|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009-5.del
15.1.2009 11:42:59   
timy
IZVIRNO SPOROČILO: witto

oj, dečve. Par dni sem bila brez računalnika, se mi je cela grafična kartica sesula, in smo ga 4 dni štelali. No, se m ravno iz pregleda,ctg-ja in uz-ja. Na ctg zaznani popadki, ampak nič kaj resnega, na pregledu, mi je vgotovila, da je maternični vrat čisto zmehčan, vendar se še nisem odprta, in na uz-ju, je bil mali spet sumljivo miren. Popoldan ob 16 danes,  moram nazaj na ctg, in uz, in če bo potrebno,  mi bodo še danes sprožili porod. To v primeru, če bi videli, da je z malim kaj narobe. A ja, plodovnice je dovolj, je pa posteljica že zrela.user posted image  Drugače sem pa nenormalno nenaspana že sedaj, ponoči nikakor, da se naštelam v pravi položaj, pa roke me bolijo, pa mravljičijo, pa moj smrčiuser posted image  skratka,ko samo pomislim, da je treba jit zvečer spat, mi kar slabo rata.


Držim pesti, da bo vse vredu in da s tamalim še malo počakata!

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 1501
   RE: februarčice 2009-5.del
15.1.2009 11:45:01   
timy
Če pa že, potem ti želim kar se da hiter in neboleč porod in da boš kmalu držala svojega user posted image  v naročju.

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 1502
   RE: februarčice 2009-5.del
15.1.2009 11:47:55   
sunny24
Dan! Kako smo? moje nogice so malo bujše (se mi zdi). Upam, da mi danes spet ne zatečejo...Sam je pa zanimivo, tudi če so ble ko 2 buhtlčka, sem telovadne komot dala gor, pa tudi me niso nič tiščali al pa kej...user posted image  Spala sem pa ko angelček od 2h do 11h...Niti lulat nisem šla vmes...
shuka, super za nakupe in naročila! user posted image user posted image user posted image

rebeka, fajn si prštimala za iz P. Sicer mi ni jasno, zakaj 2 bodija...Jst bom dala bodi, hlačke s stopalci, bombažno majčko, vrhnje hlače s stopalci, toplo jopico, kapico, rokavičke+kombinezon oz dekica...

witto, upam, da bo vse OK pa da ne dobim že danes tvoj sms, da že cartaš!user posted image  Naj počaka še malo-če je seveda vse v redu! user posted image  user posted image user posted image user posted image

ursa, fajn opravi na pregledu! Pol pa poročilo!

majchy, a za plombo delat ti da inekcijo?user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1503
   RE: februarčice 2009-5.del
15.1.2009 11:48:02   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Witto  upam, da še ne boš šla rodit. Vsekakor pa nam poročaj, da bomo vedle pestke zate držat pa za user posted image . Pa čim lažji porod, če do tega pride.user posted image
se podpišem pod tole.......sporoči sunny če slučajno greš v p ,da bom držale pestke zate

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 1504
   RE: februarčice 2009-5.del
15.1.2009 11:50:42   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24


majchy, a za plombo delat ti da inekcijo?user posted image
jap!imam nizeg praz bolečine,sploh v ustihuser posted image zakaj bi trpel če ni trebauser posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 1505
   RE: februarčice 2009-5.del
15.1.2009 11:51:10   
claud
witto- tud jst držim pesti da je vse okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 1506
   RE: februarčice 2009-5.del
15.1.2009 11:52:32   
claud
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: sunny24


majchy, a za plombo delat ti da inekcijo?user posted image
jap!imam nizeg praz bolečine,sploh v ustihuser posted image zakaj bi trpel če ni trebauser posted image user posted image


user posted image mene pa bolj inekcija boli kot pa vrtanjeuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 1507
   RE: februarčice 2009-5.del
15.1.2009 11:54:14   
Katjusa
Hej pupe mojeuser posted image user posted image user posted image


sem bla zunaj sem se mal sankala ampak vem povem to ni več zameuser posted image user posted image user posted image user posted image sem se komaj vstala iz sankuser posted image user posted image user posted image

Hladilnik je prišel user posted image user posted image user posted image sam je na dvorišču čakam da moj pride da ga nekak gor po štengah spravima je pa tok velikuser posted image user posted image user posted image user posted image

Jst pa dons prvič od nedelje še nisme imela nobenega "popadka" zgleda da se je mali odločil, da še malo počaka sam sem bla res že mal pripravljena da bomo šli no pa se zadeve mal umirjajo mogoče sem bla mal pod stresom pa še delala sem mal več tak da verjetno je bla to posledica vsega tega....


Witto držim pesti, da bo hiter neboleč in najlepši porod kar jih je možnih... in da če boš šla danes, da se kmalu vrneš nazaj domov in se cartajte do onemoglosti....

vidim da bom mogla mojmu rečt da si počas papirje za očetovskega zrihtauser posted image user posted image user posted image

zdej grem pa počasi dat florjana ajat pa tud sama se bom šla mal ulečt.... za kosilo pa denes po dolgem času pečem pico....

a ve tud hodite veliko na blato? mene kr naprej nekaj poganja pa vetrove mam ful k bi fižol jedlauser posted image user posted image user posted image .... je pa fino k ni trdo in gre z lahkoto venuser posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 1508
   RE: februarčice 2009-5.del
15.1.2009 11:54:46   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: claud

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: sunny24


majchy, a za plombo delat ti da inekcijo?user posted image
jap!imam nizeg praz bolečine,sploh v ustihuser posted image zakaj bi trpel če ni trebauser posted image user posted image


user posted image mene pa bolj inekcija boli kot pa vrtanjeuser posted image

mene boli in skomina tko da nujno inekcijouser posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 1509
   RE: februarčice 2009-5.del
15.1.2009 11:59:13   
sunny24
Ja majchy, sej maš prov, če te boli, naj ti da inekcijo. Jst je še nisem nikoli dobila, tako da ne vem, kako zgleda. Me pa vrtanje nič ne boli.
katjusa, super, da je hladilnik že pršu! user posted image user posted image user posted image  Pa da ne bi ti pomagala tvojemu dragemu ga gor vlačit...Aja, a tvoj si še ni zrihtu papirjev na CSD?

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 1510
   RE: februarčice 2009-5.del
15.1.2009 12:00:53   
witto
Hvala za lepe besede, me je kar malo stisnilo priuser posted image , ker vem, da gre lahko sedaj zares. Upam tudi jast, da bo vsaj hitro če ne neboleče, kar seveda privoščim vsaki tu gor.Sicer me v porodni čaka podpisana izjava o epiduralni, ampak bomo videli,  z kakšno hitrostjo se bo odvijalo.Kaj pa vem, lahko, da sploh nebo potrebna (pobožna željauser posted image ) sunny, nedvomno javim kasneje kako in kajuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 1511
   RE: februarčice 2009-5.del
15.1.2009 12:02:00   
MIHAILO
O Katjusa se je pa kr sankala,ja dobra siuser posted image ...Jaz sem za nl imela en popadek in pa vceraj enega...drugac pa sanjam datume poroda skoz ,vceraj sem sanjala da bo 29.1. ob 6h HEHEHEHE....tudi jaz hodim na blato in vetrovi me presenetijo,ko grem na urin,kot bi me mali rinil in bi on to sprozil..user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 1512
   RE: februarčice 2009-5.del
15.1.2009 12:09:19   
Katjusa
Sunny moj si še ni zrihtal še more na staro firmo kjer je delal do julija nest da mu izpolnijouser posted image ma nekak kot da še mamo ful časauser posted image user posted image user posted image user posted image ma sej ma drgač še dost dopusta pa bo tistega mal pokoristu drgač pa tega očetovskega lahko tak koristi do 6 meseca dojenčkove starosti....
za hladilnik me je pa ravnokar klical da mu en kolega dons prnese računalnik za zrihtat in mu bo reku če mu pomaga hladilnik gor nest tak da men ne bo trebauser posted image user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO
O Katjusa se je pa kr sankala,ja dobra siuser posted image ...Jaz sem za nl imela en popadek in pa vceraj enega...drugac pa sanjam datume poroda skoz ,vceraj sem sanjala da bo 29.1. ob 6h HEHEHEHE....tudi jaz hodim na blato in vetrovi me presenetijo,ko grem na urin,kot bi me mali rinil in bi on to sprozil..user posted image

ja jst tud mal tamalga sumim da on vetrove spušča k moji niso nikol takiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 1513
   RE: februarčice 2009-5.del
15.1.2009 12:19:29   
rebeka84
jaz pa sem si zdaj lase oprala, dokler bom umila posodo in malo pospravila se mi bodo glih posušili, pol pa grem v laboratorij(kri, urin), jutri ob 10.00 pa ctg+pregleduser posted image

witto upam in želim ti da je s tvojim dojenčkom vse vredu in še malo počaka na toplem pri mamici!

katjuša ste pa hitro dobili hladilnik, super. aja dobra si da se lahko sankaš, jaz ne vem če bi si upala.



(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 1514
   RE: februarčice 2009-5.del
15.1.2009 12:30:37   
brkn83
witto- ko sem tvoj post prebrala me je pa kr malo stisnilo. No želim ti, da če že greš danes rodit, da bo hitro in čim manj boleče, ter da boš kmalu imela user posted image  v naročju. Čeprav pa še vseen lahk počakaš na februar.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 1515
   RE: februarčice 2009-5.del
15.1.2009 12:35:28   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: rebeka84

katjuša ste pa hitro dobili hladilnik, super. aja dobra si da se lahko sankaš, jaz ne vem če bi si upala.


ja res sma ga ful hitro dobla... naročila sma ga 13.1 ob 23 zvečer pa sma kr plačala no pol je včeraj moj klical kak je z dostavo je rekla da nekje v ponedeljek torek.... no pol je dobu pa čez kako uro mail, da bo danes in ob 8 zjutri je bil hladilnik tukiuser posted image user posted image user posted image user posted image komaj čakam da vidim kak to čudo zgleda ko not pogledaš pomoje je tok placa da bomo lahko še mi plesal notuser posted image user posted image user posted image

ja sankanje joj jst živim za zime nora sem na sneg jst bi se še smučala sam da bi se vsaj enkrat peljalauser posted image user posted image user posted image   no ampak smuči bodo pa mogle počakat na drugo leto k se bojim da bi ravno padla.... s sankami se pa vozim kr tle k je dovozna cesta k ni nobenih krtin in izboklin in nič pa lepo počasi sma užitek je pa vseenouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 1516
   RE: februarčice 2009-5.del
15.1.2009 12:41:24   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Shuka...bogica...tele tvoje roke..user posted image user posted image user posted image ...mene pa noge matrajo....tolk me začne pečt, da že kr boli....sej bova kmal spet kul...sam še rodit morava iti prej user posted image user posted image

Za tele glivice...tudi jogurt....maš prav...samo mora biti navaden.....ne vem...mislim, da imamo kar vse prisoten močen beli tok....pa te kaj srbi???

Ajvy - Sej nisem hotla delat kakega buma iz tega izcedka, k je pa ni, sam ni prozoren je ben, ne smrdi, ni pekoč, normalen skozi vso nosečnost, zato me zdej bega, k ta Canesten ne glede na to al maš kej al ne predpišejo, ker itak za dete ni škodljiv.

Tvoje noge so kot moje roke, k žarijo so najbl moteče, sploh k se tud jest zbujam na 1 uro in pol, tud če ni treba na wc, ker mi tolk žarijo me to zbudi.


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 1517
   RE: februarčice 2009-5.del
15.1.2009 12:43:16   
Shuka
Sunny - ti pa maš srečo s spanjemuser posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 1518
   RE: februarčice 2009-5.del
15.1.2009 12:43:59   
Shuka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image
 
PDP   Ime(starost) (št.user posted image , št.user posted imageSpol-ime  Pregledi  Porod.
____________________________________________________
user posted image 1.2. matineja (28)   (1,0)    user posted image    ?
user posted image 1.2. Balonchy (27)  (2,0) user posted image Matic  RODILA 31.12. user posted image
user posted image 1.2. Urša08 (28)    (2,1)  user posted image   15.1.   KR 
user posted image 1.2. rebeka84        (1,0)  user posted image - Uroš   16.1. LJ
user posted image 2.2. smokvica72    (3,0)   user posted image      ?  LJ               
user posted image 2.2. TEDIGO (30)   (2,0)   user posted image - Eva (Tevž) ?    
user posted image 3.2. mamutka        (3,2)   user posted image     ?
user posted image 3.2. bara10           (2,0)   user posted image     ?
user posted image 3.2. LaraS             (x,x)    user posted image     ?
user posted image 5.2. Ajvy                (2,1)   user posted image      16.1.  LJ
user posted image 5.2. nina 166         (2,1)   user posted image     ?
user posted image 5.2. Nusa30 (30)   (2,1)   user posted image     ?
user posted image 5.2. petrap (24)     (1,0)   user posted image   28.1.  PO
user posted image 5.2. claud (22)       (1,0)   user posted image - Larissa  16.1.LJ
user posted image 6.2. kk85               (2,1)   user posted image    ?
user posted image 6.2. RAISA (35)      (2,1)   user posted image         LJ
user posted image 7.2. witto (29)       (1,0)   user posted image        ?   IZ 
user posted image 7.2. carmar            (2,1)    user posted image    ?
user posted image 7.2. suzyto             (2,1)   user posted image - Lora  ?
user posted image 8.2. reckova (24)   (1,0)   user posted image    21.1.   MB 
user posted image 8.2. timy (29)         (1,0)   user posted image - Eva   19.1 CTG CE
user posted image 8.2. Nea                 (4,2)    user posted image    ?
user posted image 8.2. diamantina (23) (1,0)  user posted image - Ambrož 19.1./21.1CTG  MB
user posted image 8.2. Pupka (24)       (2,1)    user posted image   ?  PT    
user posted image 8.2. Linki (30)          (2,1)    user posted image    LJ
user posted image 10.2. cati (28)          (3,0)   user posted image   19.1.  MB
user posted image 10.2. kolumbo          (2,1)   user posted image   20.1.
user posted image 10.2. Shuka              (3,0)   user posted image   21.1. KR
user posted image 10.2. Katjusa (28)    (2,1)  user posted image   19.1. CE
user posted image 10.2. orto2 (28)       (1,0)   user posted image     16.1.  LJ
user posted image 10.2. barbyka (32)  (3,1)  user posted image   ?   LJ
user posted image 13.2. izidora            (5,2)  user posted image  -Erik   26.1.CR
user posted image 14.2. Kranjcanka     (x,x)   user posted image    ?
user posted image 14.2. d*o*r*i*s (23)(x,x)    user posted image    27.1.  CE
user posted image 14.2. Maša29      (1,0) user posted image Maša  RODILA 6.1.09 user posted image
user posted image 14.2. Kaška (33)     (1,0)   user posted image    ?   CE
user posted image 15.2. micamuca       (1,0)   user posted image   ?
user posted image 15.2. SALT (23)       (2,0)   user posted image    CE 
user posted image 16.2. birdy               (2,1)   user posted image   20.1.
user posted image 16.2. kayica24 (24) (1,0)  user posted image   - Marinela  26.1.  PT
user posted image 16.2. vesnozaver (27) (1,0)  user posted image - Aljaž ?    MB
user posted image 16.2. mala* (23)     (1,0)  user posted image       ? KR
user posted image 16.2. MIHAILO(22) (1,0) user posted image -Mihailo  19.1/22.1. TRB
user posted image 17.2. julija 30 (30) (1,0)  user posted image    ?    PT
user posted image 17.2. tanci29 (31)   (2,1)  user posted image   27.1.
user posted image 18.2. naia (25)        (1,0)  user posted image ?    LJ
user posted image 18.2. Želva              (2,1)   user posted image ?
user posted image 18.2. *Nelly* (27)   (1,0)  user posted image   ?
user posted image 19.2. zorica (30)     (1,0)  user posted image ?  MB
user posted image 20.2. maja83 (24)   (2,1)  user posted image ?   SG
user posted image 20.2. mrka               (x,x)  user posted image   ?
user posted image 20.2. macka27 (25) (1,0)  user posted image   ?  KR/LJ
user posted image 20.2. brkn83 (25)     (1,0) user posted image   20.1. CE
user posted image 21.2. Cvetka13        (2,1)  user posted image    ?
user posted image 21.2. Maksi1            (1,0)  user posted image   20.1.
user posted image 21.2. Alter_ego        (2,1)  user posted image   ?
user posted image 22.2. Pikica5 (21)(2,0) user posted image user posted image - Tai,Mai  RODILA 28.12.user posted image  
user posted image 22.2. glen (28)        (5,1)  user posted image - Val     21.1.  IZ
user posted image 22.2. bad girl (24)   (4,1)  user posted image   29.1.
user posted image 22.2. Deja (25)        (1,0)  user posted image  26.1. CE
user posted image 22.2. baki (32)         (2,1) user posted image   - Nik    28.1. SG
user posted image 23.2. antonia (32)   (3,0)  user posted image ?   PO
user posted image 23.2. majchy23 (23)(1,0)  user posted image - Hana 28.1. CTG  LJ
user posted image 23.2. Anonimen      (x,x)  user posted image   ?
user posted image 23.2 Zwer (28)       (1,0)  user posted image   ?  LJ/PO
user posted image 23.2. bibi5               (2,1)  user posted image ?
user posted image 24.2. sunny24 (27)  (2,0)  user posted image    23.1.  PO
user posted image 24.2. Luca (29)        (1,0)   user posted image   ?   LJ
user posted image 25.2. delfinkica         (x,x)   user posted image   ?
user posted image 25.2. boma2 (31)     (2,1)   user posted image   23.1.  LJ
user posted image 25.2. lilcha (28)        (1,0)   user posted image - Maša 27.1.  LJ
user posted image 26.2. piskot (33)      (2,1)   user posted image   KR
user posted image 26.2. akvalina (27)   (3,1)  user posted image - Lea 2.2. LJ
user posted image 26.2. BarbaraGS (28)(1,0)  user posted image - Elizabeta  LJ
user posted image 26.2. Miša99 (34)     (3,2)   user posted image ?   LJ
user posted image  26.2. milči(26)          (2,1)   user posted image    20.1.  BR
user posted image 28.2. dita7                (x,x)   user posted image    ?
user posted image 5.3. sazi (32)             (2,1)  user posted image     21.1.  LJ
 

 
 
 
 
   VSEH TREBUŠČKARC = 75  
 
user posted image   = 21
user posted image   = 14
 user posted image    = 40
 
 
 
 
 
   Z nami so pot začele:   
kalaxy, nicnic, anonimna, loveforever - junija pričakuje user posted image   user posted image user posted image , fortun, mariana, Rubin, Fargesia, Katyy26, lea88
 

VSEM ŽELIM USPEŠNE PREGLEDE IN ČAKAMO NA POROČILO!!!


Dekleta, ko sporočate naslednje preglede prosim če jih napišete v drugi BARVI kot je teks lahko ODEBELITE in PODČRTATE, da bojo bolj vidni. Ker se tle čveka na kilometre nam urejevalkam lahko kej uide, pol pa da naute pozable it na pregled, me pa da naumo pozable navijat.


< Sporočilo je popravil Shuka -- 15.1.2009 12:44:46 >


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1519
   RE: februarčice 2009-5.del
15.1.2009 12:44:11   
Shuka

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image         user posted image user posted image
 
 
28.12.2008
1. Pikica5......user posted image  Taj... 2005g, 43,5cm  
                      user posted image  Maj... 2045g, 44 cm                     user posted image
  PDP (22.02.)
 
31.12.2008
2. Balonchy.....user posted image  Matic...3180g, 50 cm                user posted image
    PDP (01.02.)

06.01.2009

3. Maša29......user posted image   Maša....2480g, 47cm                 user posted image
PDP (14.02.)




_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1520
   RE: februarčice 2009-5.del
15.1.2009 12:49:03   
MIHAILO
Komaj cakam februarrrrrrrrrrrrr da pride najin soncekuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1521
   RE: februarčice 2009-5.del
15.1.2009 12:49:04   
sunny24
shuka, ja, res mam srečo s spanjem, tako, da se mi prov smilte vse, k ne morete pančat ponoči...user posted image  Boš vidla, pol bojo vaši sončki ponoči pridni, naša bo mela pa žurke cele noči in ne bom nič spala, vi pa kot angelčki! user posted image
Sem včeri klicala na Galeb in so rekli, da dobim postelnino drugi teden, saj unga 7 delnega kompleta v vzorcu 12 ni na zalogi oz ga morjo nardit. So pa full prijazni, pa so se mi full opravičevali...Mi je blo prov hudo, k sem jih malo pognjavla po telefonu...user posted image

Bom pa pol poklicala G, da jo vprašam kako in kaj z mojimi nogami, k so spet otečene, pa tudi prsti na rokah...Se morm malo bolj ahtat, k je moja mama mela probleme z ledvicami med nosečnostjo in ji je dohtar reku, da se zna tudi pr meni to ponovit med nosečnostjo...Upam, da ne! grem en čajček za nosečnice spit...user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1522
   RE: februarčice 2009-5.del
15.1.2009 13:03:47   
Shuka
No le pazi nase sunny pa veliko pij.
Sem bla pa presenečena nad Zibka.eu, k so tolk hitro reagiral in dobavni rok je res smešen 1-2 dni od naročila.user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 1523
   RE: februarčice 2009-5.del
15.1.2009 13:05:45   
Shuka
aja Ajvy - v podjetju ZIBKA d.o.o. ti tud jogi za košek naredijo po meri in stane 18€ ,tudi če 20 se vseeno splača.
Še LINK do firme


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1524
   RE: februarčice 2009-5.del
15.1.2009 13:08:47   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

shuka, ja, res mam srečo s spanjem, tako, da se mi prov smilte vse, k ne morete pančat ponoči...user posted image  Boš vidla, pol bojo vaši sončki ponoči pridni, naša bo mela pa žurke cele noči in ne bom nič spala, vi pa kot angelčki! user posted image
Sem včeri klicala na Galeb in so rekli, da dobim postelnino drugi teden, saj unga 7 delnega kompleta v vzorcu 12 ni na zalogi oz ga morjo nardit. So pa full prijazni, pa so se mi full opravičevali...Mi je blo prov hudo, k sem jih malo pognjavla po telefonu...user posted image

Bom pa pol poklicala G, da jo vprašam kako in kaj z mojimi nogami, k so spet otečene, pa tudi prsti na rokah...Se morm malo bolj ahtat, k je moja mama mela probleme z ledvicami med nosečnostjo in ji je dohtar reku, da se zna tudi pr meni to ponovit med nosečnostjo...Upam, da ne! grem en čajček za nosečnice spit...user posted image


Jst sem v 1. nosečnosti ogromno prespala cele noči in cele dneve imela sem strogo mirovanje in kaj drugega k počivat tak nisem smela tak da sem res veliko tudi prespala in mali je spal od prvega dneva pa še vedno veliko spi v primerjavi z vrstnikiuser posted image user posted image user posted image kot dojenček se je zbujal samo za jest in vedno takoj nazaj zaspal ponoči smo vstajal do nekje 4,5 meseca pol je pa kr kmal že spal od 22 do 6 zjutraj okol 6 meseca pa od 22 do 9 zjutraj....
tak da Sunny lahko da bo tvoja po tebi in bo spala k naš florjan.....


Za zatekanje pa le pokliči k sicer je zatekanje v nosečnosti normalno samo vsaka normala ima svoje meje....

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 1525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?