|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vesela novica: Damjan Murko praznuje! praznuj...
5.7.2008 15:42:24   
helloKitty
user posted image user posted image user posted image

Damjan Murko praznuje!

Maribor, 05.07.2008, 15:18 | M.R.

Danes rojstni dan praznuje prvi slovenski slavček, Damjan Murko. Pevec, poslovnež in poročen moški šteje 23 pomladi. Vse najboljše!


 
Pred natanko 23-imi leti je na svet pijokal Damjan Murko. Štajerec, ki danes prah dviguje že samo s svojo podobo, je sicer poročen moški, ki gradi na svoji glasbeni karieri. Ali je slednja uspešna ali ne, presodite sami.


Upihnil je 23 svečk! (Foto: Damjan Žibert)Zagotovo pa je Damjan človek, ki vsakič znova razburka domačo estrado. Mikrofonu je zvest že osem let, ko je na " amaterski prireditvi Živilko poje, požel ogromno odobravanje občinstva in od takrat dela z dušo na dlani za ljudi, ki so ga vzeli za svojega.” Vsaj tako piše na pevčevi uradni spletni strani.


Damjanu najbrž ne zmanjka rojstnodnevnih želja. (Foto: Tomaž Ungar)Lastnik dveh albumov je dvignil prah tudi s petjem himne na ljubljanjskem stadionu. Poleg tega je Damjan človek, ki priznava, da je puder njegov zvesti spremljevalec in je oseba, ki je samo sebe oklicala za prvega slovenskega slavčka, ki se - kot so zapisali na njegovi strani -”pokaže v pravi meri glamurja, po dobro premerjenih kapljicah zdravega zvezdništva, oseba s karizmo, ki ve kaj hoče.

Ljubljencu medijev čestitamo tudi mi!



< Sporočilo je popravil shorty -- 7.7.2008 21:00:51 >


_____________________________

Đoli:)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vesela novica: Damjan Murko praznuje! pra...
5.7.2008 16:10:52   
Anonimen
a šele 23 let je star? Toliko razlaga o sebi, koliko je že naredil za slovensko glasbeno sceno, da sem mislila, da poje že vsaj 10 let user posted image

(odgovor članu helloKitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vesela novica: Damjan Murko praznuje! pra...
5.7.2008 16:14:28   
pijja
bejž ga sratuser posted image
še dobr da nimava na isti datum rojstni dan.mi je pa ta tip mal too  muchuser posted image

_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vesela novica: Damjan Murko praznuje! pra...
5.7.2008 16:15:41   
Anonimen
A se sploh lahko zamudi bilokaksna novica o Murku user posted image user posted image

(odgovor članu helloKitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vesela novica: Damjan Murko praznuje! pra...
5.7.2008 16:19:23   
pijja
user posted image user posted image user posted image user posted image .
ah,bejž no mič,če je pa tok cjutkanuser posted image

_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vesela novica: Damjan Murko praznuje! pra...
5.7.2008 16:25:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

A se sploh lahko zamudi bilokaksna novica o Murku user posted image user posted image

Ja, prosim, prihranite nam kakšno za kdaj drugič user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vesela novica: Damjan Murko praznuje! pra...
5.7.2008 16:25:59   
Anonimen

ah,bejž no mič,če je pa tok cjutkanuser posted image


Res, da rada nosim soncna ocala....samo vseeno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pijja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vesela novica: Damjan Murko praznuje! pra...
5.7.2008 16:29:05   
vika1
Ne morem biti tiho ko kar koli slišim za totega Murko
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma daj bež.......


_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vesela novica: Damjan Murko praznuje! pra...
5.7.2008 16:29:14   
pijja


slavček je slavček,sam je lepši oni neoklicaniuser posted image




_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vesela novica: Damjan Murko praznuje! pra...
5.7.2008 17:00:52   
Anonimen
Ti HelloKitty, kaj si ti njegova osebna tajnica al samo največja oboževalka? Zarsd mene maš lahk cele stene polepljene z njegovimi plakati, ampak tu pa res ni treba vsake druge teme o njem odpirat no. Saj to ni njegov fan club forum. user posted image user posted image

(odgovor članu pijja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vesela novica: Damjan Murko praznuje! pra...
5.7.2008 17:17:25   
helloKitty
Ah dej no ja mal za foro da se mal nasmejemo, če to koga res moti pač ne bom več.

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vesela novica: Damjan Murko praznuje! pra...
5.7.2008 17:18:35   
alička
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Ti HelloKitty, kaj si ti njegova osebna tajnica al samo največja oboževalka? Zarsd mene maš lahk cele stene polepljene z njegovimi plakati, ampak tu pa res ni treba vsake druge teme o njem odpirat no. Saj to ni njegov fan club forum. user posted image user posted image


Sem se tudi jaz že spraševala, če ti kej plača, da ga propagiraš na rr.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vesela novica: Damjan Murko praznuje! pra...
5.7.2008 17:19:51   
Anonimen
Smešno je prvič in mogoče še drugič, potem je pa že nadležno. Sploh pri tem bedaku. Vsakič ko se ga omenja, se mu kar smeje. Ko pa bo folk nehal govorit o njem, bo pa končno mir.

(odgovor članu helloKitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vesela novica: Damjan Murko praznuje! pra...
5.7.2008 17:25:53   
amaya
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz sem ga pa že kar pogrešala user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa nisem vedla, da je tako mlad. Ja no lahko bi štekala po brkicah od mleka user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vesela novica: Damjan Murko praznuje! pra...
6.7.2008 15:49:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: helloKitty

Ah dej no ja mal za foro da se mal nasmejemo, če to koga res moti pač ne bom več.


Da se razumemo, proti tebi nimam nič, sam tole s temlem Murkom mi gre pa res že na *****. Če katero zanima, si lahko sama najde informacije o njem, saj se že sam dovolj promovira.

(odgovor članu helloKitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vesela novica: Damjan Murko praznuje! pra...
6.7.2008 15:52:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Smešno je prvič in mogoče še drugič, potem je pa že nadležno. Sploh pri tem bedaku. Vsakič ko se ga omenja, se mu kar smeje. Ko pa bo folk nehal govorit o njem, bo pa končno mir.


Se strinjam.




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vesela novica: Damjan Murko praznuje! pra...
6.7.2008 19:40:14   
Anonimen
mene pa nič ne moti če se kakšna tema o njem odpre. Vedno znova se dodobra nasmejem, ko preberem kakšen komentar ali kakšno novo njegovo izjavo.
Res mi popestri dan, ja kaj naj, se mi drugega nič smešnega ne dogaja user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vesela novica: Damjan Murko praznuje! pra...
6.7.2008 22:03:32   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: DIANA 5

mene pa nič ne moti če se kakšna tema o njem odpre. Vedno znova se dodobra nasmejem, ko preberem kakšen komentar ali kakšno novo njegovo izjavo.
Res mi popestri dan, ja kaj naj, se mi drugega nič smešnega ne dogaja user posted image .


se podpišem user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vesela novica: Damjan Murko praznuje! pra...
6.7.2008 22:03:58   
amaya
sploh pa če mi kaj ne paše brat, pač preskočim user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vesela novica: Damjan Murko praznuje! pra...
6.7.2008 22:21:21   
Anonimen
spet Murko?...sicer pa bolje slaba reklama, kot nobena reklama. Dobre pa itak ne more imet.user posted image

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vesela novica: Damjan Murko praznuje! pra...
6.7.2008 22:54:10   
Anonimen
Amaya user posted image , res no, samo da ni dolgčas. Res me tip spravi vedno v dobro voljo in v smeh, ne morem si pomagati, če pa gledam videe se pa na ves glas režim. Kaj naj, smeh je pol zdravja in pol sem prec boljše volje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vesela novica: Damjan Murko praznuje! pra...
6.7.2008 23:05:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: DIANA 5

Amaya user posted image , res no, samo da ni dolgčas


Imas prav.

Vsaj svoj podforum si zasluzi. Samo ne vem kje. Glasba, zdravje ali zabava? Pikeeeeeeeeeeeec, kje si?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vesela novica: Damjan Murko praznuje! pra...
6.7.2008 23:34:12   
Anonimen
user posted image  Mič, saj ne rabim Murkota. No zdaj si me pa še ti nasmejala. Zdaj torej res vidiš, kako mi manjka smeha.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vesela novica: Damjan Murko praznuje! pra...
6.7.2008 23:36:40   
Anonimen
torej res vidiš, kako mi manjka smeha.


Saj verjamem :).

Samo ce je Murko smesen, naj me koklja brcne user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vesela novica: Damjan Murko praznuje! pra...
6.7.2008 23:42:26   
Anonimen
joj pa ne on, ampak njegove prepametne izjave. Pa ga ne mislim nič žalit ali kaj podobnega. Če npr. preberem kaj o Miranu Rudanu ali pa ne vem Wernerju ali pa čakaj kdo še obstaja, o Čukih, to preberem in pozabim

Murko pa vedno poudari, da je on nek slavček, da brez njega še skoraj glasbe ne bi bilo, da je na samem vrhu glasbenih lestvic, najbolj se pa smejim, ko začne, da ima toliko oboževalcev, da rabi osebnega stražarja in res tam na poroki je en stražar za njim hodil, da ga ubrani od množice oboževalcev, na poroki vsega skupaj pa je bilo okoli deset ljudi in naključnih mimoidočih user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?