|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: December(ke/čki) 2006
3.11.2008 18:55:00   
r1ta
No takole, midve sva doma. Potovali sva lepo, Ana je bila še bolj pridna kot prejšnjič. To res veliko pomeni! Vesela je bila snidenja z dadijem in mu hitela v svojem jeziku razlagati, ga lubčkala in objemala... Doma je pa seveda najprej prečekirala vse svoje igračke.
Ponoči je zaradi kašlja spet bruhala, nosek ima spet poln, tako, da smo spet bolj tako tako. V Sloveniji je inhalirala 10 dni po 3x, kasneje 2x in na koncu 1x na dan in je šlo na bolje, kakor pa sva neali inhalirat (včeraj nisma niti enkrat, temveč sva uporabljali le sirup) se je zgodba ponovila. Glede na nocojšnjo noč se bom odločila za obisk zdravnika. Malo predolgo se to že vleče...user posted image
No, prejle je šla k Noni na obisk, zdajle pa Nona kliče, da naj jo pridemo iskat, ker je kakala in ima drisko. Verjetno je vse prišlo skozi oblačila... Pa joj no...

< Sporočilo je popravil r1ta -- 3.11.2008 18:57:08 >


_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3326
   RE: December(ke/čki) 2006
3.11.2008 20:56:13   
Naja30
r1ta, upam da bo z Ano bolje in ne bo treba h zdravniku. Pa fajn, da si spet doma, da se boš malo pogosteje javljala. user posted image

Danes sem Tiji kupila eno knjigo Nodi (ker jih še nimamo dovolj user posted image ) in ko sem šla po njo v vrtec, sem ji rekla, da jo doma nekaj lepega čaka, da sem ji nekaj kupila. Ona pa me pogleda in reče: "lada?" (čokolada) user posted image   user posted image
Ma sem se smejala, ej. Se je že začelo.

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 3327
   RE: December(ke/čki) 2006
3.11.2008 23:27:22   
Barbk
Babuške jaz sem pa tak firbc babji...user posted image user posted image  No pa sem zvohala, da je naša Severnica user posted image . Upam, da ne bo huda k sem jo tkole zašpecala. No zdaj pa grem...

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3328
   RE: December(ke/čki) 2006
4.11.2008 9:01:09   
Ženkica
Ojla bejbike.

Samo sporočam, če še vedno velja za 23.11. v Jurmanu, bi se tudi mi trije pofočkali, če lahko. user posted image A to bo v času kosila? Bomo rezervirali kaj? Sicer sem jaz zadnje čase kar pogosto v Jurmanu, ker imam res mir, Kaja se igra, pride kaj pojest, pa nazaj igrat. Ponavadi imamo težavo it domov.

Sicer pa trenutno pri nas iber kriza z vrtcem; prvi teden je bilo nekako ok, uvajanje, 4. in 5. dan že sama, b.p.; potem pa takoj bolezen (vnetje oči), bolniška; in ta teden spet jovo na novo, jasno brez uvajanja. Včeraj je baje ogromno prejokala; danes zjutraj ni hotela iz postelje vstat, pa od doma it, pa potem v vrtcu ,se me je držala kot klop user posted image ; skratka, men se meša, ful sem žalostna, ker ji je tako hudo, pa nimam kaj nardit. Edino sva se zmenila z možem, da jo bo ta teden on malo prej hodil iskat (okoli 14 ure), ker jaz kaj dosti prej kot malo pred 16. uro ne morem.

evo, sem se malo izkašljala, je takoj boljš

Pozdravček,

Ženkica

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 3329
   RE: December(ke/čki) 2006
4.11.2008 9:21:54   
Naja30
Barbk, si zavohala Severnico? Po moje ne bo jezna. Upam, da bo prišla kaj sem pogledat, da ji čestitamo! user posted image

Ženkica, kar se mene tiče, velja. Lahko se zmenimo za kosilo, ne? Ali kako ste misle? Npr. ob ene treh bi vam ustrezalo?
Glede vrtca, kaj pa če bi jo zjutraj on peljal? Pri nas je bilo tako, da kadar jo je ati peljal, je vse drugače izpadlo, v glavnem brez joka. Pa sej se bo tudi Kaja navadla, brez skrbi bodi. Ti pa verjamem, da je hudo gledat tiste žalostne očke. user posted image

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3330
   RE: December(ke/čki) 2006
4.11.2008 10:09:40   
Shorty_
Kok sem besna... moram oddat za znižano plačilo vrtca in dans mi pove da rabem potrdilo da nism rabila oddat dohodninske napovedi ker sem bila brezposelna in na ta list se čaka en tedenuser posted image user posted image user posted image mislim a ne morejo to na vlogo napisat še dobro da sem klicala kaj vse rabjo da mi je to omenila ker drugače bi pomojem mogla vse še enkrat oddajat ker bi bilo nepopolnouser posted image


Severnicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zdej pa šibam na občino pol pa na firmo pogodbo podpisat k mi je že 30.10 poteklauser posted image pa na kavico pa uro nest na servis pol pa delat.

upam da bo jutri kaj več časa za vas.


pa pa




(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3331
   RE: December(ke/čki) 2006
4.11.2008 11:33:49   
emaa
Severnica super.
Jaz za 23.11. ne vem, verjetno lahko, bosta fanta imela praznovanje verjetno naslednji vikend.
Evo nas mi smo nazaj, fanta uživala sicer je bilo precej dretja, ko je bilo treba iz vode. Freda že dolgo ne uporabljamo več, temveč rokavčke (za na morje smo imeli drug šlauh, ker rokavčkov nismo dobili). David obvlada mrtvaka, Luka vse ostalo, mislim, da bosta naslednje leto že oba plavala, ker jima ne gre slabo tudi brez rokavčkov. Tobogani večji ko je, bolj je zakon.
Prehranjevanje zunaj, zanimivo, zgleda tako, da ju loviva,prepričujeva, da morava  tudi midva kaj pojesti, Davidovega krožnika pa še pogledat ne smeš, dobi napad trme, svojo hrano skrbno varuje. Prvi večer sta bila zmatrana in posledično na večerji tečna ko driske. Tako da je zanimivo.
Knjigice listata, pa ne samo svoje, bi tudi druge, pa se zgodi, da kaj strgamo, ker jo hočem nazaj.
Kahlice, da ne omenim kaj sta meni enkrat naredila. Sem se odločila, da ju dam na wc preden gremo v vrtec, pa vzamem Luko (oba oblečena v enodelno pižamo), najprej Luko dam na kahli lula, vmes mi hoče David splezat iz postelje (razigrana samo nogo čez zavihti, zato bosta naša dva vsak čas brez ograje, ker David glih toliko da ga ni vsepovsod dosti), pustim Luko, ponavljamo vajo z Davidom. Vmes se Luko sleče do nagega, zgine, za omaro na hodniku, stopi ven, mu spodrsne, seveda ker je šel za omaro srat in je v drek stopil. Pustim davida, letim njega spucat, po tleh. Sleče se tudi David, on se polula in poserje (ja na kahlico ni lulal) med dva stola, roko noter pomoči in mi prinese pokazat kako svinjarijo imam na tleh, da naj počistim user posted image . In sem počistila še za njim, polovila nagca ju oblekla in smo šli. In tega od takrat nisem več počela na tak način, ker je prenaporno.


(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 3332
   RE: December(ke/čki) 2006
4.11.2008 11:56:32   
crci06
OMG
user posted image

user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3333
   RE: December(ke/čki) 2006
4.11.2008 12:03:42   
emaa
Kaj si ostala brez komentarja, a je tako grozno, al sem tako grozna mamauser posted image

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 3334
   RE: December(ke/čki) 2006
4.11.2008 12:10:02   
r1ta
Uf Ema, jaz ne bi niti pomislila na to, da si grozna mama, ker nisi niti blizu tega! Je pa pestro in definitivno ni vsak človek oz. vsaka mama za dvojčke. Ti si! Jaz že eno komaj rihtam, ne da bi dva. Kapo dol!

No, Ana je spet na inhalacijah. Ponoči smo imeli totalni rokenrol, bruhanje, kašelj... celooo noč. Zdaj jo moram prepričat, da bo jedla in pila, drugače pa šibamo nazaj.


_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3335
   RE: December(ke/čki) 2006
4.11.2008 13:14:39   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: emamair

Kaj si ostala brez komentarja, a je tako grozno, al sem tako grozna mamauser posted image


ker si tako dobra mama, da vse to sfolgaš! user posted image  Svaka ti čast, res!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3336
   RE: December(ke/čki) 2006
4.11.2008 13:28:01   
crci06
ostala sem brez besed, ker bi jaz vse to dvojno delo težko sfolgala....
ma, saj itak veš, da si dobra!

nikakor pa ne v slabem smislu!
Kaj pa imaš danes za en čuden dan, da to sploh pomisliš?

Saj jaz načeloma ne grizem!

No, razen če sem lačna user posted image user posted image


Drugače pa zdajle preživljam svoje prve minutke na MyMiniCity, sem šla na tvoj link, Ema user posted image
Škoda, ker v podpis ne daš vseh petih linkov, tako, kot imajo ostali, da sklikaš po enega in enega.
Zdaj bo trajalo celo večnost, da vam podarim teh 5 glasov, al kako to že gre.
A lahko potem še za lovrota danes tudi glasujem?
A se še katera gre to megagradnjo?

Do danes sem se upirala skušnjavi pogledat, kaj to sploh je...




sem že našla to deželo, lumparijo, da bom fer in vam vsem glasove podelila.
Ampak kot zdaj vidim, lahko  klikaš v nedogled?

In kaj vam sploh spremenim?
No, dajte mi prosim to razložit, da ne grem kakšnih posebnih forumov brat.
Ni npr. 1 glas 1 populi ?

< Sporočilo je popravil moj_moj -- 4.11.2008 13:41:44 >

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3337
   RE: December(ke/čki) 2006
4.11.2008 13:54:10   
crci06
1:1, to zdaj vidim.
In vidim, da sta obe tekmovalki precej v vrhu rankinga!
Ampak fore pa ne zastopim, kako sploh kaj gradiš.
Moramo se v živo dobit, da kakšno rečemo na to temo user posted image
Volilce je treba prepričat!

OK, zdaj pa nazaj k otrokom. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 3338
   RE: December(ke/čki) 2006
4.11.2008 14:24:09   
Natali07
Ema res si dobra, da ti malčka ne pobereta vseh živcev. Jaz moram rečt, da je Urban zadnje čase pravi nagajivček. Saj glede sestrice je priden jo ima rad, jo boža in vsakič ko zajoka takoj steče k njej in razlaga, da jo je treba nosit. Ampak spanje je pa druga pesem. On bi šel spat kar ob polnoči, zjutraj je pa jok ko mora vstat, čeprav gre z veseljem v vrtec. kahljico ima bolj zato, da se oblečen vseda nanjo, kot pa da bi kaj vanjo naredil. Pa saj ima še čas, bo že ko bo pri volji. Upam, da ne bo kasneje kot Katarinauser posted image .

naša Katarinca je pa neverjetno pridna. Čez dan samo spi in jo je potrebno zbujat, da sploh kaj je. Zvečler je bilo pa v začetku malo bolj veselo se je kar naprej prebujala. sedaj tri dni, ko je bila tudi že zunaj pa spi neverjetno. Zaspi tam okoli 22:00 ure in spi do 5 zjutraj. Danes je celo do 7:00 spala in ko se je zbudila ni niti zajokala, sem jo kar sama vzela, da je jedla. Ampak ona očitno že pazi na linijo, ker je jedla samo na eni strani, ko sem jo pristavila na drugo stran, je pa zapečatila usta in ni bilo variante, da bi še jedla. Upam, da mi ne bo že sedaj hujšala pri tej starosti.

Sem vidla, da se menite za srečanje v Ljubljani . Če bomo zdravi in se bom dobro počutila, bi se vam tudi jaz z veseljem pridružila, da vas konćno spoznam v živo. upam, da se vam smem pridružit.

Rta1- upam, da je Ana že kaj bolje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
Pri nas Urban že kake tri tedne kašlja in tud ni bolje. Enkrat bolj, drugič man. Včeraj pa je tudi bruhal - predvidevam, da zaradi velike količine sluzi. A je slučajno kaka taka viroza na pohodu. Ker ko sem mu merila tempertujo je imel enkrt 38 čez pol ure pa še 36 ne. Zjutraj pa 35,2. Ma mi ni čisto nič jasno. Drugače je razposajen, igriv, le kašlja.user posted image

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 3339
   RE: December(ke/čki) 2006
4.11.2008 14:25:35   
emaa
ne, ne sej vem da nisi nič slabega mislila, moj_moj za my mini city je pa tako, en glas z enega PC na dan, pa samo eno končnico lahko poklikaš, potem pa pač glede na potrebe. Jaz moram mal pogledat kaj jih zdej baše v mojem mestu, že dolgo nisem gledala (ja no dopust p to, se ne pustim motit računalniku.
Sem pa zdejle dolgo iskala dva ruzaka z vrtec, ker sta stara razpadla, zadrga ne dela več, komaj da sem dva dobila. Pa sem pol še prstne brave kupila, pa darilo za nečaka, ap tako

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 3340
   RE: December(ke/čki) 2006
4.11.2008 14:36:46   
essa411
ema_vsa čast, jaz še zdaj umiram od smeha user posted image
(nč škodoželjno, seveda)

_____________________________

http://essa411.moj-album.com/

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3341
   RE: December(ke/čki) 2006
4.11.2008 20:42:32   
frufru
Essa vse najboljšeuser posted image

Za 23. je najboljš, da se napišemo na seznam, v oklepaju pa kolk Jih/nas bo, pa ena iz LJ rezervira. Evo, jaz se pofočkam:

frufru (3)
Ženkica (3)
Naja30
...

(odgovor članu essa411)
Neposredna povezava do sporočila: 3342
   RE: December(ke/čki) 2006
5.11.2008 7:47:00   
essa411
O, hvala frufru, še 1x user posted image  (sem ti hotla že na FB odpisat pa mi očitno pri social calendar neki ni jasn...user posted image , skratka - a si mislla po letih al po mescih user posted image  ?)

frufru (3)
Ženkica (3)
Naja30
essa411 (2)

_____________________________

http://essa411.moj-album.com/

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3343
   RE: December(ke/čki) 2006
5.11.2008 8:03:19   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: essa411



frufru (3)
Ženkica (3)
Naja30
essa411 (2)
shorty (2-3)


Essa vse naj najuser posted image

No jz sem pa včeri Barbk videlauser posted image   Barbk a je Manca v Polžkih v vrtcu?
No danes mam malo manj natrpan urnik pa lahko še kaj napišem.
Ema res si super mami ni kaj, poleg dvojnega dela pa je tudi dvojno veselje in to je največ vrednouser posted image
tintara kje si zdaj??
Natali seveda da se nam lahko pridružiteuser posted image bom vesela če bom lahko cartala eno malo pikico.

Drugače smo bili v ponedeljek v šopingu v H&M-u z Nikinim pradedkom in je dobila spet ogromno cunj, sploh ne morem vrjet kok je že velika in kako hitro gre čas.

No službo so mi podaljšali do konca marca tko da hvala za pestiuser posted image

Pajo ze konec januarja dobi Blaž sestrico saj ne morem vrjet, res gre hitrouser posted image

no grem še malo okol počekiratuser posted image

(odgovor članu essa411)
Neposredna povezava do sporočila: 3344
   RE: December(ke/čki) 2006
5.11.2008 9:54:20   
Naja30
essa, vse najboljše tudi od mene! user posted image  

shorty, čestitam za podaljšanje pogodbe! To je res lepo slišat. user posted image

In fuuul sem vesela, da ste naredile seznamček za 23. Se še jaz pofočkam. Ne vem pa še ali bo moj dragi zraven, odvisno od šihta. user posted image  

frufru (3)
Ženkica (3)
Naja30 (2-3)
essa411 (2)
shorty (2-3)

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 3345
   RE: December(ke/čki) 2006
5.11.2008 10:15:52   
Shorty_
Pri mojmu je pa dvisno od vlage v zraku pomojemuser posted image kokr se spomne pomojem me bo prieljal pol pa šel mal okol pa pršu nazaj k pravi da babnce preveč čvekamouser posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3346
   RE: December(ke/čki) 2006
5.11.2008 10:16:45   
Shorty_
Naja30hvala ža česitke, še vedno malo gledam če bi kje dobila boljši delavni čas (samo dopoldan) ampak zdej mam vsaj malo več časa da v miru iščemuser posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 3347
   RE: December(ke/čki) 2006
5.11.2008 11:08:06   
crci06
IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

essa, vse najboljše tudi od mene! user posted image  

shorty, čestitam za podaljšanje pogodbe! To je res lepo slišat. user posted image

In fuuul sem vesela, da ste naredile seznamček za 23. Se še jaz pofočkam. Ne vem pa še ali bo moj dragi zraven, odvisno od šihta. user posted image   



kar citiram, da ne bom še enkrat vsega enako pisala user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3348
   RE: December(ke/čki) 2006
5.11.2008 12:01:17   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

Pri mojmu je pa dvisno od vlage v zraku pomojemuser posted image kokr se spomne pomojem me bo prieljal pol pa šel mal okol pa pršu nazaj k pravi da babnce preveč čvekamouser posted image


Sej bodo tudi od drugih možje zraven. Pa bodo lahko imeli svoje moške debate. user posted image

moj_moj, pofočkala se pa nisi. user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 3349
   RE: December(ke/čki) 2006
5.11.2008 15:04:57   
crci06
Jah, nerada obljubljam, dokler nisem sigurna.
Ampak ideja mi je pa všeč in se bom potrudila.

Mislim, da sem na enakem, kot ve, zato se pa zdaj kar pofočkam.

frufru (3)
Ženkica (3)
Naja30 (2-3)
essa411 (2)
shorty (2-3)

moj_moj (2-3)
 
Pa dajte še malo namignit, kaj imate v mislih kot "simbolično darilo", ker mene tale darila že nekaj dni čisto razturavajo. Komaj čakam VD. Škoda, da nisem več otrok. Vsaj na tak način ne več. Baje.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Odlog vpisa v prvi razred
Starši lahko vložimo predlog za odlog vpisa v prvi razred tudi v primeru, ko za to odločitev ni zdravstvenih razlogov te...
BLOG: Pogovori z otrokom o seksu
Šestletnici pa res ne bom razlagala o vzburjenju, poželenju ter vseh užitkih in darovih, ki jih lahko prinese seks! Kako...




Kako bi reagirali ..
Admin

če bi šel vaš mož na kavo z bivšim dekletom, ki je že leta ni videl, da se malo "pogovorita"?