|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kopališče in dojenček
25.8.2008 10:44:36   
J.L.
kdaj ste šle prvič z dojenčkom v javna kopališča ali terme? pri kolikih mesecih, za koliko časa?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kopališče in dojenček
25.8.2008 10:51:43   
*tajda*
Pri 5 mesecih za tri ure, je pa zelo užival.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kopališče in dojenček
25.8.2008 12:45:10   
Soncnica Sandra ***
Mi gremo pa jutri za 1.teden v Čatež, naslednji ponedeljek bomo pa stari 4.mesece!!!!
 
Upam, da bomo uživali maximalno!!!

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kopališče in dojenček
25.8.2008 13:42:08   
Taula
Mi bomo šli ko bo stara 4 mesece, itak naj bi bil otrok v vodi caa 20 min, nato ga daš ven za nekaj časa.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kopališče in dojenček
25.8.2008 14:11:38   
Anonimen
Jaz sem pa ravno zdaj na pregledu  vprasla zdravnico če se mali lahko kopa v bazenu pa je rekla da ne priporočajo, zarad kaksnih bakterij ki jih lahko dobi v bazenu.Tko da da ne vem vsak drugač pove.Najbols je morje je rekla sam za 3 al pa 4 mesečnike je pa kr premrzlo morje.Zato sm tud jest hotla ga dat mal v bazen pa mi ne priporoča.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kopališče in dojenček
25.8.2008 14:13:53   
Sandra*
IZVIRNO SPOROČILO: majčica 24

Jaz sem pa ravno zdaj na pregledu  vprasla zdravnico če se mali lahko kopa v bazenu pa je rekla da ne priporočajo, zarad kaksnih bakterij ki jih lahko dobi v bazenu.Tko da da ne vem vsak drugač pove.Najbols je morje je rekla sam za 3 al pa 4 mesečnike je pa kr premrzlo morje.Zato sm tud jest hotla ga dat mal v bazen pa mi ne priporoča.


Naša pediatrinja se je zanč tut kar zgrozila, ko sem rekla, da smo zanč našega polletnika mal v bazen namočil. Je rekla da pediatri odsvetujejo bazene do otrokovega 1. leta. V morje pa gre lahko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kopališče in dojenček
25.8.2008 15:16:49   
Taula
V morje gre lahko ja..ampak mora imeti več kot 30 stopinj (do 1 leta) zaradi ledvičk. Toliko pa morje nimauser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kopališče in dojenček
25.8.2008 15:38:25   
Tisana
Je rekla da pediatri odsvetujejo bazene do otrokovega 1. leta.
 Pa dobr no, kako so pa pol vsi tisti silni tečaji za plavanje od 4. meseca dalje dobil licence?! Pa kdo se tuki iz koga norca dela?! user posted image  Punce, nč bat. Po namakanju v bazenu otroka namažte s kakšnim baby oljem, ker klor zelo izsuši kožo, drugač pa, otrok mora dobit tud kakšne bakterije, saj ja ne živimo v komorah

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kopališče in dojenček
25.8.2008 18:42:55   
Anonimen
Je rekla da pediatri odsvetujejo bazene do otrokovega 1. leta.


Nam je rekla vsaj do sestega meseca, dokler je otrokova koza porozna, saj se v obicajnih bazenih kljub kloriranju v vodi marsikaj najde. Od koznih obolenj do lulanja...Nam je svetovala edino plavanje za dojencke na DIF-u, ko je (baje) voda pripravljena za njih. Kako je v praksi, ne vem, ker smo raje pocakali morje, ki je pred nosom in bi bilo dojencka greh v tisti klor namakat.

(odgovor članu Tisana)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kopališče in dojenček
25.8.2008 21:18:29   
Taula
Nam je svetovala edino plavanje za dojencke na DIF-u, ko je (baje) voda pripravljena za njih. Kako je v praksi, ne vem, ker smo raje pocakali morje, ki je pred nosom in bi bilo dojencka greh v tisti klor namakat.


Na Difu meni ne deluje nič manj klora kot drugjeuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kopališče in dojenček
25.8.2008 21:21:44   
Naja31
Satrejši sin je šel prvič v bazen pri dveh letih in pol. Mlajši ga tudi še lep čas ne bo videl.
Tako je pač ko ima mami odpor do bazenov user posted image .

Dojenčka nikoli ne bi dala v tisto vodo. Bljak.

Na DIFu pa mislim, da je point v temperaturi vode, ne pa v količini klora.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kopališče in dojenček
25.8.2008 21:21:57   
Anonimen
Na Difu meni ne deluje nič manj klora kot drugje


Klorirana verjetno je, saj ne poznam bazenske vode, ki bi ne bila.
Takrat sem razumela tako, da bazen pred plavanjem dojenckov spraznijo in ga na novo napolnijo, tako da v njem ni druge nesnage.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kopališče in dojenček
25.8.2008 21:23:41   
Naja31
Pa dobr no, kako so pa pol vsi tisti silni tečaji za plavanje od 4. meseca dalje dobil licence


Kakšne licence pa?

Da organiziraš tečaj plavanja za dojenčke rabiš kvečjem primerno usposobljenega vaditelja in nič drugega.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kopališče in dojenček
25.8.2008 21:26:17   
Anonimen
Tako je pač ko ima mami odpor do bazenov


Jaz sem ga pa letos dobila. Ne vem po kaksnem nakljucju mi je kar nekaj ljudi reklo, da je dobilo glivice ali izpuscaje po kopanju v bazenih.

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kopališče in dojenček
25.8.2008 21:35:21   
sesil
pa bradavice na podplatih tudi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kopališče in dojenček
25.8.2008 21:41:10   
Anonimen
pa bradavice na podplatih tudi


O šit, a res? Je to mogoce?

(odgovor članu sesil)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kopališče in dojenček
25.8.2008 22:03:29   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Tako je pač ko ima mami odpor do bazenov


Jaz sem ga pa letos dobila. Ne vem po kaksnem nakljucju mi je kar nekaj ljudi reklo, da je dobilo glivice ali izpuscaje po kopanju v bazenih.


Tudi jaz sem dobila glivično vnetje po kopanju v znanih slo termah, kakšna 3 leta nazaj. Od takrat imam odpor do bazenov. Sploh noseča ne bi šla v njega in tudi malega dojenčka ne bi dajala noter. Vsaj do 6m ne. Na srečo imamo morje celo poletje na dosegu roke, tako da smo začeli z njim. Letos pa, ko je bila stara že 1,5 leta pa je šla prvič tudi v bazen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kopališče in dojenček
25.8.2008 22:29:08   
Pia77
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

kdaj ste šle prvič z dojenčkom v javna kopališča ali terme? pri kolikih mesecih, za koliko časa?


Naš je bil star 3 mesece, ko smo šli prvič na tečaj za dojenčke v ene toplice. V vodi je bil dobre pol urice, nihče od nas pa ni dobil ne glivic, ne bradavic...

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kopališče in dojenček
25.8.2008 22:48:37   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Tako je pač ko ima mami odpor do bazenov


Jaz sem ga pa letos dobila. Ne vem po kaksnem nakljucju mi je kar nekaj ljudi reklo, da je dobilo glivice ali izpuscaje po kopanju v bazenih.


No, jaz ga dobim vedno po obisku toplic. Vnetje, namreč. Hvala lepa, da bi sedaj še deklico temu izpostavljala. Letos je bila na morju skoraj mesec dni in se je tudi kopala. Raje počakam na drugo poletje, kot pa da bi ji privoščila srbečico, ....Pri meni se vedno konča z Borax vaginaletami ali pa Canestenomuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kopališče in dojenček
25.8.2008 22:54:14   
jakaracman
Meni je pediater odsvetoval namakanje v bazenih za malčke.Sem se tega držala.Če imate težave z glivičnim vnetjem( po kopanju v bazenih) , se po kopanju umite z intimnim milom in namažite z canastenom.Noge pa pošpričas z razkužilom, zaradi virusnih bradavic.Mali tega ne izvajam.

< Sporočilo je popravil jakaracman -- 25.8.2008 22:58:08 >

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kopališče in dojenček
25.8.2008 22:57:52   
Lunc_a
Glivičnih infekcij je več kvečjemu zardi hormonskega stanja in ne zaradi kopanja.

http://med.over.net/forum5/read.php?19,1030675,1030724#msg-1030724

marsikdo pač osnov ne ve in potem bluzi v tri dniuser posted image

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kopališče in dojenček
25.8.2008 23:02:15   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

Glivičnih infekcij je več kvečjemu zardi hormonskega stanja in ne zaradi kopanja.

http://med.over.net/forum5/read.php?19,1030675,1030724#msg-1030724

marsikdo pač osnov ne ve in potem bluzi v tri dniuser posted image



Citiram:
"
v bazenih se glivic ne dobi razen seveda izjemoma, pač pa se lastne glivice, ki jih uimamo tekorekoč vsi na in v sebi, le nadnormalno namnožijo. " Torej je bazen oz. bazenska voda dejansko povzročitelj "nadnormalnega razmoževanje"! Ali pač ne? Da ne bomo bluzile nekaj v tri dni!user posted image

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kopališče in dojenček
26.8.2008 21:17:51   
Anonimen
Torej je bazen oz. bazenska voda dejansko povzročitelj "nadnormalnega razmoževanje"!


Da.
Sicer pa je bil Pusenjakov odgovor namenjen glivicam v noznici.
Glivice na tleh, kjer jih je najvec, do tja tezje pridejo. Tudi zato se noge razkuzujejo posbej in tudi zato je (najbrz) glivicnih obolenj veliko na nogah.

(odgovor članu Alfabeta)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kopališče in dojenček
26.8.2008 22:01:47   
Alfabeta
Mič, jaz dobim nožnično vnetje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kopališče in dojenček
26.8.2008 22:03:11   
Anonimen
Aja, to je pa se huje.

(odgovor članu Alfabeta)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




uporaba lubrikanta
carmencita

Ali uporabljate lubrikante po porodu pred spolnim odnosom?

DA (29%)

NE (71%)


Število vseh glasov: 52

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!