|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   suha koza na obrazku
27.11.2008 21:55:59   
wonderland
moja deklica ima na obrazu kar suho kozo. Predvsem na na obrveh, lickah in bradici. Nekaj casa sem jo mazala z ribjim mazilom pa ni bilo nic boljse, nasprotno, postala je cisto rdeca. potem pa sem poskusila z mandljevim oljem in je dosti boljse, vendar se ne popolnomoma. mazem jo nekje 3-4x na dan. imate kaksne izkusnje s tem? kaksno kremico oz. karkoli drugega uporabljate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: suha koza na obrazku
27.11.2008 22:12:54   
Petr_a
bepanthen

(odgovor članu wonderland)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: suha koza na obrazku
27.11.2008 22:14:52   
kajajaka
je imela naša tudi suho kožo na obrazu, pa sem jo mazalo samo s hladilnim mazilom (navadno (smrdljivo) iz lekarne, brez dodatkov in parfuma...).

Še vedno ga uporabljamo za celo telo, na obrazu pa nima več suhe kože in je ne mažem več.

Olja in "komercialne" kreme (Nivea, Johnson, Bubchen...) mi je P odsvetovala, ker veliko dojenčkov nanje odreagira z rdečico, ker je njihova kožica prenežna za vso kemijo in agresivne parfume v teh kremah. Tudi naša punčka je - Ravno zaradi rdečih pikic po telesu smo pri 1 mesecu nehali uporabljat Niveo za kopanje in prešli na Mustelo. Res je svinjsko draga (seveda jo imajo le v lekarni user posted image ), a nismo porabili še niti pol flaške, pa jo že več kot 3 mesece uporabljamo. Od takrat ni nobenih problemov.

(odgovor članu wonderland)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: suha koza na obrazku
27.11.2008 22:20:07   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: Petr_a

bepanthen


enako.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: suha koza na obrazku
27.11.2008 22:27:44   
wonderland
kajajaka...si uporabljala tisto rumeno kremico, ki jo dobis v lekarni in je v osnovi namenjena negi ritke? Ja, in kar smrdi... Jaz do sedaj nisem uporabljala se nobenega kemicnega izdelka kot so nivea ali johnson in podobno. samo lekarnisko olivno in mandljevo olje.
z bepantenom jo lahko kar po obrazeku namazem ali kako?

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: suha koza na obrazku
27.11.2008 22:37:49   
kajajaka
ja, to je tista rumena smrdljiva kremica...user posted image

Saj imam tudi bepanthen in je super, a ga imam za izredne primere - če bi se ji ritka vnela... se bojim, da ji potem ne bi pomagal, če bi ga kar vsakodnevno uporabljala...

poleg tega sem s "smrdljivko" super zadovoljna - lepo se namaže in umije z ritke. Enkrat sem jo z Bubchen namazala, pa sem imela občutek, da se ji je krema kar prilepila na ritko... sem morala skoraj drgnit, da sem jo dol dobila (user posted image  malo pretiravam, ampak res je bila taka limasta gosta bela krema)...

(odgovor članu wonderland)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: suha koza na obrazku
27.11.2008 22:55:45   
ribica.
pr nas ni pomagalo nič drugega kot tista krema za ritko.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: suha koza na obrazku
27.11.2008 22:59:39   
kaya2007
drugače je super tudi mustelina linija za občutljivo kožo s posebnimi potrebami...

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: suha koza na obrazku
27.11.2008 23:01:05   
madasa
Tudi naša je imela suho kožo, ne samo po  obrazu ampak tudi po nogicah in ramenih (ravno od mila Nivea) in so mi v ZD priporočili hladilno mazilo- drugače znano mazilo za ritkouser posted image  in ne Bepanthen. In res je delovalo- v dveh dneh se je koža normalizirala.
Lp

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: suha koza na obrazku
28.11.2008 0:23:10   
lejla14
Kateri Bepanten pa uporabljate za po obrazku? Mazilo ali kremo, ali je vseeno?

In če je koža že rdeča in s pikicami?

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: suha koza na obrazku
28.11.2008 0:26:08   
Petr_a
Mi imamo kremo.je za suho kožo.
Naš velikokrat dobi rdečo kožo in pikice.z kremo odpravimo stran

(odgovor članu lejla14)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: suha koza na obrazku
28.11.2008 7:18:48   
nežka
Mi uporabljamo Avalon kremo za obraz, za občutljivo kožo je zelo v redu. Je pa naravna in ne vsebuje nobenih parfumov ali drugih umetnih dodatkov.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: suha koza na obrazku
28.11.2008 10:29:36   
danijela in taja
od bubchena(upam da sem prav napisala) z ognjičem......skoz ma tak lepo koža da to ne morš verjet....

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu wonderland)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: suha koza na obrazku
28.11.2008 10:34:14   
SaTiSa
Ali katera ve če se da dobiti Mustelo tudi v Avstriji in če je kaj ceneje?

(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: suha koza na obrazku
28.11.2008 10:38:22   
StBarbara
Krema od Welede je meni osebno najboljša.


_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu SaTiSa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: suha koza na obrazku
28.11.2008 10:46:27   
zmajaz
Nam je pomagala Mustelina Cold krema, ko je imela suhe in rdeče flekce po obrazu. Drugače je pa boljše olivno olje kot mandljevo, ker so vsi oreščki potencialno alergogeni in če je otrok občutljiv, se lahko zgodi, da mu to olje ne paše. Moji ni.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: suha koza na obrazku
28.11.2008 10:48:46   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: SaTiSa

Ali katera ve če se da dobiti Mustelo tudi v Avstriji in če je kaj ceneje?


Saj Mustela je draga, ampak imaš jo pa za celo večnost - naša bo stara 11 mesecev in še kar mi ni uspelo porabiti kopeli, ki sem jo kupila na začetku (res pa je ne dam zelo veliko, ker ima user posted image  občutljivo kožo), pa tudi kremico za obraz imam še kar prvo.

(odgovor članu SaTiSa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: suha koza na obrazku
2.12.2008 0:13:12   
ANA_P
pri nas je bilo isto. Mazala sem ga z bepatenom ( mazilo ) in se mu je stanje po enem tednu uredilo. Potem sem kupila kremo od Mustele in ga vsako jutro in večer mažem, tudi pred odhodom na mraz. Če pa se še mu pojavi kje kakšna suha koža, pa ga kar namaži s kremo za ritko ( lekarniško ), ne boš verjela kako pomaga. Poceli vse. To je meni priporočala pediatrinja in zadeva res deluje.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: suha koza na obrazku
2.12.2008 9:24:30   
Alči
Čisto navadno hladino mazilo za ritko, ki se ga dobi v lekarni. Lahko prosiš svojo P da ti napiše recept, meni ga je in tudi mazilo je pomgalo. Pomagalo je tudi proti temencem. Nikoli nisem kupila raznih "komercialnih" krem, tudi tadragih pa kao tadobrih ne, ker hladilno mazilo dela čudeže pri nešem fantku. Probaj še ti. Men je P tudi napisala recept za neko drugo mešanico, za suho kožo, isto kot hladilno mazilo, samo enkrat mi je dala večji procent vode, drugič pa olivnega olja, ampak na koncu smo ugotovili, da je navadna mešanica za ritko najboljša za celo telo user posted image .

_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!

(odgovor članu wonderland)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: suha koza na obrazku
2.12.2008 14:36:42   
perlica
Hojla!

Ravno danes sem vprašala P,kakšno kremo mi priporoča za obrazek,ker ima naša tud suho po ličkih.Svetovala je kr hladilno od bebivala.user posted image

Lepo se imejte s svojimi sončki    user posted image user posted image

(odgovor članu wonderland)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: suha koza na obrazku
2.12.2008 15:44:00   
*bubi*
če te mastne kreme (in olje) ne pomagajo, probaj raje z vlažilno. Samo ne preden gresta ven, ker je že premrzlo.

Jaz mažem moji obrazek z Johnsonovo Soothing naturals.
http://www.johnsonsbaby.com/product.do?id=28&productID=28&filterID=0

Pri bubiju sem imela Niveino baby mleko za telo, prav tako vlažilno in je tudi pomagalo.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu wonderland)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: suha koza na obrazku
2.12.2008 16:48:48   
botrca
Jaz mažem z nivea wind and wetter zdaj ko je mraz, drugače pa sem z bebival kremo.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: suha koza na obrazku
2.12.2008 17:08:23   
Kaja08
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Jaz mažem z nivea wind and wetter zdaj ko je mraz, drugače pa sem z bebival kremo.


A to bebival mazilo za nego otroka? Se pa zelo težko razmaže, a se ne??

_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: suha koza na obrazku
2.12.2008 17:54:03   
perlica
Jaz imam hladilno kremo od bebivala.Razmaže se pa vredu,kot vse kreme.Jaz na svojih prstih razmažen pol pa njej na lička.user posted image

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: suha koza na obrazku
2.12.2008 22:58:48   
D.anna 76
IZVIRNO SPOROČILO: Kaja08

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Jaz mažem z nivea wind and wetter zdaj ko je mraz, drugače pa sem z bebival kremo.


A to bebival mazilo za nego otroka? Se pa zelo težko razmaže, a se ne??


Ja ta se es težko razmaže, ampak pa ful lepo diši. Jaz ga mam ponavadi samo za takrat ko smo od doma.
Drugače sem pa danes nabavila od Bebivala hladilno kremo, ki je primerna za suho in občutljivo dojenčkovo kožo.

Prej sem pa za obraz ene parkrat mandlejevo olje probala pa bepanthen pa je tut blo bolš. Mi je pa P rekla da lahko za suho kožo na obrazu uporabim tudi katerokoli kremco za ritko, če ma ribje olje notri pa še tolk bolje.

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




.
пеперутка16

.

. (100%)

. (0%)


Število vseh glasov: 1

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!