|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:34:08   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: gruška
Zdaj pa brez heca: debeluška ti pa res živiš na ful lepem koncu user posted image


Gruška, zate 499 € to je z gorenjskim popustom user posted image user posted image user posted image


user posted image  ... ne, ne, sem pa lokal patriot, mi je pa tle ful fajn ....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3651
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:35:34   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29
kva pa jaz?Da bom bližje Januuser posted image user posted image user posted image user posted image
Torej,koliko mi zaračunaš?Sj lahko skoz okno hodim ven pa not...če bo kaj bolj poceni?


Povej a v paketu al brez paketa, kakšna je cena user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3652
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:35:53   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

No naj povem,da je bila dons Tianna grozna,ko smo sli ven. Vsakic,ko greva kam na obisk ( bolj poredko) se tako joka,da jo nemorem pomirit in samo pomaga ,da greva domov. A je mozno ,da je to zaradi tega , ker sva skoz sami oz. mi trije in drugih ne pozna ali pa se boji ,da je spet pri zdravnikuuser posted image user posted image user posted image  To njeno jokanje me pocasi ze spravlj v obup in nimam volje nikamor it ,ker je samo jok in dretje do nezavesti. user posted image user posted image



Možno je tudi tole.Upam,da je samo ena faza,in,da se čimprej porihta.


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 3653
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:36:05   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: gruška
Zdaj pa brez heca: debeluška ti pa res živiš na ful lepem koncu user posted image


Gruška, zate 499 € to je z gorenjskim popustom user posted image user posted image user posted image


kva pa jaz?Da bom bližje Januuser posted image user posted image user posted image user posted image
Torej,koliko mi zaračunaš?Sj lahko skoz okno hodim ven pa not...če bo kaj bolj poceni?



user posted image
user posted image
user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3654
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:36:56   
Tanayya29


IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29
kva pa jaz?Da bom bližje Januuser posted image user posted image user posted image user posted image
Torej,koliko mi zaračunaš?Sj lahko skoz okno hodim ven pa not...če bo kaj bolj poceni?


Povej a v paketu al brez paketa, kakšna je cena user posted image user posted image user posted image


kakšen paket??Orto smart?


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3655
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:36:59   
Nana Liza
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29
račun je notri v škatlci user posted image user posted image ,nič nisi dolžna,pa lepo maži..je super krema!


Mater sem blond, sploh nisem vidla. Hvala!

Naš Tevž je imel zdele že prvo budnico. Zaspal je pa ob 20h. user posted image Sem mu dala ob 18h malo rižolinota z mojim mlekom, potem pa ob 20h ni tako jedel.user posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3656
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:37:32   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Sam klinc tud zakreditirat se ne moreš na polno. Kaj pa veš, kaj bo čez 20-30 letuser posted image


Amen
 
Drugač pa jst tud nimam bogatih staršev, pa nisem nič dobila, razen pri mojmu štuk v hiši pa še to je majhno in staro, tko da sva tud štartala praktično iz nič, sam kr sva prostor imela, ki pa ga je bilo potrebno zrihtat od sten, tal in opreme. Potem sva morala zamenjati streho, ker jo prej 40 let ni nihčeuser posted image , pa vsa okna in vrata je blo potrebno zamenjat, pa zdej bova kamen polagala pa prizidat sva mogla, ker je hiša enodružinska in je res majhna, pol nama pa še fasada ostane za zrihtata k bo tud mal počakala ker je tumač drago to ampak bomo že nekak. Tko da tud men ni blo z rožicam postlano. Sva pa tud mi2 takrat mal računala in nama ne bi zneslo s krediti in tko(za stanovanje), pa sva pol pač vzela v zakup, da si pač miru ne bova kupila(če veš kaj mislim). Nama je blo bolj ugodno obstoječo stvar popravit in zrihtat. Pa še to da ne bo pomote, pri nas se nič ne deli na 50/50. Mi2 financirava vse kar se dela pri hiši!!!
 
Ja krediti so pa bajno neugodni sploh za mlade družineuser posted image user posted image
 
 

Oranža, podobna situacija je tudi pri nas, samo da je samo tašča..


Pr nas je tud sam tašča. Sam da imamo mi zdej cca 70 m2, tud zgornji štuk. Jah boljš to kt nčuser posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3657
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:38:43   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

No naj povem,da je bila dons Tianna grozna,ko smo sli ven. Vsakic,ko greva kam na obisk ( bolj poredko) se tako joka,da jo nemorem pomirit in samo pomaga ,da greva domov. A je mozno ,da je to zaradi tega , ker sva skoz sami oz. mi trije in drugih ne pozna ali pa se boji ,da je spet pri zdravnikuuser posted image user posted image user posted image  To njeno jokanje me pocasi ze spravlj v obup in nimam volje nikamor it ,ker je samo jok in dretje do nezavesti. user posted image user posted image



Možno je tudi tole.Upam,da je samo ena faza,in,da se čimprej porihta.


Pomoje je tud sam kakšna faza, tako kot je rekla Tanayya..a na sprehod kam med ljudi tud ne smeta...mogoče bi to prabale, da res ne bi bili skoz sami..sej počas..postopoma po kakšno minuto..pa vsakič več, če bi se obnesl...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3658
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:39:18   
Tanayya29
Pr nas je tud sam tašča. Sam da imamo mi zdej cca 70 m2, tud zgornji štuk. Jah boljš to kt nč


a ti skoz z oranžno zdj pišeš???


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3659
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:39:57   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: gruška
... pismu debeluška, a moža pa otroke ji boš tud pustila user posted image user posted image


Tanayya, a ti vsako ta drugo sporočilo prebereš user posted image user posted image user posted image , a spet Jana čakaš user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3660
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:40:47   
manca

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Pr nas je tud sam tašča. Sam da imamo mi zdej cca 70 m2, tud zgornji štuk. Jah boljš to kt nč


a ti skoz z oranžno zdj pišeš???



Ja, skos z oranžno piše, saj je Oranžauser posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3661
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:41:30   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

Pr nas je tud sam tašča. Sam da imamo mi zdej cca 70 m2, tud zgornji štuk. Jah boljš to kt nčuser posted image user posted image

jah sej pol pa nič čudnega da morta vse vidva financirat..tko je z uno bogo penzijo sej res ne more nič kupt..kamoli da bi kej obnavljala..še regres k ga vsak let dobi, kupi kakšen nov pripomoček ( beri bela tehnika),  k je že vse tok staro da je za na odpad...
..pa kaj hočeš, če neki je treba narest, je pač treba...user posted image

jaz pravim, še dobr da je vsaj tko...lohk bi bilo dost slabše...

< Sporočilo je popravil sonchek -- 22.4.2008 22:42:07 >


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3662
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:41:38   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: gruška
... pismu debeluška, a moža pa otroke ji boš tud pustila user posted image user posted image


Tanayya, a ti vsako ta drugo sporočilo prebereš user posted image user posted image user posted image , a spet Jana čakaš user posted image user posted image user posted image


ne,jaz vsako preberem?user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3663
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:42:54   
DEBELUŠKA30
VB, pa saj je to normalno, da otroci, sploh pa dojenčki jokajo!!!
Mi smo danes imeli UZ kolkov, pa je bla fulll pridna, da jo je zdravnica tko hvalilaaaa, pa pridemo ven pa se začnemo oblačt, pa se je drla k bi jo iz kože dajali user posted image , pa kaj sej je dojenček user posted image !!!
Pa še to, saj ne zna še govorit, mora nekako pozornost privleči user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3664
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:43:34   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: manca


IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Pr nas je tud sam tašča. Sam da imamo mi zdej cca 70 m2, tud zgornji štuk. Jah boljš to kt nč


a ti skoz z oranžno zdj pišeš???



Ja, skos z oranžno piše, saj je Oranžauser posted image



Seveda!
Na zmenke pride z oranžnim puloverjem.user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3665
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:43:43   
gruška
VB - zna bit tud to, da ste skoz sami ... tamaučki zdej že ful prepoznavajo ljudi in naša tud joka, če kdo preveč "v njo dreza" al pa če jo hoče kdo vzet v naročje (ne mislim na domače, ampak ljudje, ki jih malokrat oz. prvič vidi) ... Moj starejši je bil tud ful sramežljiv kar nekaj časa, ker sva bila veliko sama, ko je bil dojenček (jaz sem bila takrat rizično noseča, pa nisem nikamor smela in sva bila veliko sama doma) ... zdaj mu ni pa nič nerodno user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 3666
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:45:22   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: gruška
... pismu debeluška, a moža pa otroke ji boš tud pustila user posted image user posted image


Tanayya, a ti vsako ta drugo sporočilo prebereš user posted image user posted image user posted image , a spet Jana čakaš user posted image user posted image user posted image


ne,jaz vsako preberem?user posted image user posted image user posted image




tole si pa zihr spustila:

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

nečesa je 10 %...bomo videli če bo


belobaza,ane?user posted image


lincioxydm...neki tazga piše..pojma nimam kaj je to..


user posted image user posted image user posted image a kej veš kaj bi to lahko bilo?

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3667
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:47:37   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

Pr nas je tud sam tašča. Sam da imamo mi zdej cca 70 m2, tud zgornji štuk. Jah boljš to kt nčuser posted image user posted image

jah sej pol pa nič čudnega da morta vse vidva financirat..tko je z uno bogo penzijo sej res ne more nič kupt..kamoli da bi kej obnavljala..še regres k ga vsak let dobi, kupi kakšen nov pripomoček ( beri bela tehnika),  k je že vse tok staro da je za na odpad...
..pa kaj hočeš, če neki je treba narest, je pač treba...user posted image

jaz pravim, še dobr da je vsaj tko...lohk bi bilo dost slabše...


Res je tako, se strinjam 100%. Je pa res da kr delava narediva po svojem okusu in nima nobenih pripomb. Ji je vse všeč in je ful zadovoljnauser posted image
 
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Pr nas je tud sam tašča. Sam da imamo mi zdej cca 70 m2, tud zgornji štuk. Jah boljš to kt nč


a ti skoz z oranžno zdj pišeš???



Ja. A bo v redu, al te moti barva? Sej za to je pravzaprav kriva Gruška, k je začela mene po novem z oranžno pista in mi tako dala idejouser posted image user posted image .
Debeluška hvala za rožiceuser posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3668
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:48:13   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

IZVIRNO SPOROČILO: manca

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Pr nas je tud sam tašča. Sam da imamo mi zdej cca 70 m2, tud zgornji štuk. Jah boljš to kt nč


a ti skoz z oranžno zdj pišeš???


Ja, skos z oranžno piše, saj je Oranžauser posted image


Seveda!
Na zmenke pride z oranžnim puloverjem.user posted image



Pa sam oranžne kondome uporablja, pa še te mora it v Italijo iskat user posted image user posted image user posted image , jojjjj spet bo huda name user posted image user posted image user posted image  (to je šala)!


< Sporočilo je popravil DEBELUŠKA30 -- 22.4.2008 22:49:38 >


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3669
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:48:42   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: manca


IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Pr nas je tud sam tašča. Sam da imamo mi zdej cca 70 m2, tud zgornji štuk. Jah boljš to kt nč


a ti skoz z oranžno zdj pišeš???



Ja, skos z oranžno piše, saj je Oranžauser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3670
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:48:54   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

nečesa je 10 %...bomo videli če bo



belobaza,ane?


lincioxydm...neki tazga piše..pojma nimam kaj je to..



a kej veš kaj bi to lahko bilo?


opa,oprosti,to pa ne vem,veš....
ali je ta krema negovalna ali je kortikosteroid?Kako moraš mazat?


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3671
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:48:56   
GB
Ko greva na sprehod in v trgovino je vse ok , ko pa greva kam na obisk ali pa ce jo kdo tuj samo pogleda je pa joj . Nemorem je ustavit ali potolazit . Mislim,da to ni glih normalno , tko da se moram malo pogovorit z mojo Health Visitor.  ( a mogoce jest mal pretiravam user posted image )

Moram rect,da vse tiste ,ki zivite s tascam SVAKA VAM CAST .


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3672
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:49:34   
tintin
Vb - tudi jaz mislim, da je to faza. Moj Vasja je pa drugje vedno ful priden, tudi pri zdravniku...doma pa včasih tečkica. Še eno hecno lastnost ima. Popoldan sploh ne smeva na sprehod (npr. ob 17h, 18h) je tečko za znort, ful protestira skoz, ga pa ven iz vozka vzameš se ti pa reži user posted image Eh, naj mu bouser posted image
Aja, sicer je pa danes že zdrav! Prav nič mu ne fali...user posted image (nimam pojma, kaj je bila včerajšna vročina)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3673
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:51:12   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30




Pa sam oranžne kondome uporablja, pa še te mora it v Italijo iskat user posted image user posted image user posted image , jojjjj spet bo huda name user posted image user posted image user posted image  (to je šala)!



Ja a morš vse povedatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3674
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:51:16   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: tintin
Aja, sicer je pa danes že zdrav! Prav nič mu ne fali...user posted image (nimam pojma, kaj je bila včerajšna vročina)


super!!!!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.