|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako vam je?
25.6.2008 11:27:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Ko gre vaš partner na morje s prijatelji, sodelavci? Razmišljate kej o tem, če vas vara, če ga pijejo ipd?


Vara te lahko tudi v službi, al na izletu... Kjer koli... Kadar koli... Ne rabi, da gre na morje. user posted image

(odgovor članu Lepotica)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako vam je?
25.6.2008 11:28:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Joj dobre ste, da jim tako zaupate.



Sicer midva hodiva skupaj na morje, toda dejstvo je, da če me bo želel prevarati, me bo. Al na morju, al v gorah itd..

(odgovor članu Lepotica)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako vam je?
25.6.2008 11:30:10   
natasaom
jest nebi dovolila,da gre brez mene na morje-zato,ker on men tud ne dovoli,da grem brez njega..sicer mi je pa to,da se hodi na dopust posebej čist mimo.ne rečem,da gre na pir al pa dva al pa za cel dan nekam..za en teden pa nima pogojev

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako vam je?
25.6.2008 11:37:36   
lelčy
moj je nasplošno tak tip človeka, da nikamor ne bi šel sam brez naju, posebej ne na morje.
drugače če pa bi hotel varati, lahko to stori bilo kje, ne samo na morju.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako vam je?
25.6.2008 11:40:23   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Joj dobre ste, da jim tako zaupate.
[/quote

drugače ne bi bile z nimi.

moj je šel pozimi z moško ekipo za nekaj dni smučat, pa mi je bilo hudo, da nisem mogla biti zraven, ampak ni me pa skrbelo, da bi me prevaral.... naju ima s hčerko preveč rad.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako vam je?
25.6.2008 11:45:43   
amaya
Jaz tudi nisem neka pristašica ločenega dopusta. Sploh pa ne enemeu, ne drugemu ne pride na pamet, da bi ločeno dopustovala. še ven hodiva skupaj, pa ne zato, ker si ne zaupava, pač nam je v redu tako. Sva si zabavna en drugemu user posted image .

Poznam pa tudi jaz te sindikalne izlete in fešte. Moj ima ravno v petek eno, ampak me zanj ne skrbi, ker mu zaupam. V kolikor bi pa karkoli bilo.....uhhhhhhhhhh....3 rajh


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako vam je?
25.6.2008 12:04:10   
nanč
Lepotica,če te je tak strah,da te bo preveral,pol je že nekaj ne tem,kar ti veš,zakaj bi te?!Če te ma rad,te ne bo,če pa mu je vseeno in če te ma namen,te itak bo.Pol je boljše,da prej ko kasneje.Glede tega straha,da ne boš zvedla kaj se je dogajalo(če bi se);verjemi,da bi slej ko prej zvedela.Če ne od drugih pa od njega.Sej ga poznaš in imaš t.i. šesti čut,da veš ko nekaj ne štima.

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako vam je?
25.6.2008 12:14:31   
Anonimen
Nimam pravice nekomu ne dovoliti. To je njegova odločitev, ali bo šel ali ne.Če mu pa ne zaupam, potem je škoda, da z njim živim.Vsako nezaupanje brez razloga, pove veliko o naši samozavesti.
Ženska, ki ni samozavestna vidi še tisto česar sploh ni.
Pa ne mislit, da sem sama samozavestna. Daleč od tega, vendar si nikoli ne bi dovolila, da partnerju nekaj prepovem.Raje bi v sebi trpela kot zganjala neko ljubosumje, ki bi najin odnos še poslabšal.

< Sporočilo je popravil kind lady -- 25.6.2008 12:15:07 >

(odgovor članu nanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako vam je?
25.6.2008 12:20:00   
Lepotica
Daleč od tega, vendar si nikoli ne bi dovolila, da partnerju nekaj prepovem.Raje bi v sebi trpela kot zganjala neko ljubosumje, ki bi najin odnos še poslabšal.



To je to kar jst čutim.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako vam je?
25.6.2008 12:41:19   
nuala
Uh, moj je trenutno sam na Karibih.
Meni je prav fino, serjemo ga z otroci in ne, nič me ne skrbi, da se **** in ga pije.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako vam je?
25.6.2008 12:44:09   
ZmajTolovaj
Nimam pravice nekomu ne dovoliti. To je njegova odločitev, ali bo šel ali ne.Če mu pa ne zaupam, potem je škoda, da z njim živim.Vsako nezaupanje brez razloga, pove veliko o naši samozavesti.

Bravo. user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kako vam je?
25.6.2008 13:13:08   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

jaz pa ne zaupam tak močno nobenmu. Sem delala (praktični pouk) v eni firmi, kjer so šli vsako leto na dopust sodelavci, pa nekaj sodelavk. Skoraj vsi poročeni (razen ene, ki pa tudi ima fanta), no in med tistimi (nekje 20 jih je blo) sta bla 2 ki sta ostala zvesta tistih 5 dni (pa to so kar razlagali v firmi in nobenemu ni blo nič žal in so se menli kako bodo drugo leto ponovili ). No potem smo imeli tudi piknik, kjer so pa žene in partnerji bili polek. Vse žene so rekle da brezpogojno zaupajo partnerjem in jih ne skrbi kaj počnejo na dopustu. jaz sem se kar močno v jezik vgriznila da sem lahk bla tiho.



Pa zaradi tega še ne moreš bit celo življenje ljubosumna, brez zaupanja in met moža non stop na ketni . Če te hoče prevarat, te bo itak, lahk v službi, po službi, po telovadbi, po štacuni. Verjemi, da si bo našel tistih par minutk.

(


Se strinjam S Hope. Če bo imel namen te prevarat, te bo kjerkoli in kadarkoli.

Na morje pa ne gre sam - gremo skupaj ali pa jaz sama z otroci user posted image . Jaz ne počnem neumnosti, zato niti ne pomislim, da bi on to počel ta čas, ko nas ni


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kako vam je?
25.6.2008 13:18:34   
lefairyon
moj ni šel sam nikoli, pa jaz tudi ne, edino na službeni izlet en da...drugače mi je pa čist mimo, ker naj bi dopust bil družinski dogodek in ne prijateljski...drugo, da grejo prijatelji tudi z družinami in imamo skupni dopust...

_____________________________

umirem sto puta dnevno
a tebi je sasvim svejedno
znam da sam kriv i znaju to svi
znam da je kasno a trebaš mi ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3347 ;)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kako vam je?
25.6.2008 14:38:27   
Anonimen
Razmišljate kej o tem, če vas vara, če ga pijejo ipd?


Vsako sekundo.

(odgovor članu Lepotica)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kako vam je?
25.6.2008 15:02:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Joj dobre ste, da jim tako zaupate.


Ja, zakaj pa ne bi zaupal? Ali ni zaupanje, medsebojno spštovanje temelj odnosa? In če do sedaj ni bilo čisto nobenega povoda za kakšen koli sum, zakaj bi morala o tem razmišljati? Tako da, če bi se moj spravil na morje s kolegi, ne vem, zakaj bi mu branila. Pa še fajn kolege ima, vem, da bi se imeli lepo, uživali, spili kakšno pivce,..

Sicer pa, če se nekdo odloči varat, bo to naredil/a kadarkoli, kjerkoli.

(odgovor članu Lepotica)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kako vam je?
25.6.2008 15:06:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Uh, moj je trenutno sam na Karibih.


Uuuuu, Karibi, ni slabo :).

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kako vam je?
25.6.2008 15:17:26   
Nea_teja_
Nevem ne gre nikoli sam  če pa bi šel bi mu pa zaupala

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kako vam je?
25.6.2008 16:10:12   
puncica
ne gre, zato nimam teh problemovuser posted image

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kako vam je?
25.6.2008 22:06:10   
smrka
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Ko gre vaš partner na morje s prijatelji, sodelavci? Razmišljate kej o tem, če vas vara, če ga pijejo ipd?


Nevem ni koli ni sel, niti bi ga pustila da gre - tudi jaz sama nebi sla s prijatelji na morje za vec dni.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kako vam je?
25.6.2008 22:14:23   
ZmajTolovaj
Zdaj ko imava hčerko, hodimo skupaj. Prej pa sva šla tudi vsak malo po svoje, ker nama je tako pasalo. Nisem nikoli pomislila, da bi varal, ker tega ne počne. Če ga pijejo? Ne pije, ampak tudi če bi -  zarad mene če so cel teden skup pod gasom, to mi je pa vseeno. Je drugih 51 tednov v letu trezen, kar mi je pa pomembneje.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kako vam je?
25.6.2008 23:54:36   
Anonimen
Ne gre nikamor, na morje gremo skupaj. Pije pa itak ne. 

(odgovor članu Lepotica)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kako vam je?
26.6.2008 8:35:32   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Nimam pravice nekomu ne dovoliti. To je njegova odločitev, ali bo šel ali ne.Če mu pa ne zaupam, potem je škoda, da z njim živim.Vsako nezaupanje brez razloga, pove veliko o naši samozavesti.
Ženska, ki ni samozavestna vidi še tisto česar sploh ni.
Pa ne mislit, da sem sama samozavestna. Daleč od tega, vendar si nikoli ne bi dovolila, da partnerju nekaj prepovem.Raje bi v sebi trpela kot zganjala neko ljubosumje, ki bi najin odnos še poslabšal.


Madoniš Lady, tole s pa tok fajn napisala, ko bi ti jaz citirala user posted image ...sm čist enakega mnenja..in vedno tko pravim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kako vam je?
26.6.2008 8:44:23   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Nimam pravice nekomu ne dovoliti. To je njegova odločitev, ali bo šel ali ne.Če mu pa ne zaupam, potem je škoda, da z njim živim.Vsako nezaupanje brez razloga, pove veliko o naši samozavesti.
Ženska, ki ni samozavestna vidi še tisto česar sploh ni.
Pa ne mislit, da sem sama samozavestna. Daleč od tega, vendar si nikoli ne bi dovolila, da partnerju nekaj prepovem.Raje bi v sebi trpela kot zganjala neko ljubosumje, ki bi najin odnos še poslabšal.


Madoniš Lady, tole s pa tok fajn napisala, ko bi ti jaz citirala user posted image ...sm čist enakega mnenja..in vedno tko pravim.




kot bi ji ti diktirala? ker citirala si dejansko jo. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kako vam je?
26.6.2008 8:45:06   
*žaži*
..ja maš prav user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kako vam je?
26.6.2008 8:47:15   
Zamima
nisem še imela takega, ki bi hodil na morje brez mene - na srečo. Če pa bo kateri šel pa bo izrabim moje zaupanje, pa ga nasuvam v rit, sicer pa o tem ne bi kaj dost razmišljala, ker bi probala uživat na svoj način ta čas user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Spanje.
пеперутка16

Koliko je vaš otrok ponoči spal brez prebujanja pri starosti 6 mesecev?

10 - 12 h. (50%)

5 - 6 h. (12%)

3 - 4 h. (0%)

Druge ure. (38%)


Število vseh glasov: 8

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!