|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroci sami pred trgovino?
22.4.2008 19:05:06   
Lianna
Zanima me če pustite otroke same pred trgovino? In koliko so stari?

Ker sem nekaj dni nazaj pred eno trgovino sredi Lj. videla dva otročka. Starejši je bil star 3l, mlajši pa okoli 1l, je bil še v vozičku. In tako sta lepo čakala sama mamico, ki je nakupovala. Mlajši se je nekaj pritoževal in skoraj jokal, tako da sem ga malo potolažila in počakala da je mama prišla nazaj. Je rekel starejši, da čakata že zelo dolgo in da ne ve kaj počne mami. No sem počakala to mamico in rekla da se je mlajši pritoževal in skoraj jokal, pa mi je samo odgovorila da tako pač je.

Meni se zdi to zelo neodgovorno, ker bi lahko kdorkoli odpeljal otroka.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroci sami pred trgovino?
22.4.2008 19:05:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Zanima me če pustite otroke same pred trgovino?


NE.

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroci sami pred trgovino?
22.4.2008 19:08:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Zanima me če pustite otroke same pred trgovino? In koliko so stari?

Ker sem nekaj dni nazaj pred eno trgovino sredi Lj. videla dva otročka. Starejši je bil star 3l, mlajši pa okoli 1l, je bil še v vozičku. In tako sta lepo čakala sama mamico, ki je nakupovala. Mlajši se je nekaj pritoževal in skoraj jokal, tako da sem ga malo potolažila in počakala da je mama prišla nazaj. Je rekel starejši, da čakata že zelo dolgo in da ne ve kaj počne mami. No sem počakala to mamico in rekla da se je mlajši pritoževal in skoraj jokal, pa mi je samo odgovorila da tako pač je.

Meni se zdi to zelo neodgovorno, ker bi lahko kdorkoli odpeljal otroka.



Ma ne morem verjet no. Ti to resno?

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroci sami pred trgovino?
22.4.2008 19:10:16   
Anonimen
Ne, jo ne puščam. Bi jo, če bi bila stara 10 let, samo tri leta? Pa ne zato, ke rbi jo lahko kdo odpeljal, to je pri nas hvalabogu prej fikcija kot resničnost (vprašanje koliko časa še), ampak ker lahko npr. steče na cesto pred avto, se kje izgubi, kam pade,...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroci sami pred trgovino?
22.4.2008 19:10:53   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Zanima me če pustite otroke same pred trgovino? In koliko so stari?

Ker sem nekaj dni nazaj pred eno trgovino sredi Lj. videla dva otročka. Starejši je bil star 3l, mlajši pa okoli 1l, je bil še v vozičku. In tako sta lepo čakala sama mamico, ki je nakupovala. Mlajši se je nekaj pritoževal in skoraj jokal, tako da sem ga malo potolažila in počakala da je mama prišla nazaj. Je rekel starejši, da čakata že zelo dolgo in da ne ve kaj počne mami. No sem počakala to mamico in rekla da se je mlajši pritoževal in skoraj jokal, pa mi je samo odgovorila da tako pač je.

Meni se zdi to zelo neodgovorno, ker bi lahko kdorkoli odpeljal otroka.



Ma ne morem verjet no. Ti to resno?


Jauser posted image  Pa trgovina je dovolj velika, ima tudi dvigalo, tako da z vozičkom ne bi bil problem it notr. Res da so imeli psa sabo, ampak pes zna sam počakat zunaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otroci sami pred trgovino?
22.4.2008 19:11:22   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Zanima me če pustite otroke same pred trgovino?


NE.


NE.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otroci sami pred trgovino?
22.4.2008 19:12:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Bi jo, če bi bila stara 10 let, samo tri leta?


Zakaj pa ne bi sla zraven? A v trgovinah prodajajo kaj prepovedanega, da ne bi smela videti user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otroci sami pred trgovino?
22.4.2008 19:18:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Zanima me če pustite otroke same pred trgovino? In koliko so stari?

Ker sem nekaj dni nazaj pred eno trgovino sredi Lj. videla dva otročka. Starejši je bil star 3l, mlajši pa okoli 1l, je bil še v vozičku. In tako sta lepo čakala sama mamico, ki je nakupovala. Mlajši se je nekaj pritoževal in skoraj jokal, tako da sem ga malo potolažila in počakala da je mama prišla nazaj. Je rekel starejši, da čakata že zelo dolgo in da ne ve kaj počne mami. No sem počakala to mamico in rekla da se je mlajši pritoževal in skoraj jokal, pa mi je samo odgovorila da tako pač je.

Meni se zdi to zelo neodgovorno, ker bi lahko kdorkoli odpeljal otroka.



Mater jaz bi jo kar nadrla predvsemi user posted image


Zdaj sem se spomnila kaj se je meni zgodilo, ko sem bila stara 13 let. Sem šla z trninga domov s kolesom. In vidim otroka mogoče 2,5-3 leta starega tuli sam sredi ulice. Dobesedno tulil je in celi rdeč je bil, tega ne bom pozabila. Mislim odvrgla sem kolo in ga stisnila k sebi in vprašala kje ima mamico v tistem strahu. V tej ulici pa nikogar, ni ravno prometna je taka stranska ampak vseeno folk mimo vozi in hodi, tisti ki pač živijo tam. V glavnem čez cesto je bil en frizerski salon in sem šla z otrokom pogledat, če je mamica slučajno notri user posted image  In je bila dama pod haubo si je lase sušila user posted image  Ja idiot smrdljivi je sredi poletja otroka spečega pustila v avtu user posted image  Joj kar slabo mi je ko se spomnim, res. Sem bila takrat premajhna, da bi jo vsipala, sem pa bila samo srečna da sem jo našla user posted image

Aja, ko je zagledala otroka z mano je rekla pred vsemi v salonu: Joj, pustila sem ga v avtu, je spal user posted image

Smrdljivka smrdljiva.

Ma ne morem verjet no. Ti to resno?


Jauser posted image  Pa trgovina je dovolj velika, ima tudi dvigalo, tako da z vozičkom ne bi bil problem it notr. Res da so imeli psa sabo, ampak pes zna sam počakat zunaj.

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otroci sami pred trgovino?
22.4.2008 19:19:30   
Netopirčy81
Bohnedaj!!!Moja user posted image  je (itak) povsod z mano.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otroci sami pred trgovino?
22.4.2008 19:19:38   
Anonimen
Slabo sem citirala .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otroci sami pred trgovino?
22.4.2008 19:21:16   
tjaga
Totalno neodgovorno!

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otroci sami pred trgovino?
22.4.2008 19:21:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Bi jo, če bi bila stara 10 let, samo tri leta?


Zakaj pa ne bi sla zraven? A v trgovinah prodajajo kaj prepovedanega, da ne bi smela videti user posted image


Ne, ne, nisem tako mislila. Pač, če ne bi hotela sama notri in bi hotela gledat izložbe al kaj vem, kaj delajo desetletniki, še nismo tam. Drugače bi pa seveda šla z mano (no, razen v kakšen seks shop, samo tja itak ne hodim user posted image )

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otroci sami pred trgovino?
22.4.2008 19:22:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Pač, če ne bi hotela sama notri in bi hotela gledat izložbe al kaj vem, kaj delajo desetletniki, še nismo tam.


Aja, to user posted image .


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otroci sami pred trgovino?
22.4.2008 19:23:47   
krfjolca
Mogoče je pa mislila, da je zgledna mama, ker ne vlači svojih otrok s sabo po šoping centrih, med bacile in pod umetne luči, pa ju je raje pustila lepo na svežem zraku user posted image  user posted image

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otroci sami pred trgovino?
22.4.2008 19:26:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: krfjolca

pa ju je raje pustila lepo na svežem zraku user posted image  user posted image


Ali pa na bio tušu user posted image user posted image

(odgovor članu krfjolca)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Otroci sami pred trgovino?
22.4.2008 20:18:47   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Zanima me če pustite otroke same pred trgovino? In koliko so stari?

Ker sem nekaj dni nazaj pred eno trgovino sredi Lj. videla dva otročka. Starejši je bil star 3l, mlajši pa okoli 1l, je bil še v vozičku. In tako sta lepo čakala sama mamico, ki je nakupovala. Mlajši se je nekaj pritoževal in skoraj jokal, tako da sem ga malo potolažila in počakala da je mama prišla nazaj. Je rekel starejši, da čakata že zelo dolgo in da ne ve kaj počne mami. No sem počakala to mamico in rekla da se je mlajši pritoževal in skoraj jokal, pa mi je samo odgovorila da tako pač je.

Meni se zdi to zelo neodgovorno, ker bi lahko kdorkoli odpeljal otroka.


Ne in je NIKOLI ne bom! Zame ta ženska nima tri čiste!user posted image  

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Otroci sami pred trgovino?
22.4.2008 20:40:26   
piščanc
o groza. ne, nikoli ne pustim sama zunaj, pa sta 7 in 3. mali bi zglajzal takoj po svoje. ne moreš verjet?????

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Otroci sami pred trgovino?
22.4.2008 20:41:50   
N _ B
Nikoli otrok ne puščam samih pred trgovino!

V vednost:
Soseda je šla z vnukinjo v trgovino v naši vasi. Ta trgovina ima zelo zoprn dostop, ker ima kar nekaj stopnic, da sploh prideš do vhoda. Vnučka je spala v vozičku in je skočila sama v trgovino. Ko je prišla ven je ob vozičku stal policaj, ki se je slučajno peljal mimo. Gospo je legitimiral, popisal in ji rekel, da mora po uradni dolžnosti o tem obvestiti CSD. Kaj je bilo potem, ali so jo s CSD-ja klicali na zagovor ali ne...ne vem. To se je zgodilo pred cca tremi leti.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Otroci sami pred trgovino?
22.4.2008 20:42:50   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Meni se zdi to zelo neodgovorno, ker bi lahko kdorkoli odpeljal otroka.


Ne obremenjujem se s tem, kaj počno ljudje, ki jih ne poznam user posted image .

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Otroci sami pred trgovino?
22.4.2008 20:43:24   
ZARA
Točno tako debato sem razmišljala odpret, ker sem prej popoldan videla na 1m, kako je otrok ostal sam v vozičku, mama pa notri v trgovini pomerja obleke??!! Prav mikalo me je, da bi ji malega odpeljala malo na sprehod okrog trgovine. In ne, ne puščam je nikjer same, že tako je problem, ker gre z vsakim, ki ga "pozna" pol minute.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 22.4.2008 20:45:12 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Otroci sami pred trgovino?
22.4.2008 20:46:19   
pika74
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Točno tako debato sem razmišljala odpret, ker sem prej popoldan videla na 1m, kako je otrok ostal sam v vozičku, mama pa notri v trgovini pomerja obleke??!! Prav mikalo me je, da bi ji malega odpeljala malo na sprehod okrog trgovine. In ne, ne puščam je nikjer same, še tako je problem, ker gre z vsakim, ki ga "pozna" pol minute.


si te prou predstavljam, kako greš na sprehod okrog štacune user posted image ... zgleda sicer ful tragi-komedija, drgač pa sila poučno!!

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Otroci sami pred trgovino?
22.4.2008 20:48:55   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: pika74
si te prou predstavljam, kako greš na sprehod okrog štacune user posted image ... zgleda sicer ful tragi-komedija, drgač pa sila poučno!!
A si me predstavljaš vklenjeno v lisice zaradi suma ugrabitve?? user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Otroci sami pred trgovino?
22.4.2008 20:52:02   
pika74
hehe... z lisicami bi bla pa prou huda bejba user posted image user posted image user posted image

čeprou se bojim, da si take mame, k tkole pustijo otroka pred štacuno, medtem pa oblekce pomerjajo... prou na tih želijo, da bi kšn mal na špancir pelou vozičk.

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Otroci sami pred trgovino?
22.4.2008 20:52:21   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

A si me predstavljaš vklenjeno v lisice?? user posted image


Oh, yes user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Otroci sami pred trgovino?
22.4.2008 20:52:46   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

hehe... z lisicami bi bla pa prou huda bejba user posted image user posted image user posted image

čeprou se bojim, da si take mame, k tkole pustijo otroka pred štacuno, medtem pa oblekce pomerjajo... prou na tih želijo, da bi kšn mal na špancir pelou vozičk.


O, ti piška šiška user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ustava RS
lotoska

Ste že kdaj prebrali Ustavo RS?

Da, vsakodnevno se srečujem z njo. (8%)

Da, v šoli oz. na fakulteti (25%)

Enkrat, tako mimogrede (12%)

Ne, še nikoli (55%)


Število vseh glasov: 392

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!