|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1. oktober zares? začnem
5.10.2008 9:02:20   
AKŠ
jutroooooo punce......
no ps je za nami še en dan....

lumpa oprosti...vidim da si user posted image  prlimala, ker jih je samo 5 s teboj....niti ne bom spraševala zakaj...drži se...


ja no, danes mamo pa meseka......

za zajtrk je bla jabolka, za kosilo pa bom naredila piščanjčje zrezke po pariško...solato z jajčki in tuno (ostali bodo je dli še korenčkovo juhico z zdrobovimi cmočki)

za večerjo bom pa verjetno jedla kr salamo, košček kruha, ki ga bo moja mami pekla in pa kislo zelje...



drugač cem pa šla danes mimo vaga - in itak da sem se ustavila....pa sem stopla gor - sem kr mal žalostna - po 4 dneh še vedno ista trža - prekrškov pa nisem delala skoraj nič - razen kaviso sem pila z natrenom - tej se v službi ne da izogit

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: 1. oktober zares? začnem
5.10.2008 10:46:41   
dzanika
AKŠ pri ločevalni se malo kasneje vidi rezultat. Jaz sem po 18 dneh prišla na -5,5 kg. Včeri sem se pa prvič pregrešila. Danes pa imam tudi jaz meseka. user posted image

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: 1. oktober zares? začnem
5.10.2008 10:48:28   
dzanika
lumpa tudi jaz ne bom spraševala zakaj in kako da jih je s tabo 5. Rečem ti samo da se drži in bodi močna. Te pa občudujem da imaš voljo še za hujšanje ob vsem tem. user posted image  user posted image  user posted image   

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: 1. oktober zares? začnem
5.10.2008 10:50:41   
nky 23
lumpa tudi jaz ne bom spraševala zakaj in kako da jih je s tabo 5. Rečem ti samo da se drži in bodi močna. Te pa občudujem da imaš voljo še za hujšanje ob vsem tem.


se podpišem pod to!!!!

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: 1. oktober zares? začnem
5.10.2008 11:05:00   
*erika*
zivjo,no mi se odpravljamo h tasci na kosilo,tko da se bom mogla mal zadrzat da ne pojem prevecuser posted image .drgac se pa ze veselim novega leta,ker do novega leta sem si zadala shujsat telih 13kg

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: 1. oktober zares? začnem
5.10.2008 11:45:17   
blanka1
lep pozdrav
Za mano je nosečnost in porod izgubila sem skoraj vse kg od nosečnosti, ampak sem imela ze prej nekaj kg prevec. tako bi rada v 11 mesecih izgubila 22kg in upam da se vam lahko pridružim. Sedanja teza je 75,3 kg. ( nimam se nobene diete, ker dojim- probala se bom odpovedat sladkemu- potem ko mi to uspe pa bomo videli dalje!)

Zelim vsem veliko uspeha!

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: 1. oktober zares? začnem
5.10.2008 12:40:05   
lumpa6
blanka1  dobrodošla



(odgovor članu blanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: 1. oktober zares? začnem
5.10.2008 17:02:35   
nky 23
za kosilo je bilo malo golaža in malo več zelene solate, zdaj jem jabolko, to smatram za večerjouser posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: 1. oktober zares? začnem
5.10.2008 17:06:45   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: nky 23
jaz na manj žriuser posted image

Čeprav ste že dobro začele s hujšanjem se vam danes pridružim, če me seveda vzamete, ravno tako na dieti "MANJ ŽRI". Sem bila prej na sprehodu in mi je spet vse dol palo
user posted image , ker me je soseda vprašala, če spet pričakujemo. Kg imam toliko kot pred user posted image , samo trebuh mi je pa ful ostal. Pri hrani nič ne pazim in zato je tako kot je. Prvi cilj je ukinit sladko, prigrizke (čips ipd.), začet jest zajtrk in malo več sadja, pit več vode in naredit vsaj 100 trebušnjakov vsak dan. Za začetek sem si zadala samo -5kg, potem bom razmišljala naprej. Danes imam pa 72kg.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: 1. oktober zares? začnem
5.10.2008 17:28:51   
lumpa6
Sunny Morning dobrodošlauser posted image user posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: 1. oktober zares? začnem
5.10.2008 18:17:39   
TRIŠ
Jaz se vam pridružim ampak jutri,ker danes je nedeljauser posted image user posted image user posted image

Ja imajo pa ljudje okrog mene veliko za povedat glede moje kilaže zato se vam pridružujemuser posted image .Imam 10 kg več kot pred nosečnostjo in to je 76,5 user posted image user posted image user posted image .Meni je vse dobro in tako rada jem,sem pa tudi koš za ostanke mojih otrok in velik sladkosneduser posted image


< Sporočilo je popravil TRIŠ -- 5.10.2008 18:20:42 >

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: 1. oktober zares? začnem
5.10.2008 19:41:43   
Sunny Morning
Jej TRIŠ bova skupaj hujšali. user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: 1. oktober zares? začnem
6.10.2008 0:53:44   
Anonimen
Pozdravljene,vas berem že od začetka in bi se vam rada pridružila.sem hotela že s prvim začet ločevalno,pa me je angina tak vrgla,da sem cel teden ležala.no ena dobra stvar je bla da nisem imela apetita in da tut požirat sline nisem mogla.moja teža po drugem porodu nikakor ne pride nazaj,zato bi rada skenslala vsaj 10kg.tehtam pa 84,5kg.

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: 1. oktober zares? začnem
6.10.2008 7:31:38   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

Jej TRIŠ bova skupaj hujšali. user posted image


Ja samo ne vem če sem jaz tak karakteruser posted image Ampak upam da mi bo uspelo oz.nama bo uspelouser posted image

Drage moje in kaj naj jem danesuser posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: 1. oktober zares? začnem
6.10.2008 8:38:08   
nky 23
jutro jaz bom naredila kar juhico ter špinačo, sineku pa še pire zraven

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: 1. oktober zares? začnem
6.10.2008 9:30:15   
luka jan
Dobro jutro sotrpinke, a ste vredu?

Cel vikend sem bila odsotna, pa vas komaj uspem vse prebrat. user posted image  Pridno pišete, ni kaj. Pa tolk lepih slikic svojih sončkov ste naleple, vsi so taki luštni mali srčki, da se jim kar oprosti če kdaj kakšno ušpičijo, kaj?

Jaz pa sem ta vikend predvsem grešila.user posted image Sta imela dva kolega 30 let in smo bili na morju, kjer se je veliko jedlo in predvsem pilo, danes pa spet od začetka.

Jaz imam danes mesni dan, verjetno bodo na meniju ribe in pa solata, za moja dva pa še ena priloga zraven.

Pridne bodite in ne grešite preveč, malo je pa že dovoljeno...user posted image

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: 1. oktober zares? začnem
6.10.2008 9:55:48   
hijenca







user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


             SEZNAM   


NICK            ŽELJE       ZAČETNA TEŽA       1. TEHTANJE
                                       (1.10.2008)        (8.10.2008)  

lunica24     -20 kg          85 kg

hijenca       -15 kg          89 kg

AKŠ             -10 kg         74 kg

auroraa       -10 kg         78 kg

Kanka          -15 kg         76 kg

aalmaa         -15 kg           ?

nky23          -10 kg         64 kg

RAKICA1       -9 kg         68,7 kg

čičuča           -15 kg        75 kg

dzanika         -15 kg        70 kg

luka jan         -7 kg          75 kg

lumpa6          -27 kg        127 kg

*erika*          -13 kg       73 kg
 
S*                    ?               80,5 kg
 
aurora28       -10 kg        74,5 kg
 
tropical          -11 kg       76 kg
 
Estrella*        -25 kg       81 kg

katy82              ?               ?
 
amy26             ?              60 kg

buček              -6 kg         63 kg

blanka1           -22 kg       75 kg
 
Sunny Morning  -5 kg       72 kg
 
TRIŠ                -10 kg     76,5 kg
 
mary10           -10 kg      84,5 kg

user posted image      







[/quote]

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: 1. oktober zares? začnem
6.10.2008 10:10:55   
katy82
Čau mačkice jst sem že spila en jogurt k tisti otrobovi kosmiči mi nekak ne zgledajo dobr dons,tko da sem se jim z lahkim srcem odpovedalauser posted image

Za malico imam pomarančo za kosilo pa najbrž sojine polpete,krompir in koruzo.

Moja teža je 118 kg,sem si pa rekla da se bom tehtala samo ob četrtkih pri sestrah,da bom tko dobila kej volje,če bom seveda sploh kej shujšala.user posted image

Sem se začela pa rediti pri prehodu na osemnajst let k sem nehala jest KT in so se mi hormoni totalno porušili,pol je pa še klomifen par kil dodal pa še nosečnost oz stanje po porodu in valda sladkarije ki se jim nisem znala upretiuser posted image Ah jeb...ga zdej je kar je ,se mormo trudt in bit ena drugi v oporo da bomo res shujšale.

Moj cilj je pridt vsaj pod 95 kg,pol pa naprej,kolkr bo šlo.


Motivacija mi je pa poroka drugo leto avgusta
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: 1. oktober zares? začnem
6.10.2008 10:30:09   
blanka1
oj jaz sem tud imela zajtrk
2 marelici pa jogurt sedaj pa moram paziti da ne jem sladkega, ker ko enkrat začnem ne morem nehat. upam da mi bo uspelo.
Za kosilo pa bom imela vrjetno ribe in krompir ter seveda solato.

počasi se dalec pride, če se kak dan malo pregresim tud ne bo nic, ampak najrajši nebi.
ajd uzivajte punce in gremo k cilju na proti.

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: 1. oktober zares? začnem
6.10.2008 11:37:45   
*erika*
zivjo punce,no men je vceri ratal da sm manj jedla in nism vecerjala,tko da zj gre zares.v sredo ne pricakujem nekih kil manj,tko da bom vrjetno drugi tedn kj vec manj kil pokazal.

drzite seuser posted image user posted image


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu blanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: 1. oktober zares? začnem
6.10.2008 11:50:52   
Anonimen
katy82, poroka pa je res ogromna motivacija. si predstavljša kakšna lepotička boš v tisti prelepi obleki. naj ti bo to cilj.

zdravje nam tak nikol ni cilj ane user posted image user posted image user posted image matr smo smotane

ja tudi jaz sem čez vikedn grešila big time. čez teden gre, čez vikend pa raztur, pojedla sem čist vse, pa še mal zravm, tak da sem bila takoj kaznovana z zaprtjem.

Zdej pa veselo naprej. upam :)

v glavnem, dejmo punce, še dva dni do tehtanja. user posted image user posted image tudi jaz kakšnih rezultatov ne pričakujem, glede na 2 dni vmesnih požrtij.

a napišem kaj sem pojedla ?
celo malo milko, pomfri, pizoo... eh ne bom user posted image

(odgovor članu *erika*)
  Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: 1. oktober zares? začnem
6.10.2008 12:40:47   
lumpa6
pri ta pridnih za jest se vam tut jaz pridružim, ceu vikend obiski, danes pa tamau bolan, pol pa hujši če morš, k sm žiučna pa samo jemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: 1. oktober zares? začnem
6.10.2008 13:41:53   
mojamura
lumpa6 in lunica24....no no punce - ne ga srat zdaj!!!

če vaju vleče v hladilnik idita raje ven na sprehod, napijta se vode....sexajta user posted image user posted image ....vse samo ne grešit

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: 1. oktober zares? začnem
6.10.2008 13:48:19   
dzanika
no mi smo danes nadaljevali z dieto. Sem jedla za kosilo pečen fižol in rdečo peso. Zdaj pa samo še sadje. Jutri pa verjetno makaroni.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: 1. oktober zares? začnem
6.10.2008 14:14:21   
Anonimen
Dan.

Da se še jaz malo oglasim. Vidim, da imamo kar vse malo težav čez vikend. Meni je tudi težje zdržati. Najprej zato, ker mož kuha, ki božansko kuha, kako naj se potem uprem.... V soboto sem imela sadni dan, sem se toliko pregrešila, da sem za kosilo pojedla kos pice, sicer pa cel dan lepo sadje. Včeraj smo pa tudi bili na enem praznovanju, sem se pa pregrešila, da sem pojedla malo torte, sicer sem pa pridno jedla meso in zelenjavo. Pa zajtrki mi ne gredo najbolj. Ni mi dovolj samo sadje zjutraj, tako da vsaj košček kruha ali kaj podobnega pojem. Danes smo imeli v službi črne žemlje, tako da sem eno pojedla. Mi pa zaenkrat kar uspeva, da zvečer ne jem. Upam, da se bo kmalu kaj poznalo. Sem v soboto preizkušala, katere hlače bom lahko sedaj nosila, pa sem se kar zgrozila sama nad seboj, kako me vse tišči. Ne grem novih kupovat, kar te bom nosila.

Pa sladkarija me baše.... A je katera gledala v soboto Ameriško pito3? Je bil en prizor, ko je pobral pasji drekec, pa je rekel eni gospe, da ima čokoladno kroglico in jo je pojedel, ker jo je ona hotela. Meni se je tako gravžalo, ko sem gledala, da sem kar preklopila TV. In zdaj, ko me prime "ta sladka", se spomnim na ta prizor in me mine.... user posted image user posted image user posted image Samo, koliko časa me bo...

(odgovor članu dzanika)
  Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?