|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nočno dojenje 7- mesečnega
4.6.2008 20:32:57   
glaser
Lepo pozdravljeni!

Zanima me kaj mislite ali 7- mesečni sin potrebije dojenje ali ne več ali je zgolj iz navade. Pribljižno ob 19 30 poje GOST obrok (110 ml) in zatem ga še malo dojim. Ob 20 ga dam spat. Zbudi se ob 00 h- dojenje in zopet ob 5h dojenje. spanje nekako  do 6 30.

Zanima me ali mislite da je res lačen? Kako pa je pri vas?

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nočno dojenje 7- mesečnega
4.6.2008 20:38:27   
Anonimen
Pa ne vem. Naš ima 8. mesecev in ga še vedno dojim 1-2x na noč. Včasih tudi večkrat. Ko mu gre kakšen zobek, potem je nočno dojenje bolj pogosto. Pa saj se podoji in hitro zaspi nazaj. user posted image

(odgovor članu glaser)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nočno dojenje 7- mesečnega
4.6.2008 20:44:13   
Blejka26
midve se tud dojiva..mislim da otrok ni lačen ampak se samo crklja

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nočno dojenje 7- mesečnega
4.6.2008 21:05:24   
Naja30
Mogoče je tudi žejen. Moja je bila 7 mesecev stara ravno sredi največje poletne vročine in verjamem, da je bila žejna. Kmalu pa je postalo le še crkljanje. Ali pa se dovolj ne naje zvečer.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nočno dojenje 7- mesečnega
4.6.2008 21:18:49   
sandra85
nevem...moj je od 3.-7m spal 11 ur brez dojenja, pol pa se je kr naenkrat začel zbujat in dojit tudi 2x na noč. tako da je sigurno lačen ali žejen-kljub temu, da čez dan ful poje in pred spanjem po navadi 200ml GH pa še podojim ga

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nočno dojenje 7- mesečnega
4.6.2008 21:33:01   
ThinkPink
Dokler sem jo dojila, se je zbujala ponoči na 2-3 ure za dojenje. In tudi sedaj, ko pije AM se ponoči še enkrat zbudi za flaško in spije celo do 200ml ponoči, tako da je že lačna. Ne vem, si poskušala dati npr. čaj, dudo in če ni pomagalo, bo že lakota.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nočno dojenje 7- mesečnega
5.6.2008 7:14:03   
sanosan
Moj prvi user posted image  se je začel bolj pogosto dojit ponoči takrat, ko sma čez dan večinoma jedla gosto hrano. Mislim, da je zaradi pomanjkanja mlečnih obrokov čez dan, le-te nadomestil ponoči. Je pa minilo takrat, ko sma dokončno prenehala z dojenjem (pri 15 mesecih) in od takrat naprej lepo spi ponoči in ne potrebuje nobene flaške ali kaj podobnega. Le lani poleti, ko je bila takšna vročina, je ponoči parkrat zahteval vodo.

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nočno dojenje 7- mesečnega
5.6.2008 7:18:51   
mika
Ko je naša bila toliko stara je bilo poletje in se je večkrat ponoči dojila. Imela sem jo zraven sebe, tako da mi ni predstavljalo napora. Nočno dojenje je trajalo so 13mes.
Očitno je bila žejna, ker dvomim da bi se hotla cartat ob treh ponoči, ko pa je spala zraven naju.
Tudi sedaj pri 3, 5 let se včasih zbudi in pije.

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
5.6.2008 7:46:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nočno dojenje 7- mesečnega
5.6.2008 12:44:00   
mehurčica
Moja se tudi ponoči pri 7,5m še doji. Danes na 2 uri, včeraj pa le 2x v celi noči. Danes bi ji mogoče lahko dala samo dudo, ampak včasih ponoči sploh ne vem kaj delam in sem si jo kar podzavestno dajala ob sebe.user posted image Po moje so včasih žejni, včasih pač lačni, če čez dan ne pojejo zadosti.

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nočno dojenje 7- mesečnega
5.6.2008 15:12:44   
petrika
Meni je med.sestra rekla, da pri 4 mesecih ne potrebuje več nočnega obroka. Tako sem jo počasi kar odvadila. Zdaj je stara 7 mesecev in že kakšna 2 meseca se ponoči ne dojiva. Pa ji nič ne manjka. Če se slučajno zbudi, ji dam dudo in ji dam roko, da me začuti in zaspi nazaj. Moje mnenje je, da potrebuje več nočnega dojenja. Če pa otroka navadiš ponoči piti čaj, je pa še slabše, ker poznam par primerov, ko so se potem kar naprej prebujale ponoči, ker je otrok želel piti.

(odgovor članu glaser)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nočno dojenje 7- mesečnega
5.6.2008 18:09:16   
annie
Mi bomo čez dober teden stari 9m, pa se še čez noč 1x dojimo. Včasih, ampak bolj redko pomaga duda, če ne pa joška user posted image

(odgovor članu petrika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nočno dojenje 7- mesečnega
6.6.2008 14:12:05   
ninocka
MI se tud podojimo ob cca 8ih zvecer, pa potem enkrat med 23-1, pa pol do 6:30 se 3x.

Se pa zgodi enkrat na 3 tedne, da se ponoci podoji samo 1x. Jupii user posted image !!!! Odstevam dneve do te noci user posted image  

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nočno dojenje 7- mesečnega
8.7.2008 21:45:49   
tonja
Moj pa je star 11 mesecev pa se zbuja na 1.5 ure ali največ na 3 ure in ga dam k prsim pa vedno zelo vleče, tako da očitno potrebuje tekočino - morda pa je le stvar navade, da se je navadil ponoči piti user posted image

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nočno dojenje 7- mesečnega
12.7.2008 10:52:11   
lorch
Moja je stara 7 mesecev in že kar lep čas se ponoči ne dojiva, včasih se zbudi in ji dam malo vode, včasih pa še to ne. se mi zdi, da se zbudi če je  žejna, ker je le malo bolj vroče in otroci potrebujejo tekočino.

_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu tonja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nočno dojenje 7- mesečnega
12.7.2008 12:00:41   
buček
rabi? ma lej naredi po svoje... mi smo stari 8,5m in se ne dojimo več. sedaj se zbudi okoli 6h in jo takrat podojim in nato spi do 8h. Ko sem bila v razvojni mi je P rekla da ni potrebe po dojenju v tej starosti iz stališča hranjenja in zato lahko prenehamo dojiti... pa sem probala eno noč(se je včasih zbujala tut po 5x za dojenje) sem ji dala za popit vodo ko se je zbudila...in naslednjo noč se je zbudila samo 3x in potem po 2x sedaj pa včasih 1x včasih pa prespi noč... 

jaz sem probala to zato ker se je res pogosto zbujala in potem še teško nazaj zaspala. sedaj pa sva obe naspana za dnevne dogodiščineuser posted image

   

< Sporočilo je popravil buček -- 12.7.2008 12:01:46 >

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?