|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj uporaba kengorujčka
13.6.2008 15:32:39   
J.L.
Kdaj ste pričele z uporabo kengorujčka pri dojenčku? Naša je stara skoraj 2m, pa smo razmišljali o Chicojevem z 3 različnimi nastavki oz. položaji.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj uporaba kengorujčka
13.6.2008 15:33:29   
Lunc_a
V ležečem položaju lahko že uporabljaš

LP

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj uporaba kengorujčka
13.6.2008 15:57:27   
Pepita
Jaz ga za kratke sprehode že uporabljam, pa smo stari 1 m. Ima pa oporo moj kengurujček oporo za glavo. 

_____________________________



(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj uporaba kengorujčka
13.6.2008 16:16:36   
mateyka
meni je tale fajn
http://www.soncek.si/si/red-castle-sport-kengurujcek-black-grey-i8710.shtml
je za od novorojenca naprej pa še na boku ga lahko nosiš user posted image

(odgovor članu Pepita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj uporaba kengorujčka
13.6.2008 16:22:44   
mojca83
Mi smo ga pa kupili v Lidl-u za 16€ in je super. Ima Močno oporo za vrat,ko je bila še obrnjena proti meni. Zdaj pa že prav uživa ko gleda okrog. user posted image
Prvič pa sma se malo sprehodile pri 3 mesecih.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj uporaba kengorujčka
13.6.2008 16:26:26   
Nasy
mi smo ga uporabili nekje pri 2 mesecih, je včasih kr zaspala tko pri meni

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu mojca83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj uporaba kengorujčka
13.6.2008 16:34:54   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

meni je tale fajn
http://www.soncek.si/si/red-castle-sport-kengurujcek-black-grey-i8710.shtml
je za od novorojenca naprej pa še na boku ga lahko nosiš user posted image



S tem kengurujčkom te znajo zelo boleti ramena oz. rama, ker se teža  ne razporedi čez obe ampak samo čez eno ramo. In tej naši palčki so že pri 3h mesecih težki po 6kg, tako da raje prej poskusi oz. dobro razmisli preden si ga kupiš. Že pri navadnem kengurujčku bolijo rame, tako da si ne predstavljam nositi teže na eni...

Jaz imam tega: http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=177952 in sem zadovoljna, čeprav si bom še štorkljo zašila, da jo bom imela vedno za rezervo v košari od vozička user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj uporaba kengorujčka
13.6.2008 17:22:31   
julči
Ojla,

meni je rekla pediatrinja, da naj kengurujčka ne bi uporabljali do 3 mesecev.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj uporaba kengorujčka
13.6.2008 17:28:00   
Pandica
Jaz imam tut kengurujčka doma, ki se lahko uporablja od rojstva naprej ( sem ga dobila kot darilo ) ampak ga nikoli nisem uporabljala. P jih odsvetujejo, niso fajn za naše user posted image pa čeprav so kao od 0 mesecev naprej.

Imam pa sling in mei tai in sta zakon user posted image user posted image user posted image
Ne grem nikamor brez slinga al pa mt, vedno imam nekaj od tega spodaj v vozičku user posted image

(odgovor članu julči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj uporaba kengorujčka
13.6.2008 17:29:36   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

Imam pa sling in mei tai in sta zakon user posted image user posted image user posted image
Ne grem nikamor brez slinga al pa mt, vedno imam nekaj od tega spodaj v vozičku user posted image


Enako. SLing do 6m, naprej pa MT. user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj uporaba kengorujčka
13.6.2008 17:52:00   
Lunc_a
kengurujčke se lahk ouporablja od rojstva tiste,v katerem otrok lahko leži.Potemtakem tudi sling bi bil odsvetovan kajne ;)

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj uporaba kengorujčka
13.6.2008 17:54:34   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

Potem takem tudi sling bi bil odsvetovan kajne ;)



Žal nimaš prav user posted image

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj uporaba kengorujčka
13.6.2008 17:58:26   
Lunc_a
ok

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj uporaba kengorujčka
13.6.2008 19:31:05   
mateyka

Jaz imam tega: http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=177952 in sem zadovoljna, čeprav si bom še štorkljo zašila, da jo bom imela vedno za rezervo v košari od vozička


u Zofy, tale je ful dober user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 13.6.2008 19:34:35 >

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj uporaba kengorujčka
13.6.2008 19:33:10   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a
Potem takem tudi sling bi bil odsvetovan kajne ;)

Žal nimaš prav user posted image


aja, kaka logika je potem v tem primeru aplicirana tukaj? sej sta v obeh v ležečem položaju. pa ne mi rečt raven hrbet, ker to ma tudi v košari v vozičku in je ok. jaz res ne vidim razlike.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj uporaba kengorujčka
13.6.2008 20:05:22   
Anonimen
nam v razvojni je rekla da je to en bulšit vse skp in da NOBEN kengurujček ni primeren od rojstva naprej, ne glede na to, kartrdi proizvajalec in da se s tem dela otroku nepopravljiva škoda, tko da če že, absolutno ne pred 3 mesecem, oz. ko otrok sam drži glavo in ko je njegova hrbtenica tko močno, da se ne seseda in ne leze skup, če otroka posedeš...tko da mi ga nismo uporabljali

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj uporaba kengorujčka
13.6.2008 20:14:11   
maja&m
Nam pa je pediatrinja rekla,da ne pred 6 mesecem. Zaradi hrbtenice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj uporaba kengorujčka
13.6.2008 20:18:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maja&m

Nam pa je pediatrinja rekla,da ne pred 6 mesecem. Zaradi hrbtenice.

jp, sem hotla dodat še to, da večina otrok tko nima tolk močne hrbtenice pred pol leta, pa si me prehitelauser posted image

(odgovor članu maja&m)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj uporaba kengorujčka
13.6.2008 20:26:24   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

meni je tale fajn
http://www.soncek.si/si/red-castle-sport-kengurujcek-black-grey-i8710.shtml
je za od novorojenca naprej pa še na boku ga lahko nosiš user posted image



S tem kengurujčkom te znajo zelo boleti ramena oz. rama, ker se teža  ne razporedi čez obe ampak samo čez eno ramo. In tej naši palčki so že pri 3h mesecih težki po 6kg, tako da raje prej poskusi oz. dobro razmisli preden si ga kupiš. Že pri navadnem kengurujčku bolijo rame, tako da si ne predstavljam nositi teže na eni...

Jaz imam tega: http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=177952 in sem zadovoljna, čeprav si bom še štorkljo zašila, da jo bom imela vedno za rezervo v košari od vozička user posted image



Oba sta mi všeč. Nekak bolj mi odgovarja od Cybexa, sem pa gledala tudi od Chickoja, tak da se še odločam.
Zofy o kakšni štorklji ti to? Morda maš v mslih tisto rutico v katerem nosiš jenčija?

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj uporaba kengorujčka
13.6.2008 20:28:33   
J.L.
Saj sama sem povprašala za mnenje pediatrinjo in se isto ni strinjala z uporabo, ravno zaradi hrbtenice, sploh pa ne pred 3m starosti, pa še takrat malo. 

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj uporaba kengorujčka
13.6.2008 20:35:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

Saj sama sem povprašala za mnenje pediatrinjo in se isto ni strinjala z uporabo, ravno zaradi hrbtenice, sploh pa ne pred 3m starosti, pa še takrat malo. 


in zdaj preverjaš če se je pediatrinja hecala, al je resno mislilauser posted image

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj uporaba kengorujčka
13.6.2008 20:50:02   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a
Potem takem tudi sling bi bil odsvetovan kajne ;)

Žal nimaš prav user posted image


aja, kaka logika je potem v tem primeru aplicirana tukaj? sej sta v obeh v ležečem položaju. pa ne mi rečt raven hrbet, ker to ma tudi v košari v vozičku in je ok. jaz res ne vidim razlike.



v slingu ima hrbtenico v črki c, kar je najbolj primerno za malo hrbtenico, če nosiš. Saj moraš tudi v naročju met v kifeljčku.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdaj uporaba kengorujčka
13.6.2008 20:54:27   
Lunc_a

Ja, malo sem pobrskala po spletu in res je, da proizvajalci navajajo pri novejših kengurujčkih, da se lahko uporablja za novorojenčka dalje. Verjetno so lepo podloženi in omogočajo pravilno lego otroka (tako kot priporočamo pri handlingu, v skrčenem položaju).
napisala gospa tanč z pediatrije :)

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kdaj uporaba kengorujčka
13.6.2008 21:06:23   
mateyka
samo res ne razumem - a ko pa leži na podlagi je pa ok ravna (npr v košari ali posteljici) al kako je to? zakaj pa ravna ni ok če leži npr. v naročju? koneckoncev majo tudi lupinice narejeno tako da je hrbtenica v črki c, pa ne priporočajo da jih maš preveč notri - celo odsvetujejo prepogosto/predolgo uporabo.

sej vem da težim, sam me zanima user posted image user posted image ker mi je tole vse skupi mal zmeden.. enkrat črka c ja, enkrat ne..

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kdaj uporaba kengorujčka
13.6.2008 21:14:31   
sandra85
mislim da od 2.meseca (ampak zelo, zelo malo)

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?