|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Termometer
14.7.2008 18:27:36   
leasnurer
Kateri termometer priporočate? Ušesnega ali navadnega digitalnega za pod pazduho?
Pa znamka?
Hvala že vnaprej

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Termometer
14.7.2008 18:31:08   
madasa
Jaz priporočam navadnega živosrebrnega. Nam vsi ostali švinglajo. Digitalni za o,6 stopinj pa sem zamenjala baterije, tisti za uho pa je tako ali ako obup(te nej bi se po določenem času morali uravnavat ali nekaj takega sem prebrala tu na RR).
Lp

(odgovor članu leasnurer)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Termometer
14.7.2008 18:35:26   
mateyka
ušesnega. ni šans da bi naša bla pri miru in ušesni ji je celo ok, ker piskne ko zmeri in se ful smeji. tako da je merjenje temp. ena zabavna stvar user posted image

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Termometer
14.7.2008 18:38:26   
cukr07
Najbolj natančen je živosrebrn. Ostali vsi vsaj za 0,5 stopinje (če ne še več) lažejo.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Termometer
14.7.2008 18:59:19   
Anonimen
Uporbaljamo digitalnega.

Natancnost niti ni potrebna, saj se ze po otrokovem obnasanju vidi, kdaj zdravje ne stima.

(odgovor članu leasnurer)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Termometer
14.7.2008 19:01:24   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: madasa
Jaz priporočam navadnega živosrebrnega.


Enako user posted image  Imela sem že ušesnega in kup digitalnih, ampak vsakič pristanem nazaj na starem dobrem živosrebrnem user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Termometer
14.7.2008 19:42:14   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: cukr07

Najbolj natančen je živosrebrn.

Jp, res je. Mi smo vse živo stestirali, pri enem ušesnem smo celo vsi bili podhlajeni (34° C) user posted image , tako, da smo nazadnje pristali spet na živosrebrnem.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Termometer
14.7.2008 20:07:47   
Paštetka
mi imamo brezkontaktnega Thermofofus in nam tudi ne laže. Je nekak 3 v enem. Celi čas kaže temp. v prostoru, lahko pa izmeriš tudi temp. vode ali stekleničke...

Meni je super zato, da ko ima vročino, mu lahko merim vsakih 5 minut, ko spi, ne da bi ga budila ali se otroka dotaknila.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Termometer
15.7.2008 8:18:46   
kristinaj
jaz imam za uho in za pod pazduho.... je pa takim malim, ki ne znajo biti pri miru zelo težko točno določiti temperaturo....

naša jo je imela samo 2x in ko sem ji na čelu z ustnicami zatipala, da je vroča in videla motne oči sem šla še po termometer in ji zmerila...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu leasnurer)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Termometer
15.7.2008 8:40:50   
mateyka
Meni je super zato, da ko ima vročino, mu lahko merim vsakih 5 minut, ko spi, ne da bi ga budila ali se otroka dotaknila.


ja, to je najbolj fino - da imaš hitro in učinkovito ter predvsem nemoteče merjenje user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Termometer
15.7.2008 9:12:58   
katra55
Do enega leta sem merila v ritki z digitalnim, potem pa smo kupili ušesnegauser posted image in čisto točno kaže.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Termometer
15.7.2008 10:59:21   
nežka
mi imamo brezkontaktnega Thermofocus in nam tudi ne laže.
Meni je super zato, da ko ima vročino, mu lahko merim vsakih 5 minut, ko spi, ne da bi ga budila ali se otroka dotaknila.


Tudi mi smo zadovoljni, pač upoštevaš določena pravila, npr. da preden meriš, moraš postaviti termometer na sobno temperaturo, ne da ga privlečeš iz nekje, kjer je npr. hladneje. Pa da ga ne smeš hraniti v bližini mobilnega telefona, itd.
A se navadiš in je super.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Termometer
15.7.2008 11:18:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

mi imamo brezkontaktnega Thermofofus in nam tudi ne laže. Je nekak 3 v enem. Celi čas kaže temp. v prostoru, lahko pa izmeriš tudi temp. vode ali stekleničke...

Meni je super zato, da ko ima vročino, mu lahko merim vsakih 5 minut, ko spi, ne da bi ga budila ali se otroka dotaknila.


paštetka kje se kup ta termometer

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Termometer
15.7.2008 11:20:14   
Anonimen
jz uporabljam živosrebrnega je pomoje še najbolj točen. sestra je imela tega za ušesih zmert pa je blo zmer kokr da je podhlajena.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Termometer
15.7.2008 12:05:56   
Paštetka
Mi smo ga kupili v Sanolaborju

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Termometer
15.7.2008 14:17:03   
Nagajučk
Najboljš bi bil navaden termometer. Ker pa tudi pri nas mala ne zdrzi pri miru niti minuto, nam je ok od Lanaform. Zraven kaže še sobno temperaturo in uro.
Dobi se v BC.

pozdravek

(odgovor članu leasnurer)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Termometer
15.7.2008 22:42:54   
jajula
z navadnim je blo ponoč skoraj nemogoče merit temperaturo, ker bi jo moral dost slečt, tko da mamo zdaj ušesnega. pa tud k je mela mala dost vročine je bla že tolk sitna da ni pustila navadnega tolk dolg pod pazduhco in se je začela zvijat (pol pa spet ni ta prav rezultat).
sem pa v eni zdr.knjigi prebrala je normalno da ušesni različno kaže, zato je treba trikrat zaporedoma zmert, pokaže pa cca 0.5 stopinje več kot navadni.

(odgovor članu Nagajučk)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Termometer
15.7.2008 22:46:08   
Vrtnica79
Mi imamo ušesnega.



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Termometer
15.7.2008 23:30:23   
mateyka
sem pa v eni zdr.knjigi prebrala je normalno da ušesni različno kaže, zato je treba trikrat zaporedoma zmert, pokaže pa cca 0.5 stopinje več kot navadni.


točno to.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Termometer
16.7.2008 7:31:21   
aprilčica07
Mi imamo termometer na dudo:):), se fejst obnese...odstopanja so majhna +0,1 oziroma -0,1 stopinje... smo provali testirat še z navadnim, tako, da vemo, da je ta termometer ok..... merjenje z navadnim je blo pa izkušnja zase... user posted image  

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Termometer
16.7.2008 10:23:41   
leasnurer
Ima mogoče katera termometer lanoform? Mislim, da je ušesni in čelni.... Kaj pravite o njem?


(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Termometer
21.7.2008 11:26:54   
Anitka
Ima mogoče katera termometer lanoform? Mislim, da je ušesni in čelni.... Kaj pravite o njem?
IZVIRNO SPOROČILO: leasnurer

Ima mogoče katera termometer lanoform? Mislim, da je ušesni in čelni.... Kaj pravite o njem?




Meni so ga odsvetovali.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu leasnurer)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Termometer
21.7.2008 11:55:31   
Kaja08
IZVIRNO SPOROČILO: aprilčica07

Mi imamo termometer na dudo:):), se fejst obnese...odstopanja so majhna +0,1 oziroma -0,1 stopinje... smo provali testirat še z navadnim, tako, da vemo, da je ta termometer ok..... merjenje z navadnim je blo pa izkušnja zase... user posted image  


tudi mi imamo dudo-termometer in je super!! user posted image user posted image

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Termometer
21.7.2008 12:06:06   
leasnurer
Smo kupili  brezkontaktnega thermofocusa. Zaenkrat sem znjim zelo zadovoljna, prvi vtisi.user posted image


(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Termometer
21.7.2008 12:56:44   
mojani
živ!
a te lahko vprašam, koliko ta brezkontaktni termometer termofocus stane?!?
hvala


_____________________________

mojca+jani = ambrož (23.2.2008) & ožbej (25.12.2010)

(odgovor članu leasnurer)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Je že katera imela liposukcijo?
botrca



enkrat (4%)

večkrat (2%)

nikoli (94%)


Število vseh glasov: 399

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!