|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009-5.del
9.1.2009 11:15:35   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

se eno čist neumesno vprašanje...sem dobila pošto it za dvignt, pomoje je tole od cds-ja...ampak sem založila tist piltek, a mislte da dajo samo z dokumentom al morm tist piltek met sabo...zaboga ga nikjer ne najdem..bohved kam se je skril

kr na pošto pejt nč ne rabiš vseeno boš doblauser posted image user posted image user posted image



upam da res...tuki so take zategnene babure tam za šaltarjem....pol pa sloh nom več iskala, bojože mogl dat, čene bom pa zatrobentalauser posted image

zi kr pejt tja in jih ignoriri povej da te čaka pošta k jo moreš podpisat pa povej na kater priimek pol pa nej iščejo verjetno bodo komplicirale ker bodo mogle mal bolj iskat k drgač gre to po neki številki aja pa če se sam spomniš datum kdaj je blo jih boš že dost pmagala.... sej so vse osorne sam zato so tam da pošto delijouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: februarčice 2009-5.del
9.1.2009 11:16:40   
izidora
ne, mihailo, ni tako lepo. prvega otroka smo na porodu izgubili. tako da zdaj upamo, da bomo dobili tretjega živega. čeprav imam jaz v glavi, da imam že 3 otroke.

tudi moje želje so bile, da bi imela vsaj 4 (žive) otroke, pa izgleda, da ne bo tako. tole bo moj 4. CR in že tale je luksuz, je rekel dr. pušenjak. zato pa tako ležim in počivam, pa tečna sem. no vsaj včeraj sem bila. danes je mnogo bolje   :)

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: februarčice 2009-5.del
9.1.2009 11:18:19   
MIHAILO
njam ,njam ze jemuser posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: februarčice 2009-5.del
9.1.2009 11:18:37   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: petrap

danes morm nujno pospravit spalnico...mava dodatno omaro že kak mesec, pa si še zdaj nism prerazporedila stvari...mojmu sem jih, sebi pa ne...tko da je zdajle skrajni čas...sem si zadala, da vsak dan neki pospravim...včeri sem dnevno sobo, danes spalnico...jutri kopalnico, moj bo pa jutri mal kuhno zdrgnu, pa poribou...sem se tko odločila

Madonca si ti pridno dekleuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu petrap)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: februarčice 2009-5.del
9.1.2009 11:20:20   
petrap
ja tanci jaz sem bla redna študentka do avgusta 08..so me že tko predčasno zaposlili, preden mi je poteku status..tko da se mi upošteva sam par mesecev...se pa bo konkretno poznalo, ker sem jaz še kot študentka vedno delala...sam kakih prihrankov pa nimam, ker sem vse dala za stanovanje, pa avto sva mogla zamenjat...tko da...sicer mamo zdaj neki na strani, sam kaj ko so nonstop neki nepredvideni stroški...




_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: februarčice 2009-5.del
9.1.2009 11:21:34   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: izidora

ne, mihailo, ni tako lepo. prvega otroka smo na porodu izgubili. tako da zdaj upamo, da bomo dobili tretjega živega. čeprav imam jaz v glavi, da imam že 3 otroke.

tudi moje želje so bile, da bi imela vsaj 4 (žive) otroke, pa izgleda, da ne bo tako. tole bo moj 4. CR in že tale je luksuz, je rekel dr. pušenjak. zato pa tako ležim in počivam, pa tečna sem. no vsaj včeraj sem bila. danes je mnogo bolje   :)


izidora me smo s tabo in držimo pesti, da bo vse OKuser posted image user posted image user posted image
jst mam prjatlco k je pri porodu izgubila punčko in je mela tud CR zdej pa ne sme zanost 1 leto.... se mi tok smili kriva je bla pa ena G ker ji je bris jemala in to v zadnjem mesecu nosečnosti ona je pa mela neko vnetje in ji je z jemanjem brisa to prenesla globje in tako na ovojnico in otroka..... še ta prjatlca je bla pol okužena so jo filali z zdravili da so jo rešli.....
je pa moja mami pravla k je mela (takrat si mel babico od začetka do konca) eno babico pr bratu in ta babica je imela 5 otrok pa vse s CR in to je blo leta 1975 ko se je moj brat rodil..... tak da mogoče se ti pa uresniči želja po 4ih navihančkihuser posted image user posted image user posted image user posted image

Zakaj pa si imela vedno CR...?


< Sporočilo je popravil Katjusa -- 9.1.2009 11:22:40 >

(odgovor članu izidora)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: februarčice 2009-5.del
9.1.2009 11:21:57   
MIHAILO
aha Izidora nisem vedelauser posted image ...zakaj imas pa crpri vseh?a se to sama odlocis al?nisi mi napisala koliko so stara otroka,me zanima ta razlika med njimi,ker jaz tudi razmisljam kake razlike bi delala,ni mi vsec ce so prevelike...sam ni pa lahko enega za drugim aneuser posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: februarčice 2009-5.del
9.1.2009 11:24:11   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

aha Izidora nisem vedelauser posted image ...zakaj imas pa crpri vseh?a se to sama odlocis al?nisi mi napisala koliko so stara otroka,me zanima ta razlika med njimi,ker jaz tudi razmisljam kake razlike bi delala,ni mi vsec ce so prevelike...sam ni pa lahko enega za drugim aneuser posted image

jst si tud želim 3-4 otroke sam razlike mi pa ne gre načrtovat smo hotl met čim manjšo pa ni šlo zdej med 1 in drugim bo skoraj 3 lata pol bomo pa vidli mi bomo šli kr na polno in ko bo bo..... tak da blagor tistim k lahko načrtujete razliko....

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: februarčice 2009-5.del
9.1.2009 11:25:19   
petrap
shuka al ni tko hudo...no mam zelo rada red in pospravljeno..sam se morm kar navadit, da ne bo vsak prahec pobrisan pa vse tiptop...tko da se že kar navajam...se raje uležem pa počivam, pa mal za svojo dušo nardim kaj..naprimer berem knjige...saj prah bo jutri spet nazaj, tko da se mi ne da borit z njim...user posted image

sem se spomnila, da morm mojmu danes še pokazat nalepke za na steno..tko da bova mela še s tem delo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu petrap)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: februarčice 2009-5.del
9.1.2009 11:25:29   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

aha Izidora nisem vedelauser posted image ...zakaj imas pa crpri vseh?a se to sama odlocis al?nisi mi napisala koliko so stara otroka,me zanima ta razlika med njimi,ker jaz tudi razmisljam kake razlike bi delala,ni mi vsec ce so prevelike...sam ni pa lahko enega za drugim aneuser posted image
Mihailo - CR nikoli ni odločitev nosečnice ampak vedno zadnji skrajni ukrep za porod.

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: februarčice 2009-5.del
9.1.2009 11:25:33   
sunny24
Evo mene doma...Vse smo zrihtali.
 
Poročilo UZ: vse v redu, spol je potrdila, torej user posted image , obrnjena na glavo, mere so tednom primerne, težka pa je 2160g... Prov vesela sem, da je vse OK!user posted image  Se nam smeje že od 9h ure zjutraj!user posted image

Nasledni pregled mam čez 14 dni, torej 23.1., mam ctg, pa za streptokok me bo testirala oz vzela bris. Ma za 10 evrov kar naj vzame kar če, sam da ne bo kake piz...na koncu.
 
Pol semo šli pa še na CSD, da smo papirje oddali, pa moj je očetovstvo priznal in to je to. Malo prej sm smrekco podrla, moj barva sobico, zdej pa grem jest, k sm lačna...
 
Pridem nazaj čez neki cajta...user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: februarčice 2009-5.del
9.1.2009 11:27:19   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Evo mene doma...Vse smo zrihtali.
 
Poročilo UZ: vse v redu, spol je potrdila, torej user posted image , obrnjena na glavo, mere so tednom primerne, težka pa je 2160g... Prov vesela sem, da je vse OK!user posted image  Se nam smeje že od 9h ure zjutraj!user posted image

Nasledni pregled mam čez 14 dni, torej 23.1., mam ctg, pa za streptokok me bo testirala oz vzela bris. Ma za 10 evrov kar naj vzame kar če, sam da ne bo kake piz...na koncu.
 
Pol semo šli pa še na CSD, da smo papirje oddali, pa moj je očetovstvo priznal in to je to. Malo prej sm smrekco podrla, moj barva sobico, zdej pa grem jest, k sm lačna...
 
Pridem nazaj čez neki cajta...user posted image
Super za pregled in da je pupika dobro, pa pridni ste bli tud in vse uštimali, krasno resuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: februarčice 2009-5.del
9.1.2009 11:27:44   
Katjusa
sunny jst nebi pustila brisa jemat tako pozno kot sem mal više pisala kaj se je moji prjatlci nardil.... ni šans...

drgač pauser posted image user posted image user posted image user posted image za vašo pupo že cela babncauser posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: februarčice 2009-5.del
9.1.2009 11:29:05   
Shuka

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image
 
PDP   Ime(starost) (št.user posted image , št.user posted imageSpol-ime  Pregledi  Porod.
____________________________________________________
user posted image 1.2. matineja (28)   (1,0)    user posted image    ?
user posted image 1.2. Balonchy (27)  (2,0)   user posted image Matic  RODILA 31.12. user posted image
user posted image 1.2. Urša08 (28)    (2,1)   user posted image       KR 
user posted image 1.2. rebeka84        (1,0)  user posted image - Uroš   16.1. LJ
user posted image 2.2. smokvica72    (3,0)   user posted image      ?  LJ               
user posted image 2.2. TEDIGO (30)   (2,0)   user posted image - Eva (Tevž) ?    
user posted image 3.2. mamutka        (3,2)   user posted image     ?
user posted image 3.2. bara10           (2,0)   user posted image     ?
user posted image 3.2. LaraS             (x,x)    user posted image     ?
user posted image 5.2. Ajvy                (2,1)   user posted image     ?  LJ
user posted image 5.2. nina 166         (2,1)   user posted image     ?
user posted image 5.2. Nusa30 (30)   (2,1)   user posted image     ?
user posted image 5.2. petrap (24)     (1,0)   user posted image   14.1.  PO
user posted image 5.2. claud (22)       (1,0)   user posted image - Larissa  12.1. /16.1.LJ
user posted image 6.2. kk85               (2,1)   user posted image    ?
user posted image 6.2. RAISA (35)      (2,1)   user posted image     LJ
user posted image 7.2. witto (29)       (1,0)   user posted image    15.1.  IZ 
user posted image 7.2. carmar            (2,1)    user posted image    ?
user posted image 7.2. suzyto             (2,1)   user posted image - Lora  ?
user posted image 8.2. reckova (24)   (1,0)   user posted image    21.1.   MB 
user posted image 8.2. timy (29)         (1,0)   user posted image - Eva   12.1.  CE
user posted image 8.2. Nea                 (4,2)    user posted image    ?
user posted image 8.2. diamantina (23) (1,0)  user posted image - Ambrož 19.1.  MB
user posted image 8.2. Pupka (24)       (2,1)    user posted image   ?  PT    
user posted image 8.2. Linki (30)          (2,1)    user posted image   13.1.  LJ
user posted image 10.2. cati (28)          (3,0)   user posted image   19.1.  MB
user posted image 10.2. kolumbo          (2,1)   user posted image   14.1.
user posted image 10.2. Shuka              (3,0)   user posted image   21.1. KR
user posted image 10.2. Katjusa (27)    (2,1)  user posted image   19.1. CE
user posted image 10.2. orto2 (28)       (1,0)   user posted image     16.1.  LJ
user posted image 10.2. barbyka (32)  (3,1)  user posted image   ?   LJ
user posted image 13.2. izidora            (5,2)  user posted image  -Erik   26.1.CR
user posted image 14.2. Kranjcanka     (x,x)   user posted image    ?
user posted image 14.2. Maša29          (1,0)   user posted image    ?   JES
user posted image 14.2. Kaška (33)     (1,0)   user posted image    ?   CE
user posted image 15.2. micamuca       (1,0)   user posted image   ?
user posted image 15.2. SALT (23)       (2,0)   user posted image    CE 
user posted image 16.2. birdy               (2,1)   user posted image   20.1.
user posted image 16.2. kayica24 (24) (1,0)  user posted image   - Marinela  26.1.  PT
user posted image 16.2. vesnozaver (27) (1,0)  user posted image - Aljaž ?    MB
user posted image 16.2. mala* (23)     (1,0)  user posted image       ? KR
user posted image 16.2. MIHAILO(22) (1,0) user posted image -Mihailo  22.1. TRB
user posted image 17.2. julija 30 (30) (1,0)  user posted image    ?    PT
user posted image 17.2. tanci29 (31)   (2,1)  user posted image   27.1.
user posted image 18.2. naia (25)        (1,0)  user posted image ?    LJ
user posted image 18.2. Želva              (2,1)   user posted image ?
user posted image 18.2. *Nelly* (27)   (1,0)  user posted image   ?
user posted image 19.2. zorica (30)     (1,0)  user posted image ?  MB
user posted image 20.2. maja83 (24)   (2,1)  user posted image ?   SG
user posted image 20.2. mrka               (x,x)  user posted image   ?
user posted image 20.2. macka27 (25) (1,0)  user posted image   ?  KR/LJ
user posted image 20.2. brkn83 (25)     (1,0) user posted image   20.1. CE
user posted image 21.2. Cvetka13        (2,1)  user posted image   9.1.
user posted image 21.2. Maksi1            (1,0)  user posted image   20.1.
user posted image 21.2. Alter_ego        (2,1)  user posted image   ?
user posted image 22.2. Pikica5 (21)  (2,0) user posted image user posted image - Tai,Mai  RODILA 28.12.user posted image  
user posted image 22.2. glen (28)        (5,1)  user posted image - Val     21.1.  IZ
user posted image 22.2. bad girl (24)   (4,1)  user posted image       12.1.
user posted image 22.2. Deja (25)        (1,0)  user posted image 12.1. CE
user posted image 22.2. baki (32)         (2,1) user posted image   - Nik    28.1. SG
user posted image 23.2. antonia (32)   (3,0)  user posted image ?   PO
user posted image 23.2. majchy23 (23)(1,0)  user posted image - Hana 14.1.  LJ
user posted image 23.2. Anonimen      (x,x)  user posted image   ?
user posted image 23.2 Zwer (28)       (1,0)  user posted image   ?  LJ/PO
user posted image 23.2. bibi5               (2,1)  user posted image ?
user posted image 24.2. sunny24 (27)  (2,0)  user posted image    23.1.  PO
user posted image 24.2. Luca (29)        (1,0)   user posted image   ?   LJ
user posted image 25.2. delfinkica         (x,x)   user posted image   ?
user posted image 25.2. boma2 (31)     (2,1)   user posted image   23.1.  LJ
user posted image 25.2. lilcha (28)        (1,0)   user posted image - Maša 27.1.  LJ
user posted image 26.2. piskot (33)      (2,1)   user posted image   KR
user posted image 26.2. akvalina (27)   (3,1)  user posted image - Lea 2.2. LJ
user posted image 26.2. BarbaraGS (28)(1,0)  user posted image - Elizabeta 13.1.  LJ
user posted image 26.2. Miša99 (34)     (3,2)   user posted image ?   LJ
user posted image 28.2. dita7                (x,x)   user posted image    ?
user posted image 5.3. sazi (32)             (2,1)  user posted image     21.1.  LJ
 

 
 
 
 
   VSEH TREBUŠČKARC = 74  
 
user posted image   = 21
user posted image   = 12
 user posted image    = 41
 
 
 
 
 
   Z nami so pot začele:   
kalaxy, nicnic, anonimna, loveforever - junija pričakuje user posted image   user posted image user posted image , fortun, mariana, Rubin, Fargesia, Katyy26, lea88
 

Cvetki ŽELIM USPEŠNE PREGLEDE IN ČAKAMO NA POROČILO!!!


Dekleta, ko sporočate naslednje preglede prosim če jih napišete v drugi BARVI kot je teks lahko ODEBELITE in PODČRTATE, da bojo bolj vidni. Ker se tle čveka na kilometre nam urejevalkam lahko kej uide, pol pa da naute pozable it na pregled, me pa da naumo pozable navijat.




_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: februarčice 2009-5.del
9.1.2009 11:29:17   
Katjusa
mene pa nekaj v križu štiha spet zgleda kaki lažni popadki.... prav smešen občutek vse rata trdo in križ tak čudno boli ne kot takrat k te boli od ne vem težkega bremena ampak čist drgačuser posted image user posted image user posted image user posted image zdle je bil že drugi in mi gre kr na smehuser posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: februarčice 2009-5.del
9.1.2009 11:30:19   
tanci29
sunny-bravo za pregled in da je vse okuser posted image user posted image user posted image ....zakaj pa bi ti vzela bris če smem vprašat?
pa dober tek

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: februarčice 2009-5.del
9.1.2009 11:30:26   
sunny24
Ja katjusa, ampak streptokok b je huda zadeva, če se prenese na otroka med porodom... Preberi si:

http://www.mama.si/forum/index.php?topic=29761.msg874384

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: februarčice 2009-5.del
9.1.2009 11:31:28   
MIHAILO
Katjusa sej jaz tudi ne vem ce lahko planiram,oz lahko povem da jo ne morem planirati,tudi to mislim kar ti,delat na polno pa ko bo bo.drugac to itak ne mores planirat...Shuka to sem cula od teh slavnih ,ko se kao nocjo mucit in podpisejo da bojo na cr rodile...Suny bravo za pregled sem vesela zateuser posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: februarčice 2009-5.del
9.1.2009 11:31:42   
Shuka
user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image         user posted image user posted image
 
 
28.12.2008
1. Pikica5......  Taj... 2005g, 43,5cm  
                       Maj... 2045g, 44 cm                     user posted image
  PDP (22.02.)
 
 
31.12.2008
2. Balonchy.....  Matic... 910180g, 50 cm             user posted image
    PDP (01.02.)



_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: februarčice 2009-5.del
9.1.2009 11:32:34   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

mene pa nekaj v križu štiha spet zgleda kaki lažni popadki.... prav smešen občutek vse rata trdo in križ tak čudno boli ne kot takrat k te boli od ne vem težkega bremena ampak čist drgačuser posted image user posted image user posted image user posted image zdle je bil že drugi in mi gre kr na smehuser posted image user posted image user posted image user posted image  
Nč prehitevat Katjuša, pejdi počivat pa dihat.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: februarčice 2009-5.del
9.1.2009 11:33:11   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

Katjusa sej jaz tudi ne vem ce lahko planiram,oz lahko povem da jo ne morem planirati,tudi to mislim kar ti,delat na polno pa ko bo bo.drugac to itak ne mores planirat...Shuka to sem cula od teh slavnih ,ko se kao nocjo mucit in podpisejo da bojo na cr rodile...Suny bravo za pregled sem vesela zateuser posted image
Pri nas ne pali to kt pr slavnihuser posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: februarčice 2009-5.del
9.1.2009 11:33:15   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Evo mene doma...Vse smo zrihtali.
 
Poročilo UZ: vse v redu, spol je potrdila, torej user posted image , obrnjena na glavo, mere so tednom primerne, težka pa je 2160g... Prov vesela sem, da je vse OK!user posted image  Se nam smeje že od 9h ure zjutraj!user posted image

Nasledni pregled mam čez 14 dni, torej 23.1., mam ctg, pa za streptokok me bo testirala oz vzela bris. Ma za 10 evrov kar naj vzame kar če, sam da ne bo kake piz...na koncu.
 
Pol semo šli pa še na CSD, da smo papirje oddali, pa moj je očetovstvo priznal in to je to. Malo prej sm smrekco podrla, moj barva sobico, zdej pa grem jest, k sm lačna...
 
Pridem nazaj čez neki cajta...user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo za malo korenjakinjo in da si vse uštimalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: februarčice 2009-5.del
9.1.2009 11:33:24   
petrap
sunny danes je tvoj dan user posted image user posted image user posted image user posted image ..vse ti gre kot po maslu...sem tko vesela zate user posted image ...no naš otrok bo pa na tem pregledu zdaj (14.1.) mel zihr že 3 kg...bom pa v 38.tednu...ne vem zakaj vas vse naročajo bol pogosto na koncu...mene so do zdaj skoz na 4-5 tednou...mnde me bo vsaj zdaj kaj prej naročila...

_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: februarčice 2009-5.del
9.1.2009 11:33:54   
izidora
meni se vsi smejijo, ker sem nonstop noseča. no, ni ravno tako, ampak letnice rojstev so pa vsako drugo leto. samo letos je tale malo kasneje, tko da: 2002 (hči - umrla), 2004 (sin), 2006 (hči), zdaj je pa za mesec sfalilo, da ni 2008.

tale razlika je meni zelo všeč. imam sestro dve leti mlajšo in sva se ful dobro zastopli, pa tudi moja dva se iamta tako rada in se skupaj igrata, da ju je kar veselje pogledat. pa tako skupaj držita in imata svoje skrivnosti   :)

prvič je bil CR zaradi potrebe, pa še ta je bil prepozen. no, potem se drugič niso upali probat drugače kot CR in to predčasno. po enem CR se lahko sam odločiš, kako bi rodila, ampak mi smo bili vsi prestrašeni (z gin. vred). no, potem sem pa v tretje poskušala roditi naravno, pa smo po 5-ih urah odnehali - spet nas je malo panika dajala, da se ne bi spet kaj zalomilo. zdaj je pa itak rizično, da bi maternica počila po šivih (ker je bila 3x rezana), da nimam kaj sanjat. se pa tako boljim operacije, da mi je kar slabo. in zdaj imam še 2 tedna do finiša in se mi že pozna na živčkih.

verjetno me bodo zdaj sterilizirali, ker obstaja nevarnost, da pride do razpoka maternice v nosečnosti, ker je že tolikokrat rezana. in to bi bilo nevarno in usodno za otroka in zame. tko da... verjetno je to TO. že tale 4. CR mi je podarjen. ne vem, kako je imela tista gospa lahko 5 CR, mogoče takrat še niso sterilizirali. zdaj te pa kar prisilijo oz. tolk tečnarijo, da popustiš. hvalabogu sem bila med zadnjo nosečnostjo pri gin., ki je vedel, da si želim še vsaj enega otroka in mi zato ni preveč težil. sem pa bila v porodnišnici v sobi z eno, ki so jo pregovorili. potem ji je bilo pa žal. že v porodnišnici. taka je zdaj doktrina.

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: februarčice 2009-5.del
9.1.2009 11:37:32   
MIHAILO
Jaz sem imela pa 1. lazni popadek 31.12.ob 23:40h in sem mislila,da bom ze rodila sem se ustrasla,ker sem bila se v osmem mesecu...sem g. vceraj povedala,kontrolo mam 22.1. par dni pred pa ctg,19.,20,ali 21. kadar hocem grem,sam je pa rekla ,ce se mi ta bolecina ponovi 2 krat 3 krat kot je bila za novo leto enkrat morm pa takoj v bolnico na ctg ni vazno kok je ura...Katjusa ti pravis ,da mas ze drugega?

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?