|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ste že kdaj kaj zadele?
2.6.2008 20:22:47   
blustar
Ste že kdaj kaj zadele na kakšnem žrebanju? Jaz ne. Sem se eno obdobje "igrala" nagradne igre, pa nikoli nič zadela in nehala. Razen take, ko prideš avtomatsko v žrebanje, pa tudi nikoli nič zadela.

Me pa zdaj spet mikajo nagrade v eni Petrolovi - klik. Itak imamo Magno in tankamo tam, pa bomo že zbral te žige. Se mi zdi, da glede na to, da moraš nekaj naredit, da prideš v žrebanje in da je nagrad velik, je mal večja verjetnost, da dobimo kako nagrado.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ste že kdaj kaj zadele?
2.6.2008 20:24:44   
hmm...
Kdaj pa kdaj sem kaj dobila.
Nikoli pa nič velikega.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu blustar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ste že kdaj kaj zadele?
2.6.2008 20:26:16   
aljuška
jaz pa sem prebrala če smo se kdaj že zadeleuser posted image user posted image ...o mamma miauser posted image
drugače pa ne, res nisem med srečnicamiuser posted image

_____________________________





(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ste že kdaj kaj zadele?
2.6.2008 20:29:29   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: aljuška

jaz pa sem prebrala če smo se kdaj že zadeleuser posted image user posted image ...o mamma miauser posted image
drugače pa ne, res nisem med srečnicamiuser posted image




Jaz tut, ko sem natko na hitro prebrala.

Moram rečt, da vse rabimo očala tukaj na RR.
Vsaj tako se meni zdi.user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ste že kdaj kaj zadele?
2.6.2008 20:30:57   
Anonimen
Ste že kdaj kaj zadele na kakšnem žrebanju?


Jesam, dobro premesan zrak v bobnu.

(odgovor članu blustar)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ste že kdaj kaj zadele?
2.6.2008 20:34:02   
blustar
IZVIRNO SPOROČILO: aljuška

jaz pa sem prebrala če smo se kdaj že zadeleuser posted image user posted image ...o mamma miauser posted image
drugače pa ne, res nisem med srečnicamiuser posted image


Ma to ne bi sprašvala, sam po moje ste seuser posted image

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ste že kdaj kaj zadele?
2.6.2008 20:36:19   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: blustar

IZVIRNO SPOROČILO: aljuška

jaz pa sem prebrala če smo se kdaj že zadeleuser posted image user posted image ...o mamma miauser posted image
drugače pa ne, res nisem med srečnicamiuser posted image


Ma to ne bi sprašvala, sam po moje ste seuser posted image






Jaz sm zmeraj bla pridna.user posted image user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu blustar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ste že kdaj kaj zadele?
2.6.2008 20:41:35   
tatam
Pri žrebanju ravno ne,sem pa pred kratkim dobila na Radiu City nekaj denarja-nagradna igra za dober spomin dober denar.user posted image

Aja,pa par let nazaj sem bla izžrebana v Razvedrilu in dobila takrat prvo nagrado-orgle,ki pa meni žal niso prišle v poštev.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ste že kdaj kaj zadele?
2.6.2008 21:19:42   
Anonimen
kratek dopust v Poreču za vso družino, pa 1x s hitro srečko 15 Eurov, pa v osnovni šoli paket 3 kondomovuser posted image user posted image

(odgovor članu tatam)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ste že kdaj kaj zadele?
2.6.2008 21:22:53   
facka
enkrat prenosno črno belo TV, ki pa sem jo prodala, za izkupiček pa še fotr je neki primaknu zraven pa sem kupila Tomos avtomatikuser posted image

(odgovor članu blustar)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ste že kdaj kaj zadele?
2.6.2008 21:22:59   
silvya
Jaz ravno ne, je pa moj mož - drevo z zadnjim delom avta. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ste že kdaj kaj zadele?
2.6.2008 21:25:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: silvya

Jaz ravno ne, je pa moj mož - drevo z zadnjim delom avta. user posted image


lucky man! user posted image user posted image

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ste že kdaj kaj zadele?
2.6.2008 21:28:03   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

IZVIRNO SPOROČILO: silvya

Jaz ravno ne, je pa moj mož - drevo z zadnjim delom avta. user posted image


lucky man! user posted image user posted image



Res je bil srečen. Jaz pa tudi. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ste že kdaj kaj zadele?
2.6.2008 21:29:19   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: silvya

Jaz ravno ne, je pa moj mož - drevo z zadnjim delom avta. user posted image

user posted image user posted image user posted image

Jaz nikoli nič omembe vrednega.....

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ste že kdaj kaj zadele?
2.6.2008 21:34:27   
Jančika_
Ja, enkrat sem trofla kolo (to je bilo pri žrebanju vstopnic na tekmi v judu), pa nekajkrat goody-bag, recimo celo zbirko začimbuser posted image . Mož je enkrat zadel pet orto brezveznih rokovnikov, ki so mu jih potem seveda upoštevali pri dohodniniuser posted image . Aja, pa 2x sem zadela zapestno uro in enkrat športno uro/merilec utripa. Moj tast rešuje križanke, potem pa jih pošilja na moje ali moževo ime, zato je toliko tega. Ko pošljem kak kupon za avto ali bajne milijone, ni pa nikoli ničuser posted image .

U, sej res, enkrat sem na lotu trofla 15 jurjev (starih, na žalost), to je bilo ravno za bencin do morja in nazajuser posted image (špilam 1x letno, tako da je to je bil kar uspeh).

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 2.6.2008 21:36:13 >

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ste že kdaj kaj zadele?
2.6.2008 21:40:09   
Anonimen
enkrat v cosmopolitanu eno olje za nego telesa, drugače pa nič omembe vrednega... Zdaj računam, da bi bilo fer, da bi zadela full denarjauser posted image

(odgovor članu *kinnie*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ste že kdaj kaj zadele?
2.6.2008 21:41:49   
Anonimen
Aja, meni pa še od Vichy-a 1x letno kakšno mini kolekcijo pošljejo - in to že ene 3-4 leta, vsako leto. Pa ne vem al sem to kaj zadela kdaj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ste že kdaj kaj zadele?
2.6.2008 22:35:48   
Erdbeere
Evo najin največji zadetek. skuter, ki ga je zadel mož, za foro pa čez pol leta jaz še čelado...tko da zdej se lahko furava oba. Sam tegale skuterčka bova počasi prodala. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ste že kdaj kaj zadele?
2.6.2008 22:40:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Erdbeere

Evo najin največji zadetek. skuter, ki ga je zadel mož,


Moj tudi. user posted image  Ampak sva ga prodala takoj.

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ste že kdaj kaj zadele?
2.6.2008 22:40:45   
Klarita
Pred 11-timi leti sem dobila avto. Sedaj je bil že tako znucan, da sem ga prodala in nič kaj dosti dobila za njega. user posted image  Samo čustveno pa sem bila ful navezana na ta avto. Drugače pa polno nekih malenkosti: bojler (taki mini, mislim da literski), fritezo, majco.....

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ste že kdaj kaj zadele?
2.6.2008 22:51:11   
caillou
Ja, enkrat sem na pa res nekaj zadela in to v igralnici na avtomatu. Možek se je igral s kartami, meni pa dolgčas za znoret. Pa da je potem imel mir mi je dal v lonček par žetonov. Izbrala sem si vrsto avtomatov ob steni in v vsakega vrgla po en žeton. Pri tretjem avtomatu se mi je vstavilo pri šestih đolijih na liniji. Ko se je celoten izkupičen odvrtel, se mi je prižgala lučka na vrhu avtomata. Sicer sem vedela da nekaj je, ne pa koliko. Spomnim se tistih starih mam in atov k so vpili o šade, šade.....
Šele potem sem ugotovila zakaj. S tremi žetoni bi pri taki kombinaciji potopila tisti majhen pajzel, tako sem pa z enim lahko naslednji dan mami kupila novo predsobo. Še danes stoji user posted image .

Aja, pa enkrat sem zadela koš pri košarki (trojko), pa na tomboli glavni zadetek, moža (tako vsaj pravi). Če jaz nisem en srečko user posted image  !!!

Tole sem se še spomnila, samo je pa zelo žalostno. Enkrat sem na enem srečolovu, kot mala punčka, zadela termostat za radiator. Kako mi je bilo hudo. Sem jokala kot dež. Še do danes nisem kupila ene srečke, ker si še vedno nisem opomogla. Tolk sem bila takrat razočarana.

< Sporočilo je popravil caillou -- 2.6.2008 22:55:40 >


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu blustar)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ste že kdaj kaj zadele?
2.6.2008 22:58:38   
Anonimen
Ja mami je eno križanko poslala na moj ime pa sem en tranzistor(k walkman sam brez kasetarjauser posted image ) dobila, pa enkrat sm štirico na lotu zadela-sam sm listek zgubila poluser posted image

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ste že kdaj kaj zadele?
2.6.2008 23:20:39   
Anonimen

ENe dvakrat 4-ico, ko mi je oci kupil listek za loto (oz sva skupaj hodila vplacevat), pa mogoce kakih 100 in 200 sit na hitrih sreckah, ki mi jih je kupoval oci in babi user posted image Drugace pa ene sto let nazaj knjigo v Lordu (eno slikanico za odkrivanje, jaz sem imela pa kakih 13 let), nazadnje pa na Žurnalu s pomočjo RR, sosednjega foruma in ostalih prijateljev, ki sem jih gnjavila po mailu in MSNju user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ste že kdaj kaj zadele?
3.6.2008 6:14:20   
spps
user posted image user posted image user posted image user posted image  tokrat je bil en dobiten listek za Loto v Sl.Konjicah,pa nisem kupla listkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Drugače sem pa enkrat dobila TV prek ene križanke-no,na mojega sem poslalauser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ste že kdaj kaj zadele?
3.6.2008 6:36:34   
srki
Ne, niti ne igram.

(odgovor članu blustar)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Kosilo med tednom
Michonne RR

Ali kuhate med tednom?

Da, vsak dan (70%)

Nekaj krat na teden (23%)

Občasno kaj na hitro (3%)

Ne, jemo zunaj (0%)

Ne, med tednom jemo pri sorodnikih (stari starši ipd.) (2%)

Ne, kosilo si prinesemo (iz šole, ipd.) (2%)


Število vseh glasov: 61

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!