|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hobiji
30.3.2008 20:52:43   
LunaLuna
Mene pa zanima, s čim vse se ukvarjate v prostem času? Morda dobim kakšno idejo.

Lep pozdrav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hobiji
30.3.2008 21:07:08   
Šarki
že nekaj časa nimam nič prostega časauser posted image drugač sm v mladih letih rada sestavlanke sestavlala, ene 5000-10000 kosovuser posted image zdej mam pa bl rožceuser posted image za dušouser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu LunaLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hobiji
30.3.2008 21:22:22   
lelčy
 berem knjige in romane

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hobiji
30.3.2008 22:03:16   
Ml.očka
Občasno airsoft..

(odgovor članu lelčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hobiji
30.3.2008 22:11:09   
Freycha
pozimi smučanje

poleti motorizem, kolesarstvo, pohodništvo, izleti,

doma pa knjiga, puzzli, rada imam tudi gobeline, sam ne spravim se zraven...

sicer pa je zdej na sporedu pospravljanje stanovanja in vzgoja otroka... madonca je zanimivo user posted image user posted image

(odgovor članu Ml.očka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hobiji
30.3.2008 22:30:05   
Anonimen
Agility, rolanje,  kolesarjenje, net, fotografija, ustvarjanje ... 

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hobiji
30.3.2008 22:33:52   
Marogica
Bolj bom pisala, kaj so bili moji hobiji in ne kaj so:user posted image

Bili:
freeclimbing, motorji, badmington (v hali)- (nekaj od tega je odpadlo zaradi otrok, torej pomankanje časa, nekaj pa zaradi moje lenobe)

Ostali pa so še: smučanje in pa branje knjig. Predvsem ta zadnje...temu se ne bi odpovedala, pa če bi imela 10 otrok.

Ostale aktivnosti pa so tako redke, da jih ne morem imenovati hobijiuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hobiji
30.3.2008 22:37:40   
Seven*
Sci-Fi filmi
Sci-Fi nadaljevanke
Računalništvo
Starševanje

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hobiji
30.3.2008 22:47:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

badmington (v hali)


Jooooooooooj! BADMINTON!

To je ena izmed besed, na katere sem alergicna user posted image Res, kar pikce dobim, ker 3/4 ljudi ne pise tega prav.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hobiji
30.3.2008 22:50:30   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Jooooooooooj! BADMINTON!

To je ena izmed besed, na katere sem alergicna user posted image Res, kar pikce dobim, ker 3/4 ljudi ne pise tega prav.



Očitno sem ena izmed teh 3/4 ljudi.... Pa hvala. DOstikrat videla napis v življenju, sama pa očitno vedno narobe pisala...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hobiji
30.3.2008 22:55:55   
Pi-kica 1
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

badmington (v hali)


Jooooooooooj! BADMINTON!

To je ena izmed besed, na katere sem alergicna user posted image Res, kar pikce dobim, ker 3/4 ljudi ne pise tega prav.


Ojej, ribica, res ni vredno da pikice zato dobiš.
Sicer pa so moji hobiji obdelovanje vrta in skrb za rožice, pa odbojka 2x na teden (običajno mi uspe le enkrat tedensko, zadnje čase še to neuser posted image ). Pred sinkovo boleznijo še pevski zbor, ki je moral potem žal odpasti. Mogoče pa jeseni znova štartamuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hobiji
30.3.2008 23:49:02   
Anonimen
Enim ni vredno, meni pa je. user posted image In vedno bolj me motijo slovnicne napake, kjerkoli. Pa ne, da jih jaz ne delam ... si pa zelim, da jih ne bi user posted image

(odgovor članu Pi-kica 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
30.3.2008 23:50:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hobiji
31.3.2008 0:19:26   
Anonimen
V tistem RES prostem času se ukvarjam z rodoslovjem (sestavljanje družinskega drevesa). V prostem času, ki je pa samo prosti čas, pa počnem stvari, ki so zame popolnoma vsakdanje (računalnik, TV, knjige, obiski, 2-urno razvajanje v banji itd.).

(odgovor članu LunaLuna)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Hobiji
31.3.2008 7:06:12   
Volga
Gledališče.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Hobiji
31.3.2008 7:12:08   
srki
Saj me je sram, ampak, se mi zdi, da jih kar nimamuser posted image . So kar nekam izginili. Včasih je bilo to branje knjig, zdaj sem pa prelena oz. prehitro zaspim. No, trenutno je edino ta hobi, da delamo pri bajti.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Hobiji
31.3.2008 7:42:20   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Saj me je sram, ampak, se mi zdi, da jih kar nimamuser posted image . So kar nekam izginili. Včasih je bilo to branje knjig, zdaj sem pa prelena oz. prehitro zaspim. No, trenutno je edino ta hobi, da delamo pri bajti.


Kaj da ne, imaš pevski zbor.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Hobiji
31.3.2008 8:18:34   
vesna.com
Rada delam z barvami na steklo,fimo maso ipd,1-2x na teden badminton,pa začetek maja začnem s tenisom.Pol bo verjetno badminton odpadel.Rada pa grem tud na kakšen koncert in v gledališče,sam to je že bolj poredko.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Hobiji
31.3.2008 8:53:05   
Ženkica
Po novem kolesarstvo, ki sem ga delno menjala z motociklizmom (poudarek na delno), zaradi hčere. Sicer pa smučanje, fitnes (tek), pohodništvo, rolanje (lahko rečem bivški šport, zaradi pomanjkanja časa).
Pa jasno, moj "mali" sonček user posted image , moje največje veselje-moj "prosti čas".

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Hobiji
31.3.2008 9:35:57   
MARTINŠČICA
Zelo različno, od takih bolj za prešvicat, pa do bolj ustvarjalnih: kolesarjenje, rolanje, aerobika, pozimi tek na smučeh, sprehodi, vrtičkarstvo, rožice in forumi o rastlinah, ustvarjanje z glino, DAS maso, mavcem, slikanje na svilo, Iris-folding tehnike, kaširanje ...

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Hobiji
31.3.2008 11:21:44   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Saj me je sram, ampak, se mi zdi, da jih kar nimamuser posted image . So kar nekam izginili. Včasih je bilo to branje knjig, zdaj sem pa prelena oz. prehitro zaspim. No, trenutno je edino ta hobi, da delamo pri bajti.


Kaj da ne, imaš pevski zbor.


A mater, zdaj me je pa skoraj sram. Pa še res je. Saj pravim, bolj tuhtam, manj vemuser posted image .

Hvala, Volga, da si me spomnila.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Hobiji
31.3.2008 11:27:00   
mala maja
zelo rada rišem na blago kakšne otroške motive, samo imam zadnej čase bolj malo časa user posted image

Drugače pa gobelin, jih imam doma ene 10 za okvirit, in trenutno full zanimive hama perliceuser posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Hobiji
31.3.2008 11:39:21   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Saj me je sram, ampak, se mi zdi, da jih kar nimamuser posted image . So kar nekam izginili. Včasih je bilo to branje knjig, zdaj sem pa prelena oz. prehitro zaspim. No, trenutno je edino ta hobi, da delamo pri bajti.


Kaj da ne, imaš pevski zbor.


A mater, zdaj me je pa skoraj sram. Pa še res je. Saj pravim, bolj tuhtam, manj vemuser posted image .

Hvala, Volga, da si me spomnila.


Ni za kaj, še drugič user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Hobiji
31.3.2008 11:40:15   
srki
Ja, se priporočamuser posted image .

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Hobiji
31.3.2008 11:50:04   
Anonimen
Branje, to je po mojem edino, kar mi je trenutno ostalo. Aha, no, pa recimo hribolazenje ob nedeljah. Pevski zbor je na čakanju, psov trenutno nimamo. Čez nekaj časa se nadejam, da bom v prostem času služila kot taksistka svojim otrokom.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Kaj sodi poleg?
sreckica

Katero fantovsko ime sodi k imenu Zarja?

Lan (44%)

Jaka (33%)

Jošt (23%)


Število vseh glasov: 208

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!