|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 21:59:13   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: jooly
500 € + stroški (70 kvadratov)

user posted image user posted image user posted image  A si ti tole pravilno napisala, matr so eni oderuhi user posted image user posted image user posted image , ja a se nisi ravno selila user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: barika
tintin, sem dobla ja, hvalauser posted image user posted image , pa pr men piše, da si debeluški tudi poslala (na siol),tak da debeluška...mogoče ti je pa odtok "požrl" poštouser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image  STRAŠNO SMEŠNO user posted image user posted image user posted image user posted image , mi je prišloooooo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3626
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:06:02   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Sam klinc tud zakreditirat se ne moreš na polno. Kaj pa veš, kaj bo čez 20-30 letuser posted image


Amen
 
Drugač pa jst tud nimam bogatih staršev, pa nisem nič dobila, razen pri mojmu štuk v hiši pa še to je majhno in staro, tko da sva tud štartala praktično iz nič, sam kr sva prostor imela, ki pa ga je bilo potrebno zrihtat od sten, tal in opreme. Potem sva morala zamenjati streho, ker jo prej 40 let ni nihčeuser posted image , pa vsa okna in vrata je blo potrebno zamenjat, pa zdej bova kamen polagala pa prizidat sva mogla, ker je hiša enodružinska in je res majhna, pol nama pa še fasada ostane za zrihtata k bo tud mal počakala ker je tumač drago to ampak bomo že nekak. Tko da tud men ni blo z rožicam postlano. Sva pa tud mi2 takrat mal računala in nama ne bi zneslo s krediti in tko(za stanovanje), pa sva pol pač vzela v zakup, da si pač miru ne bova kupila(če veš kaj mislim). Nama je blo bolj ugodno obstoječo stvar popravit in zrihtat. Pa še to da ne bo pomote, pri nas se nič ne deli na 50/50. Mi2 financirava vse kar se dela pri hiši!!!
 
Ja krediti so pa bajno neugodni sploh za mlade družineuser posted image user posted image
 
 

Oranža, podobna situacija je tudi pri nas, samo da je samo tašča..midva sva tud renovirala zgornji štuk, tko da sva vse stene podrla in vse na novo..zapufala sva se kr za nekaj let..no ja ampak brez kredita danes itak ni nič...
..zdej mava pa kr luštno pa niti ne tako majhno..je okoli 100 m2...sicer res ni zrihtan u nulo, ampak nam je lepoooo, to je pa itak najbolj važn...

user posted image zoo-pomoje bi nas bilo drug teden ful mal k so prazniki, pol pa takoj po praznikih, k bo prvo lepo vreme, kaj pravite?

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3627
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:09:03   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

nečesa je 10 %...bomo videli če bo


belobaza,ane?user posted image


lincioxydm...neki tazga piše..pojma nimam kaj je to..

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3628
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:10:29   
Nana Liza
Danes je bilo prijetno klepetati z vami. Copatek pa smo našli. Je bi "založen v vozičku". Sicer jih pa imamo doma cel bataljon. Vseen hvala za skrb gruška.

Tanayya - najlepša hvala za kremico. Sem že danes namazala Tevža z njo. Danes so se mu pa spustile po telesu ene pikice. Upam, da to ni nič, al pa spet kakšna moja nepravilna prehrana.user posted image Prosim povej mi, če sem ti še kaj dolžna. Saj si mi jo takrat povedala, pa sem čisto pozabila, koliko je že. Kavico pa sem še vseen dolžna.user posted image

Danes smo tudi mi malo testirali en avtomobilček (da se ne bo samo Scuba hvalila user posted image ) in smo imeli prav prijeten izletek proti Otočcu.

Za ŽV se vam pa takoj tudi jaz pridružim, bom kupila letno karto in bom večkrat tam, sploh poleti še z našo ta veliko hčerko.user posted image

Uhhh tole z najemnino pa res kar nanese. Sej včasih res ne veš, kaj se bolj splača.

Ziher sem še kaj hotla povedat.user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3629
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:11:28   
sonchek
evo hausa je konc..a zdej ste pa vse šle...

Kje je pa kej martita, nič se ne javi???
CIA?????

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3630
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:11:29   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek
Oranža, podobna situacija je tudi pri nas, samo da je samo tašča..midva sva tud renovirala zgornji štuk, tko da sva vse stene podrla in vse na novo..zapufala sva se kr za nekaj let..no ja ampak brez kredita danes itak ni nič...
..zdej mava pa kr luštno pa niti ne tako majhno..je okoli 100 m2...sicer res ni zrihtan u nulo, ampak nam je lepoooo, to je pa itak najbolj važn...


Pri nas je podobno in sicer mi imamo MINI BLOK user posted image ; spodaj sta moja starša, v sredini moja družinica (imamo cca. 120m2), na vrhu v mansardi pa sestra in njena družina in nam je prav luštno user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3631
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:15:47   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek
Oranža, podobna situacija je tudi pri nas, samo da je samo tašča..midva sva tud renovirala zgornji štuk, tko da sva vse stene podrla in vse na novo..zapufala sva se kr za nekaj let..no ja ampak brez kredita danes itak ni nič...
..zdej mava pa kr luštno pa niti ne tako majhno..je okoli 100 m2...sicer res ni zrihtan u nulo, ampak nam je lepoooo, to je pa itak najbolj važn...


Pri nas je podobno in sicer mi imamo MINI BLOK user posted image ; spodaj sta moja starša, v sredini moja družinica (imamo cca. 120m2), na vrhu v mansardi pa sestra in njena družina in nam je prav luštno user posted image user posted image user posted image !


Mah..sej pravim, če si skromen in ni foušije je za vse dost...user posted image user posted image user posted image

..pri nas je edin to sreča, da se bo od mojga sestra selila v bajto čez čas, zdej je pa itak v enem stanovanju v lj, ki ga prodajata...pol bomo pa sami svoji gospodarji (no sej smo že)..ampak ko bodo imeli še oni zrihtano, ne bo nihče nobenmu nič dolžen...no razen moj user posted image  meni, če me kdaj vrže vn..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3632
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:17:04   
Tanayya29
Tanayya - najlepša hvala za kremico. Sem že danes namazala Tevža z njo. Danes so se mu pa spustile po telesu ene pikice. Upam, da to ni nič, al pa spet kakšna moja nepravilna prehrana. Prosim povej mi, če sem ti še kaj dolžna. Saj si mi jo takrat povedala, pa sem čisto pozabila, koliko je že. Kavico pa sem še vseen dolžna.


račun je notri v škatlci user posted image user posted image ,nič nisi dolžna,pa lepo maži..je super krema!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3633
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:17:34   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: jooly
500 € + stroški (70 kvadratov)

user posted image user posted image user posted image  A si ti tole pravilno napisala, matr so eni oderuhi user posted image user posted image user posted image , ja a se nisi ravno selila user posted image



Bravo debeluška user posted image  Napisala sem čist prov, za tako stanovanje (novogradnja v centru Domžal) je to ugodna cena, poleg tega je bil praktično neopremljen. In ja, glih sem se selila, ampak iz najemniškega v najemniško stanovanje.

Zdej grem pa spat, mala me je zmolzla, rabim kšno urco noter prnest.

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3634
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:19:01   
Nana Liza
Aja, vem kaj sem hotla povedat! Barika - baje za migrene je najboljš user posted image .  Na srečo nimam problemov z migreno. Na vsake toliko časa, ko me boli glava, si lajšam bolečine z kapljicami 31 (ja, spet ta opevani Jus t user posted image )

Sonček - Sem se danes mesengirala z Martito, je v svojem rodnem kraju, trenutno odklopljena od RR.user posted image

Hause pogledan, forum prebran, vsem želim nočko! Papa

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3635
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:19:42   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: jooly
500 € + stroški (70 kvadratov)

user posted image user posted image user posted image  A si ti tole pravilno napisala, matr so eni oderuhi user posted image user posted image user posted image , ja a se nisi ravno selila user posted image



Bravo debeluška user posted image  Napisala sem čist prov, za tako stanovanje (novogradnja v centru Domžal) je to ugodna cena, poleg tega je bil praktično neopremljen. In ja, glih sem se selila, ampak iz najemniškega v najemniško stanovanje.

Zdej grem pa spat, mala me je zmolzla, rabim kšno urco noter prnest.


ja,res je tako.Moja mami se tud sam križa,ko sliši cene..Če plačuješ najemnino vsaj približno veš,kakšne so cene..


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3636
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:23:07   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: jooly
500 € + stroški (70 kvadratov)

user posted image user posted image user posted image  A si ti tole pravilno napisala, matr so eni oderuhi user posted image user posted image user posted image , ja a se nisi ravno selila user posted image



Bravo debeluška user posted image  Napisala sem čist prov, za tako stanovanje (novogradnja v centru Domžal) je to ugodna cena, poleg tega je bil praktično neopremljen. In ja, glih sem se selila, ampak iz najemniškega v najemniško stanovanje.

Zdej grem pa spat, mala me je zmolzla, rabim kšno urco noter prnest.


Jooly, pridi k meni stanovat, je tud nova gradnja, jest se pa preselim k mami, k ima itak preveč prostora, ti pa dobiš 120 m2 bivalnega prostora, pa še + 20 m2 balkoni (trije), meni pa daš 500 € user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek
...no razen moj user posted image  meni, če me kdaj vrže vn..user posted image user posted image user posted image

Sonchek, veš kaj je rekla moja soseda možu (pa se je ona preselila k njemu, s tem da je blo že vse narejeno), ko sta se nekaj spričkala, pa je reku, da ne bo šlo več tako naprej, pa mu ona reče: Ja če ti ni kaj všeč pa vzemi tiste svoje dvoje gate pa pejt user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3637
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:26:38   
Tanayya29
Ja če ti ni kaj všeč pa vzemi tiste svoje dvoje gate pa pejt


user posted image user posted image user posted image user posted image ,upam le,da jih nisi dala potem ti na glavouser posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3638
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:28:31   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek
...no razen moj user posted image  meni, če me kdaj vrže vn..user posted image user posted image user posted image

Sonchek, veš kaj je rekla moja soseda možu (pa se je ona preselila k njemu, s tem da je blo že vse narejeno), ko sta se nekaj spričkala, pa je reku, da ne bo šlo več tako naprej, pa mu ona reče: Ja če ti ni kaj všeč pa vzemi tiste svoje dvoje gate pa pejt user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

edin prov mu je rekla....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3639
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:28:49   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Ja če ti ni kaj všeč pa vzemi tiste svoje dvoje gate pa pejt

user posted image user posted image user posted image user posted image ,upam le,da jih nisi dala potem ti na glavouser posted image user posted image user posted image .


Tannaya, nisi si dobro prebrala user posted image user posted image , pa ne jestttttttt

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3640
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:29:01   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Jooly, pridi k meni stanovat, je tud nova gradnja, jest se pa preselim k mami, k ima itak preveč prostora, ti pa dobiš 120 m2 bivalnega prostora, pa še + 20 m2 balkoni (trije), meni pa daš 500 € user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jooly, pa še veliko dvorišče boš imela, pa vrt, pa črički ti bojo zjutraj peli ... razmisli, ti rečem ... user posted image
Zdaj pa brez heca: debeluška ti pa res živiš na ful lepem koncu user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3641
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:31:15   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: gruška
Zdaj pa brez heca: debeluška ti pa res živiš na ful lepem koncu user posted image


Gruška, zate 499 € to je z gorenjskim popustom user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3642
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:31:23   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Jooly, pridi k meni stanovat, je tud nova gradnja, jest se pa preselim k mami, k ima itak preveč prostora, ti pa dobiš 120 m2 bivalnega prostora, pa še + 20 m2 balkoni (trije), meni pa daš 500 € user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jooly, pa še veliko dvorišče boš imela, pa vrt, pa črički ti bojo zjutraj peli ... razmisli, ti rečem ... user posted image
Zdaj pa brez heca: debeluška ti pa res živiš na ful lepem koncu user posted image


... pismu debeluška, a moža pa otroke ji boš tud pustila user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3643
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:31:41   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Ja če ti ni kaj všeč pa vzemi tiste svoje dvoje gate pa pejt

user posted image user posted image user posted image user posted image ,upam le,da jih nisi dala potem ti na glavouser posted image user posted image user posted image .


Tannaya, nisi si dobro prebrala user posted image user posted image , pa ne jestttttttt


sej vem,ampak sem te mal pohecala,user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3644
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:32:01   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Ja če ti ni kaj všeč pa vzemi tiste svoje dvoje gate pa pejt


user posted image user posted image user posted image user posted image ,upam le,da jih nisi dala potem ti na glavouser posted image user posted image user posted image .


ta je pa dobra...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3645
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:32:42   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: mama11

Ali boš na seznam vnašala tudi zobke? Če ja, potem lahko nam danes pribeležiš prvi zobek user posted image user posted image . Drugi se tudi že vidi čez dlesen tako da bomo kmalu doma imeli pravega zajčka.

bravo za zobkeuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3646
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:32:59   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: gruška
Zdaj pa brez heca: debeluška ti pa res živiš na ful lepem koncu user posted image


Gruška, zate 499 € to je z gorenjskim popustom user posted image user posted image user posted image


kva pa jaz?Da bom bližje Januuser posted image user posted image user posted image user posted image
Torej,koliko mi zaračunaš?Sj lahko skoz okno hodim ven pa not...če bo kaj bolj poceni?


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3647
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:33:02   
GB
Dobr vecer . EVo ,da se jest tudi mal oglasim. Ravno sedaj sem dobila mail od Huggiesa in mi povejo,da sem vabljena na dvo-dnevni sejem BABYSHOW v Birminghamu user posted image user posted image user posted image . Tam bojo baje vsi proizvajalci oz. vse otroske znamke in bojo imeli predstavite, modno revio, skratka ful bo fajn in komaj caka.

No naj povem,da je bila dons Tianna grozna,ko smo sli ven. Vsakic,ko greva kam na obisk ( bolj poredko) se tako joka,da jo nemorem pomirit in samo pomaga ,da greva domov. A je mozno ,da je to zaradi tega , ker sva skoz sami oz. mi trije in drugih ne pozna ali pa se boji ,da je spet pri zdravnikuuser posted image user posted image user posted image  To njeno jokanje me pocasi ze spravlj v obup in nimam volje nikamor it ,ker je samo jok in dretje do nezavesti. user posted image user posted image

Kupila sem danes rizolino in bova drug teden zaceli z kasicami user posted image user posted image user posted image . Komaj cakam

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3648
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:33:29   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: gruška
... pismu debeluška, a moža pa otroke ji boš tud pustila user posted image user posted image


Daj tiho bodi, da se ne premisli, to je pač v paketu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3649
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 22:33:47   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: mama11

Ali boš na seznam vnašala tudi zobke? Če ja, potem lahko nam danes pribeležiš prvi zobek user posted image user posted image . Drugi se tudi že vidi čez dlesen tako da bomo kmalu doma imeli pravega zajčka.

bravo za zobkeuser posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image Tamara


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.