|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avto brez voznika, povozil voznika
17.4.2008 17:41:33   
Anonimen
Ker se je srečno končalo,ker je res nenavadna nesreča,jo limam in ne vem ali bi se smajala ali jokala.moram priznati,da mi sedaj ko vem,da je živ in zdrav gre bol na smeh.In že slišim,kko ga bodo kolegi zafrkavali,da ga je lastni avto povozil.user posted image

Avto poškodoval voznika
Koper, 17.04.2008, 08:43 | Š.Z.

Neverjetno, a resnično. Na bencinskem servisu v Kopru je avtomobil brez voznika speljal in se zaletel v trgovino.



user posted image
Vozilo se je samo zapeljalo v bencinsko črpalko (simbolična fotografija). (Foto: J.D.)V sredo zvečer so koprski prometni policisti obravnavali dogodek, ki ni ravno vsakdanji. Na številko 113 so poklicali z bencinskega servisa v Kopru in prijavili, da je parkiran avto brez voznika speljal in se zaletel v trgovino, njegov voznik pa je poškodovan.
Policisti so odhiteli na kraj in ugotovili, da je 27-letni Izolčan po točenju goriva svoj avtomobil parkiral pred vhodom v trgovino. Ker mu kasneje ni hotel več "vžgati", je odprl pokrov motorja in udarjal po zaganjaču, vozilo pa pustil v prestavi. Takrat pa je avto "vžgal", speljal z mesta, pri tem pa zadel voznika, ki ga je vrglo na pokrov motorja.
Avto je z voznikom na pokrovu trčil v reklamna stojala s prodajnimi artikli pred črpalko, razbilo pa se je tudi izložbeno okno.
Na srečo je bil voznik le lažje poškodovan in kljub poškodbi ni želel zdravniške pomoči.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avto brez voznika, povozil voznika
17.4.2008 17:45:55   
Anonimen
Men je ful hudo, ampak men je to ful smešnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avto brez voznika, povozil voznika
17.4.2008 18:03:10   
gojska
hahahahauser posted image user posted image user posted image  svašta


tole me je spomnilo na enga mojga znanca, ki je šel s motorjem (neko malo prdulco) na pumpo po bencin. Vozil se je počasi in vmes prižgal cigaretuser posted image user posted image , ko je prišel do pumpe mu je bil čik napoti in ga je vrgel, kako priročno v lužico zraven motorja(kao bo čik takoj ugasnil, mu ga ni treba pohodit) Samo lužica je bila polna  bencina in v trenutku je imel  motor v plamenihuser posted image user posted image user posted image user posted image

menda je šel peš domov

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avto brez voznika, povozil voznika
17.4.2008 18:40:43   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: gojska

hahahahauser posted image user posted image user posted image  svašta


tole me je spomnilo na enga mojga znanca, ki je šel s motorjem (neko malo prdulco) na pumpo po bencin. Vozil se je počasi in vmes prižgal cigaretuser posted image user posted image , ko je prišel do pumpe mu je bil čik napoti in ga je vrgel, kako priročno v lužico zraven motorja(kao bo čik takoj ugasnil, mu ga ni treba pohodit) Samo lužica je bila polna  bencina in v trenutku je imel  motor v plamenihuser posted image user posted image user posted image user posted image

menda je šel peš domov


O, fak user posted image  

ja, pa enkrat ko je moja soseda peljala moža v službo, pa je šel ven iz avta pred firmo, pa je šel potem zadaj za avtom pač v stavbo, teta je pa tudi v rikverc menjala in ga podrla. Stric je itak da padel in z roko udaril po avtu, teta pa je mislila, da jo je pač pozdravil, tako, da je malo po potolkel pač po avtu. user posted image user posted image  No, saj mu ni nič bilo, smejemo se pa še danes na ta račun v vasi user posted image

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avto brez voznika, povozil voznika
17.4.2008 18:47:46   
srki
user posted image user posted image user posted image user posted image

Saj se je res za smejat.

Midve s kolegico sva se z mopedom vozili po travnikih, vsaka s svojim. Jaz zapeljem na rob travnate "ceste", padem z mopedom, moped seveda v brzini. Jaz sem ga v paniki pobirala, pozabila da je v brzini, itak, kolesa so se vrtela kot zmešana, poberem motor in itak, motor zbezlja naprej, jaz pa držeč se za bilanco tečem ob njem. Mater, še zdaj crvavamo od smeha, ko se na to spomnim.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avto brez voznika, povozil voznika
17.4.2008 18:49:17   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: srki

user posted image user posted image user posted image user posted image

Saj se je res za smejat.

Midve s kolegico sva se z mopedom vozili po travnikih, vsaka s svojim. Jaz zapeljem na rob travnate "ceste", padem z mopedom, moped seveda v brzini. Jaz sem ga v paniki pobirala, pozabila da je v brzini, itak, kolesa so se vrtela kot zmešana, poberem motor in itak, motor zbezlja naprej, jaz pa držeč se za bilanco tečem ob njem. Mater, še zdaj crvavamo od smeha, ko se na to spomnim.


kaj pa ti zdaj za compom, Srkoslava?

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avto brez voznika, povozil voznika
17.4.2008 18:58:27   
srki
Tebe sem zavohala, pa sem prišlauser posted image .

Mah, moj brat je bil na računalniku, pa je pustil prižganega, pa me je zaneslo malo pokukat. Mali pa risanke gleda, veliki pa dela nekaj pri bajti. Meni je pa lušnouser posted image .

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avto brez voznika, povozil voznika
17.4.2008 18:59:27   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Tebe sem zavohala, pa sem prišlauser posted image .

Mah, moj brat je bil na računalniku, pa je pustil prižganega, pa me je zaneslo malo pokukat. Mali pa risanke gleda, veliki pa dela nekaj pri bajti. Meni je pa lušnouser posted image .


Aha, ker ponavadi popoldne tebe ni pred računalnikom. Samo to mi je bilo čudno. A mene da si pa zavohala? Potem se bo treba spet umiti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avto brez voznika, povozil voznika
17.4.2008 19:03:19   
srki
Ja, saj to je res čudno. Že praznikuser posted image

Ja, po piru pa po cvičku je DIŠALOuser posted image user posted image .

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avto brez voznika, povozil voznika
17.4.2008 19:17:47   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Ja, saj to je res čudno. Že praznikuser posted image

Ja, po piru pa po cvičku je DIŠALOuser posted image user posted image .


Srkoslava, ti si eno tako prijazno bitje. user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avto brez voznika, povozil voznika
17.4.2008 19:34:57   
srki
Saj vem user posted image user posted image

Sem ti še malo cukra dala, da boš še sladka.

Ah, zdaj pa boljše, da grem še kaj narest, npr. se pobrituser posted image .

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avto brez voznika, povozil voznika
17.4.2008 19:43:01   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Saj vem user posted image user posted image

Sem ti še malo cukra dala, da boš še sladka.

Ah, zdaj pa boljše, da grem še kaj narest, npr. se pobrituser posted image .


Ja, le fejst jo zglancaj user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avto brez voznika, povozil voznika
17.4.2008 19:45:35   
Anonimen
Aha pa sem vaju dobila!spet smetita temouser posted image user posted image user posted image
Tak tragična je ta tema vedve pa kar po svoje kar neki.user posted image

















user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Avto brez voznika, povozil voznika
17.4.2008 19:46:30   
srki
Sori, Neva, Volga me napeljuje in zapeljujeuser posted image user posted image . Pa še rekla je, naj si jo zglancamuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Avto brez voznika, povozil voznika
17.4.2008 19:54:28   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Sori, Neva, Volga me napeljuje in zapeljujeuser posted image user posted image . Pa še rekla je, naj si jo zglancamuser posted image .


In to fejst, fejst. K h G ne moreš taka, no.

Teta Neva, kakšno bo vreme? mene že tri dni v glavi tišči.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Avto brez voznika, povozil voznika
17.4.2008 19:57:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Sori, Neva, Volga me napeljuje in zapeljujeuser posted image user posted image . Pa še rekla je, naj si jo zglancamuser posted image .


In to fejst, fejst. K h G ne moreš taka, no.

Teta Neva, kakšno bo vreme? mene že tri dni v glavi tišči.


Ja srki vem ja,kdo je glavni krivecuser posted image
Teta Volga,glava ti govori,da bo še kar naprej grdo,pa dež.
Danes je blo popoldne končno sončno,kako bo jutri pa ti jutri povemuser posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Avto brez voznika, povozil voznika
17.4.2008 20:00:07   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: neva6

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Sori, Neva, Volga me napeljuje in zapeljujeuser posted image user posted image . Pa še rekla je, naj si jo zglancamuser posted image .


In to fejst, fejst. K h G ne moreš taka, no.

Teta Neva, kakšno bo vreme? mene že tri dni v glavi tišči.


Ja srki vem ja,kdo je glavni krivecuser posted image
Teta Volga,glava ti govori,da bo še kar naprej grdo,pa dež.
Danes je blo popoldne končno sončno,kako bo jutri pa ti jutri povemuser posted image user posted image


Seveda ne poveš, ker ne veš. Pa ne, mislim tako malo bolj dolgoročno, kdaj se bo to nehalo? Ker to ni za nikamor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Avto brez voznika, povozil voznika
17.4.2008 20:03:21   
Anonimen
Ma vem,kaj napovedujejo.dež,mal sonca pa nevihte,kokr je blo vse te dni.Skratka gnilo,pa še bo v naslednjem tednu.Kdaj bo konc?
Upam,da kaj kmalu,ker bomo drugače res kvakat začeli.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Avto brez voznika, povozil voznika
17.4.2008 20:09:18   
srki
Volga, pregled imam šele 15. maja, do takrat bo goščave kot traveuser posted image user posted image .

Neva, kaj pa v nedeljo, če ti je kaj znano, Sveti Križ pri Trstu, gremo s pevskimi vajami na izlet, komaj čakam. Pa tamkajšnji župnik nam bo pice častil, ker bomo ene par pesmi odpele pa naš kraj predstavile. Pol naj pa še kdo kaj če župnike rečeuser posted image user posted image  Pol pa pohajkovanje, pa kosilo....uf.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Avto brez voznika, povozil voznika
17.4.2008 20:10:18   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Volga, pregled imam šele 15. maja, do takrat bo goščave kot traveuser posted image user posted image .

Neva, kaj pa v nedeljo, če ti je kaj znano, Sveti Križ pri Trstu, gremo s pevskimi vajami na izlet, komaj čakam. Pa tamkajšnji župnik nam bo pice častil, ker bomo ene par pesmi odpele pa naš kraj predstavile. Pol naj pa še kdo kaj če župnike rečeuser posted image user posted image  Pol pa pohajkovanje, pa kosilo....uf.


Ja, potem jo moraš pa pod nujno zglancat. Za župnika user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Avto brez voznika, povozil voznika
17.4.2008 20:12:02   
srki
user posted image user posted image user posted image

Kje predlagaš, v spovednici?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Avto brez voznika, povozil voznika
17.4.2008 20:13:12   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: srki

user posted image user posted image user posted image

Kje predlagaš, v spovednici?


Ah ne, če jo boš zglancala je potem Bv v temi. Nekje na svetlem, bosta že našla kakšen becirk.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Avto brez voznika, povozil voznika
17.4.2008 20:16:48   
srki
Aja, saj maš prav. Ko ugotovim, kaj je becirk, bo lažjeuser posted image .

No, zdaj pa res grem, me še dosti dela čaka. Lep večer še naprejuser posted image .

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Avto brez voznika, povozil voznika
17.4.2008 20:28:34   
Anonimen
Neva, kaj pa v nedeljo, če ti je kaj znano, Sveti Križ pri Trstu, gremo s pevskimi vajami na izlet, komaj čakam. Pa tamkajšnji župnik nam bo pice častil, ker bomo ene par pesmi odpele pa naš kraj predstavile. Pol naj pa še kdo kaj če župnike reče Pol pa pohajkovanje, pa kosilo....uf.



V nedeljo bo pa še kar lepo,majn nevarnosti za dež in toplo.Upam,mi gremo v Poreč od sestrične sin ima obhajilo.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Avto brez voznika, povozil voznika
17.4.2008 23:03:16   
malika
Uf, meni pa to ni smešno. Sem se spomnila primera, ko tudi nekomu iz našega kraja avto ni vžgal in ga je potiskal-sistem roka na volanu, odprta vrata, glava ven .... , no avto je dobil zalet, on se ni uspel pravočasno umaknt, vrata od avtomobila so treščila v drevo, njega pa je do smrti speštalo user posted image user posted image user posted image  , pa to ni osamljen primer user posted image

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Posvojeni ali lastni?
niwaj

Imaste lastne otroke ali posvojene?

lastni (99%)

posvojeni (1%)

v rejništvu (1%)


Število vseh glasov: 497

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!