|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a je še kdo slabe volje
13.11.2008 9:03:21   
polona25
Mislim, jaz sem dons čist na podnu. Ponoči so ga otroci sračkal, zdaj mam pa še v službi eno bedno delo, tko da bi kar ušla.

Ah, upam da bo jutri bolje.user posted image

Pride kakšen tak dan.

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a je še kdo slabe volje
13.11.2008 9:12:19   
Tejči
Jaz mam pa danes full fajn dan-vsi so že bili navsezgodaj tako prijazniuser posted image  Ko pa pride slabi dan, pa najbolj pomaga čvek s kako kolegico-poskusi;)

(odgovor članu polona25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a je še kdo slabe volje
13.11.2008 9:14:37   
Anonimen
Jaz sem zelo dobre volje zadnje čase me ne spravi več nič v slabo voljo.Ker si ne dovolim tega.

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a je še kdo slabe volje
13.11.2008 9:20:10   
polona25
Saj je pri meni tud neki časa na srečo vse pozitivno in mal stvari me res znervira, ampak danes je pa zame res eden tistih bljak dni v letu. Pa še ta dež.

Drugače nič kritičnega.

Bo že user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a je še kdo slabe volje
13.11.2008 9:29:35   
smrka
uf... sej bo..... otroci so nasi zakladki ki nas vcasih mal nazirajo, ampak so tako srckani, da jim itak hitr odpustimo.... mogoce je bla mal polna luna in so bli mal v efektu... sluzba pa kot sluzba.... potrud se narest to kar moras, mal si zapoj v sebi kako pesem ki te dvigne mal.. in tik tak bo konec delovnika! Bos vidla da bo bolje!



(odgovor članu polona25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a je še kdo slabe volje
13.11.2008 9:43:15   
polona25
hvala za lepe besede

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a je še kdo slabe volje
13.11.2008 9:44:40   
smrka
evo zdele sem prejela na meil tole sporocilo:

MOLITEV PRIJATELJSTVA
Naj bolhe tisocih kamel preplavajo mednozje tistega, ki ti je zajebal dan in naj bodo njegove roke prekratke, da bi se popraskal...
AMEN


user posted image

(odgovor članu polona25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a je še kdo slabe volje
13.11.2008 10:16:34   
polona25
user posted image user posted image user posted image user posted image  Ta pa je huda!

Hvala smrkauser posted image .

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a je še kdo slabe volje
13.11.2008 10:17:41   
polona25
A prav vidim, da se oglašaš iz Švedske?

(odgovor članu polona25)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a je še kdo slabe volje
13.11.2008 10:23:21   
smrka
aha

(odgovor članu polona25)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a je še kdo slabe volje
13.11.2008 10:23:57   
Volga
Jaz nisem slabe volje.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a je še kdo slabe volje
13.11.2008 10:26:30   
polona25
Sej mene je zdaj tud smrka v dobro voljo spravla.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a je še kdo slabe volje
13.11.2008 10:27:43   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: polona25

Sej mene je zdaj tud smrka v dobro voljo spravla.



Mene tudi večkrat, pa jaz tudi njo, je tak smrka?




(odgovor članu polona25)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a je še kdo slabe volje
13.11.2008 10:28:58   
smrka
ahauser posted image

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a je še kdo slabe volje
13.11.2008 10:29:35   
s.
Upam,da bo! Luna je, veš?!

Da ti ne govorim o mojem včerajšnjem:
- mela kreš, hvlalabogu nič ni blo ne meni, ne avtu - pa še nič kriva
- pr zobarju odpštela kup denarja,
- se kregala s šefom,
- polila mineštro po avtu, ker je eksplodirala plastična posoda ( si predtsavljate 7 vrst stročnic in mamakorone po tlehuser posted image )
- nisem mogla zaspat, ker me matra luna

Sem se mogla prav nasmejat, sestra je rekla naj grem kr spat.

Na koncu sem skrnila en pir, pa mi je vžgal v glavo. user posted image user posted image user posted image

Upam, da bo hitr boljše. Dans je dan že boljši.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a je še kdo slabe volje
13.11.2008 10:32:56   
polona25
user posted image user posted image user posted image , sori s. saj ne morem drugač kot se smejat tvojemu dnevu. Ja je pa res moglo smešno na koncu izpast. Za enkrat se moj dan s tvojim res ne more primerjat. Bravo za pivceuser posted image . Jaz bi pa en čik zdajle pržgala (pa drugač ne kadim).


(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: a je še kdo slabe volje
13.11.2008 10:51:30   
smrka
Jest mislim da je bil moj vcerajsni dan pika na i...

Me je moj dragi pripeljal v solo ob 12 uri, in ob 14 uri ga klicem naj me pride iskat in naj se oglasi ko bo v blizini da skocim ven ker je zunaj blo svinjsko hladno. me klice moj desc da je v blizini pr enmu semaforju in sam da se obrne in je tam. Se mi je takoj cudno zdel, kaj neki govori da se bo obrnu pr semaforjuuser posted image No jest takoj zletim ven in cakam.. cakam... cakam... mine 10 minut mi dopizdi cakat, ga klicem KJE JE??? In gospod dragi moj smotani me je cakal pred solo v katero sem hodila LANI!!!! cakal me je na napacnem mestu, nevem kako mu je ratalo pozabit, kje me je odlozil pred dvema urama... a ni smotan no user posted image In on sploh ni pogruntal da me caka na napacnem mestu, sele ko sem ga poklicala mu je kapnilo da ni na pravem mestu. No ko je prisel sva se fajn nasmejala. Se dobro da najde prava vrata od stanovanja ko prihaja domov iz sluzbe. Drgac ma moj dostikrat kake take podobne primere.. se clovek fajn narezi pred tem pa je fajn jezen.. ker ga kiksne.

(odgovor članu polona25)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: a je še kdo slabe volje
13.11.2008 12:02:38   
polona25
user posted image user posted image user posted image . Hudo. Ja to so desci. Včasih res dol padeš, ko ugotoviš, da njihovi možgani čist drugač delujejo kot naši. Pa nč slabga ne mislim s tem. Smo si pač različni. Ah, dobr, da jih mamo.

Bi blo res dolgčas brezuser posted image .

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
13.11.2008 12:09:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: a je še kdo slabe volje
13.11.2008 12:20:34   
r1ta
Ja sem slabe volje. Res si želim, da Ana-Lu ne bi imela astme in da bi se končno pozdravila. Zdaj pa še te razjede v ustih... Mah.user posted image

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: a je še kdo slabe volje
13.11.2008 12:28:32   
polona25
user posted image bljak BAGI, to je bla pa res smola. Fuj.

Očitno res luna dela svoje.

R1ta - tud pr nas je tamal še na antibiotiku, tko da te čist razumem, kako je ko so otroci bolni. user posted image

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: a je še kdo slabe volje
13.11.2008 12:43:23   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: smrka

Jest mislim da je bil moj vcerajsni dan pika na i...

Me je moj dragi pripeljal v solo ob 12 uri, in ob 14 uri ga klicem naj me pride iskat in naj se oglasi ko bo v blizini da skocim ven ker je zunaj blo svinjsko hladno. me klice moj desc da je v blizini pr enmu semaforju in sam da se obrne in je tam. Se mi je takoj cudno zdel, kaj neki govori da se bo obrnu pr semaforjuuser posted image No jest takoj zletim ven in cakam.. cakam... cakam... mine 10 minut mi dopizdi cakat, ga klicem KJE JE??? In gospod dragi moj smotani me je cakal pred solo v katero sem hodila LANI!!!! cakal me je na napacnem mestu, nevem kako mu je ratalo pozabit, kje me je odlozil pred dvema urama... a ni smotan no user posted image In on sploh ni pogruntal da me caka na napacnem mestu, sele ko sem ga poklicala mu je kapnilo da ni na pravem mestu. No ko je prisel sva se fajn nasmejala. Se dobro da najde prava vrata od stanovanja ko prihaja domov iz sluzbe. Drgac ma moj dostikrat kake take podobne primere.. se clovek fajn narezi pred tem pa je fajn jezen.. ker ga kiksne.




user posted image user posted image user posted image user posted image za posrat no, to mi je pa svetovna fora danesuser posted image user posted image user posted image user posted image

no, moj je pa martinov petek eno tako ušpičil:
martinovo je čas, ko jje  pri nas cel kup nekih žurov in koncertov, med drugim dragojevič, langa... in seveda moj je kar podaljšal službo do pozne noči (pa tako božansko rižoto sem za kosilo pripravilauser posted image )... in ker je bil petek in ima nuša balet in smo s sosedi zmenjeni, da oni punci (nušo in njihovo) peljejo, mi jih gremo iskat, sem nekako pričakovala, da bo doma do 20.00 (balet se konča ob 20.15 + 15 minut, da se počasnele preoblečejouser posted image ). in ker ga do 5 minut do 8 še ni bilo sem imela torej 2 možnosti: 1. iti z atijevim avtom in prositi starša, da malo posluhneta v zgornji štuk, če bi slučajno adam vstal (glih je namrec šel v posteljo)  ali 2. da grem z rezervnim kljucem po nas avto ......

in sem se odlocila za 2. moznost..... klicem ga in povem, pa mi rece, da je avto na ribniku ( to je pribl. 300 m od nase hise v drugo smer od centra)
grem.... pridem tja avta nikjer
ga klicem 10x zaporedoma..... nic!!!!!!   

šibam po dežu na drugi konec mesta in tam.... na plocniku pred prireditvenim placom nas avtouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


skoraj me je razgnalo od jeze.....

sicer mi je bilo drugi dan že smešno, ampak niti slučajno mu tega nisem pokazala, sem rajši pridno izkoristila vse skupajuser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: a je še kdo slabe volje
13.11.2008 12:46:51   
Katey
Jaz pa nisem slabe volje, ampak prov besna zaradi neverjetne in nerazumljive človeške zlobe! Je ni živali, ki bi bila sposobna biti tako pokvarjena kot človek!

(odgovor članu polona25)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: a je še kdo slabe volje
13.11.2008 12:50:37   
polona25
Katey, kaj pa je blo pri tebi narobe user posted image . Se res slabo sliši.

Ada2 jz bi ga udušla!!!! To je pa res včasih noro. Tile dedci. user posted image

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: a je še kdo slabe volje
13.11.2008 12:59:38   
Katey
Najprej je v firmo prišel nek kao 'uglajen' gospod in žalil vsevprek mene in mojega šefa za stvar, ki tudi slučajno ni povezana z delom naše firme, grem na malico s sodelavcem in za sosednjo mizo sedijo delavci in mirno jedo, pride notri nek kvazi buđovan in jih pošlje v tri krasne češ da zasedajo pol oštarije, ker jih je toliko, da on ne more pojesti kosila kot se spodobi, pa še pika na i, vzamem v roke Slovenske novice in na prvi strani o mučenju in pobijanju psov v prekmurju, to me je pa do konca razp***.
Ni mi jasno od kje ljudem pravica za tako obnašanje v vseh naštetih primerih, kje je bonton in zdrava pamet??????
Glede psov in mladoletnika, ki je to storil pa raje ne bi, ker tukaj pa jaz ne poznam milosti in bi bile moje besede v tem primeru za marsikoga tukaj pregrobe.

(odgovor članu polona25)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?