|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 14:02:44   
rozika12
No pa sem pravilno sumila, da je tisto Nana liza, he he he. Silva mi je pa bila neznanka, no poleg izbrisaneuser posted image
 
??Ali se da kakšen zapis shraniti? Recimo ta z Gruškinim fantastičnim receptom??
 
Debeluška, prav rada pridem v ŠL. Če katera rabi prevoz, ni problema.
 
Ninočka, en mlad par z dojenčkom rabi flat. Če želiš, jim posredujem tvoje podatke.
 
Žžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžž
 

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1301
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 14:07:36   
sonchek
Rozika..pojdi na post..označi kar bi si rada shranila...daj copy...odpri Word in prilepi (past)...in to je to...vse se da..hahahahaha

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 1302
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 14:41:13   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: rozika12

Debeluška, prav rada pridem v ŠL. Če katera rabi prevoz, ni problema.
 


user posted image user posted image user posted image

Sonchek, super da je Neli bolje user posted image user posted image user posted image !
Ja letos so spremembe pri dohodnini in sicer pri olajšavah, na straneh DURS-a pa imaš informativni izračun, pa si lahko sama izračunaš, če ne znaš, mi lahko pošlješ podatke na ZS, pa ti bom jaz (seveda če želiš)!

Ninocka, geslo je maj!!!

Naša je spala 16 ur skupaj user posted image user posted image user posted image  (od 17.30 do 9.30), vmest pa sva se 3 X hranle!!!!
No zdaj pa spet spi že tri ure user posted image , fulll mi ni nič jasno, gotovo se je od Lane nalezla user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 1303
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 14:42:08   
sonchek
ful dobra fora zdele..
Iščem torto po netu in kaj najdem...

Torto...
user posted image

spodaj pod torto pa piše:

barika kje pa je ajtak?
350 x 350 – 34 KB - jpg
www.ringaraja.net

 
Jaz pa WTF..to dela.tle..nič jasnoooouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1304
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 14:45:00   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Ja letos so spremembe pri dohodnini in sicer pri olajšavah, na straneh DURS-a pa imaš informativni izračun, pa si lahko sama izračunaš, če ne znaš, mi lahko pošlješ podatke na ZS, pa ti bom jaz (seveda če želiš)!


..sej sem si zračunala..sam mi ni jasno zakaj naj bi letos tok več plačal kot prejšnja leta..haloooooo

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1305
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 14:46:26   
barika
Sonchek, pa ne se hecat user posted image user posted image user posted image , mi ni blo nič jasno user posted image user posted image
kje točno si pa našla to, ker si dala samo link do rr-ja?

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1306
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 15:07:07   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Sonchek, pa ne se hecat user posted image user posted image user posted image , mi ni blo nič jasno user posted image user posted image
kje točno si pa našla to, ker si dala samo link do rr-ja?


ne na google sem najdla...
čaki bom probala stran poiskat...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 1307
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 15:08:16   
sonchek
poglej na tej strani..men nič jasno...

KLIK

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 4.4.2008 20:52:01 >


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1308
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 15:20:08   
kanarka
Sonchek...je že prej ena napisala...olajšav ni več. Prejšnja leta so bile v višini 3%, letos pa tega država več ne prizna. Kolikor vem, lahko samo zdaj naknadno uveljevljaš olajšavo za otroka, medtem, ko za npr. zdravstveno zavarovanje ipd. zadeve, ne moreš. Zato pa letos vsi plačujejo. Država rabi!!!

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1309
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 15:21:06   
kanarka
Aja prav si ugotovila. Na cepljenje nisva šli in sem res vesela te odločitve.

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1310
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 15:22:12   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: kanarka

Sonchek...je že prej ena napisala...olajšav ni več. Prejšnja leta so bile v višini 3%, letos pa tega država več ne prizna. Kolikor vem, lahko samo zdaj naknadno uveljevljaš olajšavo za otroka, medtem, ko za npr. zdravstveno zavarovanje ipd. zadeve, ne moreš. Zato pa letos vsi plačujejo. Država rabi!!!

točno tako!!! matr sem jezna..sam jemljejo, pa jemljejo...kdaj hudiča bodo kej dali..mah sej bolj da sploh ne razmišljam o tem...user posted image

Naša pa še kr spi...no se bo vsaj mal spočila...user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1311
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 15:35:02   
kanarka
Ja v bistvu je psihologija države takšna, da lahko DA samo takrat, kadar je oblast poštimana.  Če ni, potem mora jemat, da se ljudje nimajo časa ukvarjati z njo, saj sami komaj iz dneva v dan uspejo preživet in ni časa za bolj globalno razmišljanje. In res je, da smo v Sloveniji bolj papežki od Papeža. V določenih primerih to tukaj celo pogrešam, ko je tak urejen kaos, da se včasih človk kr za glavo drži.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1312
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 15:57:59   
scubadiver
Ko sem ravno o davkih pogovarjate... Tole sem včeraj dobila na mail:

http://www.forbes.com/2007/05/03/forbes-misery-index-oped-cx_ja_0503misery.html

Najprej klik na vrh zaslona"SKIP THIS WELCOME SCREEN"

Kliknite na povezavo: "In pictures: Most Taxed Nations"

...PA NAJ ŠE KDO REČE, DA NAM NE GRE DOBRO, VSEKAKOR ENA BOLJ, ČLOVEKU PRIJAZNIH DRŽAV....A NE ?



Morm pa jest tud plačat - 168 eur. Sem prav jezna. Sem že lani prosila v službi naj mi tko plačujejo akontacijo da bom raje kaj nazaj dobila kot pa da moram plačat. Pa so mi povedali da ne morejo, da sem ravno tko v razredu da pač moram doplačat user posted image user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1313
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 16:00:38   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek


Aja..pa gruška se dons ni še nič javla, upam da ni kej užaljena user posted image user posted image  user posted image user posted image





Gruška me je prej klicala in je rekla da je čist užaljena in jezna ker smo ji pojedle skoraj celo torto včeraj user posted image user posted image



_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1314
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 16:04:30   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek


Aja..pa gruška se dons ni še nič javla, upam da ni kej užaljena user posted image user posted image  user posted image user posted image





Gruška me je prej klicala in je rekla da je čist užaljena in jezna ker smo ji pojedle skoraj celo torto včeraj user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1315
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 16:12:53   
Oranža
Dohodnina- jst pa nazaj dobimuser posted image user posted image user posted image .
Ajd šibam........

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1316
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 16:43:30   
naraščaj
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

Dohodnina- jst pa nazaj dobimuser posted image user posted image user posted image .
Ajd šibam........
aha, torej morjo pobrat najprej nam, da ti dobiš user posted image user posted image

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 1317
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 17:20:50   
sliva10
Naraščaj glede VNETE UČKE. Moj Anže že ima ta problem 2 meseca. Danes sva bila pri okulistu in v pon morava spet iti. IZPIRAJ SAMO IZ FIZIOLOŠKO NIČ KAMILIC!!!! V treh dneh mora biti biti bolje, drugače pojdi k p po kapljice in kremo.

Rota- smo se cepili. Neža ga je imela pred dvema mesecema in jaz ne grem več čez to. Je zelo hudo, ne glede na to da je bila stara 2 leti in 5 m. Itak mi jo p sama cepila me ni nič vprašala, samo rekla mi je da ne bom šla še enkrat čez to.

Jaz še vedno ne znam delat okvirčkovuser posted image user posted image

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 1318
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 18:05:33   
barika
lahk da je glih takrat kera spraševala po ajtak, pa je ena dala sliko tja, pa jo shranla..NE VEM, je pa smešno za videt...ime torte...barika, kje je ajtakuser posted image user posted image

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 1319
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 18:39:37   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: barika
ej Gruška, a nisi nič file dala v torto...mater si pa res škrta no (hecam se)---vsaj kakšen višnjev nadev al pa skuto..mmmmmm to bi še anglčki jedl (sam če praviš, da so ti celo torto pojedle v šusu, potem je bila ziher ful dobra - packa nam pa tule lušte delaš)user posted image user posted image user posted image
A ti povem po pravic user posted image  .... v torto ne paše sadje, ampak enkrat zadnjič sem zraven ponudila smetano in jagode... zdaj, ko so bile pa punce pri meni, sem dala pa samo smetano, jagode sem pa "pozabila" v hladilniku, ker jaz dojim in jih ne smem, pa sem pozabila, da ne dojijo vse user posted image user posted image user posted image ... tko da,  punce naslednjič me spomnite še na jagode...  pašejo zraven user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
Barika praviš da je Gruška škrta. Prva si tle, pa nam niti kave nisi ponudila. Da ne bi pol o škrtosti user posted image

No, hvala, da me enkrat nekdo brani... ponavadi me samo "napadate" user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
Haha Debeluška hvala za pepelnik, ampak sej bom šla itak ven na čik user posted image . Ampak zdej vsaj ne bom dobila od Gruške odgovora naj JI čik v rit vtaknem. Ker tko mi je včeraj pokazala ko sem spraševala kam naj z njim. Pa se mi je kot gostiteljica zasmilila da bi ji še čik v rit vtikala user posted image

user posted image user posted image user posted image  lubica moja, narobe si razumela .... jaz sem pokazala, da ga sebi vtakni user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29
Gruška še kar ne pozabim tvoje hiške....user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image  hvala, hvala ...

IZVIRNO SPOROČILO: ninocka
Gruska, naslednjic pridem pa se jst k tebi na tvojo tortico, a prav?
Ja itak .... user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: sonchek
spodaj pod torto pa piše:

barika kje pa je ajtak?
350 x 350 – 34 KB - jpg
www.ringaraja.net

 
Jaz pa WTF..to dela.tle..nič jasnoooouser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek
Aja..pa gruška se dons ni še nič javla, upam da ni kej užaljena user posted image user posted image  user posted image user posted image

Gruška me je prej klicala in je rekla da je čist užaljena in jezna ker smo ji pojedle skoraj celo torto včeraj user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image  .... Sonchek, jaz sem ponavadi samo popoldne in zvečer na RR .... user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: sliva10
Jaz še vedno ne znam delat okvirčkovuser posted image user posted image

A mislš tko kot jaz ... user posted image .... ko boš na RR me poklič, pa ti razložim.....

No, pridem še kaj.....





_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 1320
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 19:15:49   
naraščaj
IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

Naraščaj glede VNETE UČKE. Moj Anže že ima ta problem 2 meseca. Danes sva bila pri okulistu in v pon morava spet iti. IZPIRAJ SAMO IZ FIZIOLOŠKO NIČ KAMILIC!!!! V treh dneh mora biti biti bolje, drugače pojdi k p po kapljice in kremo.
o, najlepša hvala za odgovor. kolkrat pa lahk s fiziološko spiram. a ji to kr kanem not al kak? ja, mal sem leva še glede teh stvari.
sva šli prej vseen ven, sam sem vzela kr košaro, ker je zuni pihal. je vsaj spala tiste pol urce, zaj pa je na rokah in gloda ono grizalo in se slini, ko ner vem kaj, da je vse mokruser posted image .

grem prpravt za kopanje pa se pol še probam kaj javt, če ne o preveč budnic tak kot včeri, ko jo je neki črvičlo, da je tak prdela ko stouser posted image

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 1321
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 19:25:56   
Skaana
user posted image

heej, čvekice novembrske user posted image user posted image user posted image . Zdaj pa enostavno moram pripomnit, da vam pri najboljši volji ne morem več slediti. Jaz imam doma Alekseja, roj. 29.11.2007, a je bil rok 6.12., zato sem še kar pri decembrkah. Sem pa seveda radovedna in tu in tam berem tudi vas. Tako da vas poznam user posted image .

In se večkrat od srca nasmejim vašim vragolijam in dogodivščinam. Kar tako naprej, levinje user posted image .

Aleksej je seveda zlat dojenček, kateri pa ni user posted image . Imava pa rahle težave pri zategovanju glavice nazaj, tako da hodima na terapije. Sumimo pa tudi na alergijo na KM in jajca, imama napotnico za alergologa. Tako da sem jaz na dieti in ne bi mogla pridet na vašo tortico, četudi bi bila kje bližje.

No, pa še slikica mojih zakladkov: Atena, marec 2005, in Aleksej, november 2007

user posted image


_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1322
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 19:32:06   
gruška
Oooo, hello Skaana user posted image user posted image user posted image  .... kar oglasi se še kaj, se lahko pridružiš tudi, ko klobasamo neumnosti user posted image .... tvoja Atena je pa moji Piki podobna na hitro ....
A veš da je moj mož ravno prejšnji teden rekel, da mu je všeč ime Atena .... Luštna škratka imaš.... Pa upam, da ti vseeno rata kdaj priti na kakšno srečanje ....
LP



_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 1323
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 19:50:36   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: gruška
...tvoja Atena je pa moji Piki podobna na hitro ....


Skaana, sem zdele moji Piki pokazala fotko tvojih otrok (je nisem nič povečala), pa sem jo vprašala, če ve kdo je to, pa je rekla da je ona user posted image .... ko sem jo pa povečala je pa rekla: ups .... user posted image ....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1324
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
4.4.2008 20:16:04   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: gruška
A veš da je moj mož ravno prejšnji teden rekel, da mu je všeč ime Atena ....

..a je na kaj namigoval? user posted image

Pozdravljena Skaana...lepo da si se nam pridružila..smo vsake zelo vesele..da bo še mal več za brat tukaj...user posted image user posted image ..hec,hec...

Naša lumpika že spi..mami pa tako vesela...user posted image user posted image user posted image
..zdej grem pa neki pojest...se beremo..
pappa

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?