|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 20:33:19   
Yassy
tasa_m,
evo me ,...malo tu malo tam,...sem v tekanju za stanovenje,...saj veš čas se bliža moj pa še vedno tam kjer je bil:(
tak da sem skoz na telefonih pa leteča, pol pa veš koliko časa ostane,...vsake kvatre enkrat mal na msn vpadem to je pa to,...
no danes sem pa mal zavila na forum :)
pa ti kak si,..kak bebika,...vse ok?

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 776
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 20:45:44   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Yassy

tasa_m,
evo me ,...malo tu malo tam,...sem v tekanju za stanovenje,...saj veš čas se bliža moj pa še vedno tam kjer je bil:(
tak da sem skoz na telefonih pa leteča, pol pa veš koliko časa ostane,...vsake kvatre enkrat mal na msn vpadem to je pa to,...
no danes sem pa mal zavila na forum :)
pa ti kak si,..kak bebika,...vse ok?

a še vedno nisi našla stanovanja?? user posted image Upam,da ga čimprej in da pride dragi čimprej k vama..
ma, jaz sem vredu, razen tega da sem danes tečna kot user posted image pa sploh ne vem zakaj..user posted image
bebica upam, da je ok..od neki zadaj čutim njene brce,..se mi zdi da bo mi vsak čas neki zadi ven padla.. user posted image

sem mislila da bom jutri lahko uredila vse na CSD pa moram počakat do čet.15,da bo mi računovodkinja napisala še to decembersko plačo..user posted image tak da do 17. moram vlogo dodat,jaz pa bom še najbolj skakala okoli da bom do petka vse porihtala.. user posted image

(odgovor članu Yassy)
Neposredna povezava do sporočila: 777
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 21:14:45   
tasa_m

Punce sem zdj nekaj brala,da je po porodu najbolj imet vložke VIR. Ampak sem pol šla mal na BC prečekirat pa je polno VIR vložkov. A je to vseeno katere kupim al moram obvezno met VIR 80 ??
Tak informativno me zanima,katere boste ve nabavle??

Zdaj pa grem še malo na IKEO pogledat pol pa spat..

NOČKA**

user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 778
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 21:47:59   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m


Punce sem zdj nekaj brala,da je po porodu najbolj imet vložke VIR. Ampak sem pol šla mal na BC prečekirat pa je polno VIR vložkov. A je to vseeno katere kupim al moram obvezno met VIR 80 ??
Tak informativno me zanima,katere boste ve nabavle??

Zdaj pa grem še malo na IKEO pogledat pol pa spat..

NOČKA** 




nisem glih poznavalec teh vložkov, ampak vedno omenjajo samo VIR 80. Tudi v P dajo te. Sem pa tudi dobila informacijo, da so to v bistvu tisti čisto običajni vatasti vložki in če je čišča po porodu močna, zna to vse premočit. Zato si ene punce na hlačke dajo kakšne sodobnejše, bolj plastične vložke s krilci, čez pa VIR 80, da za zihr ne teče mimo.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 779
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 21:49:11   
felix7
yania, boš kej povedala?

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 780
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 22:18:35   
felix7
nč, vse ste že med odejami očitno, grem pa še jaz. Nočko user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 781
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 23:07:47   
jadrnica
jao , čveke, jaz se vdam, ne morem dohajat user posted image user posted image user posted image , pogledam ,pa je ze 4 del, pol pa že tu 32 strani - meni se bo zmešal

skratka - poročam o pregledu _ZA SEZNAM
- dete ok, cca 1 kg, tehtamo a natančno naslednjič, sam tak brzinski uz j enardila, da sva ga malo videla, mogice rokive ritko pa to

-je že dol obrnjen

- plodovnice dovolj, kakor vse ok je rekla G, srcek je kar dosti nabijal, je rekla, da je vznemirjen ;)

- naslednji pregled 27.1.2009

-dobila sem paprje za urejat, pristisk 100/70 - nizek, še naprej Floravital in rdeča pesa predpisana, sedaj pa še 3 tedne sluzbe pa bo konec JAAAAAAAA

- pa v šolo za straše hodim/hodiva

grem za nazaj brat, ker sem vidla ene koristne sezname.....aja pa še to sem izvedela, da steptokok B si bomo morala sama plačat, ker ona G me ne bi dala, ker nimam zankov oziroma simptomov za to???? ke rj ebilo z urinom vedno vse ok?' se še nisem odločla, al grem al ne, pa saj imam do 37tedna še čas:) a ve se boste šle?


(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 782
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 23:18:11   
jadrnica
STROJ: priporočam

gorenje - pač nekaj izberi,kaj ti paše, ampak nobena ni omenjala SUPER SILENCE - meni je to zelo pomembno,ker potem ko se obrati našopajo, lahko full glasen rata, pa je fajn, da je bolj potihem naštiman :) no vsaj meni se to zdi pomembno - poleg drugega, velikost pa raje večjo kot manjšo, pa absolutno poglej katere programe ima, da ti ne bo žal da nima potem vsega kar si si želele.....pa akcije glej na GA

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 783
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 6:29:23   
spps
user posted image

etoo meuser posted image user posted image user posted image kako ste spale?jaz prav zanič,je bila ura 1.00,ko sem se še kar premetavala po postelji,moj je pa menda samo čakal,da mu bom rekla,da morava se kam it pokazatuser posted image user posted image user posted image
no,včeraj popoldan smo šli po voziček-JEEEEEEEEEEEEEEEEEuser posted image user posted image user posted image user posted image tako,da zdaj pa lahko rečem,da imam vsaj neki pripravljeno za našega bebijauser posted image user posted image
danes bom imela kr pester dan,ko bom malo odpeljala v šolo moram it na šolo se prijavit za en izpit,pa na firmo po papirje za socialno,pa na davčno odnest pole za davčno olajšavo,pa na pošto it iskat odgovor od komisije-me full firbec matra,če so mi podaljšali bolniško do komisije al še bo treba it k zdravnici,da mi ,da spet predlog za podaljšanje bolniške...mogoč,še bom šla mal v KIK preverit,če imajo kakšen lep kompletek iz porodnišnice,pa pogledat ,če imajo kje v našem velemestu user posted image user posted image user posted image  kakšno komodo za cotke,.... no,popoldan moram it na eno predavanje,tk,da danes bom imela gužvo,se bom pa potrudla,da se vam kaj javim,če ne bom obnemoglauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 784
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 7:06:38   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Zdaj sem malo brala ta seznam za porodnišnico, pa za kasneje - jaz RES nisem pripravljenauser posted image
Bom si ga sprintala in šla v šoping z njimuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image tudi mene še čaka kar precej delauser posted image user posted image user posted image od tega ,kar je na seznamu imam samo voziček in nekaj cotk za začetekuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 785
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 7:06:40   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

Se malo javim, da ne boste mislile, da sem zginila z obličja user posted image
Prejšnji teden je bil zelo naporen v službi pa še moja mama je imela RD, tako da sem doma samo še komirala in nisem imela energije niti za brat. Včeraj je bil prav lep dan, smo se šli sankat z malim. Je užival 100 na uro!
No, ponoči pa je začel vedno težje dihat. Smo bili že pri dežurnem pediatru in je dobil inhalacije z Ventolinom. Trenutno spi, a tako nemirno, da več ob njem ležim kot pa kaj drugega delam. No, čez pol ure moramo pa nazaj se pokazat pediatru. Mislim, da ima bronhiolotis ali pa virusni bronhitis. Upam, da ne bomo pristali v bolnici.

Persida je pa že mamica user posted image  Čestitke! Upam, da so vsi trije ok!
user posted image user posted image user posted image user posted image  za tvojega sineka,da bo kmal se ok.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 786
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 7:06:47   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

pupa kak ti je moglo bit luštno na sprehodu.. dans sm mojga celo nahecala za en sprehod ampak sva bila po 10 min že notri na toplem in pila čaj... tak je mrzlo pa piha tak oster veter da hvala lepa za tak sprehod... sem se pa vsaj malo svežga zraka nadihala, kar je pa tudi za nekaj dobro... soba je prebeljena in pobarvana, zdej sledi pa zelooo veliko čiščenja - to pa mene čaka user posted image user posted image user posted image

ja dans ko sem pri mojmu doma sem lahko na compu, vendar ni nobene nikjer, tko da res samevam tule...user posted image vse lepo uživate nedeljsko popoldne.... sej prav tak user posted image

danes sem dopolnila 32tednov, tak da spps- pošilam ti eno slikco za seznam...

user posted image

tko na hitr slikan, js itak v trenerki, še mal od beleža pa od barv, pa še slaba svetloba je... sej naslednja slika ko se naslednjič slikam upam da bo mal lepša ( se bom mal bol upedenalauser posted image )


ja nič, kaj čem met samogovore tu... raj kr grem.. sam pridem še kej nazajuser posted image

čao papa



lep  buši,bom kasnej porihtala,ko pridem domovuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 787
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 7:06:52   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

Ojla, jaz pridem na RR pa iščem marčevke 3 del, pa potem opazim, da je že 30 stran četrtega user posted image user posted image user posted image .
Ninauser posted image user posted image user posted image za tamalega želim, da ne b treba v bolnico!

A ve katera kaj novega glede Tomaža in Anžeta? user posted image user posted image


Drugače sva bila v čeraj z user posted image  malo nora, pa sva bila po trgovinah kar 8 ur. No, vmes sva šla tudi na kosilo. Sva nabavila kup stvari za user posted image , pa eno drago jakno za možeka (on si kaj kupi ravno na vsakih 10 let, pa potem ni panike, če malo dražje zbere user posted image ), jaz sem bila še zase še najbolj skromna, sem si kupila samo modrc za dojenje pa prsne blazinice..., user posted image  je pa dobil flaško, dudiko, cel kup drobnarij za nego..., pa ful lušno ta prvo telovadnico... user posted image
Sem pa domov prišla tako zmatrana, da se še danes že cel dan k sebi spravljam, tako da se takih maratonskih podvigov res ne mislim več it in sem jezna sama nase za včeraj, ker me nekaj po trebuhu špika...
sno se poboljšale,ko nas je spustlo praznično vzdušjeuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 788
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 7:06:57   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Ciao..

sm se pravkar zbudila s popoldanskega spanca...eheheheheheh...je blo tak fajn...home sweet home

zdej grem pa se kovcke odpret pa potem morm neki pojest mi ze kruli po zelodcu...zdej so mi 3 tedne drugi kuhal zdej morm pa spet sama..pa mi ni...user posted image

jutri mi zacnejo delat vhod ,bom mela spet vse polno delavcev in umazanije...upam,da bom v sredo ze mela pralnico zrihtano,da kupim pralni stroj in da zacnem prati cote na svojemuser posted image user posted image user posted image Morm rect ,da ga se nisem kupvala zato bi vas prosila za nasvet kaj vse je dobro imeti pri pralnem stroju, kolk kilogramski je fajn da je????

hitro piste..

lp lejca
kar se pralnega stroja tiče,je fajn,da ima večji boben,po mojem je tud najboljš Gorenjeuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 789
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 7:07:03   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Ojla punce, se še jaz malo javim, da sem doma in me niso obdržali v bolnici. Sem pridno počivala in se pozna, dokler ležim, mi trebuh skoraj nič ne otrdeva.user posted image Hvala vam vsem za pikepoke in lepe želje, je pomagalo! V sredo grem spet na pregled, upam,da bo vse ok, imam pa tudi uz, komaj čakam,da vidimo našega user posted image .

Pa čestitke za 4. del, ste pa res take čvekulje,da nimate konkurence user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vas pa bolj površno berem zadnje dni,ker nimam prenosnika in pol ne morem sedet tu za računalnikom predolgo, ker me začne vse dol pritiskat...
nina00 - pikepoke za sineka, da bo vse ok user posted image user posted image user posted image

oprema za user posted image - mi počasi spravljamo na kup, malo kozmetike sem zadnjič nabavila, ko sem pla k dr. pa sem se še v lekarni ustavila, moram pa še voziček oprat, pa cunjice, ...pa lušinice še vedno nismo nabavili, po mojem jo bo moj šel kupit šele pol,ko naju bo moral priti v P iskat user posted image user posted image

Nam je uspelo bušija poslikat, tako,da vam še slikico pripopam, pol vas pa zapuščam, bom jutri zjutraj malo prebrala ob kavici...

user posted image - 30. tednov
pa pa......


seveda,bo vse ok na pregledu,super,da si boljš,ti pa le počivaj,da ne boš imela težav z otrdevanjemuser posted image  bušija bom pa tud kasnej prileplauser posted image niceuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 790
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 7:07:10   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Yassy

ojla čvekice,


evo še mene malo po dolgemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm časuuser posted image Kak ste,..kaj je kaj novega? No sporočam tudi malo podatkov za tabelico, -1kg,naslednji datum pregleda pa 6.februar v P,..pri svoji G pa zvem v ponedeljek za datm.Drugače je vse ok,..pupa naša raste, teška je 1450, velika je lih prav pravi naša G, voda je uredu sladkor je fajn, edino manjka nam železa tak da smo tabletke dobili,brca pa tko, da mi bo kmal vse vn vrglo:)

pa ostale pupe,..kak ste?

aja sej me še ni blo gor od novega leta,.tak da želim vsem skupaj srečno pa zdravo pa predvsem najbol noro ko privekajo na svet naše pikice in pikci,...pa naj vam bojo trenutki supaj z njimi najlepši skratka vse naj naj,..pa enga lubčka pa objemčka za vse:D
ojla!kje se skrivaš?upam,da čimprej porihtaš vse zadeve,da se ti življenje mal  umiriuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Yassy)
Neposredna povezava do sporočila: 791
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 7:07:16   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: jadrnica

jao , čveke, jaz se vdam, ne morem dohajat user posted image user posted image user posted image , pogledam ,pa je ze 4 del, pol pa že tu 32 strani - meni se bo zmešal

skratka - poročam o pregledu _ZA SEZNAM
- dete ok, cca 1 kg, tehtamo a natančno naslednjič, sam tak brzinski uz j enardila, da sva ga malo videla, mogice rokive ritko pa to

-je že dol obrnjen

- plodovnice dovolj, kakor vse ok je rekla G, srcek je kar dosti nabijal, je rekla, da je vznemirjen ;)

- naslednji pregled 27.1.2009

-dobila sem paprje za urejat, pristisk 100/70 - nizek, še naprej Floravital in rdeča pesa predpisana, sedaj pa še 3 tedne sluzbe pa bo konec JAAAAAAAA

- pa v šolo za straše hodim/hodiva

grem za nazaj brat, ker sem vidla ene koristne sezname.....aja pa še to sem izvedela, da steptokok B si bomo morala sama plačat, ker ona G me ne bi dala, ker nimam zankov oziroma simptomov za to???? ke rj ebilo z urinom vedno vse ok?' se še nisem odločla, al grem al ne, pa saj imam do 37tedna še čas:) a ve se boste šle?


čestitke za pregleduser posted image user posted image user posted image user posted image
jaz ne bom šla na pregled za streptokokuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 792
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 7:10:27   
spps
user posted image  Nobady-32.tednov
user posted image  pocka.30.tednov


sem uštimala slikice,da bodo parajt za seznam,če boste prišle na 35. stran in bo katera urejala sezname,pa potem še tud naj podatke menja  na seznamu nosečk user posted image

Lep začetek jutra vam želimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 793
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 7:58:56   
lejca
SPPS kak si pa ti zgodnjauser posted image

Jst zdele cakam na delavce ,ce pridejoal ne , ko pa tak dezuje...pa celo noc sm se zbujala, ob treh sm si kamilce kuhala , pa skorda ni pomagalo..sm zmatrana k user posted image . ko vsaj ne bi dezevalo...ce ne pridejo jih kr zadavim...

lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 794
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 8:13:14   
helimaša
jutro!

kok je hitr minil ta vikend.....sm čist neprespana......se mi že od petka vleče in kr ne pridem k seb.....
drgač pa smo za vikend bl okol letal.....kr naprej po enih žurkah....jao....kr ni konca temu.....pa še nč ne kaže da bo konc......
mene dons neki slabi tko da sploh ne vem kaj naj jem da bo kul.....grlo me še vedno ful boli.....pa kašljam tud grozn.....tko da sm se včer do pol treh po postli premetavala.....zdele k je blo pa treba vstat bi pa spala......sicer bom šla še mal nadoknadit......drgač pa ni nč novga......
se potem še tipkamo......sm ne preveč lapat spet ker bom mela pol preveč delauser posted image

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 795
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 8:32:53   
lejca
user posted image  32.teden (danes)
sem se glih zdej slikala za nas albumcek

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 796
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 8:56:21   
Lolita23
Živjo!!!!

Ma jaz čakam spet tišlerja, če ga tokrat ne bo, pa no lahk bi bila na lepšem, čeprav zunaj vreme bolj slabo kaže.

Spps za odgovor po tvoji voljiuser posted image user posted image

yassy
da bo kmalu tvoj tuuser posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 797
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 9:00:51   
mama_milchy
Jutro,
user posted image
vidim, da nisem edina, ki ni dobro spala;
za začetek dneva najprej ena user posted image .....jaz sem šla spat ob 22:30 čez eno urco pa sem se že premetavala po postelji....me je spet začelo uho bolet očitno me je včeraj kje prepih ujel...sem se štimala in štimala pa nikakor se naštimat tako da sem šla kr v dnevno, da ne zbudim svojih dveh fantov, pa sem neko knjigo brala pol pa zaspala ampak zbujala sem se vsako urco....ker pa to ni dovolj je Žigec snoči imel 38vročine očitno smo šli prezgodaj ven...

se beremo pol, grem zajtrk pripravit

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 798
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 9:12:31   
novo
dobro jutrouser posted image
Js pa glih razmišljam, kaj bom danes, pa mi nič pametnega ne pade na pamet.
spps, če greš na socialno, daj prosim pglej, kdaj so delovni časi!
Pa fajn urediuser posted image

< Sporočilo je popravil novo -- 12.1.2009 9:13:04 >


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 799
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 9:17:06   
novo
potrebujem en nasvet!
nimam pojma, kak je s temi bolniškami. Js sm imela bolniško do petka, zdaj pa čakam, kaj bom uredila v sredo pri g. Kaj mislite, da mi  lahko osebna zdravnica uredim potem za nazaj, tiste 3 dni?!user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?