|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moški nauk
4.10.2008 18:07:28   
KIKI****
Nekega dne je drvar sekal vejo nad reko. Napacen gib in sekira je
padla v
vodo. Hotel jo je resiti, a jo je mocan tok kalne reke odnesel
neznano kam.
Drvar je sedel na obalo in zajokal. Pojavi se bog in ga vprasa zakaj
joka.
Drvar mu pove, hkrati pa mu razlozi, da je s sekiro prehranjeval
zeno in
sedem otrok. "Le kaj bo zdaj z njimi?"
Bog skoci v reko in mu prinese zlato sekiro.
"Je ta tvoja?" vprasa bog.
Drvar odgovori: "Ni!"
Bog se ponovno pozene v reko in se pojavi s srebrno sekiro.
"Je ta tvoja?" ga vprasa.
Drvar ponovno rece: "Ni."
Bog se se tretjic pozene v reko in prinese zelezno sekiro.
"Je to tvoja sekira? ga vprasa.
Drvar odgovori: "Da."
Bog je bil navdusen nad drvarjevim postenjem in mu je podaril vse
tri
sekire.
Minilo je leto in vec. Drvar se je z zeno sprehajal ob reki.
Nenadoma je
zeni spodrsnilo in padla je v deroco in kalno vodo. Skusal ji je
pomagati,
a
mu ni uspelo. Znova je sedel na breg in zajokal, ko se ponovno
pojavi bog z
vprasanjem zakaj joka.
"Oh, Zena mi je padla v reko!"
Bog skoci v vodo in se pojavi z Jennifer Lopez.
"Je to tvoja zena?", ga vprasa.
"Da!" rece drvar brez razmisljanja.
Bog se razjezi: "Zlagal si se! To ni res!"
Drvar odgovori: "Oh, oprosti mi, gre za nesporazum. Vidis, ce bi ti
odgovoril, da Jennifer Lopez ni moja zena, bi se ti pojavil s
Catherine
Zeta-Jones. Ko bi ti odgovoril, da tudi to ni moja zena, bi se ti
pojavil z
mojo zeno. In ko bi jaz rekel, da to je moja zena, bi mi ti podaril
vse
tri.
O bog, jaz sem siromasen drvar in ne bi mogel skrbeti za vse tri.

NAUK:
KADARKOLI SE MOSKI ZLAZE, JE TO IZ DOBREGA IN CASTNEGA RAZLOGA V
DOBROBIT
VSEH!

ČISTA RESNICA, NAJ ME BOG ŠTRAFNE ČE NI RES!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moški nauk
4.10.2008 18:11:00   
KIKI****
Pa še dobrota in skrb žensk:)
 
 
 
 
 
        > Mama in oče sta gledala TV in mama je rekla:         >         > " Utrujena sem, pozno je, grem spat !"         >         > Odšla je do kuhinje napravit sendviče za jutrišnji zajtrk.         > Napolnila je skledico s kokicami, pripravila meso, preverila        zaloge s         > kornfleksom,         > pripravila sladkor in skodelice za jutranjo kavo .         > Potem je še malo pospravila po kuhinji, vrnila brežični        telefon na         > njegovo mesto in imenik na polico. Zalila je rože,         > izpraznila koš za smeti in obesila perilo, da se posuši.         >         > Nato je odšla proti spalnici. Ustavila se je         > pri mizi, napisala sporočilo učiteljici, pustila nekaj        denarja za izlet         > in pobrala knjigo, ki je ležala pod mizo.         >         > Napisala je rojstnodnevno voščilnico za prijateljico, in si jo         > pripravila k torbici.         >         > Mama si je potem očistila obraz, odstranila ličila,         > oprala zobe in nalakirala nohte...         >         > Oče ji je rekel : "Zdi se mi, da si rekla, da greš spat?"         > "Že grem" mu je odgovorila.         > Potem je nalila vodo v skodelo za psa,         > preverila da so vsa vrata zaklenjena in vse luči pogasnjene.         > Pogledala k otrokom, jih pokrila in pobožala, odnesla njihovo        umazano         > perilo do pralnega stroja.         > Končno je odšla v spalnico, vključila alarm za bujenje,         > si pripravila oblačila ki, jih bo oblekla zjutraj. Dodala je še 3         > obveznosti na seznam 6-tih najnujneših obveznosti za        naslednji dan. Si         > zadala cilje za naslednji dan in se končno odpravila v posteljo.         >         > Oče je v tem času ugasnil televizor in pri sebi izgovoril         > "grem v posteljo !"         > In brez razmišljanja je odšel spat .         >         >         > Ali opažate nekaj nenavadnega v zgodbi? Se sprašujete zakaj        ženske         > živimo dlje..?         > Zato ker imamo vedno obveznosti, ki jih moramo še opraviti!

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moški nauk
4.10.2008 19:33:07   
ssevin
KIKI, eno vprašanje zate. Kaj maš ti tam pod zvezdicami zapisano? A je kakšna srhljiva psovka? Daj nekak nam jo razšifriraj.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moški nauk
7.10.2008 22:39:33   
Anonimen
user posted image user posted image

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?