|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 20:16:01   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Aja ful sem navdušena nad Hoferjevimi plenicami! So ful podobne Pamperskam, cena je pa 13 evr za 80 plenic.
Šibam, papa!



kok mi je to hecno. Ful sem jih slišala da so zadovoljni s hoferjevimi plenicami. Smo jih mi tud kupili, so mi pa tko zanič da je groza. takoj premočijo. Za ponoč se jih sploh ne upam dat. Zdej jih počasi porabljam čez dan, ko vem da bom doma in da jo bom lahko hitro previla...

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3826
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 20:19:09   
tintin
Scuba, meni niso še niti enkrat premočileuser posted image Za ponoči dam pa itak Pamperskouser posted image Maybe fantki lulajo drugačeuser posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3827
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 20:20:43   
tintin
Aja, scuba a prideš na kofe v Kranj? 

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3828
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 20:26:55   
potepinka
IZVIRNO SPOROČILO: barika



Jaz tud vso hrano delam doma..oz kuham in pasiram, pa za 1x še kupim v trgovini, ko bo pa doma in pri tašči kej na vrtu zrastlo, bomo pa tisto jedl (iz 100% biološke predelaveuser posted image )
pa mogoče sem mu dala 2x frutek za jest (korenček in slivo) da vidi, kaj ga čaka (mogoče) če bomo kam šli. se mi pa ful gabijo fruteki, ko je notri krompir in meso...halooo, pa jaz ne da malemu krompirja za jest, če je prestan (al je sam pri nas tak, da se krompir stran vrže, če stoji več kot 1 uro??)



Se podpišem pod tole jaz vse kuham oz.kašice sama delam
murencek-dobrodošla nazaj
laubica-čestitke tudi vam za mini RD  in verjamem da ti je hudo zaradi brata


_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3829
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 20:27:01   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Scuba, meni niso še niti enkrat premočileuser posted image Za ponoči dam pa itak Pamperskouser posted image Maybe fantki lulajo drugačeuser posted image


Očitno je res odvisno od plenice do plenice user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Aja, scuba a prideš na kofe v Kranj? 


Kdaj ste pa zmenjeni? ampak mislim da bolj ne kot ja. Do nedelje imam sestrično tle, ponedeljek in torek bom pa mal busy ker morm vse zrihtat in nakupit za morje. Gremo v sredo na Pag do nedelje.

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3830
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 20:28:27   
tintin
NIsmo še nič zmenjeniuser posted image je pa ideja za po ali to. Saj nakupit lahko prideš tud k namuser posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3831
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 20:38:21   
scubadiver
TinTin zaenkat nič ne obljubim a prov? Bom vidla sproti kako in kaj..

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3832
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 20:44:17   
Tanayya29
Laubicauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3833
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 20:52:55   
scubadiver
Joj najpomembnejše sem pozabila

Draga laubica zate:

user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3834
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 21:14:14   
mama11
Laubica user posted image  imaš pa ob sebi tako ali tako najboljše zdravilo za žalost.

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža
kaj boste dale na hrbtišče, ovčkouser posted image  men to ne potegneuser posted image  


Jaz imam trenutno ovčko že v spalni vreči. Jo bom pa imela tudi, ko bom dala vrečo stran. Pupi je ful všeč, kar obraz zakoplje notri. Ko je hladno, naj bi grela, ko toplo, pa hladila.

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
Potem sva šli pa v Tivoli. 


Ha, danes sva bili pa tudi midve v Tivoliju. Krasen sprehod pa čaj s kolegico v Čolnarni. Super, super, super. Pa dosti "šminke" - toliko bugabujev na kupu nisem videla niti v Bušiju user posted image

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3835
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 21:21:59   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina
Tanayya,se čist strinjam s tabo, da 670 evrov ni ravno nekaj, tud jaz delam v šolstvu in nimamo bajnih plač, kot nekateri mislijo. user posted image user posted image


Nehajta se pritoževat user posted image , kaj šele če jaz povem kakšno "revšno" imamo na sodiščih, tko da bolje da ste tiho user posted image user posted image user posted image ! Pa še vi nam sam otroke sikirate user posted image user posted image user posted image !

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29
Vrtec in plače jah niso bohvekaj,jaz sem zaenkrat pomočnik vzg,vzg.dobijo pa več jauser posted image ,okrog 850-1100e ,odvisno od delovne dobe in napredovanj,itd.....

No vidiš, jest mam tud VII. stopnjo, pa dobim manj kot vaša vzgojiteljica, pa mam opravka z "zanimivimi" ljudmi, ona pa z zlatimi sončki!

Gorenjke, jaz predlagam torek za srečanje in sicer ob 11-i uri v QLANDIJI, kaj pravite?!




_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3836
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 21:26:45   
DEBELUŠKA30
Glede varstva imam pa jaz popolnoma drugačen problem in sicer se mi ponujata kar dve privat varstvi, najprej sem govorila z Emmino botrico in je bla fullll navdušena da bi Erno čuvala ko bo jaz v službi!
Zdaj je pa še sestra ob službo in bo verjetno ostala doma, ker ima njen tako službo (čez cel dan, pa še veliko potuje) pa bi seveda raje dajala 200 € njej, da mi čuva otroka.
Pa sploh ne vem, kako naj to povem botrici, mi je fulll bed user posted image ?!

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3837
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 21:27:16   
tintin
Debeluška - ja
Glede plač pa - jaz bom kmal imela končan magisterij, pa enkrat sem že napredovala od kar delam (kar pomeni eno lepo število napisanih strokovnih člankov, dve poglavji monografske publikacije oz. knjige, veliko prispevkov na konferencah pri nas in v tujini) pa še en lep čas ne bom na 1000 evrihuser posted image   Toliko o tem....Sicer ne delam nič zajebanega, skrbim pa za vas in predvsem vaše otročke, da bodo kdaj slišali kaj o zdravem življenjskem slogu! user posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3838
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 21:28:25   
zirafa76
pozdrav..

Imam vprasanje glede GH..aha rdeca

- kdaj zaceti z mesom
- kdaj preiti na sekljane stvari,ne samo pasirane
-in koliko vasi otroci pojedo na obrok GH..men kase poje okrog 100ml,ce ji dam pa Hipp,pa pol loncka,1x je celga,pa ji ni bilo glih fajn

Namrec skoz imam obcutek,da ne poje dovolj in da gre od mize lacna,ker se vedno uspe nekaj pocuat od meneuser posted image


Ja,za srecanje sem jaz za,ampak pol po 1.maju...oz.jaz lahko po 10.majuuser posted image


lahko noc......

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3839
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 21:29:30   
manca
Sem dala ob osmih zvečer Majo spat, potem pa pridem na hodnik in sem mislila, da imam medveda v bajtiuser posted image user posted image user posted image user posted image ...mož mi smrči na kavču in to najbolj glasno kar se dauser posted image user posted image user posted image

Včeraj  je bila na obisku patronažna...mi je tut rekla, da naj dodam olivno olje, samo tole za limono pa nič...a v sadne kašice se da torej limono?
Pa v soboto moram it v šoping in Maji kupit rižolinota...se mi zbuja na tri ure ponoči in jeva. Tako da zaradi lakote se mi zbuja, potem se  še praska po obrazu...sredi noči jo dam tako kar k sebi v posteljo in imam vsaj možnost spat.
Danes je bila pa kar ob petih že čist v luftu..je pa zato šla že potem ob osmih zjutraj spat na kavč.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3840
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 21:31:15   
tintin
Manca, v zelenjavne kašice kapljico ol olja in limoninega sokca (baje zaradi vitaminov)

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3841
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 21:31:29   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Gorenjke, jaz predlagam torek za srečanje in sicer ob 11-i uri v QLANDIJI, kaj pravite?!



Komot lahko...midve sva frejuser posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3842
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 21:33:12   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: zirafa76


-in koliko vasi otroci pojedo na obrok GH..men kase poje okrog 100ml,ce ji dam pa Hipp,pa pol loncka,1x je celga,pa ji ni bilo glih fajn



Men je patronažna rekla, da en jogurtov lonček naj bi nadomestil dojenje za takrat

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3843
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 21:33:52   
tintin
Žirafa - meso je po 7.mesecu. Najprej perutnina, zajček, teletina, govedina. Svinjina čimkasneje, ribe po 1.letu
Ko mladiček poje za 1 jogurtov lonček praviloma ne rabi več dojenja  oz. v celoti nadomestiš obrok. Se pravi nekje 150-180 ml.

Sekljane stvari
- pomoje pri kake 8.m?

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3844
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 21:34:03   
sliva10
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Laubicauser posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
 





user posted image user posted image  tudi od mene


NEŽA VSE user posted image user posted image user posted image user posted image NAJBOLJŠE
 
 
 

_____________________________

Mame so kot angeli na preizkušnji

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3845
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 21:39:03   
sliva10
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Glede varstva imam pa jaz popolnoma drugačen problem in sicer se mi ponujata kar dve privat varstvi, najprej sem govorila z Emmino botrico in je bla fullll navdušena da bi Erno čuvala ko bo jaz v službi!
Zdaj je pa še sestra ob službo in bo verjetno ostala doma, ker ima njen tako službo (čez cel dan, pa še veliko potuje) pa bi seveda raje dajala 200 € njej, da mi čuva otroka.
Pa sploh ne vem, kako naj to povem botrici, mi je fulll bed user posted image ?!


Kolikor se spomnim je tvoja sestra v isti hiši kot ti in je za Erno bolje,pa verjetno je s s tvojo sestro več kot z botrico, tako poveš tako kot je. Verjamem pa da ni luštno


Mama11 user posted image user posted image , pa za Tannayo in Scubo pa Roziko za vse ki so vam vrtec odbil. Jaz pa še čakam, sem dala prošnjo za oba.



_____________________________

Mame so kot angeli na preizkušnji

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3846
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 21:40:35   
zirafa76
Debeluska..ce sta obe blizu,ne bi mogla izmenjevat,da imata tudi onedve kaj casa zase????Recimo en teden ena,drug teden druga al po dnevih...uf,hvalabogu,da imas to moznost..

Sicer pa sem jaz govorila z mojim o Izabeli,pa sva se odlocila,da zaenkrat bo doma,ce jaz zacnem delat,bo pa pri babici in dediju..sta pazla ze od svaka tako da...samo da bosta zdrava...tukaj je enak problem z vrtci,mogoce jih je malo vec,ampak se zaenkrat ni vazno kam ga vpises,bo pa kmalu sprememba,da bodo otroci morali v vrtec tam,kjer zivijo..midva spadava pod center1..vrtec imava pa cez cesto..jih vidim male crve,ko se pridejo igrat tu pa tam na nase dvorisce....

Sem pozabla omenit...sem bila na slovenski ambasadi in so mi omenili moznost zaposlitve pri njih,ker potrebujejo,ampak sele z oktobrom....tako da moram napisat svoj resume in ga poslat,pa mi sporocijo kaj in kako...user posted image sem ful vesela,ker siem potiho vedno zelela delati na ambasadi..upam,da bi tole slo...
Sva pa tudi midva v fazi najem restavracije,ki se nahaja v zgradbi EU tukaj,ima fantasticno lokacijo ter je velika...Moj je v fazi pogovorov,omenjala pa sva se moznost porocnega salona..To pa zato,ker sem sla na toliko prob in nikjer mi niso ne vem kako svetovali,kaj mi pase ali oblika itd..jaz pa bi rada svetovala puncam,kaksno obleko izbrat,dodatke,make up...mam rada taksne stvari,pa sva izracunala,bi slo dobro...

V glavnem sva ugotovila,da morava nekaj narediti,ce zeliva kaj imeti...pa imava razlicne ideje....ampak ambasado bi pa vseeno t
akoj sprejela....user posted image

papa...sem se ze enkrat poslovila,pa sem se kar tukajuser posted image

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3847
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 21:43:39   
sliva10
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image super da ti le uspe.

Obleke so pa tako lepee da bi se še jaz poročila (sva koruznika)user posted image

_____________________________

Mame so kot angeli na preizkušnji

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3848
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 21:46:42   
zirafa76
Hvala za GH..to nisem vedela o loncku....user posted image

Zajcek?????user posted image to je edino,kar jaz ne morem jest...ko z tistim smrckom povoha......se stopim...user posted image
Je pa moj zadnjic hodil okrog mesa v trgovini in mi rece.."Glej ga ubogega zajcka,kako ga zebe,dajva ga odnesit domov in ga ogreti,da mu bo toplo"user posted image user posted image on jih obozuje...





_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 3849
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.4.2008 21:47:18   
sliva10
Sm se pozabila posloviti. Grem spančkat.

Mi je kar mal dolgčas ko ni Gruške. Še jutri po bo pa mogoče že priklopljena.user posted image

NOČKO!!!!!


Aja s tud jaz dobila paketek. Hvala tisti ki je link pripopala. me emšo dajeuser posted image


_____________________________

Mame so kot angeli na preizkušnji

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 3850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.