|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  143 144 [145] 146 147   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 20:31:23   
Tanayya29
A plenic pa nobena noce?


jaz sem zauser posted image user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3601
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 20:33:29   
tintin
Ajtak, saj ti  banke ne dajo kredita več kot določen odstotek plače. Gleda se pa plača enega posameznika, tud če sta poročena.user posted image

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3602
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 20:35:16   
Tanayya29
Tanayya: imate v redu najemnino. Ste v bloku ali hiši? Kaj pa odnos z lastniki? (najini so ful fajn, imamo vse legalno, ker imava v najemu od podjetja...tako da imava tudi stalno biv. na tem naslovu, kar je sploh super za vrtec itn).


fajn je,najina.Študira v Franciji,nič ne teži,pride ne nikoli,edino,ko jo povabimo.No,vzadnjič sva se mejčkn skregali,ampak se je potem opravičila,da je mela slab dan.
Kredituser posted image user posted image user posted image ,moj je zaposlen pri privatniku,in mu izplačuje minimalno ,drugo na roke,jaz pa mam tut nikakvo plačo,tako,da jaz lahk kupm ne garaže,ampak mogoče pesjak za psauser posted image user posted image user posted image ,in smo ja obsojeni na najemnino......

Tintin smo v bloku,ja kredita pa res ne dajo kar tako,če bi mela vsak mesec 2tisoč evrov plače pol bi še kej dobila,ja tko pa saj sm rekla,mogoč za pesjak....hov hov


< Sporočilo je popravil Tanayya29 -- 22.4.2008 20:36:33 >


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3603
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 20:39:01   
tintin
E, Tanayya pol smo skor na istem. Sicer ima moj kokr tok ok plačo, jaz pa za user posted image - pač zdravstvo (kjer imajo ok plače samo zdravniki, ostali pa za zjokat...). Sam klinc tud zakreditirat se ne moreš na polno. Kaj pa veš, kaj bo čez 20-30 letuser posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3604
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 20:45:18   
Tanayya29
E, Tanayya pol smo skor na istem. Sicer ima moj kokr tok ok plačo, jaz pa za - pač zdravstvo (kjer imajo ok plače samo zdravniki, ostali pa za zjokat...). Sam klinc tud zakreditirat se ne moreš na polno. Kaj pa veš, kaj bo čez 20-30 let


Tako je,maš prav....

Šparat v takih časih je nemogočeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3605
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 20:46:07   
gruška
Ojla čvekice, kako ste?

Mi smo se nakofetkale, pa ne boste verjele, da smo loh plačale user posted image  (NanaLiza je častila, u bistvu Tevž... Hvala še enkrat...)
NanaLiza, a sta našla copatek?

Ej Mama11 - nobena užaljena ... samo beseda je dala besedo, pa je na koncu izpadlo, da ta forum ni za brezvezne čveke (pa ne s tvoje strani)... pozabi, smo že nazaj v formi user posted image  
Pa glede Justa si spraševala - veš kaj, jaz ga uporabljam že kar nekaj let (približno 10), tudi (ali predvsem) za otroke, sem zelo zadovoljna, res pa je, da za dojenčke ne priporočajo materino dušico mazat po prsnem košu ampak po podplatih ... drugače pa ravno tea tree je za moje pojme za otroke zakon - za potolčena kolena, za komarje pike, za vse živo ... ni noben baubau in nobena čudna nevarna žauba... pa spet je tko: 100 ljudi 100 čudi ... jaz nobenmu ne vsiljujem mnenja, pa ne maram, da ga kdo men ...

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

IZVIRNO SPOROČILO: BrinaS

Oranza, mogoce gledam jaz ljubljanski zoo z drugimi ocmi. Se popolnoma strinjam, da imajo zagrebski, dunajski, londonski zivalski vrtovi vec zivali, predvsem eksotov, samo nam je nas zoo v neposredni blizini in ga jemljemo kot beg iz betona v ''naravo'', kjer lahko zdruzimo prijetno s koristnim - sprehod, ogled zivali, igranje na igralih, Da pa so kletke prazne se pa ne strinjam.


Ej sej se sploh ne gre za raznolikost živali in velikost zoo-ja, ampak nazadnje k sm jst bla tam, je blo ful kletk praznih, pa totalno neprijazno osebje že na vstopu, pa tud slučajno nobenga programa za otroke niso imel pripravljengapa je bla pomlad pa ful lepi dnevi tko da......user posted image  Je pa res da sem bla dobri 2 leti nazaj tam in tko je pač blo. To so moji zadnji vtisi iz ljubljanskega zooja. Bom pa z veseljem prišla na srečanje, če se bomo tam dobile pa da vidim kako in kaj.
 


BrinaS, saj jaz že zadnjič, ko sva se pogovarjali o tem in včeraj, ko sem pisala, nisem mislila na velikost ... ljubljanski je namreč 3x večji od zagrebškega ... pa mi to ni všeč, ker je ful razpotegnjen vmes pa polno praznega ...  tako kot je Oranža napisala - tudi, ko smo bili mi 2 leti nazaj nazadnje v ljubljanskem, je bilo res polovica kletk praznih ... povsod smeti, nobena potka lepo urejena, ful plevela povsod ... tega v zagrebškem ne vidiš nikjer ...tam ima vsaka žival svojega sponzorja (razna podjetja, pa politične stranke,...) in kar tekmujejo kdo bo imel lepše urejeno in čisto kletko... tega pri nas manjka ... res pa je, da ima ljubljanski lepa igrala, ki jih v Zagrebu ni oz. jih mi mogoče nismo opazili, ker jih nismo iskali ... smo se vsedli po ogledu na klopco in pojedli en sladoled ... pa še to: vstopnina je v ljubljanskem več kot še enkrat višja ... če imaš letno je super, pa ker vam je blizu ... mi imamo pa blizu gozd, pa gremo raje tja ...
Če se bomo zmenile, bova tudi midve z veseljem prišle, jaz sem včeraj pač samo komentirala, da mi je zagrebški res bolj všeč... pa brez zamere.... 100 ljudi 100 čudi ...user posted image

HIPP - tudi mi smo dobili paket user posted image

Sonchek, naša tud že kar nekaj časa "sedi" ... kdaj smo se dobile v Celju?user posted image  ... no, že takrat so vidle punce, kakšne trebušnjake je delala Taja, sploh ni hotla ležat ... tko kot ti je že Oranža rekla ... tud mi jo imamo v naročju, s podprto ritko, pa gleda okrog... v vozičku je pa tud že v pol sedečem položaju že slab mesec ....

Joj Barika, tele migrene ... moja mami jo je imela dolga leta .... zdaj je malo bolje ... jo ima pa tudi sestra in kadar jo zagrabi, gre samo v postlo, obvezno v temo, pa dve uri odspi, pa je bolje .... ne pomaga noben tablet ... tko kot si rekla: ne diraj lava dok spava in ne diraj miša dok piša user posted image

BB - Tannaya, hvala za razlago ... ne gledam in mi je včeraj Tevž rekel, da je videl pri 24 ur, da je šel Dejan domov, pa nekaj o alkoholu ... pa nisem točn vedla, ker ne gledamo (razen ob petkih izločanje)....

Laubica - bravo za voziček, pa srečno vožnjo user posted image

Ajtak - kaj pa če bi te jaz prosila, da mi jih pošlješ po pošti? Prosim ... user posted image  Jaz bom pa pogledala za Mercatorjeve, pa ti jih pošljem, o.k.? ....

Joj sem zdaj naklofala ... grem še kaj narest, pa pridem nazaj ...

Ampak Tajine "tašče" pa res že par dni ni... user posted image  NICOLIIIIIIIIIIIINAAAAAA??????????

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3606
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 21:03:00   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

BrinaS, saj jaz že zadnjič, ko sva se pogovarjali o tem in včeraj, ko sem pisala, nisem mislila na velikost ... ljubljanski je namreč 3x večji od zagrebškega ... pa mi to ni všeč, ker je ful razpotegnjen vmes pa polno praznega ...  tako kot je Oranža napisala - tudi, ko smo bili mi 2 leti nazaj nazadnje v ljubljanskem, je bilo res polovica kletk praznih ... povsod smeti, nobena potka lepo urejena, ful plevela povsod ...


jaz sem vsako leto v toplejših mesecih vsaj enkrat na mesec v Ljubljanskem zOo-ju. Ravno v parih nekaj letih se je ful ful popravilo. zelo je čisto, niti ena kletka do lani jeseni ni bila prazna (zdej vem da je neki z opicami in volki narobe - da jim prenavljajo tko da mislim da se jih ne da videt). Sem bla zelo prijetno presenečena kako lepo se živalski vrt rihta in sem šla prav z veseljem. Pa sem bla recimo v zadnjih nekaj letih v parizu, new yorku, na Kubi (če se temu na kubi lahko reče živalski vrt) pa me ljubljana vseeno ne razočara. V zagrebškem pa res nisem bla že 10 let tako da ne morem komentirat..

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3607
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 21:06:21   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Sam klinc tud zakreditirat se ne moreš na polno. Kaj pa veš, kaj bo čez 20-30 letuser posted image


Amen
 
Drugač pa jst tud nimam bogatih staršev, pa nisem nič dobila, razen pri mojmu štuk v hiši pa še to je majhno in staro, tko da sva tud štartala praktično iz nič, sam kr sva prostor imela, ki pa ga je bilo potrebno zrihtat od sten, tal in opreme. Potem sva morala zamenjati streho, ker jo prej 40 let ni nihčeuser posted image , pa vsa okna in vrata je blo potrebno zamenjat, pa zdej bova kamen polagala pa prizidat sva mogla, ker je hiša enodružinska in je res majhna, pol nama pa še fasada ostane za zrihtata k bo tud mal počakala ker je tumač drago to ampak bomo že nekak. Tko da tud men ni blo z rožicam postlano. Sva pa tud mi2 takrat mal računala in nama ne bi zneslo s krediti in tko(za stanovanje), pa sva pol pač vzela v zakup, da si pač miru ne bova kupila(če veš kaj mislim). Nama je blo bolj ugodno obstoječo stvar popravit in zrihtat. Pa še to da ne bo pomote, pri nas se nič ne deli na 50/50. Mi2 financirava vse kar se dela pri hiši!!!
 
Ja krediti so pa bajno neugodni sploh za mlade družineuser posted image user posted image
 
 

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3608
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 21:10:13   
DEBELUŠKA30
Ajtak, pošlji na zs naslov, pa ti pošljem Merkurjeve "rožice"!
Manca, res hvala, mi smo tudi dobili obe pošiljki user posted image user posted image user posted image !

Nicolino pa tudi jest pogrešam, a si v zasediiiiiiiiii user posted image user posted image user posted image , aja seveda, v tanovmu pa nima interneta user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3609
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 21:15:17   
DEBELUŠKA30
Oranža, to je pa zate:

user posted image







_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3610
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 21:18:57   
barika
Ajtak, ti bi lahko mercatorjeve točke mal "pod roko" dobla, se ti ne zdi...mal tašči omen.
ko boš pa G.Hruški pošiljala pa povej, da dama skupi v kuverto ...sej veš...stroški poštnine, pa to , pa verjetno bo hotla še priporočeno, da bo za ziher, pa povratnicouser posted image user posted image user posted image
drugače, pa jaz ne rabim več Tuševih točk, bi pa tudi imela kakšno mercatorjevo (morem it mal kolegice pogledat v MCC-ja, ko šeficeuser posted image ne bo tam)


punce, vam povem, tale moja diploma, je danes prav podivjala no, jst ne vem kaj ji jeuser posted image user posted image   (red bull mogočeuser posted image )

< Sporočilo je popravil barika -- 22.4.2008 21:20:01 >

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3611
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 21:24:31   
tintin
Oranža, saj verjamem, da ti ni bilo z rožicami postlano. Pri nas je tako: od mojega živijo v stanovanju, kar pomeni, da ni šans, da bi bila tam. Moja dva pa sicer v hiši (prizidku, babica je pa v hiši), ampak je premalo placa še za eno družino. Tako, da sva se mogla znajt po svoje. Saj se ne pritožujeva, se imava luštno. user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3612
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 21:26:46   
DEBELUŠKA30
TinTin, jest še nisem dobila tvojega e-maila user posted image ?

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3613
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 21:30:19   
sonchek
Evo glih reklame so..gledam Hausa...user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

sončhek....katero kremco sta dobili?Advantan?

ne, eno so nam zmešal, mislim da gor piše olivno olje, lanolin pa še nečesa je 10 %...bomo videli če bo kaj pomagalo, če ne bom pa tudi jaz kupila tega Justa...kam k je vse tooook umetn...

..jaz sem pa glih hotla vprašat...Kje je pa naša Levčica?...pa grem mal nižje pa vidim...

reklam je konec vas pol prebermuser posted image user posted image user posted image ...



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3614
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 21:30:41   
manca
Super, da ste že dobitnice paketa od Hippauser posted image ...sej če še kej zvoham bom pa sporočilauser posted image


A ima morda katera odveč 5 Merkurjevih nalepk-rožic? Samo še tolk mi jih manjka, potem grem pa lahko zapravljat za semena...bo treba uredit vrt doma.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3615
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 21:32:16   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

BrinaS, saj jaz že zadnjič, ko sva se pogovarjali o tem in včeraj, ko sem pisala, nisem mislila na velikost ... ljubljanski je namreč 3x večji od zagrebškega ... pa mi to ni všeč, ker je ful razpotegnjen vmes pa polno praznega ...  tako kot je Oranža napisala - tudi, ko smo bili mi 2 leti nazaj nazadnje v ljubljanskem, je bilo res polovica kletk praznih ... povsod smeti, nobena potka lepo urejena, ful plevela povsod ...


jaz sem vsako leto v toplejših mesecih vsaj enkrat na mesec v Ljubljanskem zOo-ju. Ravno v parih nekaj letih se je ful ful popravilo. zelo je čisto, niti ena kletka do lani jeseni ni bila prazna (zdej vem da je neki z opicami in volki narobe - da jim prenavljajo tko da mislim da se jih ne da videt). Sem bla zelo prijetno presenečena kako lepo se živalski vrt rihta in sem šla prav z veseljem. Pa sem bla recimo v zadnjih nekaj letih v parizu, new yorku, na Kubi (če se temu na kubi lahko reče živalski vrt) pa me ljubljana vseeno ne razočara. V zagrebškem pa res nisem bla že 10 let tako da ne morem komentirat..


No, super Scuba, me veseli, da se premika na bolje ... jaz sem bila res nazadnje tam 2 leti nazaj in sem bila razočarana ... kdaj se pa dobimo?

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3616
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 21:36:16   
Tanayya29
nečesa je 10 %...bomo videli če bo


belobaza,ane?user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3617
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 21:37:01   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: gruška
No, super Scuba, me veseli, da se premika na bolje ... jaz sem bila res nazadnje tam 2 leti nazaj in sem bila razočarana ... kdaj se pa dobimo?


Mi smo bili lani v ZOO v Lj. pa sem bla tud fulll razočarana, je blo tud kar nekaj kletk praznih, pa dokaj umazano, pa še volka nismo vidl user posted image , pa tko si ga je Emma želela videt!

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3618
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 21:41:08   
tintin
debeluška sem poslala ob 20.18. Barika, ti si dobila?

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3619
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 21:49:31   
DEBELUŠKA30
TinTin, hvala res si sonček:
user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3620
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 21:49:59   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Neki me zanima,tiste,ki živite v najemniških stanovanjih,koliko plačujete in koliko kvadratov?



500 € + stroški (70 kvadratov)

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3621
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 21:51:23   
barika
tintin, sem dobla ja, hvalauser posted image user posted image , pa pr men piše, da si debeluški tudi poslala (na siol),tak da debeluška...mogoče ti je pa odtok "požrl" poštouser posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3622
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 21:52:50   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Neki me zanima,tiste,ki živite v najemniških stanovanjih,koliko plačujete in koliko kvadratov?



500 € + stroški (70 kvadratov)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

če kero zanima kolk da moj za kredit na mesec nej me ZS-ja, ne bom to javno govorilauser posted image

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3623
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 21:57:07   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Neki me zanima,tiste,ki živite v najemniških stanovanjih,koliko plačujete in koliko kvadratov?



500 € + stroški (70 kvadratov)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

če kero zanima kolk da moj za kredit na mesec nej me ZS-ja, ne bom to javno govorilauser posted image


ma ja,samo težko je dobit kredit in kupit stanovanje,sej o tem mi govorimouser posted image user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3624
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 21:58:09   
jooly
barika... pictionary so dali ven iz prodaje, ker so bili napačni prevodi (user posted image ), tko da trenutno ne vejo, kdaj se ga bo spet dalo dobit - če sploh.

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  143 144 [145] 146 147   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  143 144 [145] 146 147   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Imena za fantke grškega izvora
Grčija je država s starodavno kulturo, s katero so povezana lepa ženska in moška grška imena bogov in mitoloških bitij. ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.