|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Lezenje v rit v vrsti pred blagajno
25.4.2008 14:24:15   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Pa še mal pomešaš, pa je.


Prdnem pol se pa ziher umaknejo.user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Lezenje v rit v vrsti pred blagajno
25.4.2008 14:28:26   
srki
Evo, to je najboljše ja. V šunku ostaneš samuser posted image .

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Lezenje v rit v vrsti pred blagajno
25.4.2008 14:43:30   
sončnica24
Mene je zadnjič ena kar porinla v drug voziček jaz ga nisem mela ker sem šla samo po kruh v trgovino pa je pred mano stal en moški ki je žensko tako nahrulo da se je meni na koncu smilila, čeprav sem bla full jezna na njo, ne vem kaj je htela doseči če sploh ni blo gužve v trgovini. Ampak tisti pa si jo je res privoščil je trgovka na blagajni samo gledala ni mogla nič rečt.

Je pa meni bilo zdaj najhuje ko sem se v enem full malem liftu peljala z enim konkretno pijanim moškim ki je tako smrdel da sem komaj čakala da z lifta pridem ker sem mislila da bom skup padla.


< Sporočilo je popravil sončnica24 -- 25.4.2008 14:44:33 >

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Lezenje v rit v vrsti pred blagajno
25.4.2008 14:50:13   
Mijavček
Joooj , poznam ja....  Pa voziček še ni tak problem, top jaz nič ne zasikam... Če mi pa en zadaj za vrat diha... se pa kar obrnem pa rečem, da rabim mal več prostora...

Eni nimajo občutka kaj je to oseben prostoruser posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Lezenje v rit v vrsti pred blagajno
25.4.2008 15:24:24   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

A vam gre tudi to tako zeloooo na živce?

Ma jaz popizdim skroz!!!!! Da mi nekdo nabija zadaj v rit voziček ali pa sam sebe! Pa se omenljivo umaknem, ampak ne, je naslednju sekundo že spet skoraj v moji riti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Enkrat bo enega užgala, prav res, da ga bom!


Definitivno je tale zmagovalna, poleg pretirane prijaznosti in hinavščine seveda.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Lezenje v rit v vrsti pred blagajno
25.4.2008 15:44:10   
dulcinea
Jaz pa se kar mal naslonim na ta voziček pa se mal nazaj porine user posted image


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Lezenje v rit v vrsti pred blagajno
25.4.2008 15:48:13   
sayuri
No, še ena, ki bo t6ud kamlu ****is dobila user posted image user posted image user posted image . Tudi men gre to blazno na živce- Še bolj mi gre pa na živce, ko fasngo v vrečko mečem, un za mano je itak čist v moji riti z vozičkom in stoji direkt pred blagajničarko...jst naj pa čist na koncu pulta vsa stegnjena pol plačujem al kaj user posted image  Sem se že nareila budalo in začela s tem mojim trebuhom porivat nazaj...  Drugače ni šlo user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Lezenje v rit v vrsti pred blagajno
25.4.2008 16:13:39   
Naja30
Pa še preden zložim svoje stvari na tekoči trak, tisti za mano že svoje zlaga user posted image  Pol pa blagajničarka seveda vpraša, če je še tisto moje in ji rečem, ja sam plaču bo pa gospod user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Lezenje v rit v vrsti pred blagajno
25.4.2008 16:26:16   
smrka
Najhuje je ko stoji pred tabo al pa zatabo kak smrad, da bi najraje bruhal pa zal nemores it stran ker si zlozil celo fasungo na trak in cakas da prides na vrsto.. zraven pa se zadrzujes da ne bruhasuser posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Lezenje v rit v vrsti pred blagajno
25.4.2008 16:48:00   
blak
Mah, kaj pa se je meni včeraj zgodilo. Čakam avtobus, stojim skoraj na robu pločnika, ker bi moral avtobus zdaj zdaj priti. In res ga v daljavi zagledam. V tistem trenutku pridirkajo tri smrkle in ena se mi postavi 10cm pred mano, tako blizu, da me je s svojim čopom žgečkala po nosu. Ma kaki žgečkala...kloftala, ker je bila neki ful naspidirana in se je non stop neki obračala, majala....
Pa sem ji rekla, da naj kar name skoči, ona pa: "Sej če bi lahko, bi." Taka pametna izjava...

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Lezenje v rit v vrsti pred blagajno
25.4.2008 17:24:13   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: malamaja

veš kaj probaš.....

deluje....

lepo prijazno se obrneš pa rečeš, tako prijazno ampak dovolj naglas da sliši še kdo drug " joj gospa saj vem da se vam verjetno mudi ampak res bi vas prosila da mi pustite malo prostora, ker se slabo počutim"


Ja, eli pa če enostavno prdneš. To po moje tudi deluje. Bom poskusila naslednjič.

(odgovor članu malamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Lezenje v rit v vrsti pred blagajno
25.4.2008 17:25:55   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Jaz pa se kar mal naslonim na ta voziček pa se mal nazaj porine user posted image



Ja, to je tudi dobro, ampak sploh ne štekajo!!!!!

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Lezenje v rit v vrsti pred blagajno
25.4.2008 17:26:28   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Mešamdrek

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Pa še mal pomešaš, pa je.


Prdnem pol se pa ziher umaknejo.user posted image


Aha, je že bila ena prdula pred mano.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Lezenje v rit v vrsti pred blagajno
25.4.2008 17:54:37   
LoCa
đizs, ja....js malo postrani proti osebi pogledam, ko pa človeku ne potegne (ponavadi mu ne) se tko premakne da ga pač butnem nazaj. in ja, ponavadi so glih kake stare none tele tećnobe user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Lezenje v rit v vrsti pred blagajno
25.4.2008 17:57:13   
Anonimen

Aha, je že bila ena prdula pred mano.


Pa si se ji umaknila stran?

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Lezenje v rit v vrsti pred blagajno
25.4.2008 18:37:19   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: nivess


Aha, je že bila ena prdula pred mano.


Pa si se ji umaknila stran?



Ne, po moje se ni. Vsaj zdi se mi tako. Mišni je ena taka trpežna ženska. Skor vse prenese. Mal sitna rata, to je pa tudi vse.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Lezenje v rit v vrsti pred blagajno
25.4.2008 18:43:27   
Anonimen
Pa še preden zložim svoje stvari na tekoči trak, tisti za mano že svoje zlaga user posted image   


Tale gre tudi meni na jetra.

Potem zlagam zelo pocasiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....user posted image

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   [Brisano sporočilo]
25.4.2008 18:45:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Lezenje v rit v vrsti pred blagajno
25.4.2008 18:47:25   
Anonimen
včasih se obrnem nazaj, gledam to osebo in zatulim na glas:  auuuuaaa!


A to potem ko prdneš ali preden, da opozoriš?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Lezenje v rit v vrsti pred blagajno
25.4.2008 18:49:19   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

A vam gre tudi to tako zeloooo na živce?

Ma jaz popizdim skroz!!!!! Da mi nekdo nabija zadaj v rit voziček ali pa sam sebe! Pa se omenljivo umaknem, ampak ne, je naslednju sekundo že spet skoraj v moji riti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Enkrat bo enega užgala, prav res, da ga bom!


Pa kaj se razburjaš! A ni fajn če ti kdo leze v rit? user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Lezenje v rit v vrsti pred blagajno
25.4.2008 18:50:45   
Volga
No, jaz pa v trgovinah ne prdim.

me pa tudi moti, ko trgovka tako zelo na moč kasira blago, pa meče ke naprej, da dejansko ne morem dohajati in zlagati v vreče. Pa vedno zložim tako, kot potem zlagam v vrečo: trde stvari najprej (gre na dno vreče), potem pa čedalje bolj do mehkih zadev. IN potem mi ona tam na blagajni, ko tako zelo hiti, vse pomeša in zmeče vse na en kup. Mislim, zakaj sem potem sortirala? Za kuurčevo zdravje user posted image Evo, to mi pa gre na živce. user posted image

Prdim pa ne v trgovinah.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   [Brisano sporočilo]
25.4.2008 18:51:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Lezenje v rit v vrsti pred blagajno
25.4.2008 18:53:10   
Anonimen

Prdim pa ne v trgovinah.


Ja kdo pa ti bo to verjel? Sigurno najdeš en kotiček...vsaj tam kjer so police bolj zabasane? Ti pa povem, da se pri hladilniku nič ne voha, ko da bi čudežno zmrznil smraduser posted image  Razen če je pri tebi bolj zvok problem, pol pa ne vem...

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Lezenje v rit v vrsti pred blagajno
25.4.2008 18:54:32   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: nivess


Prdim pa ne v trgovinah.


Ja kdo pa ti bo to verjel? Sigurno najdeš en kotiček...vsaj tam kjer so police bolj zabasane? Ti pa povem, da se pri hladilniku nič ne voha, ko da bi čudežno zmrznil smraduser posted image  Razen če je pri tebi bolj zvok problem, pol pa ne vem...


Ne, res ne. Nekako se mi zdi, da trgovina ni primeren prostor za prdenje. Se zadržim in potem raje zunaj to opravim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Lezenje v rit v vrsti pred blagajno
25.4.2008 18:55:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: nivess


Prdim pa ne v trgovinah.


Ja kdo pa ti bo to verjel? Sigurno najdeš en kotiček...vsaj tam kjer so police bolj zabasane? Ti pa povem, da se pri hladilniku nič ne voha, ko da bi čudežno zmrznil smraduser posted image  Razen če je pri tebi bolj zvok problem, pol pa ne vem...


Ne, res ne. Nekako se mi zdi, da trgovina ni primeren prostor za prdenje. Se zadržim in potem raje zunaj to opravim.



Aha, pol sva tak na istem.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?