|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brisače???
23.9.2008 7:54:29   
Ayolinca
Dajte mi lepo prosim povedati, kaj narediti, da mi brisače ne bodo imele neprijetnega vonja? To se mi konstantno dogaja, pa imam različne brisače, jih zunaj posušim ali notri, na soncu v 2 urah ali po 2 dni ... Sem že čist obupana. Ampak ko jo operem jo prijetno vonjam - diši, ko pa se z njo hočem obrisati oz. po prvi uporabi ima pa vonj, da gre ponovno v pranje.

Kaj hudiča delam narobe???????????????????????????????????????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Brisače???
23.9.2008 7:55:21   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Ayolinca
po prvi uporabi ima pa vonj, da gre ponovno v pranje.

Ja kaj pa tukaj ni jasno?

(odgovor članu Ayolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Brisače???
23.9.2008 8:03:23   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Ayolinca

Dajte mi lepo prosim povedati, kaj narediti, da mi brisače ne bodo imele neprijetnega vonja? To se mi konstantno dogaja, pa imam različne brisače, jih zunaj posušim ali notri, na soncu v 2 urah ali po 2 dni ... Sem že čist obupana. Ampak ko jo operem jo prijetno vonjam - diši, ko pa se z njo hočem obrisati oz. po prvi uporabi ima pa vonj, da gre ponovno v pranje.

Kaj hudiča delam narobe???????????????????????????????????????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mogoče se ne presušijo dovolj dobro, pa čeprav imaš občutek, da so suhe. TUdi meni se to kdaj zgodi. Pa jo tudi zabrišem v koš za perilo. Druge razlage ne najdem..

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Ayolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Brisače???
23.9.2008 8:09:33   
tanci6
Na kolk stopinj jih pa pereš? Če jih samo na 40 stopinj, potem takoj zasmradijo. Jaz jih vedno na 90 stopinj (ven kuham), pa ne smrdijo nikoli.

(odgovor članu Ayolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Brisače???
23.9.2008 8:10:32   
puncica
zameni prašek in (če uporabljaš) mehčalec, al pa kar stroj, mogoče je filter zapacan,...A ja tem smrdijo ko se enkrat obrišeš vanje, mogoče je pa res to krivo da se ti ne posušijo dovolj.


< Sporočilo je popravil puncica -- 23.9.2008 8:11:23 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Ayolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Brisače???
23.9.2008 8:11:51   
Volga
U, ajdae, brisačkarce, na plan.

Drugače pa res, saj večina jih menja po enkratni uporabi, zakaj ne bi še ti?

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Brisače???
23.9.2008 8:12:49   
muška
ti raje tvojo omaro malo prevetri in preveri, če nimaš v kakšnem kotu kakšne plesni. To se je meni zgodilo!

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Brisače???
23.9.2008 8:36:43   
Ayolinca
Hvala za vsemogoče ideje. Če grem po vrsti, po prvi uporabi, da si enkrat obrišeš obraz v brisačo se mi resnično ne zdi smiselno jo menjati. Plesni sigurno nimam. Pralni prašek in mehčalec sem že menjala nekajkrat. Možna je ta varianta, ker jih pa res perem samo na 40. Da se ne bi posušile dovolj, ne vem. Sploh poleti, ko je sonce zelo močno, pa cel popoldan usmerjeno nanje... kaj pa vem, no.
Glede filtra še, kje se le-ta nahaja. Samo ne vem, zakaj bi potem po pranju ali pa ko jih zlagam, dišale, kasneje pa ne!?!?!?

Bom poskusila prati vsaj na 60, mogoče pa deluje. Hvala!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Čao!

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Brisače???
23.9.2008 8:49:18   
Mišni
Če enkrat dobijo ta vonj (ker so bile enkrat predolgo mokre), se ga ne znebiš več. Nesi jih v pasje zavetišče, jaz jih bom tudi. Imam ene par takih smrdljivk.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Ayolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Brisače???
23.9.2008 8:52:45   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Če enkrat dobijo ta vonj (ker so bile enkrat predolgo mokre), se ga ne znebiš več. Nesi jih v pasje zavetišče, jaz jih bom tudi. Imam ene par takih smrdljivk.


A ne, to pa ne bo držalo. So meni tudi kdaj zasmrdele, ko so se predolgo sušile v lažnem, pa sem jih še enkrat oprala, pa ni bilo panike. Mislim, jih ni bilo treba nest v nobeno zavetišče.

Kaj misiš, da psom pa ne bi smrdele smrdeče brisačke? user posted image  Saj oni imajo še bolj oster vonj kot ljudje.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Brisače???
23.9.2008 8:54:39   
Anonimen
Če bi jih lepo redno pralauser posted image ....hecam seuser posted image

Smrdijo lahko zarad preveč praška al pa mehčalca. Začni prat z oreščki, verjemi da nič več ne smrdi. Pa še ekološko je. Čeprav volga trdi da niuser posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Brisače???
23.9.2008 9:00:20   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Če enkrat dobijo ta vonj (ker so bile enkrat predolgo mokre), se ga ne znebiš več. Nesi jih v pasje zavetišče, jaz jih bom tudi. Imam ene par takih smrdljivk.


A ne, to pa ne bo držalo. So meni tudi kdaj zasmrdele, ko so se predolgo sušile v lažnem, pa sem jih še enkrat oprala, pa ni bilo panike. Mislim, jih ni bilo treba nest v nobeno zavetišče.

Kaj misiš, da psom pa ne bi smrdele smrdeče brisačke? user posted image  Saj oni imajo še bolj oster vonj kot ljudje.


Po mojih izkušnja, ko enkrat smrdijo, vedno smrdijo. Saj takoj, ko so oprane ne, ampak začnejo potem, ko so mokre.

Motoče pa ti nimaš prav preveč izostrenega vonja.

Psu pa smrdljive stvari dišijo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Brisače???
23.9.2008 9:03:50   
viva
Jaz sem imela isti problem, ker sem brisače vedno prala samo na 40. Potem pa sem jih oprala na 60 in zdej ne smrdijo več. Probaj.

(odgovor članu Ayolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Brisače???
23.9.2008 9:28:14   
Mijavček
1. prenehaj uporabljat mehčalec... brez mehčalca se bolje in hitreje posušijo
2. peri na vsaj 60 stopinj
3. ko je brisača 1x uporabljena jo raztegni nekam, kjer se bo hitro posušila.
4. poskusi čimbolj zračiti kopalnico, da se vlaga ne zadržuje not.

Pomojem je problem v sušenju brisače, ko je že uporabljena, ne ko je sveža. Tudi pri meni se tako zgodi, če je kakšna bolj nova brisača, ki je bolj debela in se dlje suši... če jo po uporabi samo obesiš na klkjukico ali zloženo v vlažni kopalnici (od tuširanja npr.), se ne posuši dovolj hitro in potem začne smrdeti.

(odgovor članu viva)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Brisače???
23.9.2008 9:50:29   
r1ta
IZVIRNO SPOROČILO: Mijavček

1. prenehaj uporabljat mehčalec... brez mehčalca se bolje in hitreje posušijo
2. peri na vsaj 60 stopinj
3. ko je brisača 1x uporabljena jo raztegni nekam, kjer se bo hitro posušila.
4. poskusi čimbolj zračiti kopalnico, da se vlaga ne zadržuje not.



Pod tole se podpišem. Dodam pa še, da za pranje vsega perila lahko uporabiš pol manj praška in se bo perilo prav tako lepo opralo.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Brisače???
23.9.2008 11:05:22   
Ayolinca
Sedaj bo pa sigurno bolje. Punce hvala vam za ideje. Še nekaj, s kakšnimi oreščki jih to perete?????


(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Brisače???
23.9.2008 11:54:14   
glen
jaz sem filter zamenjala pa je blo kul

(odgovor članu Ayolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Brisače???
23.9.2008 12:09:59   
Ayolinca
Kateri filter, kje se nahaja???

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Brisače???
23.9.2008 12:22:52   
lotoska
Meni se je enako dogajalo, čeprav sem brisače sušila na soncu. Zamenjala sem prašek, pa po nekaj pranjih še ni bilo čisto ok, nato sem pa namesto mehčalca dodala Sagrotan razkužilo za perilo, kupiš ga v Muellerju ) potem je bilo pa v redu.

(odgovor članu Ayolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Brisače???
23.9.2008 22:38:35   
martita
Pri moji mami se je to zgodilo kmalu potem, ko je zamenjala pralni stroj. Smo probali vse mogoče nasvete, pa žal ni pomagalo. Ker prej 30 let ni nič smrdelo, sklepam, da je nekako kriv stroj.Sem ji rekla naj kupi novega, pa me ne posluša. user posted image Ben, jaz si zdej, ko grem na obisk, prinesem s sabo svojo dišečo brisačo!user posted image

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Brisače???
23.9.2008 22:39:38   
Anonimen
Pomojem je problem v sušenju brisače, ko je že uporabljena, ne ko je sveža.


Ja, v tem vremenu (vlazno in ne kuri se še), brisaca ni vec kot za enkrat, ker se ne posusi.

(odgovor članu Mijavček)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?