|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 11:27:32   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: sončko

čau, nosečke!

mene pa nekaj zanima?! a ve ste si kupile blazino za dojenje in spanje zdaj v nosečnosti?

mene zanima, če ima katera izkušnjo s katero od teh dveh!

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170511

http://nakup.pikapolonica.com/vse-za-mamice/jane-blazina-za-dojenje/502588412042150254

danes si grem eno kupit, samo ne vem katera je boljša! cenovno mi je vseeno, samo zanima me, katera je bolj uporabna, al pa sploh ni uporabna! user posted image




jaz imam točno tako iz baby centra. sem dobila za božička. sama ne vem če bi si jo šla kupit, mi je malo draga. ampak je pa tako faaaaaaajn zadeva da to ne moreš verjet. jaz ponavadi vedno spim na trebuhu in me je zdaj že precej mučilo to spanje na boku, ker mi nikakor ne odgovarja. na trebuhu sem pa že kar kmalu nehala spat, ker me je bilo strah, da bi blo kaj narobe, zdaj pa tak več ne bi niti mogla spat na trebuhu. po moje bi bla ko nasedli kit ker bi imela roke noge pa glavo v luft user posted image user posted image user posted image user posted image

no in s to blazino se tak lepo naspiš da to ni res. eno nogo mam vedno pokrčeno gor na njej, trebuh pa v luknji med blazino in posteljo in je ful podoben občutek kot da bi spal na trebuhu. dosti boljše se naspim pa kolki me že prvo noč niso več boleli...

v glavnem - priporočam!!!!!


_____________________________




(odgovor članu sončko)
Neposredna povezava do sporočila: 3576
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 11:27:46   
novo
Malinov čaj: http://www.zurnal.org/cms/zstil/vasotrok/casnosecnosti/index.html?id=23534

< Sporočilo je popravil novo -- 19.1.2009 11:29:28 >


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 3577
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 11:27:47   
Grahec
sončko jaz imam eno podobno kot je ta prva, ni pa enaka (je od Odeje Škofja Loka). Za dojenje ne vem kako in koliko bo uporabna, zdaj za spat je pa tudi bolj tako-tako. Jaz si jo samo malo za hrbet podložim, ker naj bi na levem boku spala, ampak sem se zelo velikokrat zbujala kar na hrbtu, tako pa se s pomočjo take blazine ponoči ne zvračam na hrbet (isto kot se dojenčke podlaga, no saj sem en velik user posted image ), ampak isto bi lahko s čim drugim dosegla.  Ma sem jo dobila z druge roke, tako da se ne sekiram. Če si pa noge podložim z blazino je pa kriza, še dvakrat več krčev imam.

_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu sončko)
Neposredna povezava do sporočila: 3578
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 11:30:58   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica



jaz imam točno tako iz baby centra. sem dobila za božička. sama ne vem če bi si jo šla kupit, mi je malo draga. ampak je pa tako faaaaaaajn zadeva da to ne moreš verjet. jaz ponavadi vedno spim na trebuhu in me je zdaj že precej mučilo to spanje na boku, ker mi nikakor ne odgovarja. na trebuhu sem pa že kar kmalu nehala spat, ker me je bilo strah, da bi blo kaj narobe, zdaj pa tak več ne bi niti mogla spat na trebuhu. po moje bi bla ko nasedli kit ker bi imela roke noge pa glavo v luft user posted image user posted image user posted image user posted image

no in s to blazino se tak lepo naspiš da to ni res. eno nogo mam vedno pokrčeno gor na njej, trebuh pa v luknji med blazino in posteljo in je ful podoben občutek kot da bi spal na trebuhu. dosti boljše se naspim pa kolki me že prvo noč niso več boleli...

v glavnem - priporočam!!!!!



nekaj me je zafrknilo in se ne da prebrat moj komentar pa pošiljam še enkrat


_____________________________




(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 3579
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 11:31:12   
novo
o, js vas malo zapuščam, kosilo se noče samo skuhat.
Pridno čvekajte.


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 3580
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 11:38:00   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: sončko

čau, nosečke!

mene pa nekaj zanima?! a ve ste si kupile blazino za dojenje in spanje zdaj v nosečnosti?

mene zanima, če ima katera izkušnjo s katero od teh dveh!

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170511

http://nakup.pikapolonica.com/vse-za-mamice/jane-blazina-za-dojenje/502588412042150254

danes si grem eno kupit, samo ne vem katera je boljša! cenovno mi je vseeno, samo zanima me, katera je bolj uporabna, al pa sploh ni uporabna! user posted image




Jaz pa uporabljam kar navadne blazine in prvič sem si tudi za dojenje, ko sem začela sede dojit, podložila kar navadne.

(odgovor članu sončko)
Neposredna povezava do sporočila: 3581
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 11:40:35   
MalaČebelica
vse ste nekam pobegnile....

jaz grem tudi še malo noge v luft vržem, pol pa kuhat kosilo...


_____________________________




(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 3582
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 11:40:49   
Najaa
Sem že nazaj. user posted image  Sem malo pregledala cotke, mi ni dalo miru. Aaaa, kako je to vse majhno! user posted image  Ne morem verjet, da je Tija nosila te male bodyje.user posted image  Zdaj moram pa vse pregledat in počasi se bo začelo.

julam, si mogoče dobila injekcijo za razvoj pljuč, če ti grozi prezgodnji porod?
Moj user posted image  leži prečno. Oz. upam, da se je včeraj obrnil.

kuhali bomo makarone z omakco in solata. user posted image  Na hitro za naju z mamo.

Magnezij - Jaz sem ga pri Tiji do konca pila, mi je še G tako svetovala zarad krčev ponoči.
Sej res - ima katera krče ponoči? V nogah mislim. Jaz če kak večer ne spijem magnezija, me ziher krči zaj...

Dali za odvajanje vode so super brusnice. Po tistem ko si pisala, da jih grickaš, sem si jih nabavla in se je kar poznal povečan obisk wc-ja. user posted image

Blazine imam jaz tud kar navadne. Že tako jih imamo malo morje... user posted image

Ej... kaj mi mali dela zdej po trebuhu! user posted image  Sam mislim, da se ni obrnil user posted image  

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3583
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 11:41:53   
sončko
drugače je una JANE ful trda, na sliki res zgleda mehka, pa še zdaleč ni! ravno zato ne vem katero bi! bojim se, da bi mi bila ta jane pretrda?!

una mi pa deluje premehka! user posted image   joj, nič mi ni prav! user posted image    mala čebelica, a se ta iz BC lepo zravna, ali jo moraš imeti tako v kifeljc skoz? user posted image pa še to, a dobiš uno prevleko z luncami zraven??

ampak za eno se bom mogla odločit! ker danes ali jutri grem po njo! ne morem več spat! tisti povštri mi grejo pa tudi že na živce pod trebuhom!



(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 3584
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 11:45:52   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Oz. upam, da se je včeraj obrnil.

Dali za odvajanje vode so super brusnice. Po tistem ko si pisala, da jih grickaš, sem si jih nabavla in se je kar poznal povečan obisk wc-ja. user posted image



Kako pa čutiš, če se ti malček obrne?

Jah brusnice so super za ledvice, odvajanje....sam mene je nazadnje, ko sem jih pojedla 5 tako začela pečt zgaga, da si jeih sploh ne upam več jest. Imam jih na mizi, pa jih sam gledam. Nč mi ni pomagal, ne Ruperut, Donat, mleko...nč...cel dan in celo noč sem prav trpela in se počutila kot zmaj, ki bruha ogenj.

Zdej pa kr koprivo srkam.

Sprehod je pa odpadel, ker dežuje. mogoče kasneje...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3585
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 11:46:09   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: sončko

drugače je una JANE ful trda, na sliki res zgleda mehka, pa še zdaleč ni! ravno zato ne vem katero bi! bojim se, da bi mi bila ta jane pretrda?!

una mi pa deluje premehka! user posted image   joj, nič mi ni prav! user posted image    mala čebelica, a se ta iz BC lepo zravna, ali jo moraš imeti tako v kifeljc skoz? user posted image pa še to, a dobiš uno prevleko z luncami zraven??

ampak za eno se bom mogla odločit! ker danes ali jutri grem po njo! ne morem več spat! tisti povštri mi grejo pa tudi že na živce pod trebuhom!





ta iz BC se da lepo zravnat. jaz jo mam skoz zravnano. prevleke pa so različne zraven - no pri eni blazini je samo ena prevleka, ampak lahko zbiraš med različnimi barvami. meni ni premehka. notri ima take kuglice ki se ful prilagodijo telesu, spet pa ni tak da bi vseskup kar nekam lezlo. lahko si narediš bolj trdo na kakem delu, drugje pa bolj mehko s pomikanjem teh kuglic... kakor ti paše. meni v glavnem ful odgovarja....


_____________________________




(odgovor članu sončko)
Neposredna povezava do sporočila: 3586
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 11:47:27   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: sončko

drugače je una JANE ful trda, na sliki res zgleda mehka, pa še zdaleč ni! ravno zato ne vem katero bi! bojim se, da bi mi bila ta jane pretrda?!

una mi pa deluje premehka! user posted image   joj, nič mi ni prav! user posted image    mala čebelica, a se ta iz BC lepo zravna, ali jo moraš imeti tako v kifeljc skoz? user posted image pa še to, a dobiš uno prevleko z luncami zraven??

ampak za eno se bom mogla odločit! ker danes ali jutri grem po njo! ne morem več spat! tisti povštri mi grejo pa tudi že na živce pod trebuhom!



Jaz že od septembra uporabljam Theraline iz BC in sem full zadovoljna. Za spanje, branje, počitek...moje frendice jo majo za dojenje in je super...

(odgovor članu sončko)
Neposredna povezava do sporočila: 3587
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 11:48:41   
mediuhec
pozdravljene user posted image !

tablete: kalcij lahko do konca, magnezij pa res samo do 35. tedna. mene tud krči grabijo.

blazina: jaz s ta trdo ne morem spat. sedaj imam tako ko ima notri stiropor kuglice, pa ne preveč nabasano, da se lepo oblikuje po mojem trebuhu.

vprašanje: ali mi lahko katera pomaga glede sterilnih tekočin. v bistvu me zanima npr. s čim naj "razkužim" aspirator, ali pa dude (pa ne vsak dan, tko občasno je pa morda že treba). v chiccotu je imela kot čistilo za steklo (dezinfekcija), pa mi je potem rekla, da je to tud za banjico po kopanju. meni se to zdi sicer pretiravanje, ali pa ne? ja, pa recimo da na vsake kvatre s tem obrišeš npr. previjalno podlogo, če kdaj kaj mimo uide. se pravi kaj uporabljate za čiščenje česa (pa kje se to dobi?). hvala za namige!

srečanje MB: v sreod imam tečaj v LJ in nimam pojma kdaj bom doma. morda še pravočasno, morda pa ne.

brce: tudi pri meni so kar močne. naj si da duška, vsaj vem, da je z njim vse ok.


(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 3588
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 11:49:38   
Grahec
Najaa jaz imam tudi veliko krčev v nogah, ampak meni so pa rekli naj kalcij pijem in ne magnezij (da je magnezij za krče v matrnici, kalcij pa za v nogah!).
Ampak so mi pa in ginekolog in osebna in pa sestrca, ki medicino študira rekli, da po sedmem ali osmem mesecu nič več pit magnezij.
Ej res mi nič več ni jasno!!!

Mi je pa zanimivo, ko praviš, da nosiš prečno in te mučijo krči, moj user posted image  se tudi vsaj mislim da, še ni obrnil na glavco in me tudi krči matrajo, misliš da je to kaj povezano? Drugače pa tudi je včeraj pa danes zjutraj nekaj rogovilil po trebuhu, ampak če prav občutim, je glavica še tam pod rebri.

_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3589
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 11:51:13   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Oz. upam, da se je včeraj obrnil.

Dali za odvajanje vode so super brusnice. Po tistem ko si pisala, da jih grickaš, sem si jih nabavla in se je kar poznal povečan obisk wc-ja. user posted image



Kako pa čutiš, če se ti malček obrne?

Jah brusnice so super za ledvice, odvajanje....sam mene je nazadnje, ko sem jih pojedla 5 tako začela pečt zgaga, da si jeih sploh ne upam več jest. Imam jih na mizi, pa jih sam gledam. Nč mi ni pomagal, ne Ruperut, Donat, mleko...nč...cel dan in celo noč sem prav trpela in se počutila kot zmaj, ki bruha ogenj.

Zdej pa kr koprivo srkam.

Sprehod je pa odpadel, ker dežuje. mogoče kasneje...


Čutiš ful kobacanje. Ne vem, no tako sem slišala, da ko se obrača, da to veš. user posted image  Zdaj pa glede na to, da ima take norije že od včeraj... najprej sem misla, da je to to, sam nisem več ziher. Mogoče ga je samo šok po injekciji spustil in je začel nazaj ful migat.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3590
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 11:51:17   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

pozdravljene user posted image !

tablete: kalcij lahko do konca, magnezij pa res samo do 35. tedna. mene tud krči grabijo.

blazina: jaz s ta trdo ne morem spat. sedaj imam tako ko ima notri stiropor kuglice, pa ne preveč nabasano, da se lepo oblikuje po mojem trebuhu.

vprašanje: ali mi lahko katera pomaga glede sterilnih tekočin. v bistvu me zanima npr. s čim naj "razkužim" aspirator, ali pa dude (pa ne vsak dan, tko občasno je pa morda že treba). v chiccotu je imela kot čistilo za steklo (dezinfekcija), pa mi je potem rekla, da je to tud za banjico po kopanju. meni se to zdi sicer pretiravanje, ali pa ne? ja, pa recimo da na vsake kvatre s tem obrišeš npr. previjalno podlogo, če kdaj kaj mimo uide. se pravi kaj uporabljate za čiščenje česa (pa kje se to dobi?). hvala za namige!

srečanje MB: v sreod imam tečaj v LJ in nimam pojma kdaj bom doma. morda še pravočasno, morda pa ne.

brce: tudi pri meni so kar močne. naj si da duška, vsaj vem, da je z njim vse ok.




jaz bom po moje kar z alkoholom vsake toliko časa - dokler se mi bo pač dalo...

srečanje v MB - zdaj pa jaz več tudi nisem ziher, če bom lahko v sredo. kaj bi ble mogoče bolj za četrtek?


_____________________________




(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 3591
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 11:51:33   
sončko
no, ste me prepričale! bom kar to iz BC kupila!!! hvala vam! user posted image ne vem zakaj si je nisem že prej, pa bi mogoče celo kako noč prespala oz. če bi spala vsaj kake 4 urce na noč, bi bla že čist preveč srečna! user posted image

o, fajn! hvala vse za nasvete!!! user posted image



(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3592
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 11:53:43   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: sončko

no, ste me prepričale! bom kar to iz BC kupila!!! hvala vam! user posted image ne vem zakaj si je nisem že prej, pa bi mogoče celo kako noč prespala oz. če bi spala vsaj kake 4 urce na noč, bi bla že čist preveč srečna! user posted image

o, fajn! hvala vse za nasvete!!! user posted image




user posted image  boš videla, da boš zadovoljna. Je full uporabna, tudi kasneje pri dojenčku, ko se začne počasi samostojno usedati....še pa še...

(odgovor članu sončko)
Neposredna povezava do sporočila: 3593
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 11:54:06   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

pozdravljene user posted image !

tablete: kalcij lahko do konca, magnezij pa res samo do 35. tedna. mene tud krči grabijo.

vprašanje: ali mi lahko katera pomaga glede sterilnih tekočin. v bistvu me zanima npr. s čim naj "razkužim" aspirator, ali pa dude (pa ne vsak dan, tko občasno je pa morda že treba). v chiccotu je imela kot čistilo za steklo (dezinfekcija), pa mi je potem rekla, da je to tud za banjico po kopanju. meni se to zdi sicer pretiravanje, ali pa ne? ja, pa recimo da na vsake kvatre s tem obrišeš npr. previjalno podlogo, če kdaj kaj mimo uide. se pravi kaj uporabljate za čiščenje česa (pa kje se to dobi?). hvala za namige!



No tole glede magnezija mi res ni jasno. A to so vam vsem tako rekli? Meni prvič ni bilo hudega, ko sem do konca jemala.

Tole tekočino ti pa ne priporočam, ker ostaja vonj in  okus po njej. Sem razkuževala posodice (pa tudi ostalo), kamor sem svoje mleko shranjevala, pa je imelo mleko okus po tem razkužilu. In seveda mala ni hotla pit. Mogoče res sam za stvari, ki jih otrok ne dobi v usta.
Raje prekuhaj.

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 3594
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 11:54:47   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Oz. upam, da se je včeraj obrnil.

Dali za odvajanje vode so super brusnice. Po tistem ko si pisala, da jih grickaš, sem si jih nabavla in se je kar poznal povečan obisk wc-ja. user posted image



Kako pa čutiš, če se ti malček obrne?

Jah brusnice so super za ledvice, odvajanje....sam mene je nazadnje, ko sem jih pojedla 5 tako začela pečt zgaga, da si jeih sploh ne upam več jest. Imam jih na mizi, pa jih sam gledam. Nč mi ni pomagal, ne Ruperut, Donat, mleko...nč...cel dan in celo noč sem prav trpela in se počutila kot zmaj, ki bruha ogenj.

Zdej pa kr koprivo srkam.

Sprehod je pa odpadel, ker dežuje. mogoče kasneje...


Čutiš ful kobacanje. Ne vem, no tako sem slišala, da ko se obrača, da to veš. user posted image  Zdaj pa glede na to, da ima take norije že od včeraj... najprej sem misla, da je to to, sam nisem več ziher. Mogoče ga je samo šok po injekciji spustil in je začel nazaj ful migat.


jaz mislim da vem, kdaj se je naša obrnila. ker sem pred tem čutila na obeh straneh trebuha, kak nekaj ven rine (je ležala prečno). potem sem pa večkrat čutila neko popotovanje nekih bunk gor in dol in pol sem čutila premike dosti bolj spodaj, včasih se mi je zdelo že da skoraj med nogami. upala sem da je to pač glava in ne noge ali rit, ker bi to pomenilo, da ni prav obrnjena... tega nisem ločila - kje je rit pa kje glava...samo pol je na UZ res pokazalo, da je tam glava user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3595
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 12:01:18   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica



jaz mislim da vem, kdaj se je naša obrnila. ker sem pred tem čutila na obeh straneh trebuha, kak nekaj ven rine (je ležala prečno). potem sem pa večkrat čutila neko popotovanje nekih bunk gor in dol in pol sem čutila premike dosti bolj spodaj, včasih se mi je zdelo že da skoraj med nogami. upala sem da je to pač glava in ne noge ali rit, ker bi to pomenilo, da ni prav obrnjena... tega nisem ločila - kje je rit pa kje glava...samo pol je na UZ res pokazalo, da je tam glava user posted image user posted image



No tako nekako je bilo včeraj pri meni. Samo da se je otrok cel zgužval na levo stran in ko sem ležala na hrbtu, se je ful vidla bunka ven. user posted image  Potem pa so bile danes zjutraj ful brce pod prsmi, kot da migeta z nogama. Sam zdajle spet nisem več prepričana... user posted image  Bomo vidli na UZ. Držte pesti, da se obrne, ker prečna lega je pa user posted image  ker moraš na carski rez! Po vsem tem pa ne bi rada tega.user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 3596
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 12:07:01   
julam
Naja, inekcije nisem dobila, ni tako hudo. Bolj preventivni nasveti s strani G.

Mg: meni tudi ni nič več jasno, obakrat sem pila do konca in je bilo OK. Pa G mi ni nič rekel, pa mi je on svetoval ravno zaradi krčev in zgodnjega otrdevanja. Tokrat (še) nimam nočnih krčev.

Razkuževanje: mi smo si sposodili sterilizator, not daš destilirano. Pa smo potem začel rajši kar prekuhavat. Flašk fanta itak nista imela, dudice pa tudi ne moreš skoz sterilne ohranjat. Že kmalu je samo še vroča voda laufala.

Obrat: nimam pojma. jaz čutim glavico čisto spodaj, ker me tišči, hrbet se mu pa izboči na desni. Ampak danes ponoči so me pa zbudile čudne brce na napačnih koncih in me je panike, da se je obrnil/a nazaj, počez, skratka nekam. Ta drugi otrok se mi je obrnil ok 35 tedna, me je tud že skrbelo. Si ne želim CR.

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 3597
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 12:07:05   
Grahec
Najaa, upam da se je tvoj user posted image  res obrnil. Sama sem pa tudi že enkrat upala, da se je pa nič ni bilo. Hotela sem pa napisat, da ti lahko delajo tudi zunanji obrat, če je prečno - se pravi ni nujno kar carski. Moj je pa na riti in če bo tudi drug teden na pregledu tako me bo ginekolog napotil v porodnišnico, da se odločijo kaj, pa kdaj in kako. Si pa sama tudi ne želim carskega.

_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3598
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 12:13:05   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec



vprašanje: ali mi lahko katera pomaga glede sterilnih tekočin. v bistvu me zanima npr. s čim naj "razkužim" aspirator, ali pa dude (pa ne vsak dan, tko občasno je pa morda že treba). v chiccotu je imela kot čistilo za steklo (dezinfekcija), pa mi je potem rekla, da je to tud za banjico po kopanju. meni se to zdi sicer pretiravanje, ali pa ne? ja, pa recimo da na vsake kvatre s tem obrišeš npr. previjalno podlogo, če kdaj kaj mimo uide. se pravi kaj uporabljate za čiščenje česa (pa kje se to dobi?). hvala za namige!




Dude ipd, se pravi vse kar se da prekuhati, raje prekuhaj. Škarjice za nohte ipd sem razkužila z alkoholom. Ostalo pa normalno čistiš. Jaz imam tako previjalno podlogo, da jo lahko po potrebi operem v stroju, sicer pa tako podložiš za previjanje pleničko in po potrebi obrišeš. Jaz ne mislim nobenih dodatnih dezinfekcijskih sredstev uporabljat, le prekuhavanje in za določene stvari alkohol.

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 3599
   RE: Marčevke 2009 -4.del
19.1.2009 12:15:55   
Nina00
Najaa držim pesti, da se je obrnil. Jaz sem prvič točno čutila kdaj se je. Tokrat pa mi nekako ni jasno kako točno leži. Zgleda, da ima še kar nekaj prostora in se še precej suče okoli.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




strije
ksenci

ali ste se mazali s kremo ali oljem proti strijam in ali je pomagalo da niste dobili strij?

se nisem mazala in jih nisem dobila (23%)

se nisem mazala in sem jih dobila (11%)

sem se mazala in jih nisem dobila (30%)

sem se mazala in sem jih dobila (35%)


Število vseh glasov: 282

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!