|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Riževi izdelki za 7-mesečnike
3.4.2008 11:09:24   
Ekaz
Na policah z zdravo hrano imajo v trgovskih centrih tudi veliko riževih izdelkov. Mleko, jogurti, deserti, pudingi. Vse naj bi bilo narejeno bio. Sama sem jih nekaj probala in so zelo okusni. Jih lahko ponudim tudi 7-mesečni punčki?

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 4.4.2008 7:22:53 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: RIŽEVI IZDELKI ZA 7-MESEČNIKE
3.4.2008 11:11:40   
biga
Jaz sem jih prisiljena dajati mojemu 10-mesečniku, saj ima alergijo na KML. Dajem mu jih od 8. meseca. Mislim, da so bolj zdravi od jogurtov in raznih skut, ki so polni E-jev. Ti kar daj občasno.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: RIŽEVI IZDELKI ZA 7-MESEČNIKE
3.4.2008 16:43:48   
miškot
Kateri ti izdelki so Bio, a lahko prosimmalo našteješ, jaz bi tudi poskusila pri našem.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: RIŽEVI IZDELKI ZA 7-MESEČNIKE
3.4.2008 17:26:58   
Paštetka
ti izdelki imako ponavadi ogromno aditivov in E-jev, da lahko dalj časa zdržijo. Jaza bi raje dajala normalne jogurte.

ČE mu boš pa dala mu pa ziher nič ne bo.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu miškot)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: RIŽEVI IZDELKI ZA 7-MESEČNIKE
3.4.2008 22:36:05   
galileja
katere jogurte mislite kot normalne jogurte

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: RIŽEVI IZDELKI ZA 7-MESEČNIKE
3.4.2008 23:25:18   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: galileja

katere jogurte mislite kot normalne jogurte

navadne jogurte od ljubljanskih mlekarn z 3,2 mlečne maščobe


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu galileja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: RIŽEVI IZDELKI ZA 7-MESEČNIKE
4.4.2008 8:23:19   
barika
sam tud jogurti niso bili več kar so bili...glede na to da sem ga enkrat spregledala v hladilniku in bil skoraj mesec dni čez rok, pa je bil še vedno užiten

drugače so pa alnaturine stvari bio.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Imena za PUNČKO
Janjikaaaa



Neža (19%)

Larisa (13%)

Neja (15%)

Tiana (16%)

Vanesa (5%)

Lana (32%)


Število vseh glasov: 237

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!