rodili (lahklo samo razradi dohodnine, al pa tudi zavarovanja, pa tu je še dopust, pa očkoti ne smejo pozabit na izredni dopust ob rojstvu).

Malo sem to zmedeno napisala, ampak upam, da si kaj razumela.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2617
   RE: februarčice 2009-5.del
19.1.2009 21:19:37   
boma2
dober večer souser posted image .... :)


Kako ste kaj? Upam, da ste še vse v enem kosu... :)

Glede koša za plenice, full fajn,.,, sej ne , ker ko je poln ga težko dvigneš in še smrdi, če je plenica pokakana... Jaz ga nisem imela in ga tudi ne bom.. Raje sprot nesem v  smeti, pa naj tam smrdi... :)
Vsaka mora pa sama precenit...




_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 2618
   RE: februarčice 2009-5.del
19.1.2009 21:21:25   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Evo mene...
Dons sem bla kr dolg na faksu, do štirih. Pol me je pa moj pršu z novim avtom iskatuser posted image  Jao, kok je to večji avtouser posted image user posted image user posted image
Ajvy, likanje in pranje cunj so čist na konc. Sam še dons en stroj in mam popucan. Tko da v četrtek upam da začnem že prvo otroško žehto likat. Zjutri mam en izpit, pol pa dam pridem že kokl desete, enajste in začnem pedenatuser posted image user posted image user posted image
Nisemvas brala za nazaj (edin tole od Ajvy sem slučajn prebrala pol pa obupala) ker mi ful počas odpirauser posted image  Traja več kot minuto da mi eno stran odpreuser posted image
Nč, zdej se grem pa učit, pa se beremo kasnejuser posted image



no čestitke za nov avtouser posted image user posted image user posted image kakšen avto pa?


držim pesti za izpit... :)


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 2619
   RE: februarčice 2009-5.del
19.1.2009 21:22:45   
boma2
user posted image !!


A katera ve, če znesek porodniške ostane isti, ko dobiš novo odločbo za nego.... ?

Hvala


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2620
   RE: februarčice 2009-5.del
19.1.2009 21:23:51   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: timy

Dober večer user posted image

CTG ni zaznal nobenih popadkov, srček bije tako kot je treba, vendar bomo še zgleda malo počakali. Naslednji CTG imam 26. 1.
 
Sunny čestitke za pregleduser posted image user posted image user posted image
 
Claud fuuul lepa posteljninauser posted image user posted image user posted image
 
Katjuša čestitke za pregled user posted image user posted image user posted image
 
Balonchy čestitke za pridobljeno težouser posted image user posted image user posted image



čestitike vsem se pridružujem.....


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 2621
   RE: februarčice 2009-5.del
19.1.2009 21:27:13   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: piskot
katjusa midva sva se dojila, ampak ker smo imeli hude krce, vsaki 2 uri, moram rect, da sem se na zacetku tudi tezko privadila. sem pa videla eno kolegico, ko je tamalega imela na flaski in ga je postavila na lezalnik, pa tistega na mizo in mu zataknila z eno cunjico flasko, ona je pa ta cas pocela kaj drugega. to mi je bilo pa tako hladno. jaz bi ga vsaj v narocje vzela in mal pocartala, ce ga ze dojit ne bi mogla. ampak 100 ljudi 100 cudi.

to je pa res mal hudo vsaj flašo bi mu lahko držala..... naš je imel nekje pr 4,5 mesecih eno krizico in nikakor ni hotu jest tak da sem takrat poskusla vse in potem smo našli položaj da je ležal na boku v postlci ali vozičku (tik pred spanjem in je tako tud zaspal) pa sem mu flaško držala to je trajalo kak teden pa mi je blo tak težko ga tako gledat ampak na rokah ni hotu jest in jo je po dobrem tednu spet jedu na rokah sme bla tok vesela da so mi splze tekle po licu.....
evo nikol ne bom pozabla to je blo po mučnem tednu prvo hranjenje na rokah
user posted image

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 2622
   RE: februarčice 2009-5.del
19.1.2009 21:30:59   
boma2
user posted image user posted image user posted image user posted image nočkaaaaaaaaaaaaaa

_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 2623
   RE: februarčice 2009-5.del
19.1.2009 21:39:29   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: boma2

IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Evo mene...
Dons sem bla kr dolg na faksu, do štirih. Pol me je pa moj pršu z novim avtom iskatuser posted image  Jao, kok je to večji avtouser posted image user posted image user posted image
Ajvy, likanje in pranje cunj so čist na konc. Sam še dons en stroj in mam popucan. Tko da v četrtek upam da začnem že prvo otroško žehto likat. Zjutri mam en izpit, pol pa dam pridem že kokl desete, enajste in začnem pedenatuser posted image user posted image user posted image
Nisemvas brala za nazaj (edin tole od Ajvy sem slučajn prebrala pol pa obupala) ker mi ful počas odpirauser posted image  Traja več kot minuto da mi eno stran odpreuser posted image
Nč, zdej se grem pa učit, pa se beremo kasnejuser posted image



no čestitke za nov avtouser posted image user posted image user posted image kakšen avto pa?


držim pesti za izpit... :)



Škoda fabia karavan, prej sva mela pa navadno Škodo fabio...
Hvala za pestkeuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 2624
   RE: februarčice 2009-5.del
19.1.2009 21:53:36   
birdy
Katjuša, to pa nisem vedla da je blo pr teb tok hudo da si v depresijo padlauser posted image user posted image user posted image  Tokrat bi jst vseen rekla da probi ampak se ne sekirat če ne rata... Sej nenazadnje vidš, da je Florjan prov fajn, kljub temu da ni bil dojen.
Sicer pa jst nimam kej dost pametovat, kok sem jst prejokala v porodnišnici ko dojenje še ni steklo... Bogvedi kaj bi blo z mano če dojenje tud pol ne bi uspel... Pa še zdej me je ful strah tega da ne bi mogla dojit, res, prov groza me jeuser posted image
Sploh ko mi je kolegica rekla da njena sestra ki je bla pri prvi hčeri ful dojilja (tamala se kr ni hotla nehat dojit in tud gosto ful dolg ni hotla jest), pri drugi hčeri sploh ni mela mleka... Zdej me je pa ful strah da se tud men to ne zgodiuser posted image

Neki čist off topik... Zarad tega jst v porodnišnico ne mislm sploh dude jemat, ker je men ful pozn mleko priteklo... In če se takrat tamala ne bi tok v prazno dojila je vprašanje če mi sploh bi...
Mi je šlo pa na živce ko sem še dojila in je žena od bratranca rodila in ni mela mleka... In jst pač tamale za vsakič k se je mal umazala nisem preoblačla, je še zdej ne (tamala je bla takrat stara že okol 9 mescov in je že tud sama kej hotla jest pa se hitr mejčkn zafleka ampak za doma bit...) Skratka, enkrat so slučajn pršli in je mela en mejhen flekec od mislm da sadja, sam res mejhen. In so rekl zakaj je ne preoblečem. Pa sem rekla da če bi jo za vsak tak flekc preoblačla da jo lohk sam še preoblačm cel dan... In men bratranc prbije, oh, moja (žena) pa skoz tamalga preoblač, sej nima druzga delauser posted image  Mislm, oprosti, ko je bla Neli še čist mejhna sem jo dojila na uro al pa dve (ker se je crkljala, tud ko smo gosto začel se je še vedno tko dojila), pa če mal pospravš vmes pa greš na sprehod res nimaš ogromn časa, sploh pa ni da nimaš druzga dela... In pol misl k je tamal na flaši in je vsake tri ure da je pa pr vseh tko... Ma solit se pejt, nimam druzga rečtuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 2625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?