|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009-5.del
14.1.2009 8:42:01   
baki
katusa...vse naj naj pa čim lažji poroduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 1151
   RE: februarčice 2009-5.del
14.1.2009 8:44:52   
Shuka
user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 1152
   RE: februarčice 2009-5.del
14.1.2009 8:50:15   
Shuka
A sem kej zamudila, je šla še kera v Rim?user posted image

Baje ma Katjuša RD , no pol pa vse najboljše Katjušiuser posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1153
   RE: februarčice 2009-5.del
14.1.2009 8:50:54   
cati
Dobro jutro user posted image


Katjuša vse naj naj


user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1154
   RE: februarčice 2009-5.del
14.1.2009 8:55:32   
boma2
dobro jutro.... so user posted image



vsem en lep dan....

Katjuši pa vse najboljšeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no za vsako leto ena... :)


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 1155
   RE: februarčice 2009-5.del
14.1.2009 9:13:51   
Shuka
Sunny - tud sama bom šla iskat to stojalo za banjico, ker nimam banjico na kaj postavit, pa posodico za vodo, je pa priročno kajne?user posted image Opravila si super nakup.

Mihailo- kako je z avtom?user posted image

petrap - pridna si k si sobico zrihtala s slikcami. Kaj si pa nalepila?user posted image

claud - a zdej si pripravljena na pot v Rim al še neuser posted image . Super da sta vse nabavila, res je užitek to kupovati.

birdy - da se Neli hitro pocajtauser posted image user posted image user posted image

tanci - kolk posrečena fotka računalniških dvojčkovuser posted image user posted image user posted image

Balonchy - rastite in se razvijajte še naprej.user posted image

rebeka - a sva obe na malinahuser posted image , jaz ga že pijem.user posted image

kolumbo - men je v zel.lekarni rekla, če pijem 3x na dan po 2dcl pol rabim 2 vrečki čaja, pa mam 4 tedne do roka, tko da bo ena res premalo.

Katjuša
- ne igraj se z izcedki, pejdi se pokazat, lohk so kake gljivice, mogoče pa sam mal preveč delaš, sicer pa tampon v LCA jogurt v nožnico pusti 2 h in tko cel dan ponavljat, lahko da bo minilo. Sam vseen bi šla na tvojem mestu do g. Ker lahko da se še v kej razvije, sploh zdej pred koncem nosečnosti je to bolj nevarno.

Kje pa je naša Ajvy?  Me zanima kako je s Tarjo, če je kaj bolje?user posted image

Današnjim akterkam pa vse najboljše na pregledih.user posted image user posted image user posted image
petrap, diamantina, kolumbo, majchy


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 1156
   RE: februarčice 2009-5.del
14.1.2009 9:14:47   
Shuka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image
 
PDP   Ime(starost) (št.user posted image , št.user posted imageSpol-ime  Pregledi  Porod.
____________________________________________________
user posted image 1.2. matineja (28)   (1,0)    user posted image    ?
user posted image 1.2. Balonchy (27)  (2,0)   user posted image Matic  RODILA 31.12. user posted image
user posted image 1.2. Urša08 (28)    (2,1)   user posted image       KR 
user posted image 1.2. rebeka84        (1,0)  user posted image - Uroš   16.1. LJ
user posted image 2.2. smokvica72    (3,0)   user posted image      ?  LJ               
user posted image 2.2. TEDIGO (30)   (2,0)   user posted image - Eva (Tevž) ?    
user posted image 3.2. mamutka        (3,2)   user posted image     ?
user posted image 3.2. bara10           (2,0)   user posted image     ?
user posted image 3.2. LaraS             (x,x)    user posted image     ?
user posted image 5.2. Ajvy                (2,1)   user posted image      16.1.  LJ
user posted image 5.2. nina 166         (2,1)   user posted image     ?
user posted image 5.2. Nusa30 (30)   (2,1)   user posted image     ?
user posted image 5.2. petrap (24)     (1,0)   user posted image   14.1.  PO
user posted image 5.2. claud (22)       (1,0)   user posted image - Larissa  16.1.LJ
user posted image 6.2. kk85               (2,1)   user posted image    ?
user posted image 6.2. RAISA (35)      (2,1)   user posted image     LJ
user posted image 7.2. witto (29)       (1,0)   user posted image    15.1.  IZ 
user posted image 7.2. carmar            (2,1)    user posted image    ?
user posted image 7.2. suzyto             (2,1)   user posted image - Lora  ?
user posted image 8.2. reckova (24)   (1,0)   user posted image    21.1.   MB 
user posted image 8.2. timy (29)         (1,0)   user posted image - Eva   19.1 CTG CE
user posted image 8.2. Nea                 (4,2)    user posted image    ?
user posted image 8.2. diamantina (23) (1,0)  user posted image - Ambrož 14.1./19.1.  MB
user posted image 8.2. Pupka (24)       (2,1)    user posted image   ?  PT    
user posted image 8.2. Linki (30)          (2,1)    user posted image   13.1.  LJ
user posted image 10.2. cati (28)          (3,0)   user posted image   19.1.  MB
user posted image 10.2. kolumbo          (2,1)   user posted image   14.1.
user posted image 10.2. Shuka              (3,0)   user posted image   21.1. KR
user posted image 10.2. Katjusa (28)    (2,1)  user posted image   19.1. CE
user posted image 10.2. orto2 (28)       (1,0)   user posted image     16.1.  LJ
user posted image 10.2. barbyka (32)  (3,1)  user posted image   ?   LJ
user posted image 13.2. izidora            (5,2)  user posted image  -Erik   26.1.CR
user posted image 14.2. Kranjcanka     (x,x)   user posted image    ?
user posted image 14.2. d*o*r*i*s (23)(x,x)    user posted image    27.1.  CE
user posted image 14.2. Maša29          (1,0)   user posted image    ?   JES
user posted image 14.2. Kaška (33)     (1,0)   user posted image    ?   CE
user posted image 15.2. micamuca       (1,0)   user posted image   ?
user posted image 15.2. SALT (23)       (2,0)   user posted image    CE 
user posted image 16.2. birdy               (2,1)   user posted image   20.1.
user posted image 16.2. kayica24 (24) (1,0)  user posted image   - Marinela  26.1.  PT
user posted image 16.2. vesnozaver (27) (1,0)  user posted image - Aljaž ?    MB
user posted image 16.2. mala* (23)     (1,0)  user posted image       ? KR
user posted image 16.2. MIHAILO(22) (1,0) user posted image -Mihailo  19.1/22.1. TRB
user posted image 17.2. julija 30 (30) (1,0)  user posted image    ?    PT
user posted image 17.2. tanci29 (31)   (2,1)  user posted image   27.1.
user posted image 18.2. naia (25)        (1,0)  user posted image ?    LJ
user posted image 18.2. Želva              (2,1)   user posted image ?
user posted image 18.2. *Nelly* (27)   (1,0)  user posted image   ?
user posted image 19.2. zorica (30)     (1,0)  user posted image ?  MB
user posted image 20.2. maja83 (24)   (2,1)  user posted image ?   SG
user posted image 20.2. mrka               (x,x)  user posted image   ?
user posted image 20.2. macka27 (25) (1,0)  user posted image   ?  KR/LJ
user posted image 20.2. brkn83 (25)     (1,0) user posted image   20.1. CE
user posted image 21.2. Cvetka13        (2,1)  user posted image    ?
user posted image 21.2. Maksi1            (1,0)  user posted image   20.1.
user posted image 21.2. Alter_ego        (2,1)  user posted image   ?
user posted image 22.2. Pikica5 (21)  (2,0) user posted image user posted image - Tai,Mai  RODILA 28.12.user posted image  
user posted image 22.2. glen (28)        (5,1)  user posted image - Val     21.1.  IZ
user posted image 22.2. bad girl (24)   (4,1)  user posted image   29.1.
user posted image 22.2. Deja (25)        (1,0)  user posted image  26.1. CE
user posted image 22.2. baki (32)         (2,1) user posted image   - Nik    28.1. SG
user posted image 23.2. antonia (32)   (3,0)  user posted image ?   PO
user posted image 23.2. majchy23 (23)(1,0)  user posted image - Hana 14.1.  LJ
user posted image 23.2. Anonimen      (x,x)  user posted image   ?
user posted image 23.2 Zwer (28)       (1,0)  user posted image   ?  LJ/PO
user posted image 23.2. bibi5               (2,1)  user posted image ?
user posted image 24.2. sunny24 (27)  (2,0)  user posted image    23.1.  PO
user posted image 24.2. Luca (29)        (1,0)   user posted image   ?   LJ
user posted image 25.2. delfinkica         (x,x)   user posted image   ?
user posted image 25.2. boma2 (31)     (2,1)   user posted image   23.1.  LJ
user posted image 25.2. lilcha (28)        (1,0)   user posted image - Maša 27.1.  LJ
user posted image 26.2. piskot (33)      (2,1)   user posted image   KR
user posted image 26.2. akvalina (27)   (3,1)  user posted image - Lea 2.2. LJ
user posted image 26.2. BarbaraGS (28)(1,0)  user posted image - Elizabeta  LJ
user posted image 26.2. Miša99 (34)     (3,2)   user posted image ?   LJ
user posted image  26.2. milči(26)          (2,1)   user posted image    20.1.  BR
user posted image 28.2. dita7                (x,x)   user posted image    ?
user posted image 5.3. sazi (32)             (2,1)  user posted image     21.1.  LJ
 

 
 
 
 
   VSEH TREBUŠČKARC = 75  
 
user posted image   = 21
user posted image   = 12
 user posted image    = 42
 
 
 
 
 
   Z nami so pot začele:   
kalaxy, nicnic, anonimna, loveforever - junija pričakuje user posted image   user posted image user posted image , fortun, mariana, Rubin, Fargesia, Katyy26, lea88
 

VSEM ŽELIM USPEŠNE PREGLEDE IN ČAKAMO NA POROČILO!!!


Dekleta, ko sporočate naslednje preglede prosim če jih napišete v drugi BARVI kot je teks lahko ODEBELITE in PODČRTATE, da bojo bolj vidni. Ker se tle čveka na kilometre nam urejevalkam lahko kej uide, pol pa da naute pozable it na pregled, me pa da naumo pozable navijat.




< Sporočilo je popravil Shuka -- 14.1.2009 9:19:03 >


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 1157
   RE: februarčice 2009-5.del
14.1.2009 9:17:05   
lilcha
Dobro jutro vsem user posted image

Katjuša tebi najprej HAPPY BIRTHDAY.user posted image user posted image

Majchy al pa Schuka, kera ureja seznam dejta plis prevert število user posted image  na seznamu, sej vem da sem tečna ampak sem že ene par dni nazaj opozorila pa ni nobena nč popravla user posted image . Upam da nista hude, sam se mi zdi da je prov da je seznam točen če že je.

Balonchy tebi in tvojemu malemu škratku pa lepi pozdravčki in upam da je vse v redu z vama. Pridno se cartajta.user posted image

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 1158
   RE: februarčice 2009-5.del
14.1.2009 9:17:05   
Čebel@
katjuša.......naj se ti izpolnijo vse želje
 
user posted image

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 1159
   RE: februarčice 2009-5.del
14.1.2009 9:17:15   
Shuka

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image         user posted image user posted image
 
 
28.12.2008
1. Pikica5......user posted image  Taj... 2005g, 43,5cm  
                      user posted image  Maj... 2045g, 44 cm                     user posted image
  PDP (22.02.)
 
 
31.12.2008
2. Balonchy.....user posted image  Matic...3180g, 50 cm             user posted image
    PDP (01.02.)



_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 1160
   RE: februarčice 2009-5.del
14.1.2009 9:17:54   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: lilcha

Dobro jutro vsem user posted image

Katjuša tebi najprej HAPPY BIRTHDAY.user posted image user posted image

Majchy al pa Schuka, kera ureja seznam dejta plis prevert število user posted image  na seznamu, sej vem da sem tečna ampak sem že ene par dni nazaj opozorila pa ni nobena nč popravla user posted image . Upam da nista hude, sam se mi zdi da je prov da je seznam točen če že je.

Balonchy tebi in tvojemu malemu škratku pa lepi pozdravčki in upam da je vse v redu z vama. Pridno se cartajta.user posted image
Dej ti seštej nosečke pa mi povej če je vse OK, a prov.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu lilcha)
Neposredna povezava do sporočila: 1161
   RE: februarčice 2009-5.del
14.1.2009 9:20:41   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: lilcha


Majchy al pa Schuka, kera ureja seznam dejta plis prevert število user posted image  na seznamu, sej vem da sem tečna ampak sem že ene par dni nazaj opozorila pa ni nobena nč popravla user posted image . Upam da nista hude, sam se mi zdi da je prov da je seznam točen če že je.

se opravičujem ker sem zgleda spregledala......katera nosečnost pa je to?in koliko otrok imaš že doma?.........veš veliko nas je in mimgrede kej uideuser posted image

(odgovor članu lilcha)
Neposredna povezava do sporočila: 1162
   RE: februarčice 2009-5.del
14.1.2009 9:21:44   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: lilcha


Majchy al pa Schuka, kera ureja seznam dejta plis prevert število user posted image  na seznamu, sej vem da sem tečna ampak sem že ene par dni nazaj opozorila pa ni nobena nč popravla user posted image . Upam da nista hude, sam se mi zdi da je prov da je seznam točen če že je.

se opravičujem ker sem zgleda spregledala......katera nosečnost pa je to?in koliko otrok imaš že doma?.........veš veliko nas je in mimgrede kej uideuser posted image
sem narobe prebrala post-je še zgodiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 1163
   RE: februarčice 2009-5.del
14.1.2009 9:25:35   
Maksi1
Dobro jutro.

Včeraj sem malo pohajala, zato vas nisem nič prebrala. Razen, da sem videla, da ima Katjuša RD.

Katjuša, ob tvojem prazniku ti želim en kup izpolnjenih želja. Danes pa lepo praznuj. Vse najboljše!

En lep dan tudi vsem vam.


(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 1164
   RE: februarčice 2009-5.del
14.1.2009 9:26:10   
lilcha

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: lilcha

Dobro jutro vsem user posted image

Katjuša tebi najprej HAPPY BIRTHDAY.user posted image user posted image

Majchy al pa Schuka, kera ureja seznam dejta plis prevert število user posted image  na seznamu, sej vem da sem tečna ampak sem že ene par dni nazaj opozorila pa ni nobena nč popravla user posted image . Upam da nista hude, sam se mi zdi da je prov da je seznam točen če že je.

Balonchy tebi in tvojemu malemu škratku pa lepi pozdravčki in upam da je vse v redu z vama. Pridno se cartajta.user posted image
Dej ti seštej nosečke pa mi povej če je vse OK, a prov.user posted image


Jst jih na seznamu vidim 78. Edin če se tiste k so rodile ne štejejo več po ta novem.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1165
   RE: februarčice 2009-5.del
14.1.2009 9:30:14   
akvalina
dobro jutro!

vsem ki imate dons preglede velik srečeuser posted image user posted image user posted image

katjuša- vse najboljše za rojstni dan ( si mi nekaj sumljiva, da ne boš ti dons rodilauser posted image user posted image user posted image )

user posted image

doris- dobrodošla

MALINOVI LISTI- v drogeriji lepota in zdravje jih imajo samo v domžalah in nikjer drugje v sloveniji od tuševih drogerij!!!
 
user posted image user posted image user posted image  Pr nas v Kamniku pa fuull pada sneg in ga je pomoje že skor 10 cm, je tolk lepouser posted image !!!

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 1166
   RE: februarčice 2009-5.del
14.1.2009 9:31:00   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: lilcha


IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: lilcha

Dobro jutro vsem user posted image

Katjuša tebi najprej HAPPY BIRTHDAY.user posted image user posted image

Majchy al pa Schuka, kera ureja seznam dejta plis prevert število user posted image  na seznamu, sej vem da sem tečna ampak sem že ene par dni nazaj opozorila pa ni nobena nč popravla user posted image . Upam da nista hude, sam se mi zdi da je prov da je seznam točen če že je.

Balonchy tebi in tvojemu malemu škratku pa lepi pozdravčki in upam da je vse v redu z vama. Pridno se cartajta.user posted image
Dej ti seštej nosečke pa mi povej če je vse OK, a prov.user posted image


Jst jih na seznamu vidim 78. Edin če se tiste k so rodile ne štejejo več po ta novem.
Tiste k so rodile niso več nosečke, ne?user posted image user posted image

pa vseeno imaš prav, nosečk je 76 in ne 75 kot piše na seznamu. Bomo popravili.user posted image

Hvala


< Sporočilo je popravil Shuka -- 14.1.2009 9:32:59 >


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu lilcha)
Neposredna povezava do sporočila: 1167
   RE: februarčice 2009-5.del
14.1.2009 9:32:16   
lilcha
Imam eno vprašanje.
Kdaj boste šle, vsaj tiste k boste rodile v Ljubljani, plačat v P da je lahko vaš partner prisoten pri porodu - če sploh bo.

(odgovor članu lilcha)
Neposredna povezava do sporočila: 1168
   RE: februarčice 2009-5.del
14.1.2009 9:34:49   
akvalina
IZVIRNO SPOROČILO: lilcha

Imam eno vprašanje.
Kdaj boste šle, vsaj tiste k boste rodile v Ljubljani, plačat v P da je lahko vaš partner prisoten pri porodu - če sploh bo.


ojla

to ni treba it prej plačat, plačat more tvoj preden zapustita porodnišnico z user posted image , oz. dokler ne plača te ne bodo spustil domovuser posted image user posted image user posted image .

no tako je blo pr men k sem rodila žan-a

(odgovor članu lilcha)
Neposredna povezava do sporočila: 1169
   RE: februarčice 2009-5.del
14.1.2009 9:38:20   
Čebel@
no da vaam še uradno zaželim dobro jutro-se že bašem s čokolinotom
akvalina.......pri nas je tuditok snega-prov fajn za gledat in grozno za vozit.......bom šla v ZD kar peš,nazaj grede grem pa v vele po čaj
tudi jaz ne mislim prej plačevati-bo že moj preden bomo šli domov

(odgovor članu akvalina)
Neposredna povezava do sporočila: 1170
   RE: februarčice 2009-5.del
14.1.2009 9:38:39   
Ajvy
oj...en lep pozdrav...danes sva še doma----lepo nas je presenetil snegec...sem bila zelo vesela...tiste ki ste morale ven, najbrž malo manj...danes imamo pregled..me res zanima zakaj je TArja hripava...upam,da bomo uspeli danes malo skočit na snegeca....

jst...mene že orenk špika, sploh če delam user posted image ...sam nikamor še ne grem......treba je un čep prvo počakat, pol pa panikauser posted image

včeraj sem zlikala tri stroje....sem bila čist preveč pridna.......me je orenk klalo po križu in trebuhu za nagrado.....kaj čem...bliža se D dan,......torbo si moram pripravit.....bom najbež danes...ne vem....

vas pogrešam, samo enostavno mi ne znese,,,,rada bi čimprej vse porihtala....pa gre vse tako počasi...ko je Tarja doma user posted image , k ona bi imela to po svoje porihtan...user posted image user posted image user posted image user posted image

drugače pa je tko.....počasi bo treba iskat stanovanje....se mi zdi ,da se bomo selili z dojenclom...sam prej res ni šlo.....danes dobim košek....komaj čakam, da še to operem...pol pa res neham....k sem kar malo utrujena...bom šla v P na počitnice user posted image

Katjuša...VSE NAJBOLJŠE...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...želim ti,, da ti vsi črni scenariji izginejo iz glave, in da setja naselijo same rožce...in same lepe misli.....da boš vedno varna v objemu, dati bo zdravje služlo...in seveda ,čimlažji porod user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 1171
   RE: februarčice 2009-5.del
14.1.2009 9:39:05   
lilcha

IZVIRNO SPOROČILO: akvalina

IZVIRNO SPOROČILO: lilcha

Imam eno vprašanje.
Kdaj boste šle, vsaj tiste k boste rodile v Ljubljani, plačat v P da je lahko vaš partner prisoten pri porodu - če sploh bo.


ojla

to ni treba it prej plačat, plačat more tvoj preden zapustita porodnišnico z user posted image , oz. dokler ne plača te ne bodo spustil domovuser posted image user posted image user posted image .

no tako je blo pr men k sem rodila žan-a

Aha, hvala Akvalina. Nam je rekla v MŠ da je to potrebno prej uredit, ker da tista blagajna ne dela cel čas in da če slučajno prideš rodit k ne delajo, da pol kao ne more bit user posted image  zraven.

(odgovor članu akvalina)
Neposredna povezava do sporočila: 1172
   RE: februarčice 2009-5.del
14.1.2009 9:39:30   
Ajvy
pa upam, da bo Tarjina dohtarca rekla, da smo zdravi za v vrtec......

AJa....včeraj sem izropala Tosamo...sem ull uživala...denarnica ni user posted image ...tko da moji vatiranci so na varnemuser posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Ajvy -- 14.1.2009 9:40:09 >


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 1173
   RE: februarčice 2009-5.del
14.1.2009 9:43:36   
Čebel@
ajvy.........sem res vesela da je tarja boljša,samo še glasek porihtejte......ti pa pazi nase da nam res ne pobegneš na počitnice........drugače pa dobro uštimajte na pregledu

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 1174
   RE: februarčice 2009-5.del
14.1.2009 9:45:17   
akvalina
IZVIRNO SPOROČILO: lilcha


IZVIRNO SPOROČILO: akvalina

IZVIRNO SPOROČILO: lilcha

Imam eno vprašanje.
Kdaj boste šle, vsaj tiste k boste rodile v Ljubljani, plačat v P da je lahko vaš partner prisoten pri porodu - če sploh bo.


ojla

to ni treba it prej plačat, plačat more tvoj preden zapustita porodnišnico z user posted image , oz. dokler ne plača te ne bodo spustil domovuser posted image user posted image user posted image .

no tako je blo pr men k sem rodila žan-a

Aha, hvala Akvalina. Nam je rekla v MŠ da je to potrebno prej uredit, ker da tista blagajna ne dela cel čas in da če slučajno prideš rodit k ne delajo, da pol kao ne more bit user posted image  zraven.


tista k ti je to rekla je na glavo padla, se prav ti in tvoj sta hodila v šolo in kaj če bosta šla prej rodit pa on ne bo smel bit zraven zato ker tam ne delajouser posted image . ne ne , nč se bat vseen gre lahko s tabo rodit sej ma pol tri dni časa plačat, a neuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lilcha)
Neposredna povezava do sporočila: 1175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?