|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obiski patronažne
1.4.2005 8:17:54   
Lenny
Nekaj me zanima. Ta teden se je pri nas (pri babici in dedku, ki čuvata malega) že četrtič pojavila patronažna in jih spreševala vse mogoče o otroku, kaj zna, kaj je, če hodi na morje, na izlete, ......
Prvič je prišla, ko je bil mali star 10 mesecev, potem hitro po enem letu, pa pri slabih dveh in zdaj pri dveh in pol. A je to stalna praksa? A morda zato, ker sine še ni v vrtcu? Kolikor sem se pogovarjala s sodelavkami, se nobena ne spomni, da bi patronažna prišla še kdaj, razen do prvega kopanja dojenčka.
A katera kaj več ve na to temo?
Lep pozdravček in veliko sončka! :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Obiski patronažne
1.4.2005 8:20:48   
Blink1
A še kar hodi??? Mogoče pa nima kaj drugega za delat:)-

hmmm...k meni je ni bilo že od prvega kopanja....Je nekaj razlagala, da bi naj prišla pri 4. mesecu glede goste hrane nekaj povedat...Pa mi je kar rekla, da za te obiske nimajo časa:zmeden2: Tako da je ni bilo...

pa pri nobeni kolegici tudi ne:zmeden2:

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Obiski patronažne
1.4.2005 8:21:16   
Anonimen
Pri nas ne hodijo. Je bla od začetka kot je praksa, ampak potem več ne.

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Obiski patronažne
1.4.2005 8:22:03   
mehurčica
Mislim, da je k nam prišla nazadnje pri 6.mesecu.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Obiski patronažne
1.4.2005 8:25:04   
Natas@
K nam je prišal pri 4 mesecih zaradi uvajanja goste hrane in upam, da je ne bo nikoli več. Če pa bomo slučajno imeli še kdaj kakšnega :duda:, pa upam da bo druga.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Obiski patronažne
1.4.2005 8:25:10   
Erdbeere
Pri nas je bila tudi nazadnje pri 6-ih mesecih

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Obiski patronažne
1.4.2005 8:30:21   
Anonimen
Pri nas je bila nazadnje takrat, ko sva bili z Ano 6 dni doma :zmeden: Je pa itak taka sova, da manj ko jo vidim, bolj sem zadovoljna.

Vem pa, da (vsaj pri nas) hodi tudi z namenom, da gleda, v kakšnem stanju otrok gor raste, kao pooblaščena od socialne. Tako da zato Lenny najbrž pri vas hodi vohljat. Al kaj?

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Obiski patronažne
1.4.2005 8:36:46   
Lenny
Aha, torej nima dobolj ostalih varovancev, pa še nas malo nadzira :zmeden: No ja, saj nimamo kaj skrivati, ampak hecno mi je pa vseeno.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Obiski patronažne
1.4.2005 8:36:46   
Teni_
K nam je po kopanju več ni bilo. Bi še naj prišla nekje po 3 mesecih, pa je rekla, da brezveze, ker se tako ali tako srečamo(mali kraj).

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Obiski patronažne
1.4.2005 9:09:19   
Seven*
Ej Lenny. Ene so prav nadlezne. Pri nas se je tudi kar pojavila pri 7 mesecih. Pa jo je tud vse zanimalo, od tega ce gremo na morje, ce je nase stanovanje, itd..

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Obiski patronažne
1.4.2005 9:10:01   
Seven*
Eni smo ocitno bolj sumljivi. Mi smo najbrz zato, ker imamo psa, pa poroceni nismo..:kuza::kuza::kuza:

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Obiski patronažne
1.4.2005 9:25:11   
darjatimci
Ne to ni običajno,ti kar malo preveri zadevo,zadnji obisk je pri uvajanju goste hrane.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Obiski patronažne
1.4.2005 9:26:00   
Lenny
:)- Evo, tudi pri nas neporočeni, veseli koruzniki, kužka pa imamo za zdaj samo plišastega :)-
Bom videla, kdaj se bo spet prisvetila :)

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Obiski patronažne
1.4.2005 9:26:13   
Seven*
Ni res. Se dostikrat pojavijo se pri 2 letih. Sem ze slisala to..

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Obiski patronažne
1.4.2005 9:40:34   
JASNA D
Lenny!

Jaz sem jo zadnjič kar direkt odslovila, sem imela oba bolana, pa je prišla težit, če bi ona lahko malo... to pa ono - pa sem rekla, da sta otroka bolana in da ne bi. Veš kaj je baba naredila? Vsedla se je dol in eno uro ni dvignila riti. S tem, da sem predhodno trikrat telefonsko sporočila, da ne želim več obiskov patronažne..... Mi je rekla, da se tega dobro spomni, pa da obljubi, da jih ne bo več. Pa je vseeno 1 uro težila.

Drugače pa lahko pisno izrecno zahtevaš, da te pustijo na miru - tudi takoj ko prideš iz porodnišnice, lahko zavrneš obiske - ampak na pismenem. To je naredila sodelavka moje mame. Tudi meni je žal, da nisem napisala in dala na pošto. Jih imam poln kufer. Za vsako je prišla druga, Ivano je takoj po rojstvu prišla ena rihtat s pogriženimi nohti, za katerimi je imela še vse črno svinjarije, men pa je težila o sterilizaciji, higieni in podobno.....

Uf, tale tema je pa direkt za na moj žulj...:)-:)-:)-:)-

Jasna

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Obiski patronažne
1.4.2005 9:43:09   
Seven*
Pa kak jim pri hudicu ni nerodno?!?!? Pa naj kontrolirajo tam kjer je res potrebnoooo!!! Jaz bom rekla da naj pride patronazna k meni po porodu k moji mami, potem bom pa cudezno zginla. :)-:)-:)-

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Obiski patronažne
1.4.2005 9:48:57   
JASNA D
Zakaj jim ni nerodno? Jaz sem slišala (po sistemu baba čula baba rekla), da jih hočejo ukinit - verjetno zaradi šparanja zdravstvene blagajne. Skratka, da jih hočejo ukinit za nenujne primere (kar to seveda je), pa se sedaj trudijo dokazat, da so ful potrebne in nujne, da brez njih ne gre .....

Lahko, da jih je marsikatera vesela, men grejo pa na jetra - vsaka drugač pove za iste finte, pa pamet soli. Tega imamo pa ponavadi že od tetk pa mam in ostalega sorodstva in sosedov ter prijateljev že čez glavo. Jaz sem na primer za kolike dobilo jako mnogo pametnih nasvetov, pa se nobeden ni obnesel. Pol pa (sploh ne vem kje) čujem za Lefaxin, pa smo čudežno zaživeli lepše...... Pa za Lefaxin mi ni patzronažna povedala, ampak jaz njej:)-:)-:)-

Jasna

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Obiski patronažne
1.4.2005 9:55:33   
Seven*
Ja, mene osebno recimo moti to, da hodijo nenajavljene. Pomoznosti takrat ko otrok spi, ko imas stanovanje v najvecjem razsulu.. In potem se se zaradi tega sekiras. Pri meni je recimo se celo tak delala, da je rekla eno uro in potem prisla prej, da je res vidla dejansko stanje.. Pa finte, ki jih je trosla so bile prastare. Tudi o prehrani ni imela pojma. Mogoce bi jo samo za kondome morala poslusat. :)-:)-:)-:)-:)- Aja, za krojene bombazne plenice se tudi ni slisala. Vsakic se je cudila kaj vse imamo in kaj vse vemo. Naslednjic sem raje bila tiho in samo kimala. Vsakic, ko je imel mali krce, sem ji morala povedati jedilnik za en teden nazaj in vsakic sem bila jaz kriva, ker sem jedla svezo zelenjavo. Po njenem bi smela samo kuhano hrano. Mali je pa imel vedno krce, ne glede na to kaj sem jedla. Sem ze zaradi poroda skoraj staknila poporodno depresijo, pol mi se pa ta tezi.. Pa slabo vest mi je delala, ker sem imela za vsak slucaj prilagojeno mleko doma (v porodnisnici nisem imela mleka).. :((:((:((

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Obiski patronažne
1.4.2005 10:04:38   
Trebnje
Pri nas je prišla samo dvakrat po porodu.Prvič je ona skopala dojenčka,drugič je opazovala kako jaz to delam.Pri vseh treh je bila ista patronažna,prijazna in izredno nežna do dojenčka,pa tudi do mene je bila zelo pozorna.Tako da nimam kaj rečt proti njej-res enkratna ženska.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Obiski patronažne
1.4.2005 10:04:44   
Trebnje
Pri nas je prišla samo dvakrat po porodu.Prvič je ona skopala dojenčka,drugič je opazovala kako jaz to delam.Pri vseh treh je bila ista patronažna,prijazna in izredno nežna do dojenčka,pa tudi do mene je bila zelo pozorna.Tako da nimam kaj rečt proti njej-res enkratna ženska.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Obiski patronažne
1.4.2005 10:41:24   
Lenny
Ja, tista, ki je prišla po porodu, je bila tudi pri nas ful prijazna, dala je dobre nasvete, lepo delala z malim. O.K.
Samo te, ki hodijo pa zdaj, so vedno druge. Pa res samo vrtajo in sprašujejo, po novem celo otroka, pa babici, ki se maksimalno trudi, pamet solijo. Pride seveda nenajavljena, ob tem pa pove, da jih je že večkrat iskala in potem videla na sprehodu. Mislim ....
Hvala za nasvet, Jasna, bom takoj drug teden lepo napisala, da se imamo dobro in jih ne potrebujemo.
Lep dan!

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Obiski patronažne
1.4.2005 11:04:54   
darjatimci
Da ni to kakšna kontrola,sicer pa se bi mogle prej najavit in se predstavit kdo in od kod so.
Da ni to 1. aprilska??

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Obiski patronažne
1.4.2005 11:05:50   
Seven*
Pomojem to ni prvoaprilska, ker tud k nam skoz ena hodi.. ;)

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Obiski patronažne
1.4.2005 11:06:05   
Lenny
Ni aprilska, res ne!

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Obiski patronažne
1.4.2005 11:13:41   
darjatimci
Pol je pa res kakšna kontrola,pa trapasta vprašanja o morju,sprehodih itd.Dejte se pozanimat kdo so in kdo jih pošilja,sej to ni normalno.:zmeden2:

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Izbira banke
krtkova

Katero banko bi izbral?

NKBM (19%)

A Banka (12%)

SKB (13%)

NLB (42%)

Unicredit (15%)


Število vseh glasov: 209

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!