|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.5.2008 11:56:03   
maja1488
Jaz sem se pa vmes postarala in mal zredila, ker sem jedla sladkarije. Danes sem pa spet z vami. Za tabelco se ne bom neki časa javljala, ker moram najprej pridet na tisto, kar piše v tabeli :)

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 3051
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.5.2008 17:05:23   
dulcinea
Živjo hujšarice. Se javljam nazaj. Kljub temu, da sem vsake tolko probala kako nacionalno jed, ki ni bila glih po montiju in vsake tolko spila malo pirčka, so kile ostale na istem. user posted image


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3052
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.5.2008 7:56:56   
mojamura
dulci čestitke....jaz se še nisem vagala....bom pa kot rečeno to storila v četrtek. upam da bom pozitivno presenečena.

ne vem pa sicer kam so vse izginile.....a še hujšamo???user posted image


dajmo no kakšno konstruktivno debato vrečt o kopalkah pa bikinkah (ki jih letos verjetno še ne bom imela)

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3053
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.5.2008 8:28:44   
maja1488
(ki jih letos verjetno še ne bom imela)


jst tudi ne user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3054
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.5.2008 9:31:29   
snorlax
Maja, kaj te muči?user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3055
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.5.2008 12:38:10   
dulcinea
Mene ni pa več sram obleči kopalke. Pa tudi, če vse visi z mene. Saj nisem edina. Me pa recimo moti, ko se ene oblečejo kavbojke in jim čez visi šlauf, pol se pa oblečejo gor kako fensi šmensi moderno ful obtisnjeno majčko. Bljak. Saj vem, da se naj ne bi sramovali telesa, samo to mi je pa res grdo. JAz se vedno oblečem majčko, ki je vsaj malo ohlapna. Bom pa kmalu lahko tud kako obtisnjeno oblekla, ker ne bo več toliko viselo čez.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3056
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.5.2008 7:54:39   
mojamura
jaz take ženske občudujem, ker imajo očitno veliko samozavesti. Verjetno se dobro počutijo v takih oblačilih, kar se jaz na žalost ne....res svaka jim čast.
je pa to druga pesem, kako je to za pogledatuser posted image

sicer pa hujšarice, kako kaj kile??....za moje bom jutri izvedela


ajmo, gremo gremoouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3057
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.5.2008 9:15:12   
maja1488
Maja, kaj te muči?


vse mi je preveč dobro user posted image  pa ne da se mi migat

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3058
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.5.2008 11:32:29   
mojamura
welcom to the club of not mooving peopleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3059
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.5.2008 20:23:11   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Maja, kaj te muči?


vse mi je preveč dobro user posted image  pa ne da se mi migat


Volja, punca, volja! user posted image Daj, no!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3060
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.5.2008 7:43:08   
mojamura
poročam kilce za tabelo.... -2,5....torej skupaj

-15,8 kguser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3061
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.5.2008 17:38:38   
Anonimen
A katera dela tabelo al sta samo še dve ostali, ki hujšata?user posted image

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 3062
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.5.2008 19:46:03   
snorlax
Ja, enih par nas še vztraja. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3063
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.5.2008 20:47:01   
dulcinea
Jaz še vsake tolko pogledam sem. Sam se mi zdi, da imam na preveč krajih za poročat o kilah pa mi ni več zanimivo. 

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3064
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.5.2008 8:27:54   
mojamura
kaj zaj ženskice....a ste vse obupale???


poletje bo kmalo tu....jaz pa mam še toooooooooooolko kil viška.....jih podarim kateri koli ehheheheuser posted image user posted image

pa dajmo drugače nam bo tema zamrla....kaj počenjate...vikend je pred vrati....kakšni so načrti za ta vikend??

mi smo mislili v cirkus iti, ampak zdaj nič ne bo, ker ima tamali vročinouser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3065
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.5.2008 14:13:56   
snorlax
Jaz nisem obupala in tudi ne bom. Sem pa pokasirala zlom komolca in s tem gips na desni roki.user posted image Kile... še kaka kila manj, a kaj ko zdaj zraven tehtam še gips.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3066
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.5.2008 16:51:56   
dulcinea
A še kdo dela tabelco? No, jaz sem se danes tehtala in imam od začetka -7. Torej na sredini zadanega cilja.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3067
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.5.2008 8:14:50   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Jaz nisem obupala in tudi ne bom. Sem pa pokasirala zlom komolca in s tem gips na desni roki.user posted image Kile... še kaka kila manj, a kaj ko zdaj zraven tehtam še gips.user posted image



ufff....kako pa se ti je to zgodilo....si padla?? zdaj boš verjetno imela gibs kaki mesec dni na roki....bogauser posted image

saj bo....pa ti si itaq večni optimist. mi smo pa tu da se medsebojno bodruimo in spodbujamo

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3068
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.5.2008 8:15:22   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

A še kdo dela tabelco? No, jaz sem se danes tehtala in imam od začetka -7. Torej na sredini zadanega cilja.



dulcinea user posted image user posted image user posted image čestitam!!!user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3069
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.5.2008 11:08:46   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Jaz nisem obupala in tudi ne bom. Sem pa pokasirala zlom komolca in s tem gips na desni roki.user posted image Kile... še kaka kila manj, a kaj ko zdaj zraven tehtam še gips.user posted image



ufff....kako pa se ti je to zgodilo....si padla?? zdaj boš verjetno imela gibs kaki mesec dni na roki....bogauser posted image

saj bo....pa ti si itaq večni optimist. mi smo pa tu da se medsebojno bodruimo in spodbujamo


Ja, tak butasto sem se spotaknila in padla, pa potem še z zlomljeno taco 1 uro delala v službi, pol pa ni šlo več. Niti v sanjah si nisem mislila, da imam zlomljeno. Za zahvalo mi služba sploh ne prizna 100% bolniške, ker se je to naredilo pri vrtcu, ko sem oddala otroka, pa je vrtec na isti ulici kot šiht. Pa 10 minut za padcem sem bila že na delovnem mestu, ampak ne.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3070
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
12.5.2008 11:38:56   
lira22
Alo!
Kje ste vse? Se mi zdi da nas je čedalje manj.....user posted image  Kaj tabelco še mamo??
Jz sporočam da mam 1 kg manj....Torej vse skupi -10kguser posted image !! Morem jih zgubit še najman kakih 7! Sam gre pa čedali bolj počasa...user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3071
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.5.2008 5:54:04   
snorlax
Čestitke vsem hujšaricam!

Škoda, da je tole takole zamrlo.user posted image Dajmo, javite se vse, ki še vztrajate, pa če ne bo nobena druga, bom jaz naredila tabelco. Samo jaz sem bolj stroga in bom vse, ki se od zadnje tabelce niso pofočkale, vrgla ven.user posted image

No, kje ste zdaj?user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu lira22)
Neposredna povezava do sporočila: 3072
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.5.2008 6:22:49   
Anonimen
Hehe snorčiuser posted image

Jaz vas berem, ampak neke strašne volje pa nimam.user posted image

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 3073
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.5.2008 8:37:24   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Čestitke vsem hujšaricam!

Škoda, da je tole takole zamrlo.user posted image Dajmo, javite se vse, ki še vztrajate, pa če ne bo nobena druga, bom jaz naredila tabelco. Samo jaz sem bolj stroga in bom vse, ki se od zadnje tabelce niso pofočkale, vrgla ven.user posted image

No, kje ste zdaj?user posted image




uuuuuuuu madona si pša stroga. jaz se pač vagam na 2 tedna enkrat, se pravi vsak drugi četrtek, tak da če boš delala vsak teden tabelo me vrži komot ven, bom pa pač vsak drugi teden gor hehehehe....

drugače pa je fajn če boš delala tabelico.

jaz še kar naprej montignacam, ampak sem ugotovila da namesto 35 kg moram dati dol 45, tak da lahko še tisto cifro popraviš.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3074
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
13.5.2008 8:58:29   
snorlax
Ej, ne me narobe razumet. Ni važno, al ste shujšale kaj al ne, važno je, da ste še tu, da se trudite, pa da se vsaj 1x na teden javite. Če ne drugega, napišite: "Juhu, še sem tu!!!"user posted image Brezveze pa se mi zdi, da so se ene pofočkale 1.1., potem pa ni sledu od njih.

Evo, danes in jutri imate čas, da se javite, v četrtek ali petek objavim. Če se katera druga javi, ji rade volje prepustim, ker itak težko pišem samo z levo roko. Imam pa res na pretek časa, ker sem doma, delat pa nič ne morem.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?