|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 18:36:12   
pondelak
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Olla,
kako ste kaj? evo jaz OK; sem klicala na Direktorat in seveda imam prav; javim jutri kaj več ker zdaj gremo na eno večerjo....
Pa-pa


zdaj jim pa pokaži ki je user posted image domauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3751
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 18:36:13   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

živjo nosečke.evo mene iz pregleda...
naša user posted image tehta 1900g,obseg bušija je 115cm,naslednji pregled je 9.2.2009,pridobljenih pa je 12kg-ujoj...user posted image to še bom fajn dol spravlala



user posted image ...waw konkretna punca. Zdej me pa že fejst matra kolk bo tehtal naš, ko mate vse kr velike otročke...do četrtka pop. bom še zdržala.

Čas nama bo krajšala Šola za starše, ki se nama bo začela jutri in traja tri dni od 9.30 do 13.30.

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 3752
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 18:37:54   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Olla,
kako ste kaj? evo jaz OK; sem klicala na Direktorat in seveda imam prav; javim jutri kaj več ker zdaj gremo na eno večerjo....
Pa-pa


Itak, da ni dvoma. Sam , ko je res škoda časa za take bedarije. Kr pokaž jim user posted image .

Zdej pa z družinico uživajte na večerjici. Naj vam tekne!

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3753
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 18:39:27   
pondelak
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

živjo nosečke.evo mene iz pregleda...
naša user posted image tehta 1900g,obseg bušija je 115cm,naslednji pregled je 9.2.2009,pridobljenih pa je 12kg-ujoj...user posted image to še bom fajn dol spravlala



user posted image ...waw konkretna punca. Zdej me pa že fejst matra kolk bo tehtal naš, ko mate vse kr velike otročke...do četrtka pop. bom še zdržala.

Čas nama bo krajšala Šola za starše, ki se nama bo začela jutri in traja tri dni od 9.30 do 13.30.


jaz tudi morem ju3 poklicat pa se že končno naročit za šolo...vedno pozabimuser posted image


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3754
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 18:46:46   
cita
No da se še jaz javim zjutraj imela pote na CSD pa še tisoč stvari pol sva šla z mojim še malo v h&m da si jaz kupim oz.da mi on kupi eno trenerko pa sem si premislila in smo šli na zgornji oddelek pa smo naši nerojeni miss nekaj malega kupili pa naši Lauri lepe zokničke tako da je mami skoz padlauser posted image user posted image ...pol pa pa še v BC v Tušu pa še kupili neke malenskoti pa tam zapravili še skoraj 46eur tako da sedaj nam še manjka samo jajčka in tetra planičke...drugače pa imamo vse mami mora špa še vse oprat pa smo pripravljeni...

Pa vi kako kaj???Aja pa v petek gre moj podpisat očetovstvo smo se pa odločili da se bo mala pisala po obeh tako da bo imela oba priimka...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 3755
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 18:59:11   
pondelak
nič user posted image moje lepo uživajte-kolko se pač da...
jaz se grem zdaj malo stiskat k mojemu user posted image ker me že tak lepo vabi...se slišimo...papa


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3756
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 19:03:05   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: cita

No da se še jaz javim zjutraj imela pote na CSD pa še tisoč stvari pol sva šla z mojim še malo v h&m da si jaz kupim oz.da mi on kupi eno trenerko pa sem si premislila in smo šli na zgornji oddelek pa smo naši nerojeni miss nekaj malega kupili pa naši Lauri lepe zokničke tako da je mami skoz padlauser posted image user posted image ...pol pa pa še v BC v Tušu pa še kupili neke malenskoti pa tam zapravili še skoraj 46eur tako da sedaj nam še manjka samo jajčka in tetra planičke...drugače pa imamo vse mami mora špa še vse oprat pa smo pripravljeni...

Pa vi kako kaj???Aja pa v petek gre moj podpisat očetovstvo smo se pa odločili da se bo mala pisala po obeh tako da bo imela oba priimka...


Kaj ta velika miss se tudi piše po obeh? Al se sam zdej ne morta zmenit? user posted image

No, naš mali se bo pisal po njemu, ker se bom tudi jaz enkrat. Sva zaročena, ampak ravno, ko sva začela rihtat za poroko sva izvedela za najinega malčka. Tko, da bo poroka še mal počakala. Ne bi se rada poročila noseča ali doječa, ker to bo ornk žur...user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3757
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 19:04:47   
tasa_m
vidim da niste dost nakloftale gor. Sem mislila da bom več zamudila v 3,5 ur pa vidim da ne.
kaj to pomeni, da ni pravih gor da se nič ne dogaja?? user posted image user posted image hecam se!!

pondelak user posted image za pregled. Je pa prava babnica tale vaša user posted image . Pravilno. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: cita
...
Pa vi kako kaj???Aja pa v petek gre moj podpisat očetovstvo smo se pa odločili da se bo mala pisala po obeh tako da bo imela oba priimka...

a to tud gre? user posted image Tega pa nisem vedela..

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3758
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 19:05:50   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: cita

No da se še jaz javim zjutraj imela pote na CSD pa še tisoč stvari pol sva šla z mojim še malo v h&m da si jaz kupim oz.da mi on kupi eno trenerko pa sem si premislila in smo šli na zgornji oddelek pa smo naši nerojeni miss nekaj malega kupili pa naši Lauri lepe zokničke tako da je mami skoz padlauser posted image user posted image ...pol pa pa še v BC v Tušu pa še kupili neke malenskoti pa tam zapravili še skoraj 46eur tako da sedaj nam še manjka samo jajčka in tetra planičke...drugače pa imamo vse mami mora špa še vse oprat pa smo pripravljeni...

Pa vi kako kaj???Aja pa v petek gre moj podpisat očetovstvo smo se pa odločili da se bo mala pisala po obeh tako da bo imela oba priimka...


Kaj ta velika miss se tudi piše po obeh? Al se sam zdej ne morta zmenit? user posted image

No, naš mali se bo pisal po njemu, ker se bom tudi jaz enkrat. Sva zaročena, ampak ravno, ko sva začela rihtat za poroko sva izvedela za najinega malčka. Tko, da bo poroka še mal počakala. Ne bi se rada poročila noseča ali doječa, ker to bo ornk žur...user posted image


Pr naši taveliki miss je druga zgodba in ima trenutno še samo en priimek imela pa bo kmalu dva še dve dobri leti pa bo imela obadva ampak to je že druga zgodba...

Za to našo drugo malo miss sva se oba strinjala da ima mala dva priimka mač imam slabe izkušnje na žalost ampak me moj popolnoma razume zlat jeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3759
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 19:07:06   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

vidim da niste dost nakloftale gor. Sem mislila da bom več zamudila v 3,5 ur pa vidim da ne.
kaj to pomeni, da ni pravih gor da se nič ne dogaja?? user posted image user posted image hecam se!!

pondelak user posted image za pregled. Je pa prava babnica tale vaša user posted image . Pravilno. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: cita
...
Pa vi kako kaj???Aja pa v petek gre moj podpisat očetovstvo smo se pa odločili da se bo mala pisala po obeh tako da bo imela oba priimka...

a to tud gre? user posted image Tega pa nisem vedela..



ja ja je možno da ima otrok dva priimka sej ko pride matičarka v P ji poveš da ima otrok dva priimka in ni nč dodatnih potov...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3760
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 19:08:13   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: cita
...
Pa vi kako kaj???Aja pa v petek gre moj podpisat očetovstvo smo se pa odločili da se bo mala pisala po obeh tako da bo imela oba priimka...

a to tud gre? user posted image Tega pa nisem vedela..



vse gre...sam ni pa praktično. No moja frendica je to nar4edla in zdej ma tamala skoz težave... No, pol pa še to...Zdej se bosta pa poročila in bo ona vzela njegov priimek, mala pa tud in bodo spreminjali dokumente ko nori. Štala... ker zdej bi se pa radi vsi enak pisal...eh...kakor kdo...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3761
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 19:09:32   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: cita

No da se še jaz javim zjutraj imela pote na CSD pa še tisoč stvari pol sva šla z mojim še malo v h&m da si jaz kupim oz.da mi on kupi eno trenerko pa sem si premislila in smo šli na zgornji oddelek pa smo naši nerojeni miss nekaj malega kupili pa naši Lauri lepe zokničke tako da je mami skoz padlauser posted image user posted image ...pol pa pa še v BC v Tušu pa še kupili neke malenskoti pa tam zapravili še skoraj 46eur tako da sedaj nam še manjka samo jajčka in tetra planičke...drugače pa imamo vse mami mora špa še vse oprat pa smo pripravljeni...

Pa vi kako kaj???Aja pa v petek gre moj podpisat očetovstvo smo se pa odločili da se bo mala pisala po obeh tako da bo imela oba priimka...


Kaj ta velika miss se tudi piše po obeh? Al se sam zdej ne morta zmenit? user posted image

No, naš mali se bo pisal po njemu, ker se bom tudi jaz enkrat. Sva zaročena, ampak ravno, ko sva začela rihtat za poroko sva izvedela za najinega malčka. Tko, da bo poroka še mal počakala. Ne bi se rada poročila noseča ali doječa, ker to bo ornk žur...user posted image


Pr naši taveliki miss je druga zgodba in ima trenutno še samo en priimek imela pa bo kmalu dva še dve dobri leti pa bo imela obadva ampak to je že druga zgodba...

Za to našo drugo malo miss sva se oba strinjala da ima mala dva priimka mač imam slabe izkušnje na žalost ampak me moj popolnoma razume zlat jeuser posted image user posted image user posted image


pol pa seveda naredi tako, da ne bo težav in da bo prav za vse...



< Sporočilo je popravil Dali* -- 19.1.2009 19:16:30 >

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3762
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 19:09:47   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: cita
...
Pa vi kako kaj???Aja pa v petek gre moj podpisat očetovstvo smo se pa odločili da se bo mala pisala po obeh tako da bo imela oba priimka...

a to tud gre? user posted image Tega pa nisem vedela..



vse gre...sam ni pa praktično. No moja frendica je to nar4edla in zdej ma tamala skoz težave... No, pol pa še to...Zdej se bosta pa poročila in bo ona vzela njegov priimek, mala pa tud in bodo spreminjali dokumente ko nori. Štala... ker zdej bi se pa radi vsi enak pisal...eh...kakor kdo...


jaz pravim to je odločitev posameznikov mi smo se odločili takole...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3763
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 19:10:30   
lejca
Ciao..

Dali a ti mas tud v cetrtek pregled? jaz tudi user posted image user posted image user posted image  , bom mislila nate

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3764
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 19:14:13   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: lejca
Dali a ti mas tud v cetrtek pregled? jaz tudi user posted image user posted image user posted image  , bom mislila nate


No, jaz pa nate. Mi imamo ob 14.30 uri.

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 3765
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 19:15:35   
lejca
mas ti prej k jaz..jst po 15.uri enkrat

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3766
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 19:32:24   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: cita
jaz pravim to je odločitev posameznikov mi smo se odločili takole...

jaz sploh nisem vedala da je to možno. HVALA da si mi povedala! user posted image
Bom tudi jaz to predlagala! Ker meni bi to bilo tud vredu če bi naša tamala imela 2 priimka.. Moram se mal pozanimat kak je z tem?
Kje bi lahko o tem kaj več prebrala??

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3767
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 19:35:37   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: cita
jaz pravim to je odločitev posameznikov mi smo se odločili takole...

jaz sploh nisem vedala da je to možno. HVALA da si mi povedala! user posted image
Bom tudi jaz to predlagala! Ker meni bi to bilo tud vredu če bi naša tamala imela 2 priimka.. Moram se mal pozanimat kak je z tem?
Kje bi lahko o tem kaj več prebrala??

moja mala je tud mela dva priimka,dokler se nisva poročila.pa če ne bi  bila poročena ,bi še enkrat storila isto.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3768
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 19:36:22   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: cita
jaz pravim to je odločitev posameznikov mi smo se odločili takole...

jaz sploh nisem vedala da je to možno. HVALA da si mi povedala! user posted image
Bom tudi jaz to predlagala! Ker meni bi to bilo tud vredu če bi naša tamala imela 2 priimka.. Moram se mal pozanimat kak je z tem?
Kje bi lahko o tem kaj več prebrala??



ma tle sploh ni nobenih dodatnih poti in nič tasa...pač ko bosta šla podpisat očetovstvo to poveš, oz. če tega ne bosta boš to povedala matičarki v porodnišnici.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3769
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 19:37:11   
Dali*
spps - sm brala, da si danes imela izpit...kako je šlo?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3770
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 19:48:57   
Lolita23
Ah to dihanje ni zabavno če te glava boli, pa iz nosa teče, pa vse boli.user posted image Pa vse sem že pozabila., pa se ne sekiram.

Nič punce jaz grem ležat, ker ne gre pokonc.

lahko noč


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3771
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 19:49:12   
tasa_m
felišaaaa vidim te!! user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3772
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 19:49:56   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Ah to dihanje ni zabavno če te glava boli, pa iz nosa teče, pa vse boli.user posted image Pa vse sem že pozabila., pa se ne sekiram.

Nič punce jaz grem ležat, ker ne gre pokonc.

lahko noč

lolitka a tebe pa kak virus lovi ali kaj?? user posted image

lepo pančaj.. nočkauser posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 3773
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 19:55:35   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

felišaaaa vidim te!! user posted image


felišaaaaaaaaaaaaaa vidimo te user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3774
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 19:57:19   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

felišaaaa vidim te!! user posted image


felišaaaaaaaaaaaaaa vidimo te user posted image


a misliš da nas ignorira?? user posted image user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




punčka?
akvalina

Katero ime se vam zdi najlepše?

Lea (27%)

Ela (42%)

Pia (31%)


Število vseh glasov: 268

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!