|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čisto v prazno...če se komu da
16.12.2008 21:28:37   
Freycha
u menda je rekel, da nam bo povedal rezultate čez pol ure user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Čisto v prazno...če se komu da
16.12.2008 21:29:00   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

jaz napeto čakam na rezultat izpita, ki bo danes ali jutri, do sobote moram narediti seminarsko (imamo samo en teden časa). Delam do 24., potem pa sem frej. Po novem letu naj bi šli na Krvavec, pa očitno ne gremo ,ker se vedno s familijo skregam, ko se je treba kaj zmeniti....user posted image user posted image user posted image

sicer pa sem malo utrujena, rabila bi malo miru in tišine, pa je ne bom dobila do pomoje nekje otrokovega 15. leta user posted image  obetavno user posted image user posted image user posted image  


O, a ti tudi? Kater predmet pa imaš za rezultat in katerega za seminarsko? Jaz sem pravkar zapekla na CD projektno za ITP in vaje, naš prof. je res malo nebomreklakaj, skratka, preveč pričakuje od nas. Da is pa utrujena, pa verjamem, sem jaz tudi. Ko sto vragov, pa nisem kmalu.



sedaj sem imela gospodarsko pravo. Se glihkar menimo s profesorjem po skype-u pa pravi, da smo odlično opravile svoje delo... torej naredila sem user posted image  - očitno! Samo bodo ocene baje šele jutri....... zdej imamo pa poslovno komuniciranje pa mormo kar v enem tednu naredit seminarsko user posted image


Po skypu? Vi pa imate fajn odnos.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Čisto v prazno...če se komu da
16.12.2008 21:30:23   
Freycha
ja imamo ja, ker smo študij na daljavo user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Čisto v prazno...če se komu da
16.12.2008 21:31:36   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

ja imamo ja, ker smo študij na daljavo user posted image


zanimivo. nisem vedela da to tako funkcionira. kako so pa predavanja? prek e-učilnice?

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Čisto v prazno...če se komu da
16.12.2008 21:32:57   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha



Se glihkar menimo s profesorjem po skype-u pa pravi, da smo odlično opravile svoje delo... torej naredila sem user posted image  - očitno!


Čestitam.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Čisto v prazno...če se komu da
16.12.2008 21:33:02   
Anonimen
Se glihkar menimo s profesorjem po skype-u


To bi bilo pa se zame user posted image .

A maste se kaksen studij na skajp?

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Čisto v prazno...če se komu da
16.12.2008 21:36:24   
Anonimen
torej naredila sem user posted image  -


OOOOooooo user posted image


(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Čisto v prazno...če se komu da
16.12.2008 21:42:02   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

ja imamo ja, ker smo študij na daljavo user posted image


zanimivo. nisem vedela da to tako funkcionira. kako so pa predavanja? prek e-učilnice?


predavanj ni. Je uvodno srečanje s profesorjem, da predstavi predmet, malo pove, kako in kaj bomo delali, potem pa imamo en mesec časa, da predelamo snov in gremo na izpit. Ta profesor je bil pa sploh aktiven, ker smo še po skype-u komunicirali, kar do sedaj nismo......... user posted image

tu morš bit malo bolj discipliniran, ker si cel mesec čisto od sebe odvisen in se hitro zgodi, da teden kar zbezlja, ti pa še odprl nisi snovi.

Aja, vsa snov je pa na internetu v obliki spletajev - kot neka internetna knjiga....

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Čisto v prazno...če se komu da
16.12.2008 21:54:45   
Udb
Oj.
Še ena utrujena in naveličana. user posted image Pol si pa rečem - samo še jutri v Lj, pa sem fertik za letos! Sem takoj bolje!!!user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Čisto v prazno...če se komu da
16.12.2008 21:55:20   
Anonimen
Ja kje si pa ti zgubljena user posted image ?

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Čisto v prazno...če se komu da
16.12.2008 21:56:20   
Udb
Ufff...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Čisto v prazno...če se komu da
16.12.2008 21:56:28   
Freycha
jupiiiii izpit sem z 8. naredila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Čisto v prazno...če se komu da
16.12.2008 21:57:00   
Anonimen
Ufff...


To pomeni kaj user posted image ?

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Čisto v prazno...če se komu da
16.12.2008 21:57:36   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

jupiiiii izpit sem z 8. naredila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Grebatorka user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Čisto v prazno...če se komu da
16.12.2008 21:57:40   
Anonimen
jupiiiii izpit sem z 8. naredila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image

Glede na to, da ti ze drugic ploskam, bi lahko nekaj castila. SEm lacna in zejna.

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Čisto v prazno...če se komu da
16.12.2008 21:59:45   
Udb
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ufff...


To pomeni kaj user posted image ?
To pomeni, da je preveč za naštevat. user posted image Predvsem sem pa v službi, na faksu in doma.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Čisto v prazno...če se komu da
16.12.2008 22:02:12   
Anonimen
To pomeni, da je preveč za naštevat. user posted image Predvsem sem pa v službi, na faksu in doma.


A je vmes se kaj lufta se za kaj nastet user posted image ?

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Čisto v prazno...če se komu da
16.12.2008 22:03:50   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

To pomeni, da je preveč za naštevat. user posted image Predvsem sem pa v službi, na faksu in doma.


A je vmes se kaj lufta se za kaj nastet user posted image ?


Uf ja, pri meni je. Poleg vseh alinej, ki jih je naštela Udb še skrb za pooperativnega bolnika. Ja, pa še ena alineja, nastopi v gledališču, zdaj še v petek, soboto in potem slavni ponedeljek, 22. Grozljivka, če človek ni vajen takega tempa in jaz ga nisem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Čisto v prazno...če se komu da
16.12.2008 22:04:20   
Udb
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

To pomeni, da je preveč za naštevat. user posted image Predvsem sem pa v službi, na faksu in doma.


A je vmes se kaj lufta se za kaj nastet user posted image ?
No, to pa zmeraj! user posted image Še za kakšen koncert pa za vaje z  zborom. Vabljena na koncert 25.!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Čisto v prazno...če se komu da
16.12.2008 22:05:41   
Anonimen
Še za kakšen koncert pa za vaje z  zborom. Vabljena na koncert 25.!


Takrat bom v globokem petdnevnem snu.

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Čisto v prazno...če se komu da
16.12.2008 22:06:15   
Udb
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Še za kakšen koncert pa za vaje z  zborom. Vabljena na koncert 25.!


Takrat bom v globokem petdnevnem snu.

user posted image user posted image user posted image Blagor!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Čisto v prazno...če se komu da
16.12.2008 22:25:18   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

jupiiiii izpit sem z 8. naredila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



khm, kako naj to napišem? user posted image  zdej nam je rekel, da je to samo pisni del testa, da pa pri njemu šteje tudi trud in sodelovanje itd... in da si zaslužimo višjo oceno, katero bo pa jutri uradno sporočil na naši internetni strani user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mater, me je skoraj kap zdeleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Čisto v prazno...če se komu da
16.12.2008 22:33:36   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

jupiiiii izpit sem z 8. naredila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



khm, kako naj to napišem? user posted image  zdej nam je rekel, da je to samo pisni del testa, da pa pri njemu šteje tudi trud in sodelovanje itd... in da si zaslužimo višjo oceno, katero bo pa jutri uradno sporočil na naši internetni strani user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mater, me je skoraj kap zdeleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Daj, daj, ne glumi ajkule zdaj. Grebatorka si pač, priznaj.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Čisto v prazno...če se komu da
16.12.2008 22:34:49   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

jupiiiii izpit sem z 8. naredila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



khm, kako naj to napišem? user posted image  zdej nam je rekel, da je to samo pisni del testa, da pa pri njemu šteje tudi trud in sodelovanje itd... in da si zaslužimo višjo oceno, katero bo pa jutri uradno sporočil na naši internetni strani user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mater, me je skoraj kap zdeleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Gospa Freycha naj Vam še moja malenkost čestita:

user posted image


Sej ne vem, kako naj se v soboto vedem. user posted image


(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Čisto v prazno...če se komu da
16.12.2008 22:37:56   
Anonimen
Freycha čestitke user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Zobje
Nezy85

Ali bi šle med nosečnostjo(nekje v 8mesecu)na puljenje modrostnega zoba?

da (21%)

ne (79%)


Število vseh glasov: 369

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!