|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 20:26:57   
potepinka
čer

No da se malo javim jaz sem boljš vročine nimam več,je pa šlo pri naši hiši kar po vrsti,najprej hči vročina,Mark mu iz noska ful teče vročine še zaenkrat ni babyvac laufa 100 na uro,no zdaj pa že moža grlo boli.Ah bo že

Nisem še uspela vsega prebrat ah če ste pa take čveke.....user posted image
pavlyna-dobrodošla luškana Larisa
sonchek-jaz Marku fiziološko v noseka devam pa z babyvac-u sesam,po podplatih pa mažem z materino dušico od Justa.Upam da se porihtate,je pa zoprno
Kaja-čestitke za mini RD
slikce-ful ste luštne

 


_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 1226
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 20:27:41   
gruška
Evo Ajtak, podnapisi:

z leve sedijo: Scuba, Tannaya, Debeluška, NanaLiza, spredaj čepiva midve s Slivo, za Martito sem pa že zadnjič povedala, da je tok suha, da se je sploh ne vidi user posted image .......

Punce, ful lepo, da ste prišle, res je blo luštno, otročki so bili vsi po vrsti takoooo pridni ... Taja je bila sicer "slaba" gostiteljica, ker je pol obiska prespala user posted image , od Taja smo jo mogl pa res umaknt, ker sta se mal preveč lepo gledala (beri:šlatala user posted image ) - Nicolina preskoči to vrstico user posted image .... Pa Lana se je tok sprostila, je pela na ves glas user posted image .... Scuba, vidiš kako se dobro počuti pri nas user posted image .... Debeluška hvala, ne bi blo treba user posted image ... Me veseli, da vam je bila všeč torta, Tannaya, bomo našli kakšno sobo zate, veš da user posted image ... Upam, da se še kdaj zmenimo, pa gremo še na kakšen sprehod...
Recept vam napišem mal kasnej, grem zdaj pod tuš ....



_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 1227
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 20:36:16   
sliva10
Imam še 28 min dokler BB. Podatki za na seznam.

ANŽE
Sliva10 25.11.
roj: 2910g 50 cm
1m 4820g  52cm
3m 7250g  60cm
4.5m 8540g 63 cm
5m    8890g 65 cm 

Tako mislim da je to vse.




(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1228
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 20:40:39   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

Sliva10 25.11.



user posted image user posted image user posted image  kva je koka, a ne upaš povedat letnice? user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 1229
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 20:48:28   
DEBELUŠKA30
user posted image

To je za Gruško, ker je bila naša gostiteljica. Res hvala!!!
Naj povem, da je spekla tako dobro torto in jo okrasila, da ji nisem verjela, da jo je sama naredla user posted image , res sem mislila, da je iz slaščičarne user posted image !
Pa vse pišete, da ima lepo HIŠKO user posted image user posted image user posted image , NE PA NIMA, ima lepo HIŠOOOOO, saj je ogromna (300 kvadratnih metrov) user posted image user posted image user posted image ! Res maš fulllll dobro "zrihtano" super!!!!

Zelo sem vesela, da sem vas spoznala (Sliva, NanaLiza in Martita) user posted image user posted image user posted image !

NanaLiza, eno malenkost sem imela zate, pravzaprav za tvojga sončka, pa mi je ostalo v prtljažniku user posted image , sem vidla šele, ko sva se s Tanayyo ustavili v Medvodah user posted image , tko da moraš naslednji teden obvezno priti k meni user posted image user posted image ! (zahvala za dobro voljo, ki si mi jo izkazala pred samim posegom, res sem ti bla hvaležna)


Slike vam pošljem na e-mail jutri, ker sem čist "morto"!



_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 1230
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 20:56:14   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: barika

pa sploh ni res..sej jaz tudi nisem poročena, pa mi čist normalno dajajo otroške..haloooo kdo ti je pa to povedal
no pa dost o tem..sem šele pol vidla da ste zaključile to debato


zgleda da potem vsakmu drugač povejouser posted image



Ne ne , se mi zdi da si prej v enem postu napisala da te je iz CSD-ja vprašala če sta skupi pa si rekla da ne!! ja valjda morš pol preživnino zrihtat, če4 bi pa ti rekla ja sva, samo poročena nisva bi bla pa to druga pesem. Pa nič zato Barika, boš pač imela več bonitet, vrtec manj za pšlačat pa doklade večje, to je pa najbrž tud vse. Obogatet se res ne da user posted image user posted image user posted image user posted image The End. Okuser posted image
 
Zdej morm pa slikce do konca pogledatuser posted image user posted image .
Še kej napišem...

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 1231
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 21:05:02   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

Sliva10 25.11.



user posted image user posted image user posted image  kva je koka, a ne upaš povedat letnice? user posted image user posted image

pomoje je mišljena letnica 2007 pri datumu...otroka in ne nje...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1232
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 21:05:16   
gruška
Evo recept za njami user posted image ....

220g jedilne čokolade stopiš skupaj z
170g masla (nad soparo)

220 g sladkorja v prahu stepeš s 6 rumenjaki, zmešaš vse skupaj (s čokolado in maslom) in dodaš
60g moke
6 beljakov stepeš v sneg in počasi (!) vmešaš v maso

Zliješ v pomaščen pekač za torte in pečeš 35 minut na 180°... ko vzameš ven, počakaš da "upade" in se malo ohladi...

220g jedilne čokolade in
220g sladke smetane stopiš nad soparo in preliješ čez torto, fino ohladiš (čez noč).... 

Potem povabiš novembrske levinje, da poskusijo user posted image ........


Jaz sem pa potem, ko ste novembrke šle, previla in podojila Tajo, šla peš v vtrec po Piko, smo šle na sprehod v Močilnik, smo prišle domov, se naložile v avto, šle po Tevža v šolo, smo skupaj peljali Piko na plesne, mi smo šli tačas domov spet previt in podojit Tajo, smo šli po Piko na plesne in direkt v Lj., ker so k tašči in tastu prišli eni sorodniki iz Maribora (Laubica, si slišala, eno žlahto imamo na vašem koncu user posted image )... smo prišli domov ob pol osmih, zrihtal otroke za spat, še tole napišem, pa grem tud jaz v mižule .... sem komaaaaaa

Nočko!!!!

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1233
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 21:06:20   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30



To je za Gruško, ker je bila naša gostiteljica. Res hvala!!!
Naj povem, da je spekla tako dobro torto in jo okrasila, da ji nisem verjela, da jo je sama naredla user posted image , res sem mislila, da je iz slaščičarne user posted image !

a slike torte pa ni??? user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1234
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 21:07:59   
sliva10
Čakajte letnica 1975,
otrokova pa 27.10.2007

tako user posted image  sm čist spregledala.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1235
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 21:08:03   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

Sliva10 25.11.



user posted image user posted image user posted image  kva je koka, a ne upaš povedat letnice? user posted image user posted image

pomoje je mišljena letnica 2007 pri datumu...otroka in ne nje...user posted image user posted image user posted image


Ne, ne Sonchek, Anže je rojen 27.10.2007, Sliva pa 25.11., samo letnice ni napisala user posted image .... jo mal hecam, veš user posted image .............

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1236
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 21:10:58   
sonchek
Gruška hvala za recept...zgleda enostavn narest..bomo probali...user posted image

Mi pa kot kaže bomo imeli dolgo noč..naša ful smrka..in potem ko ima zapacan nos začne tudi kašljati..če jutri ne bo bolš jo pa kr peljem k p., pa naj vsaj pogleda..upam da je prehlad in da bo jutri že boljše...

Fiziološka in baby vac..delata 100 na uro..user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1237
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 21:11:24   
sliva10
Zdaj moram pa z računalnika . Konec BB-ja

nočko pa jutr spet mal. Tolk da veste, vas skoz spremljam

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1238
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 21:12:00   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

Sliva10 25.11.



user posted image user posted image user posted image  kva je koka, a ne upaš povedat letnice? user posted image user posted image

pomoje je mišljena letnica 2007 pri datumu...otroka in ne nje...user posted image user posted image user posted image


Ne, ne Sonchek, Anže je rojen 27.10.2007, Sliva pa 25.11., samo letnice ni napisala user posted image .... jo mal hecam, veš user posted image .............


aha..no evo zdej je pa že napisala..hihiiiii


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1239
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 21:12:17   
Oranža
Čer punce,
 
Slikce so super, oz. ve ste ble superuser posted image user posted image , pa vaši sončki tuduser posted image .
Me veseli da sem spoznala(prek slikc) še Slivo10 in Martitouser posted image user posted image , no upam da se še v živo kej srečamouser posted image user posted image .
No jst sem se dons dobila z mojim ''ta novim'' in se dopolnjujevauser posted image user posted image user posted image . Smo bli pa vsi 4-jeuser posted image , in smo 3 od 4 utrujeni, ta četrti(najmlajši in najmanjši) pa trenutno na tleh na blazini cvili in se smejiuser posted image (pa poglejte kolk je že ura), je pa res da je od 5h popoldan pa do 7h spal ko top, ker prej itak ni blo cajtauser posted image user posted image user posted image , se je preveč dogajaluser posted image user posted image
 
Pomivalni stroj:  mi ni več živeti brez njegauser posted image user posted image user posted image
Tuševe zvezdice: Barika jst ful ne hodim v Tuš, če pa bom bom jih pa vzelauser posted image
 
No zdej pa grem, upam da še kej popca in da gre spat.
Se še kej oglasim, k vidim da je moj nek fuzbal najdu na tvuser posted image , jst bi pa csi gledala.
No se tipkamo.....

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 1240
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 21:12:28   
sliva10
Gruška a si nazaj pršla?

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1241
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 21:12:56   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

user posted image

To je za Gruško, ker je bila naša gostiteljica. Res hvala!!!
Naj povem, da je spekla tako dobro torto in jo okrasila, da ji nisem verjela, da jo je sama naredla user posted image , res sem mislila, da je iz slaščičarne user posted image !
Pa vse pišete, da ima lepo HIŠKO user posted image user posted image user posted image , NE PA NIMA, ima lepo HIŠOOOOO, saj je ogromna (300 kvadratnih metrov) user posted image user posted image user posted image ! Res maš fulllll dobro "zrihtano" super!!!!



Hvala, hvala ... user posted image user posted image user posted image

Zdaj grem pa res spat!!! Nočko!!!

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1242
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 21:13:08   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30



To je za Gruško, ker je bila naša gostiteljica. Res hvala!!!
Naj povem, da je spekla tako dobro torto in jo okrasila, da ji nisem verjela, da jo je sama naredla user posted image , res sem mislila, da je iz slaščičarne user posted image !

a slike torte pa ni??? user posted image


Je bla tolk škrta da ni hotla več dat user posted image user posted image user posted image , ker smo skor vse že prej po dve zmazale user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1243
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 21:13:22   
sonchek
Kako maš pa ti sliva10 samo 4.objave..pa sej si več čvekala z nami, al ne? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1244
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 21:13:51   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Evo Ajtak, podnapisi:

z leve sedijo: Scuba, Tannaya, Debeluška, NanaLiza, spredaj čepiva midve s Slivo, za Martito sem pa že zadnjič povedala, da je tok suha, da se je sploh ne vidi user posted image



...no, ja.....vidi se me pa res ne, vendar mislim, da bo vzrok drugje user posted image

Glih sem nazaj z aerobike, sveže stuširanja, oči previja Majo, pol pa gremo uspavat. Upam, da se je nalezla kej od Lane, da bo današnji proces uspavanja krajši, spanje pa daljše! user posted image

Joj!!! ...Me je moj ravnokar poklical v sobo....Maja je našla nogice in se veselo prijema za stopalca!!! user posted image user posted image user posted image

Nekaj sem še hotla povedat....user posted image Booooo.

Gruška, hvala za recept. Mogoče pade že ta vikend!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1245
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 21:14:56   
sliva10
Telih okvirčkov pa jaz še ne znam, kako tole gre?

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1246
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 21:15:32   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30



To je za Gruško, ker je bila naša gostiteljica. Res hvala!!!
Naj povem, da je spekla tako dobro torto in jo okrasila, da ji nisem verjela, da jo je sama naredla user posted image , res sem mislila, da je iz slaščičarne user posted image !

a slike torte pa ni??? user posted image


Je bla tolk škrta da ni hotla več dat user posted image user posted image user posted image , ker smo skor vse že prej po dve zmazale user posted image

Debeluška a veš kako pravijo: "Pamti pa vrati" user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1247
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 21:15:43   
Oranža
Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007)
--------------------------------


Sonchek kako lepouser posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 1248
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 21:16:19   
sliva10
Sonchek, mal sm bla odjavljena pa sm danes spet gor prišla.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1249
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
3.4.2008 21:17:07   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: martita

Joj!!! ...Me je moj ravnokar poklical v sobo....Maja je našla nogice in se veselo prijema za stopalca!!! user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image  bravo Maja!!!!...pa kaj jih ne bo našla..sej zdej jih bo že počas pojedla, glede na to da ima že dva zobka...user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 1250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Imena za fantke grškega izvora
Grčija je država s starodavno kulturo, s katero so povezana lepa ženska in moška grška imena bogov in mitoloških bitij. ...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?