|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rada bi shujšala
8.4.2005 11:57:52   
Sinja

Zelo si želim, da bi shujšala. Skoraj celo nosečnost sem bila na bolniškem, takrat sem samo jedla in se zredila za 30 kg. Po eni strani mi ni žal, saj je mala zdrava, pri porodu je bila velika in tudi kar težka. Preden sem zanosila sem imela 54 kg. Sedaj bi rada prišla vsaj na 60, da si bom lahko obleka staro garderobo.
Prosim vas svetujte mi kaj naj naredim, da bom v čim krajšem času shujšala.
Zanima me koliko ste se ve v povprečju zredile in kako ste shujšale.
Hvala za odgovore in lep pozdrav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Rada bi shujšala
8.4.2005 12:04:08   
total
90-dnevna presnovna dieta je zakon,mal poišči smo imela o tem debato,jaz hujšam po njej in sem zelo zadovoljna:bravo:

Lp:rozica:

(odgovor članu Sinja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Rada bi shujšala
8.4.2005 12:04:44   
Anonimen
Pred koliko časa pa si rodila?

Telo rabi vsaj toliko časa da se ponovno prilagodi, kot je trajala cela nosečnost, torej 9 mesecev.

Najprej naj povem, da nisem po porodu nič hujšala. Telovadbe nič, diete nobene, čokolade (njami) pa veliko.

Med nosečnostjo sem se zredila za lepih 23 kg.
Po porodu sem se stehtala in razočarana ugotovila, da je šlo s porodom stran le 5,5 kg.
prve pol leta potzem nisem skoraj nič shujšala, potem so kile počasi začele kopneti. Približno po enem letu sem prišla na svojo staro težo.

Torej daj času čas in se ne sekiraj. Jaz sem po porodu še vedno nosila nosečniška oblačila in moževe hlače.

(odgovor članu Sinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Rada bi shujšala
8.4.2005 12:05:54   
Sinja
Pred 4. mesci

(odgovor članu Sinja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Rada bi shujšala
8.4.2005 12:22:24   
mehurčica
Huh, jaz sem si danes probala moje hlače, ki sem jih nosila pred nosečnostjo in mi končno grejo gor in celo zaprwem jih lahko. Ampak so še preozke in me tiščijo, tako da še morem cca.4 kg še shujšat. Ena kila mi je še ostala od teže, ki sem jo imela, ko sem zanosila. Je pa sedaj 15 mesecev po porodu in sedaj redno tečem-najraje zjutraj, preden pojem zajtrk, da izgorevajo tiste maščobe, ki so že dalj časa v telesu in ne zajtrk, če bi ga pojedla pred tekom.

Enkrat sem sicer že imela 56kg, toliko, kolikor jih imam sedaj, ampak nosečnost mi je malce spremenila telo, zato še ne oblečem mojih nekdanjih oblačil. Sem si pa zadala kar sprejemljiv cilj-do poletja. Torej cca. 3 mesece. Pa mislim, da bom prej shujšala.:):sloncek:

Seveda se držim tudi diete-ne jem sladkarij(no, danes se bom verjetno prekršila, ker imamo štajerke girls night pri meni) in za večerjo pojem samo kak jogurt ali solato. Če pa nisem lačna pa zvečer nič ne jem.

Ne se preveč obremenjevat s hujšanjem in dietami! Daj si čas in hujšaj s pametjo.

Lp:miska:

(odgovor članu Sinja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Rada bi shujšala
8.4.2005 12:30:40   
Anonimen
Aja, potem pa res brez skrbi. Počakaj tja do enega leta, potem boš pa videla koliko ti bo še ostalo. Meni se je zdaj po letu in pol šele trebuh skrčil, da je spet kr nobel, pa se strije ne vidijo. Torej le potrpežljiva bodi, do takrat pa se ne sekiraj in si na razprodaji kupi kakšno številko večje hlače. ;)

(odgovor članu Sinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Rada bi shujšala
8.4.2005 12:33:24   
Nikica
Jaz sem rodila pred približno 5 meseci :duda:in se počasi vračam na svoje kile. :bravo:Med nosečnostjo sem se zredila za 17 kg, začela sem pri 54 kg. Še ena kila in sem tam, toda skoraj vse hlače so mi pretesne, telo se mi je izoblikovalo čisto drugače. :((Rite skoraj nimam več:((, prej sem jo imela:bravo:, ostal mi je trebušček, prsa so pa kot baloni, ker dojim. Jem zelo veliko, tudi sladkarije, toda zvečer ne pretiravam. Ponavadi jem kaj mlečenega - čokolino, griz ali polento. Tu pa tam pri filmu kaj slanega. Če dojiš, boš vse kilograme postopoma začela zgubljati, če pa ne, potem pa si res umisli kakšno učinkovito dieto in veliko veliko športa. Pravijo, da je najbolje teči, toda jaz res nimam časa za šport, pa tudi ne ljubi se mi. Ne obupaj! Telo rabi 9 mesecev, da se širi in prav toliko, da se zoža.Pozdravček!

(odgovor članu Sinja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Rada bi shujšala
8.4.2005 12:56:56   
lin
Jaz sem se vseskupi v nosečnosti zredila 11 kg.
Po porodu sem takoj prišla na svojo težo,vendar hlač od prej nisem mogla oblečt,šele ene 6-7 mes po porodu sem lahko oblekla vse od prej

(odgovor članu Sinja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Rada bi shujšala
8.4.2005 13:04:14   
bini
jest tud svetujem 90 dnevno dieto :) ...čist lušno, ker nisi nič lačen.. a se strinjaš total? :bravo::bravo: jaz mam sam še 4dni do konca in sem shujšala 10 kg - sem misla da bom manj, ampak zdaj je idealno.. upam da tako ostane.;)

(odgovor članu Sinja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Rada bi shujšala
8.4.2005 13:06:13   
Sinja
kako pa naj pridem do vsebine te diete?

(odgovor članu Sinja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Rada bi shujšala
8.4.2005 14:08:17   
lin
Punce ki ste mele ali še imate to ločevalno dieto.
Moja tašča jo je mela pred novim letom in je tudi shujšala neki več kot 10 kg,pa je blo pol novo leto pa vsi ti prazniki pa zdaj je res normalno(vse) in se je mogoče zredila za 1-2 kg.:bravo::bravo::bravo:
Tako malo spodbude,

(odgovor članu Sinja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Rada bi shujšala
8.4.2005 14:14:03   
Bejba
Bini, pa si se striktno držala te diete ali si se kdaj pregrešila (sadni dnevi, pa to) :zmeden:?

Jaz sem jo enkrat pred nosečnostjo izvajala in je bila zelo uspešna, samo nisem zdržala do konca :(. Sedaj sva z mojim skupaj začela in teče že 5 dan, pa se mi zdi da mi je trebuh že malo uplahnil - ni več tako napet in "težek".

Pa veliko uspeha vam in sebi želim.

(odgovor članu Sinja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Rada bi shujšala
8.4.2005 14:42:38   
Sinja
Blacky, hvala, da si mi posredovala recept za dieto. Upam, da mi bo uspelo.

(odgovor članu Sinja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Rada bi shujšala
8.4.2005 14:45:44   
dory
Jest sem proti dietam...rajs se spravi v neko redno gibanje,velik tekocine in predvsem zdravo hrano...cimmanj sladkega pa bo :)

Ni vazno kolk pojes ampak kaj pojes :)

Jest,lenoba po naravi,sem se spravla migat...vsak dan naredim nekaj zase,3x na teden imam organizirano vadbo...telo se je po mesecu dni ze zacelo spreminjat in dobivat eno pametno obliko :)

(odgovor članu Sinja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Rada bi shujšala
8.4.2005 14:46:52   
dory
Aja,jem pa vse...sicer se odrekam cokolada in torticam,ampak drugace jem vse....pa grejo kilce se zmer dol :)

(odgovor članu Sinja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Rada bi shujšala
8.4.2005 15:13:06   
sarči
Kaj če polno dojim,tud lahko delam to ločevalno dieto:zmeden:

(odgovor članu Sinja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Rada bi shujšala
8.4.2005 15:28:26   
Carmen
po mojem pri dojenju niso pametne diete, sicer pa ne vem, jaz sem imela probleme v drugo smer, zredila sem se za 13 kg, pol pa v 14 dneh po porodu shujšala za 20... kaj čem, naporen otrok :) je pa hecno, sem si vedno želela še mal shujšati, zdej si pa nisem nč všeč, tko da telovadba (aerobika, hoja, kolesarjenje...) je zakon za cool postavo!

(odgovor članu Sinja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Rada bi shujšala
8.4.2005 17:07:35   
AEL
Tudi jaz bi želela recept za dieto, ker moje kile, po šestih mesecih poroda, še vedno stagnirajo!

Prosim pošljite mi v moj nabiralnik! Thanks!!!!

(odgovor članu Sinja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Rada bi shujšala
8.4.2005 17:10:25   
čani
jaz tudi, prosim. hvala!

(odgovor članu Sinja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Rada bi shujšala
8.4.2005 18:04:01   
lol
Jest bi se pa rada zredila.Imam dva otroka,velika 170cm težka pa 54kg.Lepo prosim če ima katera kakšno idejo kako se zrediti.

(odgovor članu Sinja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Rada bi shujšala
8.4.2005 18:23:03   
.ču
Ce ti se kaksen nasvet od tle pomaga:)
Lp:rozica:

http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?id=35220&idk=101

(odgovor članu Sinja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Rada bi shujšala
8.4.2005 20:21:26   
total
Res je Bini,men je super.Ti maš že konec,jaz sem zdaj komaj en mesec in medtem sem mal grešila (velikonočni prazniki:() in sem dala 6 kg dol:bravo:

Lp:sloncek:

(odgovor članu Sinja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Rada bi shujšala
8.4.2005 21:26:44   
Anja167
Živjo! Jaz sem imela pred nosečnostjo toliko kil kot ti, na koncu nosečnosti skoraj 70 kg, zdaj imam že pol leta 56,5 kg. Nič nisem hujšala, samo dojim. Se mi zdi, da nikoli več ne bom imela tiste stare teže (saj je bilo res nekam malo), ampak ko bom šla v službo, bom gotovo še kaj izgubila, ker je služba precej stresna. Hotela sem ti napisati, da ne vem, ali bo dovolj priti do 60 kg (odvisno sicer od tvoje garderobe), ker jaz pri zdajšnjih kilah ne spravim nobenih starih hlač gor. :( Mogoče se vseeno kaj spremeni tudi telesna zgradba (širši boki?), kaj pa vem. No, upam, da te nisem čisto demoralizirala - saj je vsak človek drugačen. Uspešno zbijaj kile!

(odgovor članu Sinja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Rada bi shujšala
8.4.2005 21:35:02   
TIMMI
A lahko dobim tudi jaz to dieto
lp

(odgovor članu Sinja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Rada bi shujšala
8.4.2005 21:49:38   
bini
ja, jest sm na koncu zdej s to dieto... ves čas sem dojila brez problemov - mleka tolk kot prej... bom pa v kratkem z dojenjem čist prekinila, ker mala baraba po novem grize :zmeden: pa bi rada ohranla vsaj mal bradavic :)-:)-..
je pa to edina dieta ki je kdaj pri meni tako učinkovito delovala!! zdaj jo pa mislim vzdrževat s še več športa kot do sedaj - upam da mi uspe.
pa srečno vsem ki hujšate..
če bi katera rada recepte in idej, naj mi piše na privat. :sloncek:

(odgovor članu Sinja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




OSKAR
TLF

Kako vam je všeč ime Oskar za dečka?

zelo všeč (34%)

ne preveč (24%)

ni mi všeč (42%)


Število vseh glasov: 133

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!