|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
14.4.2008 16:30:45   
DEBELUŠKA30
Sonchek, imaš ZS!

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3001
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
14.4.2008 16:40:27   
Dajica
Pa je res tako zatisje tukaj gor.
Pa tudi na plavanju nas je bilo le 5. Za tiste, ki vas ni bilo, da vam povem, katero novo vajo smo vzeli. Prijeli smo nase malcke spodaj pod obrocem za trebuscke+prsni kos (pac za trup), jih dvignili v zrak, se zavrteli in spustili nazaj v vodo. Evo, to je bilo na novo. user posted image
Kako so vasi otocki, tisti ki so bolani, je ze kaj bolje??


(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3002
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
14.4.2008 17:55:35   
mama11
Upam in komaj čakam, da se vam naslednji ponedeljek spet pridruživa. Sicer pa Dajica, hvala za vprašanje; v bistvu kot sem že napisala, nič hudega zaenkrat, samo nosek se ji maši. Ponoči in zjutraj sem z bv ven privlekla oh in sploh robe. Čez dan ji samo nalivam fiziološko in čistim s paličko. Pred spanjem bo pa spet sesalec šibal. Ali katera ve, kako se pripravi fiziološka? Prejšnji mesec, ko sva bili pri ORL, mi je rekla, da mi bo dala navodilo za pripravo, potem sva pa obe pozabili... Je pa rekla, da naj bi bilo enostavno... Sicer sem jo zdaj kupila pol litra in majhen plastičen lonček za vlivanje v nosek. Pri količinah, kot jo porabim, je tista od Nivee čisto premalo.

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 3003
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
14.4.2008 18:29:25   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: mama11

Ali katera ve, kako se pripravi fiziološka? Prejšnji mesec, ko sva bili pri ORL, mi je rekla, da mi bo dala navodilo za pripravo, potem sva pa obe pozabili... Je pa rekla, da naj bi bilo enostavno... Sicer sem jo zdaj kupila pol litra in majhen plastičen lonček za vlivanje v nosek. Pri količinah, kot jo porabim, je tista od Nivee čisto premalo.


Pozdravček,
 
Mama11 to je v bistvu prekuhana voda z dodatkom NaCl, kolk količinsko pa je treba mešat pa ne vem. Mogoče bi na netu našla kak podatek?
Jst grem kr v lekarno in kupim njihovo,k jo sami delajo. Je super pa še pocen. Imajo jo pa v flaškah pa injekcijo zraven dobiš da pol to prelivaš v tiste manjše z nastavki. Ne vem zajkaj kupujete te drage stvari od Nivee(sicer ne vem kolk stane, samo predvidevam)
Tintin za vVasja držimo pestke da se čimprej pocajta.
Pa za Tajo(Gruška) in Lano(Scuba),pa Taj(Tanayya).....za vse bolančkeuser posted image user posted image user posted image
 
Debeluška, na plavanju sem povedala, da vaju ne bo, sam po moje je najboljš ček jih obvestiš(magari prek majla) da boš potem naslednji mesec rajš hodila.
 
No tolk zaenkrat.....zdej pa grem.....se beremo....
 

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3004
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
14.4.2008 18:31:38   
Oranža
Evo Mama11, če ti kaj koristi:
 
 
Fiziološka raztopina je 0,9% raztopina natrijevega klorida v vodi. Njena osmolarnost ustreza osmolarnosti krvne plazme (okoli 300 mOsmol/L). Delež 0,9% NaCl pomeni masno koncentacijo soli v vodi; β = m/V = 9 g / 1000 ml = 0,009 g/ml.

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3005
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
14.4.2008 18:36:16   
murencek
punce, jst vam pa dajem to za prebrat:
user posted image user posted image user posted image user posted image
LINK: ZA POSLUŠANJE:
KLIK
 
 
London (Vir: Radio Krka) - Študija znanstvenikov iz Velike Britanije je pokazala, da je 6 barvil za hrano povezanih s hiperaktivnostjo otrok, zdaj pa pozivajo EU, da prepove uporabo teh barvil.
V študiji je sodelovalo 300 otrok, ki so jim naključno dali eno izmed treh pijač: ena pijača je vsebovala približno enako količino različnih aditivov, ki naj bi jo otrok zaužil v enem dnevu, druga je vsebovala šest barvil, tretja pijača pa je bila placebo in ni vsebovala aditivov.
Raziskovalci so otroke pred testom pregledali in zapisali njihovo raven hiperaktivnosti, po testu pa so to storili še enkrat. Otroci, ki so zaužili 6 barvil v pijači, so se začeli vesti impulzivno in so se težje skoncentrirali.
Dodatki, ki so jih uporabili v raziskavi in so se izkazali kot zdravju škodljivi nosijo oznake: E110, E122, E102, E124, E104 in E 129.

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 14.4.2008 20:03:03 >


_____________________________

Moj miš maš Staš; 1.10.2007, 44cm, 2040g

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3006
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
14.4.2008 20:34:13   
sonchek
dober večer..
..evo naša že spi...smo bile cel popoldne zunaj in je bilo res lepo....pol se nama je pridružil še user posted image  in smo se nasprehajali..
..drugi teden pa če bo kakšen lep dan pa greva v Zoo..upam da nama uspe..sploh z vremenom...

Vidim da so  vaši sončki kr bolančkani..naj se čim prej pozdravijo..in šcccccc šcccccccc prehladi...

grem zdej..pridem pol še kej pogledat če je kej novga...

Debeluška..imaš ZS...


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu murencek)
Neposredna povezava do sporočila: 3007
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
14.4.2008 20:35:33   
sonchek
Martita..jutri je v našem vrtcu dan odprtih vrat..a greš..jaz bom verjetno šla...????

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3008
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
14.4.2008 20:43:02   
manca
Živjouser posted image

Kje ste pa danes čveke?user posted image
Maja je dopoldne odspala 2,5 ure, potem sem skuhala kosilo zase in ob dveh sva morali biti že na Jesenicah pri alergologu. Ko sva prispeli tja in šli ven iz avta je zelo zelo pihalo...kriv je bil pa helikopter, ki je ravnokar pristajal na bolnico.

Potem na hodniku sem pa Majo z lupinco vred odložila na stole, da bi jaz lahko pospravila ključe v nahrbtnik. In veste kaj se je zgodilo?Medtem, ko sem pospravljala ključe je Maja z lupinco vred padla na tlauser posted image ...še dobro da na bok in ne na glavo. Sem se ful ustrašla, ona pa tut. Je močno jokala, sem jo hitro vzela ven in jo stisnila k sebi ter jo lupčkala in tolažla zraven. Hvalabogu se ji ni nič zgodilo.user posted image Lahko si predstavljate, kako so me vsi po vrsti gledali.
V čakalnici je prav uživala in se zelo veliko smejala...sploh eni učiteljici z blond lasmi in njeni 2 letni hčerki. Ko sva prišli k dr. pa v jok, ko so delali alergijske teste ji je blo všeč, ko je pa morala pokazat kakšni so rezultati pa je bil navrsti spet jok. Ravnotako je jokala tudi ko so ji vzeli kri. Rezultati testiranja: zmerna alergija na mačjo dlako, pršico (tole oboje tudi mene daje), pa še povrhu jabolko. Na mleko ni pokazalo alergije, tako da bodo sedaj z krvnim testom opravili testiranje, pa da vidimo kaj je na tem.  Dobila je fenistil kapljice (3x na dan po 6 kapljic) da jo bo praskanje minilo (Danaja, mislim da bi tvoj tudi to rabil, saj si rekla da se praska)

Pa  včeraj smo po enem tednu našli moje ključe od hiše. Bili so pa v moji jopici na hodniku...je kriv mož, kaj jih pa not baše. Hvalabogu sem včeraj to jopico oblekla in našla ključe not.

(odgovor članu murencek)
Neposredna povezava do sporočila: 3009
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
14.4.2008 21:00:57   
rozika12
Mama11, če rabiš fiziološko, ti lahko dam eno veliko flašo. Dobim od moževe sestrične. Je sestra v porodnišnici.
 
JUST Tea tree in še eno zadevo je naštela Oranža, Visa viza??? nek losijon. Komu lahko naročim?
 
Manca, o da se je le ni nič zgodilo. Konec dober, vse dobro.user posted image
Parni lonec, ali to katera ima oz. uporablja? Bi ga nabavila, pa ne vem katerega? Ali imate kakšen tipp?
 
Ja saj ne morem verjet. Ni več za brat. Kako pa to????
 
Da se malo považim. Končno sem kupila voziček. Od Pega. Rdeč. Lep. Šajni, šajniuser posted image .

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3010
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
14.4.2008 21:11:07   
ajtak
Hej, mama11 vidim, da so ti ze razlozile drgac sem pa nekje na tem forumu brala, da dajo mame nekje na 1l vode 1zlico soli...

Rozika, jaz ti rade volje narocim karkoli sam bo mogoce zarad logistike boljs ce narocis recimo pr Gruski...

Manca, ti verjamem da si se ustrasla! Vazn, da se ni nc zgodilo!!!

Rozika cestitke za vojzek!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 3011
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
14.4.2008 21:11:58   
scubadiver
Evo naš sonček tudi že od osmih pančka. Mi je zaspala v naročju. Očitno jo je kopanje in hranjenje čist izmučilo. No je pa res, da čez dan ni skoraj nič spala. Eno urco dopoldne, to je blo pa tud vse.
Se je pa danes celo sama zaigrala na tleh na igralnem centru. Je zdržala pol urce brez mamice in joka. To je že kr uspeh.

Plavanje - je bil pa res osip. Sam jaz sem prav vesela da nisva šli. Lana sicer ni ne vem kolk prehlajena, sam občasno se ji pa še vedno precej zabaše nosek.

Je pa danes dobila Lana od nečaka stolček za hranjenje od Chicco. Sem prav vesela, da bomo zdej lahko mal bolj normalno papali. Danes je imela za kosilo bučko. Po žlički ji ni nič kaj teknilo, po flaški ko sem še bolj razredčila je pa ful pojedla. Če ji žlička ne gre, naj se pa najprej na okuse navadi, pa bomo šli potem na žličko da ne bo preveč novega naenkrat.

Matr tole kremo od Justa pa vse tko hvalite da bi jo še jaz naročila. .Sploh ne morem verjeti kako sem lahko že tako dolgo brez zdržala user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 3012
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
14.4.2008 21:12:29   
mama11
user posted image user posted image  Ja, super, hvala Rozika. Zlata si. Sporoči, ko boš lahko, pa se dobimo na kavi.

Manca, samo da se je dobro končalo. Sem že tudi sama ugotovila, da je večina stolov prekratka, da bi lahko človek varno odložil lupinico.

Glede parnega lonca ne znam svetovati. Že z navadnimi nismo najboljši prijatelji user posted image .

Ko pa smo že pri Justu; kolegica mi je danes prinesla sprej Eucasol (ali nekaj takega). Mi je svetovala, da pikici malo poškropim obrobo od posteljice - naj bi pomagalo pri prehladu. Bom jutri poročala o rezultatih. Sicer pa jo zdajle user posted image  spravlja spat, bo prej zašibal še BV.

Prevleka za lupinico je oprana, vse je šlo krasno dol. Bom jutri poročala, če jo znam natakniti nazaj ali ne user posted image

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 3013
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
14.4.2008 21:12:48   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: rozika12

Da se malo považim. Končno sem kupila voziček. Od Pega. Rdeč. Lep. Šajni, šajniuser posted image .


Dej kakšno slikco gor da ga vidimouser posted image

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 3014
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
14.4.2008 21:14:22   
ajtak
Mama11, evo povezavo

KLIK

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 15.4.2008 19:53:58 >


_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3015
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
14.4.2008 21:45:38   
nemrak
user posted image user posted image ,
mama11, jaz še ponoči kdaj pošpricam s Eucasolom, ko slišim, da se ji nosek nazaj zamaši. Potem zopet lažje diha. Nma zelo pomaga.
Danes sem jo vpisala v vrtec. Sem tak vesela, da je šlo skozi in da je vpisana s 1.9 , in da bo šla v vrtec 15.9. Še dobro, da je malo pohitela in prišla na svet oktobra.

Grem še 1x pregledat diplomo, ker sem jo finiširala. Upam, da jutri podpiše!!!!
Dršte pesti!!

Sončki pozdravite se!!

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3016
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
14.4.2008 21:47:18   
Nana Liza
Mama11- eucasol čisto malo pošpricaj, je kar močno!

Rozika - user posted image za vozek. Lahko naročim Just, če želiš. Imam še cene doma, sem že 14 dni nazaj nekaj naročala. Jaz ga kar veliko uporabljam.

Plavanje - Je bil pa danes res osip. Tevž je nekaj kašljal čez vikend, sedaj pa izgleda da je ok. Imamo pa naslednji teden cepljenje in ga čuvam prehladkov. user posted image

Pri nas oba otroka končno po dolgem času že spita...ta velika bi kar bila še pokonci. user posted image
Jest grem pa zdele pod tuškota (v kad user posted image ) in še zlagat plenice iz sušilca, pol me pa čakajo pečene žemljice. Njami.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3017
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
14.4.2008 22:04:50   
rozika12
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Matr tole kremo od Justa pa vse tko hvalite da bi jo še jaz naročila. .Sploh ne morem verjeti kako sem lahko že tako dolgo brez zdržala user posted image

 
Upam, da mi je tole citiranje uspelo.
A ne, kaj vse človek sploh ne ve, da bi mogu metuser posted image .
 
 
No zda pa še nekaj na Eucsožlj. Ni kaj. ....bo treba kupit, la la la lala.
Nana Liza, kdaj greš na kofe, da se zmeniva za ta nakup? Pa še mama11 pride lahko po fiziološko.
 
Vsem otročkom enga lupčka od Neže CMOOOOOOK user posted image .
 
Lahko noč.
 
 
 

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3018
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
14.4.2008 22:06:08   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: mama11


Ko pa smo že pri Justu; kolegica mi je danes prinesla sprej Eucasol (ali nekaj takega). Mi je svetovala, da pikici malo poškropim obrobo od posteljice - naj bi pomagalo pri prehladu. Bom jutri poročala o rezultatih. Sicer pa jo zdajle user posted image  spravlja spat, bo prej zašibal še BV.

Prevleka za lupinico je oprana, vse je šlo krasno dol. Bom jutri poročala, če jo znam natakniti nazaj ali ne user posted image


Joj tale sprej mam pa jaz celo doma pa se sploh nisem spomnila. Ji bom pa zdele ko bom šla spat mal našpricala. Sam da ni to premočan vonj za tele male pikce?

Če ne boš znala zmontirat pa pokliči pa ti bom pomagala tko kot sem bariki. S foto in audio materialom user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3019
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
14.4.2008 22:06:35   
martita
Pozdravček še od enih prehlajenčkov....mava obe z Majo zamašen nos. Mene je dva dni tud grlo bolelo, sedaj pa ne več.

Sonchek, ful hvala za obvestilo glede vrteca, ampak bolj k razmišljam, bolj se mi zdi, da je bolje, da ostaneva doma. Ne bi rada nosila bacilov v vrtec, hkrati pa ne bi rada pobrala še kaj novega za domov. Bi te z veseljem povabila na kavo, ko se boš vračala, a najbrž bi bilo fajn, da tudi s tem počakava, dokler najin prehlad ne mine.user posted image

Nana Liza, ti si mi najbolj pri roki. Tudi mene ste zrajcale s temle Justom. A mi lahko poveš kolk stane ta magična krema in tista materina dušica? Priporočaš še kaj drugega?  Bi pol mogoče kar prek tebe naročila.

Manca, sam da se je dobro končalo....je res treba prav pazit kam se odloži te naše pikice. Jaz jo v lupinici še najraje dam na tla.

Fajn bodte in lahko noč!

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 3020
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
14.4.2008 22:13:15   
Dajica
Joj Manca, samo da je bilo z Majo vse vredu. Me je kr stisnilo pri srcu, ko sem prebrala, kaj se je zgodilo. Jaz tudi vedno precekiram, ce je podlaga dovolj siroka, sicer ne za lupinico, ampak za lezalnik,  ker ce kam  gremo na obisk, jo dam malo lezat v lezalnik, da ni skoz po rokah in vedno pazim, da mi kam ne pade. Si sploh nocem predstavljati, kako grozno bi izgledalo....

Kaja je prej po kopanju in dojenju lepo zaspala, ker zadnje par dni mi je kr strajkala in ni hotla zaspat po dojenju. Vedno je zacela gledat naokoli in govorit, zdej jo je pa kar zmanjkalo. Mozno, da jo je tudi plavanje utrudilo.

Jupi, pri nas imamo pa koncno skoraj celo hiso ze pokrito s cegli, se malo jim je za jutri ostalo. Se mi je pa res ze vleklo, tko da sem vesela. Ceprav potem pride se fasada, tko da se ne bo miru, bomo pa vsaj vsi lazje spali, tud ce bo padal dez.

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 3021
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
14.4.2008 22:42:33   
Tanayya29
Dober večer!
Manca uboga Maja,pa ti ki si se tko ustrašlauser posted image user posted image ,no hvala za nasvet,praska se ja,sploh ko zaspi.....fenistil mam jaz gel mislm,da...bom povprašala P.Hvala za nasvet.
Krvne teste morata še čakati,ane?
Ninočka sem prebrala,hvalaaauser posted image user posted image ,jaz še vedno raziskujem od kje vsi te flekci.No,še nekaj,danes sem kupla za bolečine (roka) še aspirin,in mi pomaga najbolj od vsegauser posted image ,men pa prav dohtarca neki v smislu lekadola ali pa nalgesina,ketonal pa sploh neuser posted image user posted image ,v lekarni pa prav,da bi bil ketonal še najboljšiuser posted image user posted image user posted image .Zdj pa čakam da mi še na nogo useka(no hecam se),kakšn išias pa ne bi rada,boli kuser posted image user posted image .
Scuba,vidiš ta skolioza seka v roke,noge, men še v pozabljivost....
Le kdaj bom začela delat vaje za hrbtenico???
Tako,da jaz še vedno premikam roko kot robot,da o vratu ne govorimuser posted image user posted image ,sj bo,....
NL Imaš Z.S.
Nicolina bom vprašala za tvoj parfumček,zihr ga majo ker ta parfum je tok opevanuser posted image user posted image user posted image .Lepo dišiiiiiii.....
dajicauser posted image user posted image user posted image za streho!!!!!!!!!!

Grem spat,Nočko!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 3022
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
14.4.2008 22:42:50   
sonchek
No jaz grem tudi spat..
Lahko noč vsem...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 3023
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
14.4.2008 23:04:39   
DEBELUŠKA30
Manca, sam da se je dobro končalo, kolk si se pa ustrašla, pa verjemi, da vem, ker se je mojmu user posted image  zgodilo nekaj podobnega in sicer ko sva šla v porodnišnico na pregled kolkov, se mu je ročka ki neseš lupinico zaprla oz. pomaknila z vso silo naprej, tamala pa na nos, sam je hitro dvignil celo lupinico, da ni z noskom in glavico podrsala po tleh!
Mi imamo pa v hiši norice user posted image , upam, da jih ne bo Erna tud dobila?!
Kopalnica pa je še vedno v "razsulu", tko da se hodimo tuširat k sosedom (mami user posted image ), zdaj bomo pa še prišparal user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3024
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
14.4.2008 23:08:21   
DEBELUŠKA30
A že vse spite user posted image , jaz pa sem s telovadbe in polna energije user posted image ?!

Danes se vse nekaj bunite, kakšno zatišje je tu gori, zadnjič ste nas pa napi*dile, da preveč čvekamo user posted image , nikol vam ni prov user posted image user posted image

Gruška, a nisi ti v zasedi user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




bolezen
riba5

pri kerem mesesu je vaš dojenček dobil prvo bolezen npr

1 m (15%)

2m (5%)

3m (10%)

4m (8%)

5m (6%)

kasneje (55%)


Število vseh glasov: 184

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!