|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 9:58:40   
Estrella*
Sem pozabila omenit, kaj bom dala še v torbo za v P. ...nepogrešljiv pripomoček v primeru, da me bodo rezali -....otroški obroč za plavanje. Super pride v poštev, ker lahko v miru poješ obroke hrane na tistih trdih stolih.
bi si morali omisliti stole z luknjo na sredini in bi bilo ok...
Doma pa sem ga uorabljala še mesec dni.


user posted image  to, sem si kakšen mesec nazaj rekla, da ga moram prištimat in sem pozabila. Vedela sem , da mi manjka nekaj na seznamu. Hvala za opozorilo

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1976
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 9:58:45   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

 
Jaz bom 34 mislim, da na 5 rojstni dan od tvojega malega; 2.7. Midve sva ravno 14 dni razlike, kajne??


Aja točno, sem pozabila, da imaš rd na isti dan kot moj tamali... ja, ti si 14 dni starejša user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1977
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 10:01:33   
Estrella*
Kasso: še nekaj imava skupnega , GP 7.4.08 user posted image  A ti bo delal UZ?

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1978
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 10:05:17   
špelin@
No, sem imela zelo zdrav zajtrk: salamo in kruh (sem imela samo še dve majhni rezini) je pojedla mala pika, potem pa sva skupaj zmleli še četrt kile grozdja, jabolko in hruško user posted image  Vmes sem še naredila žemljice in pletenke, ki zdaj pridno vzhajajo user posted image
 
Punce, prstane dajte res čimprej dol, ker zna biti fajn kriza, če bi slučajno na hitro otekle - drugače jih bo treba preščipnit - prstane, ne prste user posted image
Estrella*, super, da si našla benkice user posted image
 
*Tiana*, sem resnično vesela tvoje novice, da se sistem nagrajevanja pri tvoji deklinci obnese user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: kasso
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
Ampak me je zašil izredno lepo in se pozna zdaj spodaj samo tanek "lasek"

Bravo za tamladga...jaz imam pa žal eno grdo brazgotino, pa sam 4 šivi so bili....


user posted image user posted image user posted image  Jaz sem dobila 17 šivov proti desni nogi, ampak moraš res fajn podrobno pogledat, da se črtica še vidi.
 
Sušilca bi pa tudi jaz imela, ampak ga žal niti nimamo kam postaviti - pralni stroj je v kuhinji (v zidani omari, ki je "kao" shramba), nad njim je pomivalec, drugje pa ni prostora user posted image  Kombiniranega pralno-sušilnega stroja pa ne bi imela, sem pri kolegici videla, da slabše pere kot moj in tega meni sušenje ne odtehta. Če/ko se bomo selili, bom pa definitivno "ciljala" na sušilca user posted image
 
Ko smo ravno pri perilu: grem pobrat suho in obesit novo rundo.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1979
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 10:05:18   
Estrella*
VALENTINA 2006: Upam, da je bilo na GP včeraj vse OK in da si bila zadovoljna z uslugo. Javi se!
 
MARTINA: Kako je danes s teboj, je vročina že padla? Upam, da se stanje izboljšuje. Držita se s Tjaško!user posted image user posted image
 
Sedaj grem na malico, vendar danes Špelin@ ne bom nobeni delala luštov imam namreč naročeno mlekouser posted image
Ma, v dobrem tednu sem se full zredila in si kar ne upam na tehtnico. Čutim že po obrazu, pa riti pa....joj, nekaj moram ukrenit, ker res ne bi rada bila kot medicinka do poroda.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1980
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 10:10:34   
barbaw
Estrella meni pa so prej kile kipele zdaj pa so se umirile. user posted image  Bom manj debela kot prvič. user posted image  kje pa je moja št. 36 pa .... Lahko pozabim. Sem gledala ene slike od pomladi in mi je bilo kar malo slabo ob pogledu na moje telo. Res sem bila shirana. Pri meni je pač tako kot pri večini. Rit gre zadnja dol. user posted image  Imam pa kolegico, ki prvo shuša v rit in noge potem pa ostalo. Bi takoj menjala. Se sekira, ker ima prevelike prsi. user posted image  Svašta!

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1981
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 10:18:53   
darmar
hello Tiana, komot bi se kaj zmenile. Meni sprehodi kar gredo, ampak ko je sonce mi je pa tud čisto vseeno, če le sedim na sonču na kakšni terasi v kkšnem kranjskem npr. Carnioli, Brionih, ...

Glede poroda, so mene dali na umetne in po 5 urah sem čisto brez problema ven izstisnila našega fanta, ki je imel 37 cm veliko glavico. Je pa res, da moraš ful poslušat kaj ti pravi babica in zraven čim manj jamrat in cvilit in podobno in vse moči usmeriti v to da potisneš bejbija iz trebuha. Nisem bila šivana, sem pa pridno hodila na telovadbo za nosečnice, se sprehajala in obiskovala dekompresijo v LJ. v stari porodnišnici.

čmrlika kupila si zelo lepo posteljnino, vidim da sta ti rumena in oranžna barva zelo všeč. Gledala sem tudi ostale slike. Kje si kupila posteljnino in kdo je izdelovalec?

vidim da bo srečanje kmalu in upam da se ga lahko udeležim, se že veselim.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1982
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 10:33:14   
Estrella*
Estrella meni pa so prej kile kipele zdaj pa so se umirile. Bom manj debela kot prvič. kje pa je moja št. 36 pa .... Lahko pozabim. Sem gledala ene slike od pomladi in mi je bilo kar malo slabo ob pogledu na moje telo. Res sem bila shirana. Pri meni je pač tako kot pri večini. Rit gre zadnja dol. Imam pa kolegico, ki prvo shuša v rit in noge potem pa ostalo. Bi takoj menjala. Se sekira, ker ima prevelike prsi. Svašta!


lepo, da ti ne skačejo v višave. Jaz sem že sedaj dobro kilo čez kilažo 1user posted image . Torej bom definitivno težja. Je pa res, da sem štartala s 5kg več kot prvič. Meni se tudi najprej pozna na riti in stegnih. Pol pride na vrsto trebuh in obrazuser posted image
Prsa imam pa prevelika tud ko sem imela 48kg. Nikoli manj kot dobra D košarica.
 
dramar: jaz sem iz Medvod in sem v KR parkart tedensko. Bi se pridružila na kakšen klepetuser posted image

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 1983
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 10:36:55   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Kasso: še nekaj imava skupnega , GP 7.4.08 user posted image  A ti bo delal UZ?

user posted image pa res user posted image ja, UZ mi bo ziher delal (naredi vsakič), ker ima tudi prakso, da namesto CTG raje preveri stanje otroka s UZ. Pravi, da on lažje in bolj razločno tako opazuje kaj se dogaja v trebuhu in posluša srce....no, vsaj pri tamali je bilo tako in predvidevam, da bo tudi sedaj. Saj sem že večkrat omenila, da PO ginekologi ne šparajo z UZji user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@


Punce, prstane dajte res čimprej dol, ker zna biti fajn kriza, če bi slučajno na hitro otekle - drugače jih bo treba preščipnit - prstane, ne prste


ravnokar mi je uspelo s kremco

špelina 17 šivov, pa le črtica, res pohvale tamladmui...no, mene pa je šival en iz stare garde, isti kot Tamaro user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1984
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 10:38:03   
kasso
mi smo pa danes žeeeee 32 tednov in jutri preskočim v 33. Madonca kako čas beži....

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1985
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 10:41:17   
špelin@
Čmrlika, prekrasna posteljica, barva posteljnine mi je noro všeč user posted image user posted image user posted image
darmar, pridi na srečanje, boš videla, kakšna fajn druščina smo user posted image user posted image user posted image
 
Napihljiv obroč za sedenje je zelo pametna stvar - jaz ga prvič nisem imela s sabo in sem v porodnišnici komaj izprosila njihovega. Pri mali piki sem ga imela s sabo, ampak ga na srečo nisem potrebovala, je še vedno lepo originalno zapakiran user posted image

Sedaj grem na malico, vendar danes Špelin@ ne bom nobeni delala luštov imam namreč naročeno mlekouser posted image


Tokrat jih bom jaz tebi: veš, kako dišijo sveže žemljice, mmmmmmmmmmm... user posted image user posted image  Joj, sem lačna user posted image
 
MARTINA25, kako si? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 1986
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 10:54:46   
*Tiana*
Darmar
Tud men bi sedlo posedanje v kakšni kavarnici, še najbolj pa v kakšni taki, kjer imajo še igrala za otroke (da lahko še tamalo sabo pripeljem), kot npr. pred Starim Mayerjem, če je sonček, al pa v Cukrarni, če je bolj hladno oz. slabo vreme.

Estrella
Kdaj boš naslednjič v KR? Mogoče se lahko skupaj zmenimo za kakšen čvek.

Pa še druge Gorenjke bi se nam lahko pridružile, kaj pravite???

Jao, men kile tud skačejo. Sem se šla ravnokar stehtat, da me ne bi pri G kap, pa sem se v 3 tednih zredila za cca 3 kg. user posted image   Tuuu maaač!!!

Zdej pa grem na GP. ČAO




(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1987
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 11:13:53   
Estrella*
Tiana: tud meni bi pasalo nekam, kjer so igrala, ker pridem skoraj vedno s tamalim. Ti sporočimuser posted image  Še MARTINA in Vlentina bi lahko prišle, da bi malo dežja delaleuser posted image

(odgovor članu *Tiana*)
Neposredna povezava do sporočila: 1988
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 11:24:08   
Soncnica Sandra ***
Zdravo, zdravo punce!!!

Najprej hvala za vse user posted image user posted image user posted image  za današnji pregled
Katina: tebi pa hvala za kavico!!
Evo jaz sem nazaj s pregleda user posted image user posted image user posted image . Je bil danes moj lubi z mano user posted image user posted image user posted image  tako da sva oba videla najino pikico, ki je že kar velika pika postala user posted image .
Mi je moja G.rekla, da imam izredno dobro kri, da ima zelo malo nosečnic tako dobro kri. Sem kar malce ponosna sama nase user posted image .
Drugače pa najina bebica lepo leži, fino brca, obseg glavice je normalen, edino obseg trebuščka je malce večji kot normalno. Ampak je rekla, da glede na to, da sem tudi jaz zelo velika (185cm), da je najbrž to zaradi tega, za vsaki slučaj pa moram iti še dati kri za preiskave sladkorja, ampak pravi, da b najbrž vse OK. No uglavnem jutri zjutraj grem dati kri še za to preiskavo, potem pa bomo videli kaj bo. Držite pest!!! A mi katera lahko pove, ali ti to samo kri vzamejo, ali moraš tisto sladko tekočino piti? user posted image

Souser posted image  Tiana ina Katy82: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za današnji pregled pa dobro opravita in poročajata, ko prideta nazaj.

Martina25: dobro opravi danes. Pa upam, da bojo izvidi OK
Darmar: user posted image user posted image user posted image  dobrodošla med nami!!!

Pa še glede UZ. Tudi moja mi ga je do sedaj delala vedno razen 1x, ko sva samo srček poslušali.
Kar se pa starosti tiče bom jaz rodila ravno okoli mojega rojstnega dne, in sicer 28.ega RD, moj user posted image  pa bo star 27 let. Aja pa še to, tudi moj user posted image  ima rojstni dan v maju pa ful upa, da bo pikica počakala, do maja, da bomo trije majski hrošči v hiši user posted image user posted image

No pa naj bo to za zdaj vse, se tipkamo ......




_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1989
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 11:26:52   
barbaw
Sončnica Sandra user posted image  za pregled. Verjetno boš morala piti glukozo, da vidijo, če imaš povišan cuker. Tako da pojdi kar lepo tešča jutri.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 1990
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 11:27:17   
valentina2006
OJLA user posted image ...

Se samo na hitr javm in službe... Doma mam pokvarjen računalnik...učer sem ga oddala v popravilo, zdej pa čiči pa čaki. user posted image
V službi skor da nimam možnosti prit do vas, tko, da vas tud brat zdej ne morm user posted image . Se javm 100% ko mi tisto zadevco popravjo. user posted image

Učer na GP: Nč merla MV user posted image , kljub temu, da full dol prtiska. Kri in vodo mam čist v kuser posted image ... Vzrok user posted image OSPEN user posted image . Bom vidla na naslednjem GP. Na hit je pogledala mal z UZ...pa ni nč kej preveč komentirala. Skratka RAZOČARANJE...nad Ginekologi...se mi zdi, da se jim tud delat več ne ljub.user posted image Pa še to, za nasleden GP me je naročila čez 4 tedne... Tud to mi ni jasn... a ni rečen, da so bolj pogosto, vsaj na 3 user posted image .

Bog ve, kdaj vas bom šele lahko kej brala. Lepo se mejte... za vsako od vas 1 user posted image .

Kaj pa srečanje???? Prosim, če mi kera lahko odgovori na ZS, ker bom težko vse prebrala za nazaj. PROSIMMMM


_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1991
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 11:31:02   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***
Aja pa še to, tudi moj user posted image  ima rojstni dan v maju pa ful upa, da bo pikica počakala, do maja, da bomo trije majski hrošči v hiši user posted image user posted image


moj PDP je ravno na user posted image  RD! O njegovem navdusenju po moje ne rabim govorit? user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 1992
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 11:36:29   
kodrana
jutro bejbe.

kako ste spale?

jaz sem danes potegnila do 10.30user posted image . če pa najbolj spim zjutraj. ponoči hodim na wcuser posted image .

Tiana meni je zadnjič kazalo na tehnici +4kg v 4t. pa sem se izgovorila, da sme bila na prejšnjem gp tešča, zdaj pa po kosilu.
če je patako luštno jest. jaz skos neki meljemuser posted image .

jaz se najbolj bojim rezanja ali strganja presredka. namreč, meni se rane slabo celijo, predvsem pa grdo. namreč, vedno mi ostane povsod grda brazgotina.

no, da vam še povem nekaj o kalciju in magneziju. oba skrbita, da ni krčev v mišicah.. vendar kalcija rabimo dnevno nekje 1200mg, magnezija pa 320mg. vse nadomeščamo magnezij, na kalcij se pa kar pozabi.  namreč, da se kalcij bolje vsrkava je potreben vitamin D (potrebno se je izpostavit soncu vsaj pol ure na dan). če je zmanjšan vnos kalcija, posledično se tudi magnezij ne absorbira dobro.






_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1993
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 12:00:06   
Soncnica Sandra ***
ojla!

Barbaw: praviš, da bom mogla glukozo piti user posted image user posted image user posted image . Bljak,...
kolk pa moreš spiti tega?

Valentina2006: upam, da ti čim prej popravijo mašino.  Res čudno, da te je naročila šele čez 1 mesec, mene zdej naroča na 14 dni.

Narava: si predstavljam navdušenje tvojega lubija. Ti se pa s tvojo žabo v trebuhu zmeni, da ne bo prej ali pa kasneje ven rinila user posted image user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1994
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 12:02:11   
darmar
Tiana, Estrella zelo bom vesela če se dobimo. Ker sem že doma ni problema kdaj. Dopoldne je naš petletnik v vrtcu, popoldne bi bil pa z menoj. Tko da določita termin in jaz pridem. Vesela bom tudi če bo katera več.

A je pri kopališču že odprto, igrala mislim, pa se ne morem spomnit kako se že reče? Tam je tud fino, če je lepo vreme. Dejmo zmenmo se, saj nam čas že mal uhaja, dojnečki bodo tukaj vsak čas. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1995
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 12:02:26   
Soncnica Sandra ***
Aja pa še to:
Kodrana: tudi mene je strah rezanja ali pa raztrganja, ker se tudi meni slabo celijo rane, oziroma mi potem vedno ostanejo brazgotine. Že če se samo urežem, mi ostane brazgotina, da ne govorim o tem kaj je ostalo tam kjer me je pes ugriznil user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 1996
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 12:06:39   
Anonimen
Dober dan:


Za CR te pripravijo ravno tako koz za normalni porod, najprej klistir in potem že na operacijski mizi še kateter. Vse to ni ne boleče niti kaj posebnega... tako da brez skrbi.user posted image  Sploh pa klistir mi ni jasno kako lahko kdo to odkloni saj ko rojevaš normalno se drugače zraven še pokakaš...fujj - bogi otroček in babice.
Pri CR se trpljenje začne potem ko se zbudiš... no, ne bom strašila, itak so vam že povedale ženske ki imajo izkušnjo z normalnim porodom in CR, da CR sploh ni tako fajn kot se sliši...


Katina: Hvala za vse čajčke...user posted image user posted image  Glede neslane hrane pa nisem imela v mislih zatekanje( čeprav naj bi tudi pomagalo) ampak visok pritisk. Meni se res full pozna, če se prekršim ga imam prec tam 150/100... ko pa se lepo držim je lepo na 130/80, tudi veliko bolje se počutim če se držim diete...
Drugače pa ne sežem ti do kolen, ti si res en idol kako se vse da če se hoče, glede na to kako se lepo držiš svoje diete.

sesil, kodrana, adinos: vidim da se pogovarjate o kalciju in magneziju... imam samo eno pripombo ne sme se jemati skupaj. Jaz jemljem oboje celo nosečnost vendar me je G tudi ta v Sloveniji posebaj upozorila, da je treba to dvoje ločiti vsaj z parurnim presledkom... Tako da vzamem kalcij zjutraj, magnezij pa zvečer. Nimam pa ne krčev v nogah,niti otrdevanje trebuha še ne poznam, alhamdolilah.

Anitka: Glede vložkov jaz vedno uporabljam samo vir 80... ( to je bil eden od ukrepov vojne proti stalnim vnetjem, ki sem jo hvala Bogu zmagala... kaj je izcedek ali beli tok že dolgo ne vem več user posted image user posted image ) No zato jih mislim vzeti tudi sabo v P, ker dve leti nazaj so imeli še une plastične...

Estrella: Koliko otrok pa imaš? Koliko si jih želiš?
Vidiš to je tiszo kar mene pri tem user posted image CR najbolj moti... midva si želiva 4, ampak bo očitno ostalo pri 3, ker več kot 3 CR ni varno... Sicer se bom probala zmenit da naredijo sterilizacijo samo v primeru če je maternica fuč... če pa ni...potem pa če bo Bog dal, bi prec imela še enega...
Vem da se vam ki imate drugačen način življenja, služba pa obveznosti zdi 4 user posted image  čist to much... Ampak jaz sem pa doma in imam ljubi čas, pa tako obadva sava bolj tipa za otroke pa si mislim zakaj pa ne...
Ampak ti CR-ji nama očitno ne bodo dovolili...
Torej pri CR me najbolj moti to da si obsojen na tri porode...kar še ne pomeni da imaš tri otroke.Pa ne bi zdaj o tem...bodimo vesele in dobre voljeuser posted image user posted image

Darmar: Dobrodošlauser posted image user posted image  med nami...


Ajde zdaj moram tole oddat...pa pol naprej komentirat,ker če ne se lahko spet vse sesuje...user posted image

(odgovor članu Katina)
  Neposredna povezava do sporočila: 1997
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 12:06:54   
barbaw
Sončnica Sandra 50g je osnovni cukr test. Je pa to približno pol lončka. najbolje je da ga kar zeksaš, pa zna ti biti malo slabo. Vsaj meni je bilo.

pri celjenju ran pa žal ne vem kaj bi pomagalo. Jaz imam to srečo, da vse hitro in lepo celi. Me ni strah ničesar.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 1998
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 12:08:08   
narava
je ravno v MŠ vceraj babica rekla, da je v lj porodnisnici odstotek prerezanih porodnic 40%! user posted image   Porodov je blo nekaj cez 6000 in od teh je blo 40% prerezanih. Podatki so za leto  2007.

A ni to mal velik? user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 1999
   RE: Majčice '08 - 3.del
19.3.2008 12:13:08   
Soncnica Sandra ***
No pa še za na seznamček:
- naslednji GP 02.04.2008,
- obseg bušija: 116cm,
-kg: +12kg

Ajde....

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.