|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: staram se..
29.5.2008 10:55:41   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: staram se..
29.5.2008 11:02:10   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: caillou

No, pa ko smo ravno pri bilobilu. Jaz ga pri učenju že dalj časa konzumiram, pa se ravno tako nič ne naučimuser posted image . A je še kaj drugega za boljši spomin ?


K najdeš recept mi prosim, prosim, prosim pomagaj z nasvetom. Hvala

K se jst učim za izpit se najprej začnem jokati, potem si razdelim poglavja, potem jočem ob dejstvu, da mi nič ne gre v glavo.. zraven pa seveda preklinjam vse tiste študente k se lahko naučijo za izpit v enem tednu. KAKO V ENEM TEDNU?????? Pri meni to traja vsaj en mesec.
A mislite, da sem noseča?


Lukrecija, čist mogoče da si zaradi povišanih nosečniških hormonov preveč raztresena.

Jaz pa jokam že  nad dejstvom, da določeni študentje naredijo izpit, brez da bi sploh odprli skripto. Da niso določeni študentje med nami vanjzemaljci ?

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: staram se..
29.5.2008 11:02:11   
BarbaraE
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

No, pa ko smo ravno pri bilobilu. Jaz ga pri učenju že dalj časa konzumiram, pa se ravno tako nič ne naučimuser posted image . A je še kaj drugega za boljši spomin ?


Kdo bi vedel? Jaz samo občudujem mamice, ki še študirajo. user posted image  Sama se pa tolažim, da je še dobro, da sem že končala s študijem, ker sicer ne bi. Očitno se mi je spomin resnično poslabšal po dveh nosečnostih. Al to, al pa starost. Včasih namreč pridem v sobo po kakšno stvar in se sploh ne spomnim, po kaj sem sploh šla v sobo. user posted image  A ima še katera takšnje luknje v spominu? user posted image

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: staram se..
29.5.2008 11:19:17   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

No, pa ko smo ravno pri bilobilu. Jaz ga pri učenju že dalj časa konzumiram, pa se ravno tako nič ne naučimuser posted image . A je še kaj drugega za boljši spomin ?


ČOKOLADAuser posted image
user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: staram se..
29.5.2008 11:44:26   
Blejka26
ja ta je dobra,da mi jih je desc vrgel stran..user posted image user posted image imela sem jih gor za hčerkin krst..pol so se pa ugreznile..vem da sem jih lepo zložila in dala na kup-ne v omaro..emša me jeuser posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: staram se..
29.5.2008 11:46:45   
Markova
A pa si zihr, da si po krstu prišla v njih domov? A si se vmes kje ustavila? user posted image

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: staram se..
29.5.2008 11:48:48   
facka
mogoče jih maš pa na sebiuser posted image

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: staram se..
29.5.2008 11:49:06   
Anonimen
Kaj pa , če si samo sanjala, da si kupila te hlače? user posted image
Jaz sem tudi v sanjah z Bradom občevala, zjutraj ga pa ni bilo nikjer.user posted image

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
29.5.2008 11:51:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: staram se..
29.5.2008 11:52:25   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: staram se..
29.5.2008 11:53:58   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Kaj pa , če si samo sanjala, da si kupila te hlače? user posted image
Jaz sem tudi v sanjah z Bradom občevala, zjutraj ga pa ni bilo nikjer.user posted image


jaz sem pa z Melog Gibsnom. Brez hlač.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: staram se..
29.5.2008 11:57:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Kaj pa , če si samo sanjala, da si kupila te hlače? user posted image
Jaz sem tudi v sanjah z Bradom občevala, zjutraj ga pa ni bilo nikjer.user posted image


jaz sem pa z Melog Gibsnom. Brez hlač.
A je Mel tudi hlače izgubil? user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
29.5.2008 11:58:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: staram se..
29.5.2008 12:01:22   
Blejka26
o seveda sem prišla v njih domov..se nisem ustavljala in naga skakala okrog..vem pa da sem jih kupila in jih nisem mela v sanjah,saj sem jih kupila že pred prejšno sezono,pol sem pa zanosila in mi niso bile prav..nato sem jih posodila sestri a mi jih je letos vrnila..100%..v sobi bi morale biti pa jih ni..sem vse res vso sobo premaklnila...čarovnice so tukaj nekje...ali še huje..duhovi ..grrrrrruser posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: staram se..
29.5.2008 12:03:52   
Markova
Se mi zdi, da se samo prepričuješ, da je bilo tako, v resnici pa nisi čisto zihr. Mogoče bi si pomagala s hipnozo. Rekonstrukcija dogodkov pač. Matr, napeto je tole  a ne?

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: staram se..
29.5.2008 12:05:31   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

o seveda sem prišla v njih domov..se nisem ustavljala in naga skakala okrog..vem pa da sem jih kupila in jih nisem mela v sanjah,saj sem jih kupila že pred prejšno sezono,pol sem pa zanosila in mi niso bile prav..nato sem jih posodila sestri a mi jih je letos vrnila..100%..v sobi bi morale biti pa jih ni..sem vse res vso sobo premaklnila...čarovnice so tukaj nekje...ali še huje..duhovi ..grrrrrruser posted image


Ah daj no daj, raje priznaj, da imaš štalo doma, malo pospravi, pa boš našla.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: staram se..
29.5.2008 12:27:48   
Blejka26
če bi mela štalo bi priznala,tko pa skoz neki delam..pa tud desca mam bolj natančnega,tko da si nereda ne morem privočiti..kakšen dan kakšno malenkost še popusti,drgač pa laja nonstop..

< Sporočilo je popravil Blejka26 -- 29.5.2008 12:28:33 >


_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: staram se..
29.5.2008 12:35:31   
Blejka26
aja..markova..ja če bi koga poznala bi se mogoče res spustila v hiptnozo,ker me resuser posted image zanima kam so izginile..pa user posted image ne morejo biti kriva leta no..tko stari pa res še nismo,čeprav bomo kmal 30..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: staram se..
29.5.2008 12:58:21   
Markova
IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

če bi mela štalo bi priznala,tko pa skoz neki delam..pa tud desca mam bolj natančnega,tko da si nereda ne morem privočiti..kakšen dan kakšno malenkost še popusti,drgač pa laja nonstop..


Ta pravi kerlc, kaj! Moraš biti ponosna.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: staram se..
29.5.2008 13:09:24   
NevenkaP
Uh Blejka, tale tvoja kriminalka me je pa spomnila na tvoje probleme s poštarjem. Kako se je rešilo? Če se seveda sploh še spomniš, za kaj je šlo, ko si tako raztresena zadnje čase. Res bi me zanimalo.

(odgovor članu Markova)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: staram se..
29.5.2008 13:10:48   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: NevenkaP

Uh Blejka, tale tvoja kriminalka me je pa spomnila na tvoje probleme s poštarjem. Kako se je rešilo? Če se seveda sploh še spomniš, za kaj je šlo, ko si tako raztresena zadnje čase. Res bi me zanimalo.


Točno, mene tudi zanima, kako se je zadeva končala.

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: staram se..
29.5.2008 13:13:25   
srki
30 ti je staro? Kaj boš pa rekla, ko jih boš 80?


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: staram se..
29.5.2008 13:38:10   
Blejka26
dobre dve leti mi še manjka do 30..ja s pošto sedaj nimam več problemov..seveda se spomnim,saj so me res iz tira vrgli...same burleske kaj..sem res tako raztresena?sem se kar malo zamislila..no sej mogoče se bodo pojavile,ko mi ne bodo več koristile..mogoč so hlače same spizdile,ker so si mislile da mam preveliko rit za njihuser posted image user posted image user posted image user posted image in jih je preveč šponaluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: staram se..
29.5.2008 13:45:32   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

dobre dve leti mi še manjka do 30..ja s pošto sedaj nimam več problemov..seveda se spomnim,saj so me res iz tira vrgli...same burleske kaj..sem res tako raztresena?sem se kar malo zamislila..no sej mogoče se bodo pojavile,ko mi ne bodo več koristile..mogoč so hlače same spizdile,ker so si mislile da mam preveliko rit za njihuser posted image user posted image user posted image user posted image in jih je preveč šponaluser posted image user posted image user posted image


To je dobro.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: staram se..
29.5.2008 13:45:55   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Kaj pa , če si samo sanjala, da si kupila te hlače? user posted image
Jaz sem tudi v sanjah z Bradom občevala, zjutraj ga pa ni bilo nikjer.user posted image


jaz sem pa z Melog Gibsnom. Brez hlač.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kaj flancaš? On je non stop pri meni. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...





sindarin

Se vam zdi, da igrača postaja neke vrste statusni simbol?

da (68%)

ne (32%)


Število vseh glasov: 196

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!