|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 12:13:44   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

sandra123 kaj si pa mislila da bom rekla.... ja lahko se pa res v kaj oblečeš... user posted image


ma pejd rajš na sončkauser posted image

Me2 sva pojedle, potem jo pa do ZD mahneve

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4501
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 12:14:29   
anita goitan
Punce, ki dojite: a mak je kaj problematičen? Sem zjutraj 1kos makove potice pohopsalauser posted image , zaenkrat je bp

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4502
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 12:23:38   
majči22
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

Punce, ki dojite: a mak je kaj problematičen? Sem zjutraj 1kos makove potice pohopsalauser posted image , zaenkrat je bp


Jest zadnjič sm tud, pa ni bilo nobene spremembe, upam da tudi pri tebi nebo.

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4503
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 12:24:04   
bambi14
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

Punce, ki dojite: a mak je kaj problematičen? Sem zjutraj 1kos makove potice pohopsalauser posted image , zaenkrat je bp



ne ena ne, če pa i jih pojedla kilo...bi pa bla pozitivne na test za droge( na opijate), tak da pazi ko poješ kilo ne it dat krvi,....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4504
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 12:25:25   
andrejaboris
 Bambi  sredo grem v MB!

Matejchi ja saj se men tut zdi da to ni ta Šentilj kateri pa je?

Enej mi ne pusti kuhat in pospravljat, se dere ko ga dam dol.  MIslim da bom dans mogla hujšat! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4505
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 12:30:49   
bambi14
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

Bambi  sredo grem v MB!

Matejchi ja saj se men tut zdi da to ni ta Šentilj kateri pa je?

Enej mi ne pusti kuhat in pospravljat, se dere ko ga dam dol.  MIslim da bom dans mogla hujšat! user posted image user posted image user posted image



v sredo bo bolj težko, ker nimam avta in v četrtek imam izpit in upam, da mi bo uspelo prebrat snov.
Ja tudi moja se dere, ko jo dam dol ampak morem rečt, da se stanje izbolšuje zadnjih 14 dni. Jo dam v kuhni v njen stolček( je skoraj leže) in  me opazuje ko lečem po kuhni sem in  tja, pa prstke si gleda in igrače,.....user posted image

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 4506
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 12:33:10   
matejchi
Andrejaboris kaj ti pa vzame časa, če prideš do mene v petek, pol greva pa skupaj v LJ?

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 4507
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 12:35:42   
andrejaboris
Matejchi na srečanje?

Moj gre v soboto v Francijo in mu morn pomagat v petek vse poštimat in saj veš pol ga 14 dni ne bo!


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4508
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 12:37:08   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

Matejchi ja saj se men tut zdi da to ni ta Šentilj kateri pa je?



Šentilj pri Velenju.

Naty, hvala za pohvale.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 4509
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 12:37:43   
tejkaz
Nevaeva in njena Alja tudi prideta  na srečanje.

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4510
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 12:41:07   
andrejaboris
bambi pol pa kdaj drugič velja? pa vso srečo na izpitu!!! držim pesti!



_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4511
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 12:42:53   
bella02
Zoja Miša, pri Tjaši je bil ta problem, da smo imeli pri njegovih starših sobo in smo bili dolgo pokonci. Ko smo šli v svoje stanovanje, je bila še cca mesec pri nama, potem pa je šla v svojo sobo. Ni pa nikoli hodila zgodaj spat, še zdaj jo moram dobesedno ob 8h naterat v sobo. Hec je v tem, da zjutraj vstane ob 5.15 in je potem zjutraj in ob 2h, ko pride iz vrtca, vsa sitna

naty, baje naj bi en fantek po njem fasal hudo reakcijo in je pristal v bolnici. PAZI! Reakcija je lahko po vsakem cepljenju, saj 2 otroka nista enaka. Jaz se proti ne nagibam zato, ker vem, kako izgleda in bom vedela, kako ukrepat, kar pa seveda ne pomeni, da ne bi pristali v bolnici. To je moje mnenje!

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

sandra ne vem, kaj ima tvoj dragi rad-s čim se ukvarja.Jaz sem mojmu naredila na računalnik 30 različnih bonov, katere je moral uporabi v tekočem letu . Pa sem se vse mogoče spomlna in nanje napisala.  Recimo: " 15 minut masaže." "večer s prijatelji" " Žena časti večerjo"....in podobne. Mu je blo ful všeč.


To foro sem tudi jaz mojemu naredila, pa je ostalo več kot pol bonov neizkoriščenih. Samo se včasih še spomni,  nanje, koristi jih pa ne. Sem falila, ker mu nisem omejila roka trajnosti.
Jaz sem mu za okroglo kupila zlato verižico. Ure ne nosi, torto dobi vsako leto...

IZVIRNO SPOROČILO: Vilika

Jaz imam še vedno 8 kg viška, pa še od prej ene 10... tko da skupno je to ene 20 kg preveč .

Da se me slučajno na srečanju katera ne ustraši , tista okrogla žogica bom jaz .



Ne boš edina, sva že 2, pa vmes se ej še Erin pofočkalauser posted image user posted image user posted image . Ko neham dojit, grem 100% na 90-dnevno ločevalno. Torej bom, ko bom.
Grem še malo pospravit. Ven nisva šli s Tejo zato, ker imamo jutri cepljenje in ne bi rada, da bi se prehladila. Sva se pa skopali in zdaj panča. Popoldne pride prijateljica in bova naredili tiramisu. Kdo naj potem hujša?!!!

Pa pa zaenkrat!

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4512
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 12:50:01   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Meni osebno najlepša slikica

user posted image

Aljaž, Nika in Eva

user posted image

Vrtiljak je zakon

user posted image

Rokice pa še bolj

user posted image

Tle sva se šli katera ima daljši jezik

user posted image

Pusti me, kakam!

user posted image



ful luštni, sam men se zdi da je Eva očijeva, Jaša pa bolj mami podoben, a?

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4513
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 12:57:00   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

Jst mam od poroda naprej 100 F. A ma kera več? user posted image  Prej pa 75C.




user posted image

To maš pa kar zajetne potem(ne zamert besedi). DA so se ti tolk povečale. Meni so šle s 75 B na 80 D pa  se mi zdijo velike...pa motijo me pri spanju, teku (kot da toliko tečemuser posted image )..še ko mojega objamem so mi napotiuser posted image

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 4514
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 12:58:53   
matejchi
A srečanje kot pri upokojencih.. vsaka neki speče a ne?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4515
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 12:58:55   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Buhtlček, a prideš v petek na srečanje?



Ja jst od vseh najbrž najbliži stanujem... Nisem se še javla, ker ne vem kako bova, pa nekak ne maram centrov zdej ko je še tko mejhen. Sem rekla, da do pomladi ne grem v nobenga več. Tko da bom vidla ajprov. Mogoče za pol urce...


Jaaaaaaaaaaaaa pridita noooooo...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 4516
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 13:00:21   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

Jst mam od poroda naprej 100 F. A ma kera več? user posted image  Prej pa 75C.




user posted image

To maš pa kar zajetne potem(ne zamert besedi). DA so se ti tolk povečale. Meni so šle s 75 B na 80 D pa  se mi zdijo velike...pa motijo me pri spanju, teku (kot da toliko tečemuser posted image )..še ko mojega objamem so mi napotiuser posted image



user posted image user posted image user posted image ko smo že pr joškah, jaz pred nosečnostjo 80B, sedaj pa 85D
Kg, pa -1

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4517
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 13:00:36   
tejkaz
Anita, meni pa vsi pravijo ravno obratno. Da je Eva moja in Jaša atijev. ne vem no, jaz nikjer ne vidim podrobnosti.

Jaz imam 85D user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4518
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 13:02:18   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

Jst mam od poroda naprej 100 F. A ma kera več? user posted image  Prej pa 75C.




user posted image

To maš pa kar zajetne potem(ne zamert besedi). DA so se ti tolk povečale. Meni so šle s 75 B na 80 D pa  se mi zdijo velike...pa motijo me pri spanju, teku (kot da toliko tečemuser posted image )..še ko mojega objamem so mi napotiuser posted image



user posted image user posted image user posted image ko smo že pr joškah, jaz pred nosečnostjo 80B, sedaj pa 85D
Kg, pa -1



Hm, ti si ja full suha, kako lahko imaš 85D, če imam jaz toliko??

Jaz sem imela pa bolj v mislih kakšno mini obdarovanje. Samo je verjetno že prepozno za to. Vsaka kupi nekaj za 5 Evrov in naredimo srečelov


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4519
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 13:02:38   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

A srečanje kot pri upokojencih.. vsaka neki speče a ne?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


jaaauser posted image user posted image user posted image , pa še vsaka svoj čaj za dojenje pa n bomo nič zapraulale

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4520
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 13:03:31   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

Jst mam od poroda naprej 100 F. A ma kera več? user posted image  Prej pa 75C.




user posted image

To maš pa kar zajetne potem(ne zamert besedi). DA so se ti tolk povečale. Meni so šle s 75 B na 80 D pa  se mi zdijo velike...pa motijo me pri spanju, teku (kot da toliko tečemuser posted image )..še ko mojega objamem so mi napotiuser posted image



user posted image user posted image user posted image ko smo že pr joškah, jaz pred nosečnostjo 80B, sedaj pa 85D
Kg, pa -1



Hm, ti si ja full suha, kako lahko imaš 85D, če imam jaz toliko??

Jaz sem imela pa bolj v mislih kakšno mini obdarovanje. Samo je verjetno že prepozno za to. Vsaka kupi nekaj za 5 Evrov in naredimo srečelov



ej ni panike, v petek vse pokažemo auser posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4521
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 13:03:43   
andrejaboris
Bella kako pa si ukrepala pri rota virusu?

Tejkaz se mi je zdelo da to ni pravi Šentilj nikoli pa se ne ve!

No Enej je zaspal jaz pa kuhat. Zgleda da ne bom rabla hujšat. BO kosilo.user posted image user posted image user posted image

Erin jaz sem probala teč za Lanom sicer pa mi je joške skoraj utrgalo.ak da še ne tečem. Pa komaj čakam da bom lahko ker sem ful za šport in to. NO upam pa da bom čim dlje dojila.

NIč šibam mesek me že čaka na deski.


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4522
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 13:08:36   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: bella02

Ne boš edina, sva že 2, pa vmes se ej še Erin pofočkalauser posted image user posted image user posted image . Ko neham dojit, grem 100% na 90-dnevno ločevalno. Torej bom, ko bom.



Jaz bom tudi gotovo kar 90-dnevno "užgala"user posted image Sem jo že 2x pa mi je zmer lepo dol šlouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4523
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 13:11:48   
Erin

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Meni osebno najlepša slikica

user posted image




Res je lepa. Prav šarmira user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4524
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 13:12:23   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: bella02

Ne boš edina, sva že 2, pa vmes se ej še Erin pofočkalauser posted image user posted image user posted image . Ko neham dojit, grem 100% na 90-dnevno ločevalno. Torej bom, ko bom.



Jaz bom tudi gotovo kar 90-dnevno "užgala"user posted image Sem jo že 2x pa mi je zmer lepo dol šlouser posted image user posted image user posted image



ma kašna neki x-dnevna ločevalan, punce ukinite mleko,mlečne izdelke (siri, namazi, piškoti, pecivo,hrenovke, tunine namaze,..povsod kjer je melko tako in drugače) pa bodo šle kile dol, in to zeloo kmalu.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?