|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kapljice za krče
11.12.2008 14:50:26   
suzy124
Zdravo
Jaz bi pa imela  eno vprašanje, a katera deva avstrijske kapljice(lefaxin) za krče?
Zanima me kako jih devate in kolikokrat na dan?
In kako dolgo ste jih jemale da so vam začele pomagat?
lep pozdrav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kapljice za krče
11.12.2008 14:56:47   
catalina
OJ, glede kapljic, jaz sem imela tržiške kapljice proti krčem in so res pomagale, paje imel res hude krče in kolike 2meseca.
Najprej po pet 3x na dan, potem povečuješ št. kapljic do 20.
Našemuuser posted image  so res pomagale, pa pazi kaj ješ, mlečni izdelki povečujejo krče,pa srečno.

(odgovor članu suzy124)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kapljice za krče
11.12.2008 16:19:31   
Anonimen
Jaz ji dajem kapljice Domžalskih lekarn in sicer po 5 kapljic pred vsakim hranjenjem in imam občutek, da ji pomagajo.

(odgovor članu catalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kapljice za krče
12.12.2008 8:26:04   
NTS
Ojla,
jaz uporabljam Lefaxin in sicer 2 kaplici pred vsakim hranjenjem. To je po navodilih patronažne sestre, saj so nas res izredno mučili krči.

lp
nts

_____________________________

Naši Nikiti se je pridružil bratec Patrick ! ! !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kapljice za krče
12.12.2008 8:29:28   
TinaV*
Dobro jutro

Tudi mi dajemo lefaxin in pa koroske kapljice,lefaxin 4x na dan ker ze opazam da ne pomagajo vec kaj dosti...
koroske pa samo se pomirjajo kaj drugega pa hm tezko ...
probala sem tudi sab simplex...haha ko da ji vodo dajem...te pa res niso popolnoma nic pomagale
pac kakor komu


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu NTS)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kapljice za krče
12.12.2008 12:15:06   
suzy124
Zdravo
NTS si mislala po dva brizga?a pol ti pomagajo koliko pa je star?
nama do sedaj ni nič pomagal po sem imela koroške kaplice pa čaj pa lovorovo mazilo pa nič ne pomaga
zdaj sem pa dobila še te avstrijske kapljice če bodo mogoče te pomagale.
TINAV*A a prvo so ti pa pomagale kaplice Lefaxin?koliko pa je star?
moj je star 2 mesca pa imam sedaj koroške kapljice tud sm za pomiritev ko je res hudo
lep pozdrav

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kapljice za krče
13.12.2008 11:24:29   
Pikapolonca82
Tud jaz mam lefaxin kapljice pa se mi zdi, da ji nič kaj ne pomagajo! Dam pa ji dve kapljici pred dojenjem ( imam pa tud 2 mesečno user posted image  ).

Ka pa oboje kapljice (mislim lefaxin in koroške) je katera dajala?user posted image

(odgovor članu suzy124)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kapljice za krče
13.12.2008 12:59:00   
suzy124
zdravo
jaz sem mu prej devala koroške zdaj ko sem pa začela devat lefaxin pa mu koroške dam sam kapljico na dudo ko je res hudo ker se pomiri hitro,drugače pa mu jih ne devam.
lep pozdrav

(odgovor članu Pikapolonca82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kapljice za krče
13.12.2008 22:00:11   
evelin
tut mi imamo koroške, pa se mi zdi da ji kr pomagajo

_____________________________

27.10.2008 se je rodila naša pikica Maša :)
30.11.2011 se je rodila naša bibica Žana :)

(odgovor članu suzy124)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kapljice za krče
15.12.2008 8:40:52   
ANIME
Jaz sem do sedaj imela kapljice iz Lekarne Vir pri Domžalah. Zadnjič sem pa kupila kapljice iz Gorenjskih lekarn in z istimi sestavinami piše, da jih je potrebno hranit v hladilniku?
Zanima me, če ste ve katere kapljice hranile v hladilniku .... glede na to, da jih porabimo v cca 14 dneh se mi zdi, da je malo brez veze ... kaj menite?


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu evelin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kapljice za krče
15.12.2008 10:05:36   
evelin
Ne, js jih imam na sobni temperaturi. Po mojem da če bi jih bilo potrebno hranit v hladilniku bi to pisalo

_____________________________

27.10.2008 se je rodila naša pikica Maša :)
30.11.2011 se je rodila naša bibica Žana :)

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kapljice za krče
15.12.2008 10:06:17   
evelin
se opravičujem, nisem dober prebrala. Na koroških nič ne piše

_____________________________

27.10.2008 se je rodila naša pikica Maša :)
30.11.2011 se je rodila naša bibica Žana :)

(odgovor članu evelin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kapljice za krče
22.12.2008 10:58:42   
tingo
POZDRAVLJENE MAMICE, KATERIH DOJENČKI IMAJO KOLIKE!
PRI NAŠEM MALEM SONČEKU, KI IMA KOLIKE SMO POSKUSILI VSE KAPLJICE KI OBSTAJAJO IN SEDAJ SMO ZAKLJUČILI DA MU NAJBOLJ POMAGAJO SAB-SIMPLEX!KER PA SMO SMO PREJ POSKUSILI TUDI Z ANTIFLATOM(MU JE ŠE KAR POMAGAL) SMO V AVSTRIJI KUPILI MALO VEČ ŠKATL.SEDAJ MI PAČ VEČ NE PRIDE PRAV, ZATO ČE KATERA ŽELI ME LAHKO POKLIČE (041-839-350),DA JI NEBO POTREBNO HODIT V AVSTRIJO PO NJIH.SEM IZ MARIBORA.100 ML-8 EUR

(odgovor članu suzy124)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kapljice za krče
22.12.2008 11:16:52   
nia5
Mi smo imeli Biogaia in so bile najboljše in najbolj naravne od vseh user posted image

(odgovor članu tingo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kapljice za krče
22.12.2008 16:12:13   
clara23
Jaz sem probala vse, zeliščne kapljice, sab simplex, kremo za trebušček mazat, Lefaxin, homeopatske krogljice, pa imamo še vedno krče čeprav je moj user posted image star že 4 meseceuser posted image user posted image user posted image ! Ponoči se zaradi krčev zbujamo od 5x-7x na noč, toda pediatrinja pravi da je to "normalno"user posted image user posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?