|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: stranka Zares in spot
8.9.2008 14:57:16   
ZmajTolovaj
Ideja izvirna, ni kaj.
Ampak kdor koli bo izvoljen, bo najprej poskrbel za svojo rit (in svoje prijatelje), ne pa 250.000 ljudi, ki živijo s 400 evri na mesec.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: stranka Zares in spot
8.9.2008 15:14:17   
Pikec
Nisem ne leva ne desna.

Reklame, ki igrajo na čustva ljudi so populizem. Tko to je.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: stranka Zares in spot
8.9.2008 15:22:28   
Mijavček
Saj ni noben reku da niuser posted image .

V volilni kampanji vse reklame več al manj ciljajo na čustva ljudi. Vse je to populizem. Še bolj pa en velik šou za rajo.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: stranka Zares in spot
8.9.2008 15:22:41   
Anonimen
Mi gre na bruhanje ob vsem denarju, ki se potroši na račun volitvene propagande. Res mi gre na bruhanje, kajti to so tavženti in tavženti evrov, tako rekoč za nič. Da bomo še naprej v istem dreku živeli, kot živimo zdaj - ne glede, kdo zmaga.

Je pa tako - v tem dreku se izbira med manj in bolj smrdečimi klobasami. V vsakem primeru bomo pa ta drek nazadnje požrli mi.

Se opravičavam za malo grši jezik.

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: stranka Zares in spot
8.9.2008 15:28:06   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Peli

Dobr komad.

Je pa čist normalno da vsak hoče folk napelat na svojo stran, na žalost ponavad s praznimi oblubami.
Kaj pa bojo naredl??? Bojo vsm tistim k so "revni" dnar nesl user posted image ---> itak da bodo najprej seb žepe napolnil!



Položnice jim bodo plačal - najraje bi tisto za vrtec dala.

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: stranka Zares in spot
8.9.2008 15:31:04   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.
Je pa tako - v tem dreku se izbira med manj in bolj smrdečimi klobasami. V vsakem primeru bomo pa ta drek nazadnje požrli mi.
Se opravičavam za malo grši jezik.


Ni se ti treba opravičevati, pišeš resnico.
************




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: stranka Zares in spot
8.9.2008 15:38:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mijavček

user posted image  Že vidm, uni k ste za bolj proti levo vam je reklama huda, unim za proti desno pa beden populizem in podobnouser posted image   



Ne rabim bit orientiran v desno, da rečem da gre za to. Še najbolj pravilno je ocenila Volga. Upam samo, da govori generalno.

< Sporočilo je popravil Bakfark -- 8.9.2008 15:39:41 >

(odgovor članu Mijavček)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: stranka Zares in spot
8.9.2008 16:54:52   
kvaražugon
Itak je logično, da vsaka stranka poskuša dobiti volilce na svojo stran po svojih najboljših močeh, tukaj se je potem za zgražat nad vsemi ali pa nobenim.
Kar se tiče komada samega po sebi, je pa fenomenalen.


_____________________________

Ne boj se smrti, boj se neizživetega življenja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: stranka Zares in spot
8.9.2008 17:10:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mijavček

user posted image  Že vidm, uni k ste za bolj proti levo vam je reklama huda, unim za proti desno pa beden populizem in podobnouser posted image  

Bom probala bit objektivna; spot je hud z vidika glasbe, besedila,... Reklama pa izvirna, tukej nimaš kaj rečt.

Da je to pihanje na dušo volilcem s temo/ obljubo, iz česar itak ne bo nič, če pride Zares na oblast... brez dvoma tud to.

Pomojem so se dobro spomnil, v smislu usmerjanja pozornosti nase, ne vem, pa če bodo koga "spreobrnil".




user posted image

(odgovor članu Mijavček)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: stranka Zares in spot
8.9.2008 18:34:39   
maniac
Mogoče bi pa samo radi povedal, da se zavedajo, da revščina je povsod okrog nas. Mogoče res ne bodo prav veliko naredili, da tega ne bo več (saj, kako bi pa lahko?), ampak za razliko od ene druge stranke, najbolj smrdeče od vseh teh klobas user posted image , nam ne perejo mozga s podatki o tem, kako je Slovenija bogata, kako ni brezposelnih, kako smo vsi mi ena velika happy family user posted image . In mogoče si tudi tega želijo vsi ponižani (ignoranca je itak najhujše ponižanje) in zatirani - da bi jim priznali vsaj, da obstajajo.

In, ja, pač igrajo na čustva - katera stranka pa ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: stranka Zares in spot
9.9.2008 8:20:03   
kalbo
Spot je hud, besedilo pa prekleto resnično in Nikolovski ve o čem piše.

Kar se pa ostalega tiče bi pa rekel nekako tako, kot meta, da se na volitvah vedno izbirajo manj smrdeče klobase od bolj smrdečih, smrdijo pa vse in da bo koalicija vedno imela slogane ala "Smo na pravi poti" in opozicija bo vedno obljubljala spremembe.

Volilna kampanija, pa naj bo leva al pa desna je vedno populizem najslabše sorte. Vsaj ni Pathrij not v spotu.

(odgovor članu maniac)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: stranka Zares in spot
9.9.2008 8:27:15   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Spot je hud, besedilo pa prekleto resnično in Nikolovski ve o čem piše.

Kar se pa ostalega tiče bi pa rekel nekako tako, kot meta, da se na volitvah vedno izbirajo manj smrdeče klobase od bolj smrdečih, smrdijo pa vse in da bo koalicija vedno imela slogane ala "Smo na pravi poti" in opozicija bo vedno obljubljala spremembe.

Volilna kampanija, pa naj bo leva al pa desna je vedno populizem najslabše sorte. Vsaj ni Pathrij not v spotu.


se podpišem pod vseuser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: stranka Zares in spot
9.9.2008 8:29:27   
maya2
user posted image user posted image men pa ob takih zadevah kar slabo rata.... oprostite, ampak to že ni dobrodelnostuser posted image Vse kar se tukaj dogaja je nabiranje glasov in nič drugega

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: stranka Zares in spot
9.9.2008 9:37:12   
kalbo
men pa ob takih zadevah kar slabo rata.... oprostite, ampak to že ni dobrodelnost Vse kar se tukaj dogaja je nabiranje glasov in nič drugega


Men tud, ker je blo nekako podobno pri nas doma nekaj let z razliko, da oče ni umrl, ampak nas je zapustil. Da gre pa za nabiranje glasov je pa logično, saj so volitve pred vrati in v tem spotu je bistvo težav ki so in nas še čakajo. Da bi pa stranka Zares ali pa katerakoli druga kaj naredila v tej smeri pa ni realno verjet.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: stranka Zares in spot
9.9.2008 9:44:44   
Rožica I
Seveda se strinjam s tistimi, ki pravijo, da je reklama v tem stilu, beden populizem, ampak katera reklama (ki se tiče volitev) pa ni user posted image ?!
Hočem reči kaj pa so potem raznorazni organizirani pikniki določenih strank, kjer talajo golaž in kos kruha v zameno za volivčev glas?! Ali pa, tako živo so spomnim g. Peterleta (včasih, ko je še bil aktualen)  s svojo harmoniko...
Kakorkoli je ta spot na nek način zlorabljen, mi je všeč tako vsebinsko kot
oblikovno user posted image ! In ker sta mi njihovi glavni točki (1500 neprofitnih stanovanj letno in problematika delovnega razmerja za določen čas) blizu in trenutno velika življenjska preokupacija, so me prepričali!

In res je, da je v politiki na žalost tako, da je med slabimi izbirami, treba izbrati najmanj slabo user posted image !
Bomo pa imeli vsaj pikolovsko in trdo opozicijo (v mojem primeru recimo) user posted image !




_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: stranka Zares in spot
9.9.2008 9:52:58   
LoCa
oba v spotu sta moja soseda user posted image . ful dober spot.
alora, zares so za moje pojme najbolj normalna opcija, samo nevem če jih bom volila zaradi tega, ker potem večam možnost za sds. tega pa nočem.
kar se tiče populizma: politika pač na to struno brenka, kadar gre za res. ampak nikolovski pa ni človek populizmov, to je neki kar lahko mirno trdim user posted image (če se nem motim je on tut član zares, ma ne dam roke v ogenj)

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: stranka Zares in spot
9.9.2008 9:54:18   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

zares so za moje pojme najbolj normalna opcija, samo nevem če jih bom volila zaradi tega, ker potem večam možnost za sds. tega pa nočem.
.

------------------------
No, to je pa tudi pri meni dilema  user posted image ...

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: stranka Zares in spot
9.9.2008 10:05:25   
kalbo
Jest sm se pa odloču, da bom volil tistega, ki me bo prepričal in ne opcije ki lahko edina premaga SDS. Pahor ga serje in to zelo. Da si tako prepričan v zmago, da se na soočenja niti ne pripraviš si glasu volilcev ne zaslužiš, moje mnenje.


(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: stranka Zares in spot
9.9.2008 10:05:45   
Pikec
1500 neprofitnih stanovanj



Tist k bo pa to zagotovu, ga pa po božje častim, ne samo volim...

Vsako leto 1500 neprofitnih stanovanj....wau.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: stranka Zares in spot
9.9.2008 10:07:58   
kalbo
ampak nikolovski pa ni človek populizmov, to je neki kar lahko mirno trdim


Nikolovski je men enkrat reku, ko smo dijaki delal oddajo o naši šoli na Vegovi 4, da moraš sledit svojim sanjam in ti sigurno uspe, da naj se spravim na avdicijo na radio, pa nisem mel jajc... on je bil že takrat človek dejanj in ne populizmov.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: stranka Zares in spot
9.9.2008 10:35:58   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

1500 neprofitnih stanovanj



Tist k bo pa to zagotovu, ga pa po božje častim, ne samo volim...

Vsako leto 1500 neprofitnih stanovanj....wau.

----------------------
Pa če bi bilo vsaj par 10 procentov od tega, bi bilo bolje kot sedaj! V našem mestu je bilo takšnih stanovanj v letu 2006 130x, v letu 2008 pa 25 x...Leta 2007 nič..
Če pa pogledam samo EN punk, kjer se trenutno zidajo 3 stolpnice 17- nadstropne in še cel kup blokov zraven... Po tamalem 300 stanovanj... Me prav zanima, kdo bo lahko tisto pokupil?!
Mi gredo na živce taki, ki so si po Jazbinškovem zakonu kupili stanovanja, sedaj pa so tako pametni glede stanovanj user posted image ! Celo verjamem, da je bil vmes tudi Golubič...
Ma, sem spet ratala jezna kot user posted image ...

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 9.9.2008 10:38:10 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: stranka Zares in spot
9.9.2008 10:48:42   
Anonimen
Beda....
Me spominja na un jelinčičev spot po osamosvojitvi. Takrat je blo popularno obljubljat - južnjaki dol,.....zdaj je pa popularno ljudem v fris lagat da ne bodo več lačni. Ogabno. Ogabno je obljubljat nemogoče stvari. Ljudem ki nimajo nič.
Pa me nič desno ne vleče. Niti približno.

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: stranka Zares in spot
9.9.2008 10:52:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

1500 neprofitnih stanovanj



Tist k bo pa to zagotovu, ga pa po božje častim, ne samo volim...

Vsako leto 1500 neprofitnih stanovanj....wau.


V naši občini so v neprofitnih stanovanjih ljudje k majo visoke prihodke. Sam moreš koga poznatuser posted image

Kolega je 4 leta pisal vloge. Živela sta z njegovimi starši na 50kvadratih(on, ona, sin, sestra, mama in oče).....oba delavca. Nista dobila. Med tem vem kdo jih je dobil. Za kozlat. Kaj pomagajo stanovanja če niso za tiste k jih rabjo.user posted image

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: stranka Zares in spot
9.9.2008 10:53:17   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Seveda se strinjam s tistimi, ki pravijo, da je reklama v tem stilu, beden populizem, ampak katera reklama (ki se tiče volitev) pa ni user posted image ?!


ja, saj res, pa vse ostale reklame tudi, konec koncev.

Se pa strinjam tudi z ostalimi, ki trdijo, da revežem obljubljat, da ne bodo več reveži, je pa res zelo nemoralno dejanje, prav žalostno.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: stranka Zares in spot
9.9.2008 12:56:09   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Volga


.... da prepričaš neprepričane naivne ljudi.


zakaj pa naivne?

Kaj zdaj, če mi je recimo stranka všeč, pa če jo bom voilila, sem naivna, ker:
a) verjamem spotu
b) verjamem, da lahko stranka pripomore k boljši situaciji, kot je trenutno?

vprašam......

meni se zdi predvsem naivno verjeti, da lahko ena stranka izpolni vse "obljube" (ki to niso, ker gre za program, za kar se stranka zavzema), ki so bile dane pred volitvami. Naivno se mi zdi, da se dajejo take izjave, pa se niti vpraša ne, zakaj neka stranka, čeprav je v koaliciji ne more vsega izpolniti. Naivno se mi zdi, da se na podlagi ne vem česa sklepa za eno čisto novo stranko, da samo delajo za lastne interese......

Ker če temu, kar si napisala res verjameš, potem dvomim, da kdaj prestopiš prag volišč in če ga ne, tudi nimaš pravice kritizirati katerekoli stranke.....

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...





1hruška

V katerem tednu nosečnosti se je otroček obrnil na glavico (glavična vstava)?

pred 34. tednom (64%)

med 34. in 37. tednom (14%)

po 38. tednu (5%)

po zunanjem obračanju (1%)

ni se obrnil (16%)


Število vseh glasov: 216

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!