|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
22.5.2008 9:53:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Žurke v Bar Fly- u
22.5.2008 9:55:58   
Anonimen
Ojej, kje so ti časi. klo smo žurali v Bar Flyuuser posted image ...alp a v KLjUB-u.
Pa čeprov je bla ena beznca tale Fly je blo pa toolk fajn not posedat in kadituser posted image ...pa obevzno po šoli takoj tja letet...fajn je blouser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Žurke v Bar Fly- u
22.5.2008 9:56:54   
Naja30
Ej ko sem vidla naslo te teme sem že misla, da je še kje kakšen fly na novo odprt! Ojej, tam pa so bili žuri ja. Vsak petek po koncu šole park in pol fly! Pa koncerti v flyju, zakon! Zakaj so ga le zaprli? Vsak plac, ki je fajn, zaprejo!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Žurke v Bar Fly- u
22.5.2008 9:57:57   
BAMBINA_
user posted image

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Žurke v Bar Fly- u
22.5.2008 9:58:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Ej ko sem vidla naslo te teme sem že misla, da je še kje kakšen fly na novo odprt! Ojej, tam pa so bili žuri ja. Vsak petek po koncu šole park in pol fly! Pa koncerti v flyju, zakon! Zakaj so ga le zaprli? Vsak plac, ki je fajn, zaprejo!


sem pa res stara, da sem na park pozabilauser posted image ....ja park je pa bil legendarc!

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
22.5.2008 9:59:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Žurke v Bar Fly- u
22.5.2008 10:01:24   
Naja30
Itak da trezen nisi mogel biti not, zato smo pa najprej šli v park z litrami user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Žurke v Bar Fly- u
22.5.2008 10:02:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

A ni bilo noro. Največja beznica daleč naokoli (ok, nekje tam k kljub). A se spomnita WC- jev tam? Itak ni bilo ne luči, ne školjke.... ma ničesar ni bilo. Trezen nisi smel biti notri.

Po šoli smo mi tudi vedno tam viseli, ampka mi ni bilo popoldan tok hudo kokr ob sobotah zvečer.
Uuuuuuuuuuuuuuuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
Pa pijačke, pa jointki............. uhuhuhuhuhuhuhh


Ja kljub kar konkurira flyu glede beznceuser posted image , ampak sej sem rekla blj kot je bilo zabačen boljš je blo!
Ja ob sobotah zvečer je bla pa rulja...hudo dobruser posted image user posted image user posted image

NJami, njamsi aneuser posted image





(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Žurke v Bar Fly- u
22.5.2008 10:02:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Itak da trezen nisi mogel biti not, zato smo pa najprej šli v park z litrami user posted image


ja z najbolj tapocen vinomuser posted image ..lepa točajka al pa roseuser posted image user posted image

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Žurke v Bar Fly- u
22.5.2008 10:04:39   
Naja30
Mi smo v tistem času ful vodko cepal.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Žurke v Bar Fly- u
22.5.2008 10:06:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Mi smo v tistem času ful vodko cepal.user posted image


jagodno aneuser posted image ..fuj in fej jst sem te vodke precej spila( z lepim se hvalim aneuser posted image ) in sem mi je tolk zagravžala..če se samo vonja spomnim mi želodec obrneuser posted image . Ampak je pa bilo pa vrednouser posted image

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Žurke v Bar Fly- u
22.5.2008 10:11:36   
Naja30
Ja res, men je kar slabo če se spomnem na to vodko. Pa še jagodni sok zraven včasih. Fuj! Kaj vse sem včasih po grlu spravila in še dobro mi je bilo!user posted image

V glavnem, se spomnem v flyju, ko sem bila na enem prvih koncertov Big foot mame user posted image  Bilo je super neponovljivo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Žurke v Bar Fly- u
22.5.2008 10:14:07   
puncica
Uh dobri spomini ja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Žurke v Bar Fly- u
22.5.2008 10:14:26   
Anonimen
uf....v petek popoldan v kljub na matinejo, pa mal za savinjo, pa nazaj v kljubuser posted image ob treh zjutri so zapirali, premik v faya, tam so zapirali ob petih - prevedrit na železniško pa na štop domovuser posted image kolk smo bli ubrisani...user posted image
pa teater je tud bil aktualen neki časa...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
22.5.2008 10:17:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Žurke v Bar Fly- u
22.5.2008 10:19:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

uf....v petek popoldan v kljub na matinejo, pa mal za savinjo, pa nazaj v kljubuser posted image ob treh zjutri so zapirali, premik v faya, tam so zapirali ob petih - prevedrit na železniško pa na štop domovuser posted image kolk smo bli ubrisani...user posted image
pa teater je tud bil aktualen neki časa...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image teater, moj drugi domuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Žurke v Bar Fly- u
22.5.2008 10:28:43   
Anonimen
jooooj.....prvič ko sem šla v flaya, je bil tam koncert od buldožerjev....to je blo 95ga, ko so nov album izdali in so spet malo koncentiraliuser posted image seveda me nkol nebi spustili, bla sem v 8. razredu namreč takratuser posted image in sem naumila cel scenarij že cel mesec prej sem napeljevala, kak bom pri sošolki prespala....valda je vžgalo, noben nič posumil, vse bp....pol pa moja mati gleda studiocity ( ma nikol ga ni, ne prej ne poznej, glih takrat...) in je bil prispevk iz flaya in moja faca čez cel ekran, kak tam v prvi vrsti skačem in se derem sad smo sami tu na plaži, ja i ti i moja kokakola ljubaaaav....user posted image user posted image user posted image za crknt...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Žurke v Bar Fly- u
22.5.2008 10:31:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

jooooj.....prvič ko sem šla v flaya, je bil tam koncert od buldožerjev....to je blo 95ga, ko so nov album izdali in so spet malo koncentiraliuser posted image seveda me nkol nebi spustili, bla sem v 8. razredu namreč takratuser posted image in sem naumila cel scenarij že cel mesec prej sem napeljevala, kak bom pri sošolki prespala....valda je vžgalo, noben nič posumil, vse bp....pol pa moja mati gleda studiocity ( ma nikol ga ni, ne prej ne poznej, glih takrat...) in je bil prispevk iz flaya in moja faca čez cel ekran, kak tam v prvi vrsti skačem in se derem sad smo sami tu na plaži, ja i ti i moja kokakola ljubaaaav....user posted image user posted image user posted image za crknt...


resno???user posted image user posted image user posted image user posted image fak ejuser posted image user posted image
in kakše so bile pol sankcije?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
22.5.2008 10:38:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Žurke v Bar Fly- u
22.5.2008 10:41:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika



resno???user posted image user posted image user posted image user posted image fak ejuser posted image user posted image
in kakše so bile pol sankcije?user posted image



ma u bistvu jh ni blo....k nism nikol lagala in tko, se je mati zamislila....pa mi ni nč rekla, sam na ponovitev je počakala in sm mogla skupi z njo gledat....in mi je blo ful bed pol, pa sem ji naložla, kok take šanse nebo več, da kok je to moja najljubša skupina in oh in sploh...pa opravičla sem se ji k sm lagala in sma se zmenle da povem vedno, ko kam grem oz. si želim it, da se bomo pomenli...no, pol smo šli še v štuka na buldožerje, pa v kuda, ni šlo čist gladko, sam sem zmanipuliralauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Žurke v Bar Fly- u
22.5.2008 10:47:24   
noe
user posted image user posted image
Se mi je kar solza utrlnila, ko sem brala vaše poste.
FLY JE BIL ZAKON!!!!!!!!!
To sem morala zakričat.
Mi smo vse gledale onga Miha , ki je musko sukal, pa še en je bil. Kolk mu je že bilo ime? Men je bil ta ful cuker, sam se ne morem spomnit imena. Le zakajuser posted image ?Tak črn mucekuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
22.5.2008 10:57:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu noe)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Žurke v Bar Fly- u
22.5.2008 11:35:28   
skuštrana
Ajoj, jaz tudi pogrešam Bar Fly..Še vedno vsakemu rečem, da sem parkirala pri Bar Flyjuuser posted image

Zakaj ga ni več? Hja, mestni očetje so tako odločiliuser posted image

Sem pa jaz tja zahajal ob sobotah, petki so bili rezervirani za Kljub(ki ga tudi ni večuser posted image user posted image )

Lukrecija- ja, to je pa res, trezen tja it - no, ene parkrat mi je uspelo, samo ven pa verjetno nikoliuser posted image

Pa mi smo tudi štopali domov, ma, res mso bili NORI...




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Žurke v Bar Fly- u
22.5.2008 11:50:18   
skuštrana
Joj, še enga sem se spomnila - Ojstrica oz. Zamorec..no, tega tudi ni več.Ma, vsi dobri klubi v ce so šli v marolouser posted image user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
22.5.2008 11:51:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




turistični boni
Lelly28 RR

Ali boste izkoristili turistične bone, ki nam jih je dala država?

da (51%)

ne (43%)

nevem še (5%)


Število vseh glasov: 37

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!