|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
1.12.2008 23:38:31   
karamela6
Ojoj, Bastian111 - iz srca ISKRENO SOŽALJE! Drži se!!! Verjamem, da je težko, ampak čas celi rane!user posted image user posted image user posted image zate in za Gala!

mojcej - user posted image user posted image user posted image samo, da je z malo Niko vse ok, ostalo se bo pa tudi poštimalo! Da bi se čimmprej!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 3701
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 0:02:58   
Blacky30
Komentiram še za dalečččč nazaj:

Populis, vidva sta začela skupaj živet letos med user posted image ? Al sem narobe razumela? Kdaj se bosta poročila? Se spomnim, ko si nam povedala o vajini zaroki......lepo...user posted image

Metuljcek, spanje do 22h do 7h?? Vauuu! Jaz grem spat ob 0.30 pa spim do 6h, zrihtam Nejca za vrtec, včasih še Tejo nahranim grem spat dalje ob 7h pa do 9h v povprečju. Pa še to se večkrat do 6h zbudim kar sama od sebe in bluzim, pa otroka prečekiram, pokrivam, pa grem spat dalje. Sem se menda navadila.


Grem ajo, ajo.....user posted image

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 3702
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 0:05:55   
Majuska
Ko sem bila v kopalnici, sem se spomnila - kremce: katere kreme uporabljate za nego telesa oz. se kaj mažete po porodu? Jaz sem iz navade mažem z Niveo, zgleda da odgovarja moji koži. Pa ve, kako negujete svojo kožo?

Kakšno milo pa uporabljate za vaše malčke? Mi smo namreč v soboto malega prvič kopali z Johnsonovim Softwash, pa se mi je zdel v redu.

Še vprašanje, nekje sem brala, da naj bi bil med alergen (mogoče pa ne drži, no), ampak zdaj med prehladom ga pač dajem v čaj. Sem gruntala, da nima mali slučajno pikic po ličkih zaradi medu? user posted image

< Sporočilo je popravil Majuska -- 2.12.2008 0:07:07 >


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu karamela6)
Neposredna povezava do sporočila: 3703
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 8:25:26   
maja24
Dobro jutro

vidim da bom prva ki bo kaj napisalauser posted image user posted image user posted image .Evo kavica je padla,sm bla včeri brez kave,ker nama je zmankala in sm bla cel dan ko zombi,glava me je bolela ko stouser posted image .Zej saj vidm kolk sm odvisna od kofetauser posted image user posted image user posted image

Lunca jest nevem kaj nej napišem za GR,sm čist brez domišlijeuser posted image user posted image user posted image ,če se ti da,zravn napiš da ji želim vse dobr pa da nej se čim hitreje pocajta.

GH bom kr začela po 5 mesecu,še prej bom pa patronažno poklicala,je zaenkrat še fajn ta mlekc.Se bom pol ukvarjala kaj nej pikici skuham,že tko sm brez ideje kar se tiče kuhanja,kaj bo šele poluser posted image user posted image user posted image Mah bo že.

Ela je že ene tri dni uibr hripava,če bo šlo tko naprej (dretje)bo do konca tedna brez glasuuser posted image user posted image .
Majuska tvoj Aleksander je pa pravi gimnastičaruser posted image (upam da sm prou napisalauser posted image )
Populis nism še probala te skodelice za M in jih tut nebom,nekak mi je ugabno pol to pucat pa gledatuser posted image ,nevem mrbit pa bom kdaj,bomo vidluser posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 3704
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 8:28:03   
bastian111
Dobro Jutro vsem ,danes me čaka naporen dan,moram iti na zavarovalnico na občino na ZZS glede zavarovanja in podobno.Spet sem zelo malo spala,mislim da ne bom tako dolgo na svetu ,da bi lahko prejokala to izgubo.Zakaj more človek toliko trpeti,ko pa je celo življenje delal samo dobro? Res čeprav sva ostala z Galom samo se tako ne počutiva saj so mi ostali moževi sorodniki ,ki me neizmerno spoštujejo.Mojih staršev pa boljše da ne omenjam.Niti v tem težkem trnutku mi ne stojijo ob strani! Skratka v kratkem bom potrbovala strokovno pomoč.Mogoče je ktera od Vas psihologg ali kaj podobnega?

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 3705
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 8:28:25   
rovar_ka
Dobro jutro zaspanke!

Evo vam user posted image , ker sem prva. Mi smo lepo spali, razen mala se je ponoči začela obračat ko helikopter. Bolj jo popravljam, bolj se mi okrog vrtiuser posted image Pa malo sem še zapana, ker sem šla spat ob 1. Ne morem je več prepričat, da bi mi spala dljeuser posted image Sem si rekla, da grem danes z njo spat - japaja, to sem si že včeraj tud reklauser posted image user posted image

Vidim da bo danes lep dan, bova končno lahko šli kaj ven na zrak.


_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 3706
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 8:28:58   
rovar_ka
pa daj maja, jaz sem hotla bit prvauser posted image user posted image

_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu rovar_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 3707
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 8:34:27   
maja24
Bastian boš videla da bo s časoma boljeuser posted image ,ti kr z nami lepo poklepetaj, se nam izpovej vse te bomo poslušale ti svetovale kako naprej.
Kar se tiče pa tvojih staršev se mi zdi pa zelo grdo,da ti ob tako težkem trenutku ne stojijo ob strani,grdo,grdo.
Kar se tiče pa psihologa pa dvomim da je katera od nas.

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu rovar_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 3708
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 8:35:15   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: rovar_ka

pa daj maja, jaz sem hotla bit prvauser posted image user posted image


Ja očitno ne morš bit,sm te prehitelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu rovar_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 3709
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 8:41:08   
rovar_ka
Dobro jutro tudi tebi bastianuser posted image

Lepo uredi danes vse.

Veš, nikoli nisem razumela zakaj se slabe stvari ponavadi dogajajo tako dobrim ljudemuser posted image Kot da nekdo "tam zgoraj" noče, da bi bili srečni... Boš videla, sčasoma bo bolje, čeprav vem, da se ti to v tem trenutku zdi nemogoče. Bolečina bo vedno ostala, le naučila se boš živeti z njo.
Zelo sem vesela, da imaš okoli sebe ljudi, ki ti pomagajo, in zelo žalostno je, da med njimi niso tvoji staršiuser posted image
Me pa tak veš, da smo ti vedno na voljo in ti bomo pomagale, kadarkoli boš želelauser posted image

aja, in jaz nisem psihologuser posted image

< Sporočilo je popravil rovar_ka -- 2.12.2008 8:43:44 >


_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 3710
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 8:42:33   
rovar_ka
IZVIRNO SPOROČILO: maja24

IZVIRNO SPOROČILO: rovar_ka

pa daj maja, jaz sem hotla bit prvauser posted image user posted image


Ja očitno ne morš bit,sm te prehitelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma daj, si opicauser posted image user posted image user posted image Pa tak sem se veselilauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 3711
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 8:47:42   
metuljcek321
Morning, everbody!

lunica, torej res drzi rek: "An apple a day keeps the doctor away" ... no, en malcek jabolka, a ne? Ma, jaz bom z GH se pocakala, kot sem rekla. Sredi meseca poklicem patronazno, pol pa bom videla, kaj in kako mi bo svetovala.

Aja, user posted image  user posted image  user posted image  za lustno zgodbico o nosecki, ki je postala mamicauser posted image  Za neboglasnico ti bom pisala na ZS, ja.

netki et tu, Brutus tud na crko N? Ma, si ti tud Natasa al kako? Vau! Vse naj za god.

bastian, ti se kar javljaj in izlij svojo bolecino. Delile jo bomo skupaj. Psihologinja ipd. med nami? Hm, ne vem, morda pa katera kaksno pozna in te bo lahko usmerila. Srecno!

mojcej, OMG, Blacky, kaksne novice prinasas (saj vem, saj vem, zihr pravis: "Don't kill the messenger!"). Drzim pesti, da se bo ve dobro razpletlo. In hvala Bogu, da je z malcico vse OK!

populis, lunette je testirala moja frendica in je navdusena sto na uro. Mene zaenkrat se ni prepricala, ker mi nekak ne gre v racun tisto praznjenje in umivanje "lijacka" ... Ma kera kaj izkusenj? Frendica sicer pravi, da je enkratno. Nic skrbi, da bi kaj premocilo, nic vlozkov, tamponov - skratka, zur. Se je pa na zacetku treba mal navadit, kako se to vstavlja.

Blacky, user posted image za Nejca danes! In pridna Teja. PS: Uf, rabis res malo spanca. Jest sem bla taka v srednji soli in na faksu, mi je blo 5 ali 6 ur cist dost, zdej, k sem ze odrasla gospa (s trrmi sivimi lasmi, k sem jih odkrila zadnijic - panika do neba!), pa rabim rahlo vec. Hja, tako pride (povzeto po Ivanu iz nadaljevanke Lepo je biti sosed).

ZKPuser posted image  user posted image  user posted image
 
flower, kaj je tema tvoje diplome? V katerih vodah si?
Majuska, super slikice. In user posted image  za zacetek zobka in akrobatski prijem stopal. Tko se dela!

< Sporočilo je popravil metuljcek321 -- 2.12.2008 8:52:49 >


_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 3712
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 8:52:20   
metuljcek321
Dober tek:
user posted image

Aja, Almera, danes se dobim s sosolko iz srednje --- aha, s tisto, k si mi zadnjic zrihtala GSM cifro - thanks again. Ona ima pa fantka avgustovcka, da boste se ostale "in" z novicami.

In se vprasanje: Almera (pa verjetno se kaksna, a mi je zdajle uslo), kaj lahko sploh jes, k ne smes mleka in mlecnih izdelkov? Se spomnim, da si enkrat ze nastela, pa je prevec nazaj, da bi se trudila z iskanjem. Please, se 1 x napisi. Namrec: zaradi tega mojega dermatitisa po obrazu ne smem mlecnih izdelkov - to zvem zdaj, ko me to matra ze 7 letuser posted image  Kaj naj pa pol jem? Imam sojine jogurte, ampak a ni soja tud vcasih problematicna (beri: alergena)?

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 3713
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 9:22:57   
maja24
Men se pa moja sploh noče obračat iz trebuha na hrbt ali obratnouser posted image ,dejte mi povedat kaj nej nardimuser posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 3714
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 9:23:40   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek321

Dober tek:
user posted image  



Metulj to rediuser posted image user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 3715
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 9:26:01   
maja24
user posted image

To je taprav zajtrk,riževa p*****user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 3716
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 9:29:32   
Anonimen
jutro

rovarka bravo, ti si se pa RES RES potrudila za GR. bom objavila, če boš želela, enkrat v soboto, da GR prej ne prebere user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ful dobro, maš smisel! user posted image



(odgovor članu maja24)
  Neposredna povezava do sporočila: 3717
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 9:40:23   
rovar_ka
 
IZVIRNO SPOROČILO: lunica24

jutro

rovarka bravo, ti si se pa RES RES potrudila za GR. bom objavila, če boš želela, enkrat v soboto, da GR prej ne prebere user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ful dobro, maš smisel! user posted image





user posted image malo sem se igralauser posted image Sem pa vesela, da ti je všečuser posted image


_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3718
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 9:45:12   
rovar_ka
IZVIRNO SPOROČILO: maja24

Men se pa moja sploh noče obračat iz trebuha na hrbt ali obratnouser posted image ,dejte mi povedat kaj nej nardimuser posted image


Sej še ima čas. Tia se še tud ne obrača, enkrat se je obrnila na trebuh, ponoči, čisto slučajno, ko je iskala mojo joškouser posted image



_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 3719
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 9:45:14   
Anonimen
bastian 
verjamem da ti v tem trenutku izrazi "sej bo", pa "čas celi rane", čisto nič ne pomenijo. Vsaj jaz jih ne bi niti želela slišat, ker so samo mašilo... Še dolgo bo hudo, še dolgo bo bolelo, konec koncev si izgubila svoj drugi del. joči, joči, joči, sej se sliši čudno, sam ljudje smo tak narejeni, da solze pomagajo v taki meri, da lahko vsaj dihaš, vsaj živiš, da nekako preguraš dan. korak za korakom... naj ti bo zaenkrat dovolj, da dan mine, sčasoma pa si postavljaj nove cilje, čeprav itak ne moreš sama sebe tempirat, kako dolgo je dovolj da jočeš, kako dolgo je dovolj, da si žalosten... imaš sina. sad vajine ljubezni, zaradi njega MORAŠ biti toliko močna, da mu nudiš vsaj ljubezen in toplino, ki jo potrebuje, pa magari nego opravljajo trenutno drugi. se sliši grdo, da nekaj moraš, ampak ja to da se potrudiš in vsak dan vstaneš in skrbiš za malčka in se z njim cartaš, ti bo najbolj pomagalo. sigurno bi ti bilo še 10x težje, če ne bi imela vajinega Gala, ker zaenkrat te spominja nanj in te to boli, kasneje ti bo to v uteho in srečo.

sej glej, iskreno ti bom povedala, meni ne tečejo besede, ko gre za tolažbo, sem čisto lesena, sploh ne vem, če ima tole moje pisanje smisel, rep in glavo. verjetno sem tudi falila v marsikateri točki, ker priznam... smrti bližnjega še nisem doživela in karkoli zdej pišem je lahko tebi nakladanje. samo si pa mislim, če sem ti vsaj z enim stavkom, vsaj mal volje dala, je pa tut moj namen dosežen.

glede staršev, kako to, da ti ne stojijo ob strani? ne bom ti zdej rekla, boga si, pa še starši. NE! ker to naj ne bo še ena stvar zaradi katere ti je hudo. pusti ljudi, ki ti ne stojijo ob strani, sej za vsakega se stvar obrne a veš, bodi srečna zaradi ljudi, ki TI stojijo ob strani in kot vidim to že počneš in imaš dovolj njegovih sorodnikov, ki te imajo radi in te podpirajo ter ti pomagajo.

rada bi ti napisala še sto stvari, samo kot pravim ti bo verjetno znal kdo, ki je izgubo že sam doživel, lažje pomagat, čeprav če smo iskreni, razen če je kateri umrl partner ali otrok (bog ne daj za eno ali drugo), bo težko čutila kar čutiš ti. ker srt partnerja, ni samo smrt... potegne še sto drugih stvari za sabo.

za enkrat, dihaj... globoko... pojdi ven, na zrak, nadihaj se svežega zraka, joči v dežju, pa kaj potem če boš mokra, stiskaj gala, ko imaš dobre trenutke, pusti ga za nekaj časa drugje, pojdi v sobo, prižgi glasbo in jokaj. ampak vedno pridi nazaj iz sobe in počni vsakdanje stvari.... kar pa najbolj pomaga, pa je pogovor. trenutno ga še nisi zmožna, ampak pogovor z ljudmi, ki jih imaš rada, ki jih čutiš, ki ti pomagajo, je zlata vreden in bo zacelil največ ran! sploh pa če najdeđ nekoga, s katerim deliš bolečo izkušnjo. res zaupaj se nekomu, ne zapiraj se med štiri stene... ker nikoli ne bo tisti pravi trenutek, da zdaj pa greš ven... ne rabiš še med ljudi, ne rabiš še ven, ampak počasi korak za korakom pa bo šlo....

sem ti hotel pisat na ZS, pa maš opcijo onemogočeno.

brez zamere, če sem pisala traparije, ali te s čim prizadela še bolj.

to je moj način razmišljanja in drži se user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3720
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 9:50:23   
rovar_ka
zelo lepo si to napisala, lunica

_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3721
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 10:25:26   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: Tinky


Ma pa zanima, koliko kapljic AD3 morate zdej dajat otrokom?
NAm jih je predpisala 10 na dan.
(Prej smo bli na Idroplurivit)


Tinky, tvoj Teo je na AM?
Jaz sem pediatrinji rekla (s tem, da je že na začetku rekla, da mormo pridit do 6 kapljic in ostati na 6), da je tamal na AM in da v navodilih pri AD3 kaplicah piše, da otrok, ki je na AM, ne potrebuje več kot 4 kapljice (pač odvisno od vsebnosti vitaminov v AM). Potem mi je predlagala, da naj dajem vsaj 5 kapljic. Uporabljam pa Novalac.

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 3722
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 10:31:44   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: Majuska

Meni je patronažna rekla, da me bo sama poklicala, ko bomo v 5. mesecu in da bo prišla svetovat glede GH. Do takrat pa zagotovo še ne bomo uvajali GH ...


user posted image user posted image user posted image ... to sem tudi jaz rekla, ampak mi otrok skoraj vsak dan pri kosilu v krožnik pade, zato bom tudi verjetno kar kmalu začela s kakšnim JABČKOM. user posted image

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 3723
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 10:36:26   
Blacky30
Jutro!

Moja dva sta že šla v bolnico na UZ trebuščka, Teja spi, jaz pa zajtrkujem in pijem kavico.

Majuska, med je alergen ja, samo ne vem, če so lahko pikice od tega. Na to se pa ne spoznam toliko. Vem samo, da ga otročki ne smejo zaužiti vsaj do 1,5 leta starosti, ker lahko povzroči eno črevesno bakterijo, ki je lahko smrtna. To me je tak prestrašilo, da mu nisem dovolila niti blizu medu.

Krema za telo - jaz pretežno uporabljam vse od Oriflame kozmetiko, ker jo pač prodajam, sem pa zelo zadovoljna z izdelki. Po tuširanju uporabim peno za vlaženje kože ali pa sprej iz morskih alg za vlažitev, včasih pa tudi losjon za telo iz mleka in medu. Za svojo dušo pa se namažem po vratu in rokah še s parfumsko kremo, da lepše spim.user posted image
Za Tejo uporabljam samo nevtralno trdo milo, kakor tudi za Nejca, tak da tukaj ne mislim nič spreminjat, ker vse ostalo izsuši kožo in imamo potem težave.

Maja24, moja se tud še ne obrača, tak da se ne sekirat. Jaz se ne. Pusti ji čas.user posted image

Bastian, prav hudo mi je, ko berem, da ob vsej tej nesreči nimaš podpore svojih staršev. Pa kaj je takim ljudem, da zmorejo tako hudobijo? Zgleda, da niso vredni niti minute, da bi z razmišljanjem o njihovih dejanjih zapravljala čas. Bodi močna zase in za Gala in hvaležna, da imaš vso Goranovo družino ob sebi. To je največ, kar ti lahko dajo, da so tam zate, da imaš nekoga, na koga se lahko obrneš, ko potrebuješ pomoč, pogovor, objem. Drži se in javi se čimprej. Za strokovno pomoč pa ti priporočam društvo Hospic, pa tudi na teh forumih boš našla veliko sorodnih duš, morda ti bo pomagalo:

http://med.over.net/forum5/list.php?108
http://www.drustvo-hospic.si/htm/index2.htm

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 3724
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 10:38:56   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek321


GH - jaz bom kar pocakala, potem poklicala patronazno & se pustila malo vodit. Se pa ze vnaprej opravicujem, ce vas bom potem cez kaksen (dober) mesec sprasevala, kako ste uvajale ...


metuljcek... najprej hvala za link user posted image

Katera patronažna pa hodi k tebi?

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 3725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?