|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Modrci za dojenje
26.5.2008 10:42:19   
arsha
Živjo punce

Počasi nabavljam modrc za dojenje, ker bom user posted image  le še 2 meseca. Zato me zanima vaše mnenje:

- katerega kupiti: cenejšega (Spar, Mercator) ali nekoliko dražjega (LaVie, Sanolabor)?

- koliko jih kupiti: 2 ali več?

- vsi se mi zdijo tako ogromni... Prsi se mi niso toliko povečale user posted image  Niti za številko ne, tako da ne vem... Pa pravijo, da naj ga le kupim zdaj, v zadnjih mesecih. Jaz pa bi morda počakala in ga kupila kar v Postojnski porodnišnici, kjer jih itak prodajajo v trgovinici od spodaj. Sploh, ker prvi, drugi dan po porodu tako naj ne bi nosil modrca... Kaj menite?

Hvala, A
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Modrci za dojenje
26.5.2008 11:00:31   
pavlyna
oj,
jst sm si kupla 4 iz mulerja --njihova znamka in so 100!

ej res ful dobro so lepo 100% bombaž,ful praktični za odpet n zapet,...udobni,je pa eden nekje 8-9€ se mi zdi.
jst ti priporočam te,pri meni so se obnesli,...

lp

(odgovor članu arsha)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Modrci za dojenje
26.5.2008 11:04:15   
tasha0110
Se strinjam!

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Modrci za dojenje
26.5.2008 11:09:59   
Roberta69
Meni se zdijo Mullerjevi tudi super, ker so udobni, imajo dobro oporo (imam zelo velke prsi), lahko se perejo na 95 stopinj, pa še čisto poceni so. Jaz imam štiri, pa si bom šla še po kakšne dva, ker mi mleko včasih pride čez...Pri tistih dveh za čez dan sem si zožala obseg (so mi preširoki) za ponoči mi je pa včeš, da so široki, ker bi bila itak raje kar brez. Če boš imala mleko, ga boš rabila že v porornišnici (meni se je drugi dan ulilo in je bil cel zgornji del spalne srajice čisto moker).

(odgovor članu tasha0110)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Modrci za dojenje
26.5.2008 11:13:07   
arsha
Tele iz Muellerja sem tudi že gledala, pa nisem vedela če so ok. Bom kar te nabavila. Problem je, ker jih ni možno probat, a ne? Jaz imam sicer 75B, pa sem pogledala 80B in me je skoraj kap, kako je gromozanski user posted image  Much 2 much prevelik se mi je zdel, kabine za poskušat pa ni...

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Modrci za dojenje
26.5.2008 12:05:57   
jajula
v mullerju prosi prodajalko, men so dovolil probat v njihovi sobi. drugače pa sm ga kupla, probala doma in ugotovila da mi ful ne ustreza in so mi vrnili denar. sicer nosim 85b in so mi tam vsi preozki čez pas pa košarice so prevelike (d najmanjšauser posted image )
pa tudi taki čisto navadni so tko da v javnosti bi mi bilo kar nerodno ga razkazovat.
jst sm kupla enega v 9mesecu, ker so vsi tolk govoril, da se bo po porodu oprsje ful povečalo in da naj kupim večjo številko....sej se res poveča, sam ne za eno številko..tko da preden sem potem prišla do trgovine da sem kupila še drugega je ful trajalo..rabiš pa vsaj 2, tko da je en v pranju lahko kaj nosiš.
tko da kupi prej, ker si ne predstavljam, da bi dan po porodu v porodnišnici kupovala modrc.



(odgovor članu arsha)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Modrci za dojenje
26.5.2008 14:21:59   
Tende
Jaz imam tudi Mullerjeve, že sedem mesecev in se fino obnesejo. Pa še poceni so, res pa niso ravno seksi....user posted image

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Modrci za dojenje
26.5.2008 14:58:49   
Naja30
Počakaj, da boš dobila naval mleka! Boš vidla, kako se bodo povečale! user posted image

Jaz sem imela od mullerja in  so mi najboljši! Pa tudi cena je dobra.

(odgovor članu Tende)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Modrci za dojenje
26.5.2008 15:28:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pavlyna

oj,
jst sm si kupla 4 iz mulerja --njihova znamka in so 100!

ej res ful dobro so lepo 100% bombaž,ful praktični za odpet n zapet,...udobni,je pa eden nekje 8-9€ se mi zdi.
jst ti priporočam te,pri meni so se obnesli,...

lp


Enako, tud 4 mam. user posted image

(odgovor članu pavlyna)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Modrci za dojenje
26.5.2008 15:34:58   
Nefretiti
Jaz sem poslušala vse, ki so hvalile Mulerjeve modrce in sem si jih nabavila celo zbirko.

res so dobri, nič posebnega, poceni,.....kaj še hočeš več. Ampak, ko jih oblečeš imaš občutek, da si najmanj kakih 80 let dobila zraven. Meni se ne dopadejo, ker so tako starinski, da je groza. Pa še joške imaš do kolena user posted image
Zlasti sedaj, ko se začenjajo vroči dnevi in se bodo nosile majčke na naramnice, se ta modrc vidi ven. Zgoraj namreč.user posted image

Jaz sem sklenila kompromis: za doma imam Mulerjeve, kadar kam grem pa imam običajne modrce s kostjo. Itak so dovolj raztegljivi, da funkcionira.

Jaz ti predlaam kar navadne modrce, v katerih ti bo udobno. Rabiš pa najmanj 4.

Trenutno sem navdušena na HM-ovimi. Sem pa videla tudi take za dojenje, ki so lepi, čipkasti, s kostjo....kar češ.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Modrci za dojenje
26.5.2008 15:50:53   
nananaja
jaz sem kupila Alisa, dva različna modela. bila sta enaka št. ampak mi je eden prišel prav bolj na začetku,potem mi je bil prevelik, drugi model pa še zdaj kdaj oblečem, ker je toliko manjši. najprej sem imala dva, pa je bilo premalo. kasneje sem začela uporabljat kar navadne, ko sem dojila manj pogosto, saj sem se v njih počutila najbolje, pa me je jezilo, ker sem v nosečnosti kupila take s kostjo, ker me je pri dojenju motila. ko bom spet rabila, bom kupila milerjeve, ker so bistveno cenejsš

(odgovor članu Nefretiti)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Modrci za dojenje
26.5.2008 17:42:01   
Eva*

 jajula: jaz sem dobila košarico C

drugače imam pa 3 Mullerjeveuser posted image





_____________________________

Na deževni dan, nama je zasijalo sonce!

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Modrci za dojenje
26.5.2008 19:02:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nefretiti

res so dobri, nič posebnega, poceni,.....kaj še hočeš več. Ampak, ko jih oblečeš imaš občutek, da si najmanj kakih 80 let dobila zraven. Meni se ne dopadejo, ker so tako starinski, da je groza. Pa še joške imaš do kolena user posted image
Zlasti sedaj, ko se začenjajo vroči dnevi in se bodo nosile majčke na naramnice, se ta modrc vidi ven. Zgoraj namreč.user posted image

Jaz sem sklenila kompromis: za doma imam Mulerjeve, kadar kam grem pa imam običajne modrce s kostjo. Itak so dovolj raztegljivi, da funkcionira.





Se podpišem. user posted image

Pozimi smo naramnice lahko skrile user posted image , toda bližajo se vroči dnevi. user posted image

(odgovor članu Nefretiti)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Modrci za dojenje
26.5.2008 19:55:53   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: Nefretiti

Jaz sem poslušala vse, ki so hvalile Mulerjeve modrce in sem si jih nabavila celo zbirko.

res so dobri, nič posebnega, poceni,.....kaj še hočeš več. Ampak, ko jih oblečeš imaš občutek, da si najmanj kakih 80 let dobila zraven. Meni se ne dopadejo, ker so tako starinski, da je groza. Pa še joške imaš do kolena user posted image
Zlasti sedaj, ko se začenjajo vroči dnevi in se bodo nosile majčke na naramnice, se ta modrc vidi ven. Zgoraj namreč.user posted image

Jaz sem sklenila kompromis: za doma imam Mulerjeve, kadar kam grem pa imam običajne modrce s kostjo. Itak so dovolj raztegljivi, da funkcionira.

Trenutno sem navdušena na HM-ovimi. Sem pa videla tudi take za dojenje, ki so lepi, čipkasti, s kostjo....kar češ.



podpis!!!

H&M ima na oddelki za nosecnice lustne modrcke za dojenje, take s tankimi naramnicami. Imajo pa kost, kar meni za ponoci ni ok, tako da so mi bili za ponoci Muller zakon.




_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Nefretiti)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Modrci za dojenje
26.5.2008 20:58:11   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: Nefretiti

Jaz sem poslušala vse, ki so hvalile Mulerjeve modrce in sem si jih nabavila celo zbirko.

res so dobri, nič posebnega, poceni,.....kaj še hočeš več. Ampak, ko jih oblečeš imaš občutek, da si najmanj kakih 80 let dobila zraven. Meni se ne dopadejo, ker so tako starinski, da je groza. Pa še joške imaš do kolena user posted image



user posted image za tehle 80 let se pa zelo strinjamuser posted image


arsha,
priporočam, da za začetek kupiš dva, potem pa vidiš če se ti bo prsni obseg povečal (ali pa če slučajno ne bi dojila), brezveze da delaš ful zalogo modrcev. kupi taka dva, ki sta ti komot, tako da boš mela kam spravit večje dojke. ne pa kupovat eno številko več, ker se po moji izkušnji obseg čez hrbet ne poveča, bombažni modrci pa so tok raztegljivi, da če kupiš številko, ki ti je sedaj ok, boš tudi ob navalu mleka lahko spravla dojke v tisto košarico.

glede H&M  - sm bila v supernovi tri tedne nazaj in so imeli samo tri modrceuser posted image pa niso znal povedat kdaj spet pride kkšna pošiljka - glede na euforijo na RR glede bonov, pa se mi ni dal it gužvat. a majo zdaj boljše založeno?


< Sporočilo je popravil jajula -- 26.5.2008 21:05:30 >

(odgovor članu Nefretiti)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Modrci za dojenje
26.5.2008 21:01:25   
mmajaa
Predlagam ti, da počakaš z nakupom modrčka in si raje nabaviš majčko za dojenje iz hm, če imaš tako številko modrčka, ni problem, ker je narejena tako, kot športna majčka. Tako, ki izgleda kot navadna majica na naramnice, ne ona s čipko. Jaz sem si kupila par modrčkov za dojenje in teh majčk pa pol sploh nisem uporabljala modrčkov, ker so te majčke res super.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Modrci za dojenje
26.5.2008 22:49:45   
Zofy
Jaz sem si pred porodom kupila enega iz Muellerja in sicer 1 št. večjega po obsegu in po košarici. Je bil glih za glih prav, ko sem dobila naval mleka 3. dan, zdaj pa je prevelik, vendar ga imam za ponoči. Moraš upoštevati, da boš imela tudi prsne blazinice, saj ti bo mleko najverjetneje teklo, tako da rabiš že zaradi tega malo večjega. Potem sem moža poslala po enega za eno številko pri obsegu manjšega in je bil ok.

Tile iz Muellerja so res praktični, super in poceni, samo za dekolte lih niso, tako da sem si za "lepše" kupila modrc za dojenje od Lisce -mislim, da je bil 18€. In je super, lepo stoji, je udoben in še lep. Lahko nosim tudi majčke brez rokavov, čisto brez skrbi. Imajo pa jih v modri barvi, črnega pa sem iskala in ga nisem našla... Včasih pa tudi jaz uporabim kar navadn modrc na kost, ki je dovolj raztegljiv, da se lahko z njim doji.

(odgovor članu mmajaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Modrci za dojenje
26.5.2008 22:50:51   
Zofy
Aja, pa tile iz Muellerja so res večji kot od Lisce, ampak predvsem zgledajo dooosti večji. Niso tako veliki kot zgledajo, ker stojijo (kot je že ena napisala) kot kakim stari nonam - objamejo čisto celo dojko.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Modrci za dojenje
27.5.2008 9:41:02   
arsha
Torej bom naredila tako, da bom probala 2 od muellerja, potem pa si bom za lepše ubodla še kakšno tole majčko iz h&m in pa kakšen modrc do 2 s kostjo.

Koliko prsnih blazinic dnevno pa se porabi? Za kako dolgo je 1 škatla?

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Modrci za dojenje
27.5.2008 9:54:46   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: arsha

Koliko prsnih blazinic dnevno pa se porabi? Za kako dolgo je 1 škatla?



To pa je zelo različno. Eni jih sploh ne rabijo...


(odgovor članu arsha)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Modrci za dojenje
27.5.2008 12:34:20   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: arsha

Koliko prsnih blazinic dnevno pa se porabi? Za kako dolgo je 1 škatla?


jst porabim 2 blazinici na dan, redko 4kom, priporočam pa chicco (v dm maš pakiranje 60kom/8€, pa kar nekaj časa traja)

(odgovor članu arsha)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Modrci za dojenje
27.5.2008 12:38:58   
pavlyna
ja jst sm prve 14 dni porabla tud po 6 parov blazinic na dan.

pol se je pa umirilo in sem porabla le 2-3.

odvisno, ene več,ene manj.

lp 

< Sporočilo je popravil pavlyna -- 27.5.2008 12:39:34 >

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Modrci za dojenje
28.5.2008 11:07:38   
pomlad08
ne preveč nabavljat, ker ne veš, kako bo. meni se prsi niso čisto nič povečale, pa polno dojim. mleko mi skoraj nič ne pušča ven, tako da sem ponoči brez modrca, je bolj udobno. tudi blazinic ne uporabljam, jih imam za brezveze celo škatlo doma, ker sem si vnaprej nabavljala ...
sej ti gre loh vse kakšna prijateljica kupit po porodu (če je možu nerodno) user posted image

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Modrci za dojenje
28.5.2008 16:11:37   
pizamca
Meni modrci iz Mullerja niso všeč, ker se mi zdi, da niso dovolj mehki. So pa mehki tisti iz Mercatorja in zelo udobni.

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Modrci za dojenje
28.5.2008 16:21:36   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Tende

Jaz imam tudi Mullerjeve, že sedem mesecev in se fino obnesejo. Pa še poceni so, res pa niso ravno seksi....user posted image



Se podpišem user posted image

(odgovor članu Tende)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Igranjo vaši predšolskih otroci računalniške igrice?
darja72



sploh ne (41%)

občasno (1xtedensko) (24%)

vsak dan do 1 ure (10%)

dnevno več kot 1 uro (5%)

nikoli še niso poskusili (19%)


Število vseh glasov: 377

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!